Hráč Postránecká Zuzana

Postránecká Zuzana

User Pic
Jméno: Postránecká Zuzana
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1488
Elo mezinárodní: 1284
ID: 40804
FIDE ID: 390461
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 1284 1488 Špachta Max TJ Bohemians F 1380 1480 0
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad J 1284 1488 Verdiyan Bagrat GROP - G 1876 1918 0
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad J 1284 1488 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 1
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad J 1284 1488 Kameník Robert ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 0
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad J 1284 1488 Vít Zdeněk Sokol Vršovice E 1713 1705 0
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad J 1284 1488 Kolbušovský Michal ŠK DP Praha I - PORG 0 1359 0
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Hataš Radim Dukla F 1658 1683 ½
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Vandas Karel ŠK Smíchov B 0 1718 1
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Brejcha Blahomír TJ Kobylisy F 1422 1530 0
2018/2019 5 SK Dvorec 1448 1578 Zemen Pavel Klub sachistu Ricany C 1409 1480 0
2018/2019 4 SK Dvorec 1448 1578 Pressler Tobias Klub sachistu Ricany B 1495 1573 0
2018/2019 2 SK Dvorec 1522 1578 Málková Adriana SK 64 Plzen 1489 1514 0
2018/2019 1 SK Dvorec 1522 1578 Mastný Theodor SK Petrin Plzen 1431 1433 0
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad H 1284 1488 Valešová Šárka DDM Praha 6 B 1803 1790 1
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad H 1284 1488 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 "A" 1775 1732 0
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad H 1284 1488 Langr Aleš Unichess E 1400 1386 1
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad H 1284 1488 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace B 1852 1830 1
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad H 1284 1488 Neumanová Monika TJ Bohemians Praha G 1675 1645 0
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 1284 1488 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1795 1717 0
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Šulc Radovan TJ Zora Praha A 0 1557 1
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov D 1467 1609 0
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Palla Ivan SK Lokomotiva Radlice C 1469 1449 ½
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Štross František DDM Praha 6 C 1421 1477 0
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Najman Martin ŠO Praga Praha E 0 1359 0
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Georgiev Lukáš Unichess G 1539 1498 1
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Ondřich Jan USK Praha C 1618 1524 ½
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Papírník Milan ŠO Praga Praha D 1548 1659 0
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Bouška Petr SNAD Kbely 0 1507 1
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Maatová Alice Unichess G 0 1371 1
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Kuzin Jiří SK Lokomotiva Radlice D 0 1426 1
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Růžička Filip ŠK DP Praha F 1741 1779 1
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Chudáček Vladimír Sokol Praha Vršovice F 1679 1689 0
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad I 1284 1488 Souralová Venuše TJ Pankrác G 1438 1473 ½
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad H 1284 1488 Sadil Pavel ŠK Loko Praha D 1600 1570 1
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad H 1284 1488 Potůček Josef DDM Praha 6 C 0 1143 1
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad H 1284 1488 Šebek Josef ŠK Mlejn B 0 1545 1
2017/2018 11 Sokol Vyšehrad 1499 1499 Štěpán Vojtěch JAWA Brodce 1706 1575 1
2017/2018 10 Sokol Vyšehrad 1499 1499 Moulík Jakub Spartak Vlašim B 1429 1299 1
2017/2018 9 Sokol Vyšehrad 1499 1499 Rezek Filip OAZA Praha B 1316 1370 0
2017/2018 8 Sokol Vyšehrad 1499 1499 Kurek Pavel KŠ Říčany B 1583 1611 0
2017/2018 7 Sokol Vyšehrad 1442 1499 Flajšman Petr ŠK Dvorec 1684 1667 0
2017/2018 6 Sokol Vyšehrad 1442 1499 Havelka František ŠK Řevnice 1434 1436 ½
2017/2018 5 Sokol Vyšehrad 1463 1499 Málková Adriana ŠK 64 Plzeň A 1486 1450 0
2017/2018 4 Sokol Vyšehrad 1463 1499 Langmajer Jan ŠK 64 Plzeň B 1336 1432 1
2017/2018 3 Sokol Vyšehrad 1347 1421 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 1986 1982 0
2017/2018 2 Sokol Vyšehrad 1347 1421 Růta Vít ŠACHklub Tábor 1361 1431 0
2017/2018 1 Sokol Vyšehrad 1347 1421 Šťastná Martina VŠTE České Budějovice B 1473 1565 ½
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad H 1211 Draslar Josef Šachový klub Praha 4 C 1250 1
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad H 1211 Palla Marek SK OAZA Praha H 1191 1211 1
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad H 1211 Bíkl Radek SK Lokomotiva Radlice E 1000 0
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad H 1211 Šulc Radovan TJ Zora Praha A 1577 1
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad I 1211 Raba Milan Šachový klub Praha 4 B 1425 ½
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad I 1211 Bouška Petr Kbelská šachová reprezentace C 1000 0
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad I 1211 Štěrba Erik ŠK Mlejn B 1808 1987 0
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad I 1211 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha - EA Hotels II 1454 1
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad I 1211 Janda Jiří ŠK Černý Baron B 1741 0
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad I 1211 Homolková Ivana SK OAZA Praha F 1645 1562 0
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad I 1211 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha C 1619 1540 1
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad H 1110 Kuzin Jiří ŠK Mlejn B 1450 1
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad H 1110 Koršinskij Marek SK OAZA Praha F 1325 1
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad H 1110 Ďurčat Josef ŠK Teplárna A 1314 0
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad H 1110 Fejfar Petr ŠK Mahrla Praha C 1660 0
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad H 1110 Kovářová Oxana Sokol Kobylisy E 1691 1732 0