Hráč Nekvinda Aleš

Nekvinda Aleš

User Pic
Jméno: Nekvinda Aleš
Oddíl: ŠK Karbo Benátky nad Jizerou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1672
Elo mezinárodní: 0
ID: 6696
FIDE ID: 0
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Kabo Benátky A 0 1688 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav C 1590 1611 0
2018/2019 3 ŠK Kabo Benátky A 0 1688 Zolman Pavel Sokol Brandýs nad Labem A 0 1727 0
2017/2018 8 ŠK Karbo Benátky A 0 1692 Gabriel Patrik TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1750 1656 ½
2017/2018 5 ŠK Karbo Benátky A 0 1692 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice C 0 1611 ½
2017/2018 4 ŠK Karbo Benátky A 0 1692 Kliment Jiří Cayman Pharma Neratovice F 1648 1672 ½
2015/2016 7 Karbo Benátky A 1693 Škoda Adam Cayman Pharma Neratovice D 1811 1836 0
2015/2016 6 Karbo Benátky A 1693 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 1
2015/2016 1 Karbo Benátky A 1693 Tiller Michal Spartak Čelákovice B 1149 1
2014/2015 11 Karbo Benátky n. J. A 1697 Orel Aleš TJ Sokol na Mělníce B 1705 ½
2014/2015 10 Karbo Benátky n. J. A 1697 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky A 1747 1749 ½
2014/2015 5 Karbo Benátky n. J. A 1697 Skalný Petr ŠK Dobrovice C 1730 0
2014/2015 2 Karbo Benátky n. J. A 1697 Klasna Jaroslav TJ Sokol Brandýs n. L. A 1767 ½
2013/2014 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1703 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1970 1975 ½
2013/2014 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1703 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1821 0
2013/2014 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1703 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 ½
2013/2014 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1703 Smolík Aleš TJ Kralupy nad Vltavou C 1472 1449 ½
2012/2013 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1423 1
2012/2013 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá E 1905 1854 0
2012/2013 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1604 ½
2011/2012 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1722 Strouha Jiří Sokol Nymburk B 1825 0
2011/2012 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1722 Sedlatý Martin Spartak Čelákovice A 1778 0
2011/2012 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1722 Mazánek David ŠK JOLY Lysá n/L. E 1930 1877 0
2011/2012 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1722 Kabát Josef Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 0
2011/2012 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1722 Tyban Vladislav Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 1
2010/2011 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1709 Hataš Radim ŠK města Dobrovice C 1739 ½
2010/2011 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 1709 Záběhlický Jiří Sokol ČeskýBrod B 1513 1
2010/2011 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1709 Houška Bohumil TJ Sokol Nymburk B 1786 1
2009/2010 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1714 Bartoš František ŠK města Dobrovice B 1345 ½
2009/2010 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1714 Krbeček Václav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1887 0
2009/2010 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1714 Matuška Pavel ŠK Joly Lysá n/L. F 1509 ½
2009/2010 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1714 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk B 1634 1
2009/2010 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1714 Kopecký Petr TJ Sokol Brandýs n/L. A 1757 ½
2009/2010 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1714 Rubeš Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1841 ½
2008/2009 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1740 Pech Jaroslav TJ Sokol Nymburk B 1767 0
2008/2009 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1740 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá n/L. D 1852 0
2008/2009 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1740 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá n/L. E 1750 0
2008/2009 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1740 Jará Pavlína TJ Sokol Brandýs n/L. A ½
2008/2009 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1740 Rubeš Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1758 0
2008/2009 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1740 Rýdl Adolf TJ Neratovice B 1
2007/2008 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1750 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz. B 1771 ½
2007/2008 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1750 Hanuš Karel TJ Sokol Nymburk B 1562 1
2007/2008 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1750 Prášil Adam AŠ Mladá Boleslav C 1492 1
2007/2008 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1750 Fabián Vladimír TJ Sokol Český Brod B 1716 0
2007/2008 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1750 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1848 0
2007/2008 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1750 Hampl Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1974 0
2006/2007 11 ŠK Karbo Benátky A 1774 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1625 ½
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky A 1774 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Bol.B 1669 ½
2006/2007 7 ŠK Karbo Benátky A 1774 Švondr Michal Joly Lysá D 1879 0
2006/2007 6 ŠK Karbo Benátky A 1774 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1882 ½
2006/2007 5 ŠK Karbo Benátky A 1774 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1726 0
2006/2007 4 ŠK Karbo Benátky A 1774 Nedoma Marek Autoškoda Ml.Bol.C 1396 0
2006/2007 2 ŠK Karbo Benátky A 1774 Brych Petr Sokol Bakov B ½
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky A 1774 Krejcárek Antonín Sokol Brandýs nL A 1696 1
2005/2006 11 ŠK Karbo Benátky A 1790 Rubeš Zdeněk Bohemia PoděbradyB 1782 ½
2005/2006 7 ŠK Karbo Benátky A 1790 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice B 1606 0
2005/2006 6 ŠK Karbo Benátky A 1790 Dušek Vladimír Sokol Sendražice B 1627 1
2005/2006 5 ŠK Karbo Benátky A 1790 Mazánek David Joly Lysá C 1845 0
2005/2006 4 ŠK Karbo Benátky A 1790 Sokol Nymburk B 1
2005/2006 3 ŠK Karbo Benátky A 1790 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Bol.B 1679 ½
2004/2005 11 ŠK Karbo Benátky A 1797 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice A 1651 0
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky A 1797 Janeček Petr Sokol Brandýs A 1739 1
2004/2005 9 ŠK Karbo Benátky A 1797 Švehla Václav Sokol Emerge MB C 1863 ½
2004/2005 8 ŠK Karbo Benátky A 1797 Linhart Jiří Sokol Bakov B 1707 ½
2004/2005 5 ŠK Karbo Benátky A 1797 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice B 1469 ½
2004/2005 4 ŠK Karbo Benátky A 1797 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.B 1665 1
2004/2005 3 ŠK Karbo Benátky A 1797 Pilinský Michal Sokol Tišice A 1797 ½
2004/2005 2 ŠK Karbo Benátky A 1797 Polcar Ladislav AERO Odolená VodaA 1753 ½
2003/2004 11 ŠK Karbo Benátky A 1828 Suchomel Oldřich Sokol Bakov B 1541 1
2003/2004 10 ŠK Karbo Benátky A 1828 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice B 1483 0
2003/2004 9 ŠK Karbo Benátky A 1828 Partl Miloslav Sokol Tišice A 1692 ½
2003/2004 8 ŠK Karbo Benátky A 1828 Vajčner Jiří Joly Lysá C 1895 0
2003/2004 7 ŠK Karbo Benátky A 1828 Švehla Václav Sokol Emerge MB C 1904 ½
2003/2004 6 ŠK Karbo Benátky A 1828 Doležal Jan Bohemia PoděbradyA 1920 ½
2003/2004 5 ŠK Karbo Benátky A 1828 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice A 1660 ½
2003/2004 4 ŠK Karbo Benátky A 1828 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1623 ½
2003/2004 3 ŠK Karbo Benátky A 1828 Kišari Jan Sokol Brandýs A 1922 0
2003/2004 2 ŠK Karbo Benátky A 1828 Hanák Petr Autoškoda Ml.Bol.B ½
2003/2004 1 ŠK Karbo Benátky A 1828 Houška Bohumil Sokol Nymburk B 1859 ½