Hráč Řezáč Jindřich

Řezáč Jindřich

User Pic
Jméno: Řezáč Jindřich
Oddíl: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1810
Elo mezinárodní: 1787
ID: 15555
FIDE ID: 330329
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1787 1797 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice C 1759 1750 ½
2018/2019 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1786 1797 Sovány Attila Cayman Pharma Neratovice E 1773 1787 1
2018/2019 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1786 1797 Jeřábek Jindřich ŠK Kabo Benátky A 1986 1929 ½
2018/2019 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1786 1797 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1821 1805 1
2018/2019 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1786 1804 Netuka Petr JOLY Lysá nad Labem G 0 1580 1
2018/2019 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1786 1804 Kopecký Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1896 1901 0
2018/2019 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1790 1804 Ševčík Zdeněk Sokol Brandýs nad Labem A 1913 1903 ½
2018/2019 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1786 1797 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1839 1851 ½
2018/2019 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1786 1797 Doležal Oldřich ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 1
2018/2019 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1786 1797 Sobotka Bohumil Sokol Sendražice A 0 1676 1
2018/2019 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1786 1804 Smolka Josef ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1769 1801 ½
2018/2019 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1790 1804 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem F 1950 1949 ½
2017/2018 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1796 1769 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky A 1885 1977 ½
2017/2018 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1796 1769 Suchý František Šachklub města Dobrovice C 1764 1759 ½
2017/2018 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1788 1769 Vrána Karel Cayman Pharma Neratovice F 1830 1818 ½
2017/2018 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1788 1769 Švejk Martin Sokol Mladá Boleslav C 1558 1602 1
2017/2018 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1808 1769 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1908 1875 1
2017/2018 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1808 1769 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou C 1778 1818 ½
2017/2018 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1808 1769 Kabát Josef Sokol Brandýs nad Labem A 1847 1882 1
2017/2018 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1788 1767 Picek Miroslav Cayman Pharma Neratovice E 1875 1878 ½
2017/2018 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1810 1769 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1872 1856 ½
2017/2018 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1808 1769 Picek Miroslav Cayman Pharma Neratovice D 1884 1881 ½
2017/2018 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1796 1769 Buriánek Tomáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1866 1865 1
2017/2018 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1788 1769 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1759 1783 ½
2017/2018 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1788 1769 Všetečka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1747 1752 1
2017/2018 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1808 1769 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1818 ½
2017/2018 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1808 1769 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 1988 2003 0
2017/2018 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1808 1769 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem F 1770 1757 ½
2017/2018 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1788 1767 Franc Lubor Sokol Kolín B 1858 1829 ½
2016/2017 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady A 1863 1903 ½
2016/2017 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1879 1856 1
2016/2017 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1775 1814 ½
2016/2017 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 ½
2016/2017 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Všetečka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1753 1758 ½
2016/2017 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1855 1896 0
2016/2017 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1851 1881 ½
2016/2017 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1785 1790 1
2016/2017 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Kullač Pavol Šachklub města Dobrovice B 1588 1657 1
2015/2016 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1909 1913 ½
2015/2016 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1950 1858 ½
2015/2016 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 ½
2015/2016 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 Voříšek Jakub Spartak Vlašim C 1828 1781 ½
2015/2016 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1812 1821 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1714 1744 ½
2015/2016 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1812 1821 Mácha Václav Spartak Čelákovice B 1400 1
2015/2016 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1812 1821 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1882 1857 ½
2015/2016 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1812 1821 Paldus Jan ŠK města Dobrovice C 1766 1763 ½
