Hráč Chytrý Petr

Chytrý Petr

User Pic
Jméno: Chytrý Petr
Oddíl: ŠK Karbo Benátky nad Jizerou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1849
Elo mezinárodní: 0
ID: 6101
FIDE ID: 0
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Švejdar Pavel Sokol Bakov nad Jizerou C 1537 1578 1
2018/2019 9 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1806 1773 ½
2018/2019 8 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 0 1703 0
2018/2019 7 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice D 1643 1525 1
2018/2019 6 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice B 1883 1874 ½
2018/2019 5 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Košnář Rudolf JOLY Lysá nad Labem G 0 1534 1
2018/2019 4 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1890 1854 ½
2018/2019 3 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Meca Viktor Sokol Brandýs nad Labem A 0 1735 1
2018/2019 2 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Suchý František Šachklub města Dobrovice C 1762 1797 ½
2018/2019 1 ŠK Kabo Benátky A 0 1847 Nývlt Miloslav Cayman Pharma Neratovice E 1728 1692 1
2017/2018 8 ŠK Karbo Benátky A 0 1853 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1700 1726 ½
2017/2018 7 ŠK Karbo Benátky A 0 1853 Šperlich Antonín TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1676 1
2017/2018 6 ŠK Karbo Benátky A 0 1853 Nejedlý Jiří Cayman Pharma Neratovice E 1835 1804 0
2017/2018 5 ŠK Karbo Benátky A 0 1853 Suchý František Šachklub města Dobrovice C 1774 1759 ½
2017/2018 4 ŠK Karbo Benátky A 0 1853 Stypa Zdeněk Cayman Pharma Neratovice F 0 1550 1
2017/2018 3 ŠK Karbo Benátky A 0 1853 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1731 1712 1
2017/2018 2 ŠK Karbo Benátky A 0 1853 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1908 1875 1
2017/2018 1 ŠK Karbo Benátky A 0 1853 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou C 1831 1805 ½
2017/2018 10 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 Karafiát Václav ŠK Dobrovice F 1581 1552 0
2017/2018 9 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk D 0 1520 1
2017/2018 8 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 Sovány Attila TJ Neratovice H 0 1423 1
2017/2018 7 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 Harcuba Adam Autoškoda Mladá Boleslav C 1564 1596 ½
2017/2018 6 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 Vrána Karel TJ Neratovice G 1830 1818 1
2017/2018 5 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 Zoufalý Jiří ŠK Dobrovice D 1498 1593 1
2017/2018 3 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 Šulc Jakub ŠK Dobrovice E 1638 1662 1
2017/2018 2 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice C 0 1266 ½
2017/2018 1 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1853 Jarý Zbyněk Sokol Brandýs nad Labem B 1520 1582 1
2015/2016 9 Karbo Benátky „B“ 1885 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk „D“ 1544 1609 1
2015/2016 8 Karbo Benátky „B“ 1885 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1692 0
2015/2016 7 Karbo Benátky „B“ 1885 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice „D“ 1498 1576 ½
2015/2016 6 Karbo Benátky „B“ 1885 Musil Stanislav JOLY Lysá nad Labem „H“ 1516 ½
2015/2016 5 Karbo Benátky „B“ 1885 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk „E“ 1828 1821 0
2015/2016 4 Karbo Benátky „B“ 1885 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice „E“ 1473 1
2015/2016 3 Karbo Benátky „B“ 1885 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice „F“ 1867 1905 ½
2015/2016 2 Karbo Benátky „B“ 1885 Suchomel Oldřich ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1626 1579 ½
2015/2016 1 Karbo Benátky „B“ 1885 Netuka Petr JOLY Lysá nad Labem „G“ 1578 ½
2015/2016 11 Karbo Benátky A 1885 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1882 1857 ½
2015/2016 10 Karbo Benátky A 1885 Paldus Jan ŠK města Dobrovice C 1766 1763 ½
2015/2016 9 Karbo Benátky A 1885 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav C 1580 1637 1
2015/2016 7 Karbo Benátky A 1885 Baran Peter Cayman Pharma Neratovice D 2023 2035 1
2015/2016 6 Karbo Benátky A 1885 Gabriel Patrik TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1768 1759 1
2015/2016 5 Karbo Benátky A 1885 Kabát Josef Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 ½
2015/2016 4 Karbo Benátky A 1885 Břečka František TJ Sokol na Mělníce B 1907 1908 1
2015/2016 2 Karbo Benátky A 1885 Popelka Pavel ŠK Kralupy B 1898 1898 ½
2015/2016 1 Karbo Benátky A 1885 Mrozinski Libor Spartak Čelákovice B 1515 1
2014/2015 10 Karbo Benátky „B“ 1914 Partl Miloslav TJ Neratovice E 1844 1785 1
