Hráč Karafiát Václav

Karafiát Václav

User Pic
Jméno: Karafiát Václav
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1555
Elo mezinárodní: 1581
ID: 7420
FIDE ID: 335274
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice D 1581 1565 Stypa Zdeněk Cayman Pharma Neratovice E 0 1529 1
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice D 1581 1565 Špringl Matěj TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1640 1560 0
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice D 1581 1565 Melichar Ladislav Sokol Mladá Boleslav C 0 0 1
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice F 1581 1565 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1789 1820 0
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice F 1581 1565 Všetečka Jiří DDM Sokol Nymburk D 1714 1741 ½
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice F 1581 1565 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1820 1778 0
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice F 1581 1565 Harcuba Adam TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1685 1682 0
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice F 1581 1565 Pecák Ondřej ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1588 1
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice F 1581 1565 Rubeš Zdeněk DDM Symfonie Poděbrady B 1827 1808 0
2017/2018 10 ŠK Dobrovice F 1581 1552 Chytrý Petr Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 1
2017/2018 9 ŠK Dobrovice F 1581 1552 Kvapil Jaroslav TJ Neratovice H 0 1561 ½
2017/2018 8 ŠK Dobrovice F 1581 1552 Štěrba Antonín Autoškoda Mladá Boleslav C 0 1656 0
2017/2018 7 ŠK Dobrovice F 1581 1552 Vrána Karel TJ Neratovice G 1830 1818 0
2017/2018 4 ŠK Dobrovice F 1581 1552 Heřmanský Milan ŠK Dobrovice E 0 1487 1
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice „F“ 1581 1552 Tanglová Dominika JOLY Lysá nad Labem „G“ 1365 ½
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice „F“ 1581 1552 Hučík Lukáš DDM Sokol Nymburk „D“ 1736 1699 ½
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice „F“ 1581 1552 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1692 0
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice „F“ 1581 1552 Musil Stanislav JOLY Lysá nad Labem „H“ 1516 ½
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice „F“ 1581 1552 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk „E“ 1828 1821 1
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice „F“ 1581 1552 Černý Jaroslav Karbo Benátky „B“ 1709 ½
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice „F“ 1581 1552 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice „E“ 1445 1504 1
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice „F“ 1581 1552 Švejdar Pavel ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1547 ½
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice F 1581 1561 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 0
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice F 1581 1561 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1575 0
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice F 1581 1561 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1661 0
2014/2015 8 Šachklub města Dobrovice F 1581 1561 Chytrý Petr Karbo Benátky „B“ 1914 0
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice F 1581 1561 Břečka František TJ Sokol na Mělníce C 1942 1923 0
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice F 1581 1561 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice E 1703 1678 ½
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1645 ½
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz. C 1558 ½
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda B 1817 1815 ½
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1987 0
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice E 1714 0
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Mazánek David Joly Lysá nad Labem G 1938 1863 0
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice E 1661 0
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice G 1604 1605 0
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Břečka František TJ Sokol na Mělníce C 1942 1944 ½
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 Černý Jaroslav Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 ½
2012/2013 6 ŠK města Dobrovice C 1601 1551 Odcházel Jiří ŠK JOLY Lysá E 1100 1
2012/2013 5 ŠK města Dobrovice C 1601 1551 Viktorín Rudolf Karbo Benátky n/Jiz. A 1533 1
2012/2013 2 ŠK města Dobrovice C 1601 1551 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav C 1646 1