2015/2016 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1812 1821 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1840 1812 ½
2014/2015 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1842 1821 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1883 1889 ½
2014/2015 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1842 1821 Már Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 ½
2014/2015 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1842 1821 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1644 1600 0
2014/2015 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1842 1821 Brandejský Vít Sokol Český Brod A 1630 1598 ½
2014/2015 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1842 1821 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1803 1767 ½
2014/2015 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1842 1821 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1956 1963 1
2014/2015 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1842 1821 Vajčner Jiří JOLY Lysá n.L. E 1924 1923 1
2014/2015 11 Viktoria Žižkov B 1842 1821 Horyna Josef Sokol Vršovice C 1866 1864 ½
2014/2015 7 Viktoria Žižkov B 1842 1821 Smrčka František Bohemians Praha D 1958 1
2014/2015 10 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1842 1821 Švondr Michal Joly Lysá n. L. F 1985 1960 ½
2014/2015 9 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1842 1821 Chytrý Petr Karbo Benátky n. J. A 1914 ½
2014/2015 8 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1842 1821 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk C 1670 ½
2014/2015 5 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1842 1821 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1956 1963 0
2014/2015 3 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1842 1821 Richter Martin Sokol Bakov n. J. B 2006 2023 ½
2014/2015 2 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1842 1821 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1822 1860 ½
2014/2015 1 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1842 1821 Sochor Martin TJ Sokol Pečky A 1857 1921 1
2013/2014 11 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1887 1850 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1988 1936 ½
2013/2014 10 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1887 1850 Skalný Petr ŠK Města Dobrovice "C" 1697 ½
2013/2014 9 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1887 1850 Poborský Josef TJ Slavoj Čáslav 1950 1987 0
2013/2014 8 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1887 1850 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk "B" 1620 1613 ½
2013/2014 5 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1887 1850 Klain Václav ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1920 1879 0
2013/2014 3 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1887 1850 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky "B" 1690 1653 1
2013/2014 2 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1887 1850 Bednařík Radovan Sokol Český Brod 1933 1968 1
2013/2014 1 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1887 1850 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice "B" 1838 1824 ½
2013/2014 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1804 1809 ½
2013/2014 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 Franc Lubor Sokol Kolín B 1897 1873 ½
2013/2014 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 ½
2013/2014 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 1
2013/2014 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1838 1824 ½
2013/2014 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 Kabát Josef Cayman Pharma C 1899 1842 ½
2013/2014 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem D 1989 1972 ½
2012/2013 11 AŠ Mladá Boleslav B 1885 1877 Kullač Pavol ŠK města Dobrovice C 1550 ½
2012/2013 10 AŠ Mladá Boleslav B 1885 1877 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1780 1779 0
2012/2013 9 AŠ Mladá Boleslav B 1885 1877 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav C 1947 1965 0
2012/2013 8 AŠ Mladá Boleslav B 1885 1877 Kubíček Jindřich Sokol Pečky B 1781 0
2012/2013 6 AŠ Mladá Boleslav B 1885 1877 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1731 1
2012/2013 4 AŠ Mladá Boleslav B 1885 1877 Eisner Michal Sokol Český Brod B 2061 2054 ½
2012/2013 3 AŠ Mladá Boleslav B 1885 1877 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá F 1772 ½
2012/2013 2 AŠ Mladá Boleslav B 1885 1877 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 0
2012/2013 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1877 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1802 1772 1
2012/2013 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1877 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1690 1651 1
2012/2013 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1877 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice B 1866 1916 ½
2012/2013 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1877 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1947 1899 1
2012/2013 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1877 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1994 1999 ½
2012/2013 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1877 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 D 1733 1720 1
2012/2013 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1877 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1822 1839 ½
2012/2013 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1877 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1893 1861 0