2014/2015 9 Karbo Benátky „B“ 1914 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 ½
2014/2015 8 Karbo Benátky „B“ 1914 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice F 1581 1561 1
2014/2015 6 Karbo Benátky „B“ 1914 Břečka František TJ Sokol na Mělníce C 1942 1923 ½
2014/2015 5 Karbo Benátky „B“ 1914 Stypa Zdeněk Tj Neratovice F 1492 1
2014/2015 4 Karbo Benátky „B“ 1914 Heřmanský Milan Šachklub města Dobrovice E 1481 1
2014/2015 3 Karbo Benátky „B“ 1914 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 ½
2014/2015 1 Karbo Benátky „B“ 1914 Zmátlík Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1556 1620 1
2014/2015 11 Karbo Benátky n. J. A 1914 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1822 1860 ½
2014/2015 10 Karbo Benátky n. J. A 1914 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky A 1840 1844 ½
2014/2015 9 Karbo Benátky n. J. A 1914 Řezáč Jindřich Auto Škoda Ml. Boleslav B 1842 1821 ½
2014/2015 8 Karbo Benátky n. J. A 1914 Hejda Antonín Joly Lysá n. L. F 1830 1
2014/2015 6 Karbo Benátky n. J. A 1914 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk C 1670 0
2014/2015 5 Karbo Benátky n. J. A 1914 Kastner Jan ŠK Dobrovice C 1878 1894 0
2014/2015 4 Karbo Benátky n. J. A 1914 Parpel Petr Cayman Pharma D 1774 1836 ½
2014/2015 3 Karbo Benátky n. J. A 1914 Klain Václav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1916 1913 ½
2014/2015 2 Karbo Benátky n. J. A 1914 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n. L. A 1866 1862 0
2014/2015 1 Karbo Benátky n. J. A 1914 Richter Martin Sokol Bakov n. J. B 2006 2023 ½
2013/2014 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 ½
2013/2014 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Lavrinčík Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1849 1818 0
2013/2014 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1913 1962 ½
2013/2014 7 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Nývlt Miloslav TcJ Sokol na Mělníce B 1797 1804 1
2013/2014 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1906 1918 ½
2013/2014 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Štván Marek Caissa Úholičky C 1689 1700 1
2013/2014 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Kittler Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 1695 1
2013/2014 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1902 1906 ½
2013/2014 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Hoch Václav TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1647 1
2013/2014 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1884 Parpel Petr Cayman Pharma D 1744 1750 1
2013/2014 11 Karbo Benátky nad Jizerou B 1884 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda B 1817 1815 1
2013/2014 10 Karbo Benátky nad Jizerou B 1884 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1987 ½
2013/2014 9 Karbo Benátky nad Jizerou B 1884 Utratil Ferdinand Cayman Pharma Neratovice E 1524 1
2013/2014 5 Karbo Benátky nad Jizerou B 1884 Břečka František TJ Sokol na Mělníce C 1942 1944 ½
2013/2014 2 Karbo Benátky nad Jizerou B 1884 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1645 1
2012/2013 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1731 1
2012/2013 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1527 1
2012/2013 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1784 1816 ½
2012/2013 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Grüner Robert ŠK JOLY Lysá F 1610 1
2012/2013 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá E 2030 1989 ½
2012/2013 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1869 1869 1
2012/2013 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1780 1779 1
2012/2013 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav C 1947 1965 ½
2012/2013 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Charous Zdeněk Sokol Pečky B 1666 ½
2012/2013 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 Frolek Pavel AŠ Mladá Boleslav B 1889 ½
2012/2013 11 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1842 Netuka Petr JOLY Lysá nad Labem G 1566 1
2012/2013 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1842 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1625 1
2012/2013 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1842 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1659 1
2012/2013 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1842 Bednařík Radovan Sokol Český Brod C 1725 1
2012/2013 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1842 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1441 1
2012/2013 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1842 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice E 1656 1