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice E 1601 1551 Houška Bohumil DDM Sokol Nymburk C 1710 ½
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice E 1601 1551 Kuta Lukáš TJ Sokol Sendražice C 1306 ½
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice E 1601 1551 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 1252 1
2012/2013 3 Šachklub města Dobrovice E 1601 1551 Viktorín Rudolf Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1533 ½
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice E 1601 1551 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 1534 ½
2011/2012 11 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Grech John Sokol Bakov nad Jizerou C 1000 1
2011/2012 10 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Zörklerová Eliška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1574 0
2011/2012 9 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Heřmanský Milan Šachklub města Dobrovice F 1539 1
2011/2012 8 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Hájek Karel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1522 ½
2011/2012 7 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Viktorín Rudolf Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1558 ½
2011/2012 6 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Seiner František ŠK Kralupy nad Vltavou D 1705 1762 ½
2011/2012 5 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou C 1717 0
2011/2012 4 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Fiedler Karel Šachklub města Dobrovice D 1493 1
2011/2012 3 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Verner Jan TJ Neratovice D 1650 0
2011/2012 2 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1991 1927 0
2011/2012 1 Šachklub města Dobrovice E 1628 1579 Gruber Tomáš TJ Sokol na Mělníce C 1467 1
2011/2012 7 ŠK města Dobrovice C 1628 1579 Vinecký Jiří Sokol Nymburk B 1407 1
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice F 1613 Čermák František Joly Lysá n/Labem F 1589 ½
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice F 1613 Jará Pavlína TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1394 ½
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice F 1613 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 ½
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice F 1613 Heřmanský Milan ŠK města Dobrovice G 1473 ½
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice F 1613 Staněk František TJ Sokol Tišice A 1683 ½
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice F 1613 Novotný Petr ŠK města Dobrovice E 1679 0
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice F 1613 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz C 1599 0
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice F 1613 Podešva Jiří TJ Sokol na Mělníce C 1593 ½
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice F 1613 Kasal Kamil ŠK Spartak Čelakovice A 1930 0
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice D 1613 Bednařík Radovan Sokol ČeskýBrod B 1719 0
2010/2011 10 ŠK města Dobrovice D 1613 Kalík Jan Sokol Kolín D 1837 0
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice D 1613 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1713 0
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice D 1613 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1759 ½
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice D 1613 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1814 ½
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice D 1613 Šmejkal Josef Autoškoda Ml.Boleslav B 1917 ½
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice D 1613 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1923 ½
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice D 1613 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice C 1605 0
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice D 1613 Klain Václav ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1941 0
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice C 1601 Buriánek Tomáš ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 0
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice C 1601 Jirk Jindřich ŠK Joly Lysá n/L. F 1797 0
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice C 1601 Musil Martin ŠK Joly Lysá n/L. E 2046 ½
2009/2010 7 ŠK města Dobrovice C 1601 Horký Pavel TJ Sokol Brandýs n/L. A 1982 0
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice C 1601 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2061 0