2011/2012 11 AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 Havlík Lumír Sokol Bakov n/Jiz. B 1595 1
2011/2012 9 AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice C 1921 1997 0
2011/2012 8 AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1814 1815 0
2011/2012 7 AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 Kopecký Petr Spartak Čelákovice A 1794 1
2011/2012 5 AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1980 1942 ½
2011/2012 4 AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 Fekete František Sokol Pečky B 1755 ½
2011/2012 3 AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 Kabát Josef Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 1
2011/2012 1 AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 Tomandl Ivo Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 ½
2011/2012 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1865 1882 1
2011/2012 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 Chmelík Ladislav Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 1
2011/2012 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 Šachklub Města Dobrovice B 1
2011/2012 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 Parpel Petr TJ Neratovice B 1761 1796 1
2011/2012 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 Hochman Jan ŠK Kladno B 2008 1933 1
2011/2012 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1768 1790 1
2011/2012 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1896 1880 ½
2011/2012 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1826 ½
2011/2012 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1835 1829 Žamboch Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.B 1735 1
2010/2011 8 Autoškoda Ml.Boleslav B 1834 Kalík Jan Sokol Kolín D 1837 1
2010/2011 7 Autoškoda Ml.Boleslav B 1834 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1929 1
2010/2011 5 Autoškoda Ml.Boleslav B 1834 Redek František ŠK města Dobrovice D 1463 1
2010/2011 4 Autoškoda Ml.Boleslav B 1834 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1832 1
2010/2011 3 Autoškoda Ml.Boleslav B 1834 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1759 ½
2010/2011 2 Autoškoda Ml.Boleslav B 1834 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1937 0
2010/2011 1 Autoškoda Ml.Boleslav B 1834 Kastner Jan ŠK města Dobrovice C 1870 1
2010/2011 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1898 1
2010/2011 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice A 1887 1
2010/2011 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1926 1
2010/2011 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 Parpel Petr TJ Neratovice B 1832 0
2010/2011 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 Čáp Adam ŠK Kladno B 1906 ½
2010/2011 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 1
2010/2011 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 Čech Zlatko AERO Odolena Voda A 1623 1
2010/2011 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 Urban Tomáš Český lev Kolešovice A 1751 1
2010/2011 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1784 1
2009/2010 8 AŠ Mladá Boleslav 1827 Čermák Michal JOLY Lysá n.L. C 2055 1
2009/2010 4 AŠ Mladá Boleslav 1827 Kůs Petr Sokol na Mělníce 1952 0
2009/2010 3 AŠ Mladá Boleslav 1827 Franc Lubor Sokol Kolín B 1867 ½
2009/2010 11 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1827 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1950 1
2009/2010 9 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1827 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1973 0
2009/2010 6 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1827 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1596 1
2009/2010 5 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1827 Redek František ŠK města Dobrovice C 1418 ½
2009/2010 4 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1827 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 1
2009/2010 3 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1827 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1788 1
2009/2010 2 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1827 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz B 1794 1
2009/2010 1 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1827 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky B 1760 ½
2008/2009 7 AŠ Mladá Boleslav 1784 Dudek Jaromír Sokol Nymburk 1909 ½
2008/2009 6 AŠ Mladá Boleslav 1784 Vrkota Miloš Kutná Hora 2054 ½
2008/2009 5 AŠ Mladá Boleslav 1784 Fiala Jan Sokol Český Brod 1633 ½
2008/2009 1 AŠ Mladá Boleslav 1784 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce 1802 1
2008/2009 11 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1784 Matuška Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1516 1
2008/2009 9 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1784 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1957 1
2008/2009 8 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1784 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice B 1646 ½
2008/2009 6 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1784 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1706 1
2008/2009 2 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1784 Valenta Zdeněk ŠK JOLY Lysá n/L. D 1980 0
2008/2009 1 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1784 Rigo Imrich TJ Neratovice B 1916 1
2007/2008 9 AŠ Mladá Boleslav C 1750 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1773 0
2007/2008 8 AŠ Mladá Boleslav C 1750 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1970 0