2012/2013 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1842 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk C 1742 ½
2011/2012 11 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1991 1927 ½
2011/2012 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Podešva Jiří TJ Sokol na Mělníce C 1574 1
2011/2012 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Skála Ondřej TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1466 1
2011/2012 7 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice E 1643 1585 1
2011/2012 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 ½
2011/2012 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice F 1379 1
2011/2012 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Seiner František ŠK Kralupy nad Vltavou D 1705 1762 1
2011/2012 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou C 1717 1
2011/2012 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice D 1683 1
2011/2012 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1658 1
2011/2012 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1781 0
2011/2012 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1814 1815 1
2011/2012 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Tichý Petr Spartak Čelákovice A 1941 1933 ½
2011/2012 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce B 1757 1771 1
2011/2012 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1980 1942 ½
2011/2012 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Fekete František Sokol Pečky B 1755 ½
2011/2012 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Mažgut Jozef Sokol Brandýs n/L A 1827 0
2011/2012 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1763 0
2011/2012 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Plicka Petr Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 0
2011/2012 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Štochmal Dušan AŠ Mladá Boleslav B 1615 1
2011/2012 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1807 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice C 1857 1838 1
2010/2011 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/Jiz C 1610 1
2010/2011 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 Orel Aleš TJ Sokol na Mělníce C 1660 1
2010/2011 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 1
2010/2011 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelakovice A 1802 ½
2010/2011 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 Partl Miloslav TJ Sokol Tišice A 1812 1
2010/2011 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 Suchý František ŠK města Dobrovice E 1751 0
2010/2011 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Boleslav B 1619 ½
2010/2011 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1910 0
2010/2011 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Skokan František ŠK města Dobrovice C 1839 0
2010/2011 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1759 1
2010/2011 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1967 0
2010/2011 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Šedivý Ondřej Sokol ČeskýBrod B 1755 ½
2010/2011 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Gabriel Jan Sokol Kolín D 1809 1
2010/2011 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1614 0
2010/2011 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice B 1851 1
2010/2011 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1376 1
2010/2011 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky B 1750 1
2009/2010 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Skalný Petr ŠK města Dobrovice B 1641 ½
2009/2010 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1973 0
2009/2010 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Netuka Petr ŠK Joly Lysá n/L. F 1549 ½
2009/2010 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Švondr Michal ŠK Joly Lysá n/L. E 2065 0
2009/2010 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Redek František ŠK města Dobrovice C 1418 1
2009/2010 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1788 1
2009/2010 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Řezáč Jindřich TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1827 0
2009/2010 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz B 1794 1
2009/2010 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1850 0
2009/2010 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1793 Dlouhý Ondřej ŠK města Dobrovice A 2008 ½
2008/2009 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1706 1
2008/2009 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav C 1917 0