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice C 1601 Novotný Lubomír TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1965 0
2009/2010 4 ŠK města Dobrovice C 1601 Garšic Petr Sokol Bakov n/Jiz B 1992 0
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice C 1601 Vesecký Martin TJ Sokol Pečky B 1920 0
2009/2010 2 ŠK města Dobrovice C 1601 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1950 0
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice C 1601 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice B 1752 1
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice E 1601 Zámorský Ladislav TJSokol na Mělníce C 1768 0
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice E 1601 Horký Pavel TJ Spartak Čelakovice A 1982 ½
2009/2010 7 ŠK města Dobrovice E 1601 Tesař Patrik DDM Nymburk A 1596 ½
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice E 1601 Krbeček Václav TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1887 0
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice E 1601 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n/L. B 1954 0
2009/2010 4 ŠK města Dobrovice E 1601 Cvrček Josef TJ Sokol Tišice A 1478 ½
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice E 1601 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1670 0
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice E 1601 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice F 1636 0
2008/2009 9 ŠK města Dobrovice D 1474 Mos Kamil TJ Sokol na Mělníce C 0
2008/2009 8 ŠK města Dobrovice D 1474 Zolman Miloš TJ Sokol Brandýs n/L. B 1697 ½
2008/2009 7 ŠK města Dobrovice D 1474 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice E 1556 1
2008/2009 6 ŠK města Dobrovice D 1474 Tlášek Jaroslav Auto Škoda Mladá Boleslav C 1486 ½
2008/2009 4 ŠK města Dobrovice D 1474 Staněk František TJ Sokol Tišice A 1717 0
2008/2009 11 ŠK města Dobrovice B 1474 Žák Zbyněk TJ Sokol Pečky B 1830 0
2008/2009 10 ŠK města Dobrovice B 1474 Vrána Karel TJ Neratovice B 1688 ½
2008/2009 9 ŠK města Dobrovice B 1474 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/J B 1620 0
2008/2009 8 ŠK města Dobrovice B 1474 Štěrba Antonín Auto Škoda Ml.Boleslav B 1650 0
2008/2009 7 ŠK města Dobrovice B 1474 Houška Bohumil TJ Sokol Nymburk B 1810 1
2008/2009 5 ŠK města Dobrovice B 1474 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. D 1953 0
2008/2009 2 ŠK města Dobrovice B 1474 Skalný Petr ŠK města Dobrovice A 1641 0
2007/2008 10 Šachklub města Dobrovice "B" 1441 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 0
2007/2008 8 Šachklub města Dobrovice "B" 1441 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1672 0
2007/2008 5 Šachklub města Dobrovice "B" 1441 Čuvala Ota TJ Aero Odolena Voda 1621 ½
2007/2008 9 ŠK města Dobrovic D 1441 Pokorný Ludvík Sokol na Mělníce B 1717 0
2007/2008 8 ŠK města Dobrovic D 1441 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav D 1658 0
2007/2008 7 ŠK města Dobrovic D 1441 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky n/J B 1541 1
2007/2008 6 ŠK města Dobrovic D 1441 Novotný Petr ŠK města Dobrovic C 1632 ½
2007/2008 5 ŠK města Dobrovic D 1441 Sokol Brandýs n/L. B 1
2007/2008 3 ŠK města Dobrovic D 1441 Cvrček Josef Sokol Tišice A 1469 1
2007/2008 1 ŠK města Dobrovic D 1441 Tesař Martin Sokol Bakov n/J C 0
2006/2007 11 ŠK měs.Dobrovice E 1458 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice C 1684 0
2006/2007 8 ŠK měs.Dobrovice E 1458 Herčík Petr SE Ml. Boleslav D 1652 0
2006/2007 6 ŠK měs.Dobrovice E 1458 Redek František ŠK měs.Dobrovice D 1426 0
2006/2007 4 ŠK měs.Dobrovice E 1458 Gruener Robert Joly Lysá E 0
2006/2007 3 ŠK měs.Dobrovice E 1458 Juříček Václav ŠK Karbo Benátky B 0
2006/2007 1 ŠK měs.Dobrovice E 1458 Verner Jan DK Emmy Neratovice 1500 1
2006/2007 10 ŠK Dobrovice B 1458 Bargel Petr TJ Neratovice B 1869 0
2006/2007 6 ŠK Dobrovice B 1458 Hrdlička Jan TJ Slovan Velvary 1689 0
2006/2007 5 ŠK Dobrovice B 1458 Kříž Pavel DDM Mělník 1906 0
2006/2007 3 ŠK Dobrovice B 1458 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy n/Vlt B 1904 0
2006/2007 1 ŠK Dobrovice B 1458 Bouda Karel SK DDM Slaný 1732 0
2005/2006 10 ŠK měs.Dobrovice E 1480 Kočí Josef ŠK Karbo Benátky B 1579 0
2005/2006 8 ŠK měs.Dobrovice E 1480 Kukral Ota Autoškoda MB C 1541 0
2005/2006 7 ŠK měs.Dobrovice E 1480 Balogh Eugen Sokol Emerge MB D 1
2005/2006 6 ŠK měs.Dobrovice E 1480 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice D 1606 0
2005/2006 5 ŠK měs.Dobrovice E 1480 Paldus Jan Sokol Bakov n/J D 1