2007/2008 6 AŠ Mladá Boleslav C 1750 Valtera Jiří TJ Sokol Český Brod B 2004 0
2007/2008 4 AŠ Mladá Boleslav C 1750 Koyš Milan ŠK Kostelec n/ČL B 2118 0
2007/2008 3 AŠ Mladá Boleslav C 1750 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1838 1
2007/2008 2 AŠ Mladá Boleslav C 1750 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1877 ½
2007/2008 1 AŠ Mladá Boleslav C 1750 Brych Petr Sokol Bakov n/Jiz. B 1725 1
2007/2008 11 Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 Vrána Karel Neratovice B 1726 1
2007/2008 10 Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 Zima Tomáš Sokol Nymburk 1782 0
2007/2008 8 Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 Valtr Tomáš Joly Lysá n.L. D 1850 0
2007/2008 7 Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 Pauch Jan Joly Lysá n.L. C 2089 ½
2007/2008 6 Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 Hamrník Jan Sokol Sendražice 1807 1
2007/2008 5 Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 2002 1
2007/2008 3 Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1954 0
2007/2008 2 Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 Forman Miroslav Kostelec nad Č.lesy 1932 1
2006/2007 11 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Rychtář Pavel SE Mladá BoleslavC 1999 0
2006/2007 10 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Mazánek David Joly Lysá D 1883 ½
2006/2007 8 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Hanibal Kamil ŠK měs.Dobrovice A 1935 ½
2006/2007 7 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Drábek Vojtěch Sokol Brandýs nL A 2007 0
2006/2007 6 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Horký Pavel Čelakovice A 1974 0
2006/2007 5 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Urban Ľuboš Sokol Bakov B 1786 0
2006/2007 4 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky A 2073 0
2006/2007 3 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Daniel Jiří Sokol Nymburk B 1761 1
2006/2007 2 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Ulrich David Autoškoda Ml.Bol.B 1862 ½
2006/2007 1 Autoškoda Ml.Bol.C 1635 Parpel Petr Sokol Tišice B 1864 0
2006/2007 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1635 Čížek Ondřej ŠK Alva Pb Příbram - B 1709 ½
2006/2007 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1635 Kliment Jiří Sokol Tišice "A" 1602 1
2006/2007 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1635 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou A 1997 0
2005/2006 11 Autoškoda MB C 1637 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice D 1606 ½
2005/2006 10 Autoškoda MB C 1637 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J D 1550 1
2005/2006 9 Autoškoda MB C 1637 Sedlatý Josef ŠK Karbo Benátky C 1636 1
2005/2006 6 Autoškoda MB C 1637 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1736 ½
2005/2006 4 Autoškoda MB C 1637 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1761 ½
2005/2006 3 Autoškoda MB C 1637 Partl Miloslav Sokol Tišice C 1728 ½
2005/2006 2 Autoškoda MB C 1637 Krůta Jaroslav HP Neratovice 1693 ½
2005/2006 11 Autoškoda Ml.Bol.B 1637 Vančura Milan Sokol Sendražice B 1815 ½
2005/2006 10 Autoškoda Ml.Bol.B 1637 Valtr Tomáš Joly Lysá C 1798 ½
2005/2006 9 Autoškoda Ml.Bol.B 1637 Vinecký Jiří Sokol Nymburk B 1425 1
2005/2006 6 Autoškoda Ml.Bol.B 1637 Slanina Michal Sok.Polabí Kolín C 1485 1
2005/2006 5 Autoškoda Ml.Bol.B 1637 Pavlíček Jan Bohemia PoděbradyB 1808 ½
2005/2006 4 Autoškoda Ml.Bol.B 1637 Müller Josef Sokol Bakov C 1428 1
2005/2006 1 Autoškoda Ml.Bol.B 1637 Zoufalý Jiří ŠK měs.Dobrovice B 1476 ½
2004/2005 10 Autoškoda Ml.Bol.B 1470 Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB C 1675 1
2004/2005 9 Autoškoda Ml.Bol.B 1470 Linhart Jiří Sokol Bakov B 1707 0
2004/2005 6 Autoškoda Ml.Bol.B 1470 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice B 1407 0
2004/2005 5 Autoškoda Ml.Bol.B 1470 Utratil Ferdinand Sokol Tišice A 1534 0
2004/2005 4 Autoškoda Ml.Bol.B 1470 Sedlatý Josef ŠK Karbo Benátky A 1636 ½
2004/2005 3 Autoškoda Ml.Bol.B 1470 Gýra Jiří AERO Odolená VodaA 1745 ½
2004/2005 11 Autoškoda MB C 1470 Fencl Pavel Joly Lysá n/L D 1426 0
2004/2005 10 Autoškoda MB C 1470 Tlášek Jaroslav Autoškoda MB D 0
2004/2005 9 Autoškoda MB C 1470 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1787 0
2004/2005 8 Autoškoda MB C 1470 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice D 1483 ½
2004/2005 7 Autoškoda MB C 1470 Müller Josef Sokol Bakov n/J D 1407 1
2004/2005 6 Autoškoda MB C 1470 Linhart Jiří Sokol Bakov n/J C 1707 0
2004/2005 5 Autoškoda MB C 1470 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1723 ½
2004/2005 4 Autoškoda MB C 1470 Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB D 1675 1
2004/2005 3 Autoškoda MB C 1470 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky C 1570 0
2004/2005 2 Autoškoda MB C 1470 Heřmanský Milan ŠK měs.Dobrovice E 1471 1
2003/2004 10 Autoškoda Ml.Bol.B Štěpánek Stanislav Bohemia PoděbradyA 1977 0
2003/2004 7 Autoškoda Ml.Bol.B Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice B 1
2003/2004 4 Autoškoda Ml.Bol.B Hájek Karel Sokol Brandýs A 1555 0
2003/2004 9 Autoškoda Ml.Bol.C Klimo Karel ŠK měs.Dobrovice C 1492 0
2003/2004 8 Autoškoda Ml.Bol.C Bartoš František ŠK měs.Dobrovice E 1352 ½
2003/2004 7 Autoškoda Ml.Bol.C Kočí Josef ŠK Karbo Benátky B 1583 ½
2003/2004 6 Autoškoda Ml.Bol.C Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB D 1704 ½
2003/2004 3 Autoškoda Ml.Bol.C Kuda Lukáš Sokol Bakov n/J C 1
2003/2004 2 Autoškoda Ml.Bol.C Hanuš Karel Sokol Nymburk C 1625 ½
2003/2004 1 Autoškoda Ml.Bol.C Čermák Ladislav Joly Lysá n/L D 1