2008/2009 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá n/L. D 1927 0
2008/2009 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Matuška Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1516 1
2008/2009 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 0
2008/2009 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Masák Radim ŠK města Dobrovice A 1948 0
2008/2009 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Ulrich David Auto Škoda Ml.Boleslav B 1884 1
2008/2009 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1857 0
2008/2009 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Veselý Jiří TJ Neratovice B 1484 1
2008/2009 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/J B 1744 ½
2008/2009 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 Šoltysová Andrea ŠK města Dobrovice B 1531 ½
2007/2008 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Linhart Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1707 ½
2007/2008 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Rychtář Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2053 0
2007/2008 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1687 1
2007/2008 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Bárta Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1422 1
2007/2008 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Skopec Luboš ŠK města Dobrovice A 1863 0
2007/2008 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Koudelka Ivan TJ Sokol Český Brod B 1955 0
2007/2008 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Kišari Jan Sokol Brandýs n/L A 1865 ½
2007/2008 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Forman Daniel ŠK Kostelec n/ČL B 1760 ½
2007/2008 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Vagenknecht Josef Sokol Pečky A 1767 0
2007/2008 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1835 Novotný Lubomír AŠ Mladá Boleslav B 1921 0
2007/2008 9 ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 Mühl Josef Sokol Mladá Boleslav D 1749 ½
2007/2008 8 ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 Partl Miloslav Sokol Tišice A 1920 0
2007/2008 7 ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovic D 1600 1
2007/2008 6 ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 Klobušiak Miroslav ŠK města Dobrovic E 1589 1
2007/2008 5 ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 Suchý František ŠK města Dobrovic C 1759 1
2007/2008 4 ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J C 1613 1
2007/2008 3 ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 Linhart Ondřej Sokol Brandýs n/L. B 1553 1
2007/2008 2 ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 Kopřiva Petr Sokol na Mělníce B 1960 0
2007/2008 1 ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 Verner Jan Neratovice C 1665 1
2006/2007 11 ŠK Karbo Benátky C 1830 Herčík Petr SE Ml. Boleslav D 1652 1
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky C 1830 Čermák František Joly Lysá E 1
2006/2007 9 ŠK Karbo Benátky C 1830 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice D 1579 ½
2006/2007 8 ŠK Karbo Benátky C 1830 Kán Vojtěch AŠ Mladá BoleslavD 1616 ½
2006/2007 7 ŠK Karbo Benátky C 1830 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice E 1554 ½
2006/2007 6 ŠK Karbo Benátky C 1830 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1790 1
2006/2007 5 ŠK Karbo Benátky C 1830 Linhart Ondřej Sokol Brandýs B 1539 1
2006/2007 4 ŠK Karbo Benátky C 1830 Verner Jan DK Emmy Neratovice 1500 1
2006/2007 3 ŠK Karbo Benátky C 1830 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1726 1
2006/2007 2 ŠK Karbo Benátky C 1830 Janatka Radek Sokol na Mělníce B 1614 1
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky C 1830 Suchomel Oldřich Sokol Bakov C 1535 1
2006/2007 11 ŠK Karbo Benátky A 1830 Sobotka Jiří Sokol Nymburk B 1926 ½
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky A 1830 Krbeček Václav Autoškoda Ml.Bol.B 1891 1
2006/2007 9 ŠK Karbo Benátky A 1830 Staněk František Sokol Tišice B 1745 1
2006/2007 8 ŠK Karbo Benátky A 1830 Švehla Václav SE Mladá BoleslavC 1837 ½
2006/2007 7 ŠK Karbo Benátky A 1830 Valtr Tomáš Joly Lysá D 1795 0
2006/2007 6 ŠK Karbo Benátky A 1830 Eisner Oldřich ml. Sokol Pečky A 1798 0
2006/2007 5 ŠK Karbo Benátky A 1830 Masák Radim ŠK měs.Dobrovice A 1955 ½
2006/2007 4 ŠK Karbo Benátky A 1830 Klos Jiří Autoškoda Ml.Bol.C 1479 ½
2006/2007 2 ŠK Karbo Benátky A 1830 Linhart Jiří Sokol Bakov B 1727 1
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky A 1830 Břečka František Sokol Brandýs nL A 1970 0
2005/2006 11 ŠK Karbo Benátky C 1811 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1761 1