2005/2006 4 ŠK měs.Dobrovice E 1480 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky C 1573 ½
2005/2006 3 ŠK měs.Dobrovice E 1480 Veselý Jiří HP Neratovice 1289 0
2005/2006 2 ŠK měs.Dobrovice E 1480 Macura Ladislav Brandýs n/L B 1
2005/2006 1 ŠK měs.Dobrovice E 1480 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1736 0
2005/2006 11 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice A 1670 ½
2005/2006 9 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Macek Kamil Bohemia PoděbradyB 1930 0
2005/2006 8 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Malík Zdeněk Sokol Bakov C 1651 ½
2005/2006 7 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky A 1811 0
2005/2006 6 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Vocilka Jiří St.Kutná Hora B 1845 0
2005/2006 5 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Eisner Oldřich ml. Sokol Pečky B 1702 ½
2005/2006 4 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1838 0
2005/2006 3 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Lažánek Jan Joly Lysá C 1879 0
2005/2006 2 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B ½
2005/2006 1 ŠK měs.Dobrovice B 1480 Navrátil Oldřich Autoškoda Ml.Bol.B 1743 0
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice B 1472 Mühl Josef Sokol Emerge MB C 1835 0
2004/2005 10 ŠK měs.Dobrovice B 1472 Havlík Lumír Sokol Bakov B 1616 0
2004/2005 9 ŠK měs.Dobrovice B 1472 Hrubeš Miroslav Sokol Pečky C 1
2004/2005 8 ŠK měs.Dobrovice B 1472 Voborník Bořivoj Joly Lysá C 1753 0
2004/2005 7 ŠK měs.Dobrovice B 1472 Formánek Jan Sokol Tišice A 1677 1
2004/2005 6 ŠK měs.Dobrovice B 1472 Bukvic Josef Autoškoda Ml.Bol.B 1694 0
2004/2005 5 ŠK měs.Dobrovice B 1472 Hejdrych Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1681 0
2004/2005 4 ŠK měs.Dobrovice B 1472 Staněk Václav AERO Odolená VodaA 1916 0
2004/2005 3 ŠK měs.Dobrovice B 1472 Goliáš Petr Čelakovice A 1
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Herčík Petr Sokol Emerge MB D 1628 ½
2004/2005 10 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky C 1570 1
2004/2005 9 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice E 1469 ½
2004/2005 8 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Komárek Michal Autoškoda MB C 1616 1
2004/2005 7 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Drahota Aleš Joly Lysá n/L D 1520 ½
2004/2005 6 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Štěrba Antonín Autoškoda MB D 1634 0
2004/2005 5 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1787 ½
2004/2005 3 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Paldus Jan Sokol Bakov n/J D 1
2004/2005 2 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Linhart Jiří Sokol Bakov n/J C 1707 0
2004/2005 1 ŠK měs.Dobrovice D 1472 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1723 0
2003/2004 11 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Kišari Jan Sokol Brandýs A 1922 0
2003/2004 10 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1828 1
2003/2004 9 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Sobotka Jiří Sokol Nymburk B 1947 0
2003/2004 8 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Richter Martin Sokol Bakov B 1962 0
2003/2004 7 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Hampl Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1720 0
2003/2004 6 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Staněk František Sokol Tišice A 1761 0
2003/2004 5 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Musil Martin Joly Lysá C 1989 0
2003/2004 4 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Švehla Václav Sokol Emerge MB C 1904 0
2003/2004 3 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Kaplan Daniel Bohemia PoděbradyA 1932 0
2003/2004 1 ŠK měs.Dobrovice B 1483 Humpolák Jiří Sokol Pečky B 1745 0
2003/2004 9 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1795 0
2003/2004 8 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Novák Ivan Sokol Emerge MB D 1810 0
2003/2004 7 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky C 1565 ½
2003/2004 6 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Daniel Jiří Sokol Nymburk C ½
2003/2004 5 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Kuda Lukáš Sokol Bakov n/J C 1
2003/2004 4 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.C 1630 0
2003/2004 3 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Voborník Bořivoj Joly Lysá n/L D 1707 0
2003/2004 2 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Fiedler Karel ŠK měs.Dobrovice C 1662 0
2003/2004 1 ŠK měs.Dobrovice D 1483 Šoltys Roman ŠK měs.Dobrovice E 1344 0