2005/2006 10 ŠK Karbo Benátky C 1811 Partl Miloslav Sokol Tišice C 1728 0
2005/2006 8 ŠK Karbo Benátky C 1811 Mühl Josef Sokol Emerge MB D 1824 1
2005/2006 7 ŠK Karbo Benátky C 1811 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice D 1606 1
2005/2006 6 ŠK Karbo Benátky C 1811 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J D 1550 1
2005/2006 5 ŠK Karbo Benátky C 1811 Formánek Jan HP Neratovice 1655 1
2005/2006 4 ŠK Karbo Benátky C 1811 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice E 1493 1
2005/2006 3 ŠK Karbo Benátky C 1811 Hájek Karel Brandýs n/L B 1532 1
2005/2006 2 ŠK Karbo Benátky C 1811 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1736 1
2005/2006 11 ŠK Karbo Benátky A 1811 Fekete František Bohemia PoděbradyB 1694 1
2005/2006 10 ŠK Karbo Benátky A 1811 Brych Petr Sokol Bakov C ½
2005/2006 8 ŠK Karbo Benátky A 1811 Nosek Stanislav St.Kutná Hora B 1979 ½
2005/2006 7 ŠK Karbo Benátky A 1811 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice B 1480 1
2005/2006 6 ŠK Karbo Benátky A 1811 Hlavica Břetislav Sokol Sendražice B 1680 0
2005/2006 5 ŠK Karbo Benátky A 1811 Jirk Jindřich Joly Lysá C 1847 0
2005/2006 4 ŠK Karbo Benátky A 1811 Drahota Aleš Sokol Nymburk B 1560 1
2005/2006 3 ŠK Karbo Benátky A 1811 Hampl Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1727 0
2005/2006 2 ŠK Karbo Benátky A 1811 Čtrnáct Jiří ŠK měs.Dobrovice A 1776 1
2005/2006 1 ŠK Karbo Benátky A 1811 Pech Hynek Sok.Polabí Kolín C 1799 1
2004/2005 11 ŠK Karbo Benátky A 1812 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice A 1682 1
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky A 1812 Kabát Josef Sokol Brandýs A 1851 ½
2004/2005 8 ŠK Karbo Benátky A 1812 Švejdar Luděk Sokol Bakov B 1896 ½
2004/2005 7 ŠK Karbo Benátky A 1812 Charous Zdeněk Sokol Pečky C 1655 ½
2004/2005 6 ŠK Karbo Benátky A 1812 Lažánek Jan Joly Lysá C 1885 0
2004/2005 5 ŠK Karbo Benátky A 1812 Šoltys Roman ŠK měs.Dobrovice B 1422 1
2004/2005 4 ŠK Karbo Benátky A 1812 Navrátil Oldřich Autoškoda Ml.Bol.B 1759 1
2004/2005 3 ŠK Karbo Benátky A 1812 Šilhan Petr Sokol Tišice A 1872 0
2004/2005 2 ŠK Karbo Benátky A 1812 Střelba Ivo AERO Odolená VodaA 1829 ½
2004/2005 1 ŠK Karbo Benátky A 1812 Bárta Martin Čelakovice A 1358 ½
2004/2005 11 ŠK Karbo Benátky C 1812 Šubrt Miroslav ŠK Karbo Benátky B 1672 1
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky C 1812 Skalný Petr ŠK měs.Dobrovice D 1586 ½
2004/2005 9 ŠK Karbo Benátky C 1812 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/J D 1532 1
2004/2005 8 ŠK Karbo Benátky C 1812 Linhart Jiří Sokol Bakov n/J C 1707 1
2004/2005 7 ŠK Karbo Benátky C 1812 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice C 1682 1
2004/2005 6 ŠK Karbo Benátky C 1812 Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB D 1675 0
2004/2005 4 ŠK Karbo Benátky C 1812 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice E 1469 1
2004/2005 3 ŠK Karbo Benátky C 1812 Komárek Michal Autoškoda MB C 1616 1
2004/2005 2 ŠK Karbo Benátky C 1812 Fencl Pavel Joly Lysá n/L D 1426 1
2004/2005 1 ŠK Karbo Benátky C 1812 Štěrba Antonín Autoškoda MB D 1634 ½
2003/2004 11 ŠK Karbo Benátky A 1875 Švejdar Pavel Sokol Bakov B 1533 0
2003/2004 10 ŠK Karbo Benátky A 1875 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice B 1427 1
2003/2004 9 ŠK Karbo Benátky A 1875 Pilinský Michal Sokol Tišice A 1790 1
2003/2004 8 ŠK Karbo Benátky A 1875 Lažánek Jan Joly Lysá C 1896 ½
2003/2004 7 ŠK Karbo Benátky A 1875 Novák Ivan Sokol Emerge MB C 1810 1
2003/2004 6 ŠK Karbo Benátky A 1875 Kaplan Daniel Bohemia PoděbradyA 1932 0
2003/2004 5 ŠK Karbo Benátky A 1875 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice A 1675 ½
2003/2004 4 ŠK Karbo Benátky A 1875 Píša Ivo Sokol Pečky B 1780 ½
2003/2004 3 ŠK Karbo Benátky A 1875 Kabát Josef Sokol Brandýs A 1874 0
2003/2004 2 ŠK Karbo Benátky A 1875 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.B 1630 0
2003/2004 1 ŠK Karbo Benátky A 1875 Strouha Jiří Sokol Nymburk B 1874 1
2003/2004 9 ŠK Karbo Benátky C 1875 Novák Ivan Sokol Emerge MB D 1810 0
2003/2004 8 ŠK Karbo Benátky C 1875 Daniel Jiří Sokol Nymburk C 1
2003/2004 6 ŠK Karbo Benátky C 1875 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J C 1541 1
2003/2004 5 ŠK Karbo Benátky C 1875 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.C 1630 0
2003/2004 4 ŠK Karbo Benátky C 1875 Voborník Bořivoj Joly Lysá n/L D 1707 0
2003/2004 3 ŠK Karbo Benátky C 1875 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1738 ½
2003/2004 1 ŠK Karbo Benátky C 1875 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1795 ½