Hráč Rubeš Zdeněk

Rubeš Zdeněk

User Pic
Jméno: Rubeš Zdeněk
Oddíl: TJ Bohemia Poděbrady
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1752
Elo mezinárodní: 1765
ID: 4271
FIDE ID: 311243
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 TJ Bohemia Poděbrady B 1765 1752 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora C 1854 1861 ½
2018/2019 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1830 1808 Lajsek Tomáš Sparta Kutná Hora B 1672 1681 0
2018/2019 6 TJ Bohemia Poděbrady A 1826 1808 Brandejský Vít ŠK Český Brod A 1563 1578 1
2018/2019 4 TJ Bohemia Poděbrady A 1827 1808 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1802 1799 ½
2018/2019 11 DDM Symfonie Poděbrady B 1816 1808 Záběhlický Jiří ŠK Český Brod B 1496 1563 1
2018/2019 10 DDM Symfonie Poděbrady B 1816 1808 Straka Miloslav ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1712 1751 1
2018/2019 9 DDM Symfonie Poděbrady B 1830 1808 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 0 1653 ½
2018/2019 7 DDM Symfonie Poděbrady B 1826 1808 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice E 1771 1828 0
2018/2019 5 DDM Symfonie Poděbrady B 1827 1808 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk C 1775 1751 ½
2018/2019 3 DDM Symfonie Poděbrady B 1827 1808 Hnát Miroslav ŠK Rožďalovice A 0 1554 1
2018/2019 1 DDM Symfonie Poděbrady B 1827 1808 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice F 1581 1565 1
2018/2019 10 DDM Symfonie Poděbrady A 1816 1808 Páťal Luboš SK Slavoj Čáslav A 0 1584 ½
2018/2019 9 DDM Symfonie Poděbrady A 1816 1808 Zrůst Tomáš Sokol Kolín C 1805 1778 ½
2018/2019 8 DDM Symfonie Poděbrady A 1830 1808 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky A 0 1609 1
2018/2019 7 DDM Symfonie Poděbrady A 1830 1808 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 0 1653 ½
2018/2019 6 DDM Symfonie Poděbrady A 1826 1808 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk B 1497 1554 1
2018/2019 5 DDM Symfonie Poděbrady A 1826 1808 Výborný Václav SK Slavoj Čáslav A 0 1498 1
2018/2019 3 DDM Symfonie Poděbrady A 1827 1808 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky A 0 1396 1
2018/2019 2 DDM Symfonie Poděbrady A 1827 1808 Kuta Lukáš TJ Sokol Sendražice B 0 1459 1
2018/2019 1 DDM Symfonie Poděbrady A 1827 1808 Škrabánková Martina DDM Sokol Nymburk B 1244 1355 1
2017/2018 11 TJ Bohemia Poděbrady A 1843 1818 Franc Lubor Sokol Kolín B 1847 1813 ½
2017/2018 10 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1818 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1773 1817 ½
2017/2018 9 TJ Bohemia Poděbrady A 1835 1818 Kabát Josef Cayman Pharma Neratovice D 1861 1882 ½
2017/2018 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1835 1818 Paldus Jan Sokol Bakov n.Jiz. B 1789 1818 1
2017/2018 6 TJ Bohemia Poděbrady A 1826 1818 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1774 1759 1
2017/2018 5 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1818 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk B 1767 1753 0
2017/2018 4 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1818 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1808 1769 ½
2017/2018 3 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1818 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2050 2092 0
2017/2018 2 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1818 Bednařík Radovan ŠK Český Brod A 1621 1700 1
2017/2018 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1841 1822 Mazánek David Joly Lysá nad Labem F 1899 1899 ½
2016/2017 11 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Kočí František TJ AŠ Mladá Boleslav A 1549 1
2016/2017 9 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1795 1756 ½
2016/2017 8 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1823 1844 ½
2016/2017 7 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 1
2016/2017 6 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1778 1808 1
2016/2017 5 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 C 2057 2077 ½
2016/2017 4 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Blažek Jiří Sokol Bakov n.Jiz. B 1857 1857 1
2016/2017 3 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk B 1828 1821 0
2016/2017 2 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1855 1896 ½
2016/2017 1 Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Lajsek Tomáš Sparta Kutná Hora B 1678 ½
2015/2016 11 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1775 1814 1
2015/2016 10 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Vojta Jakub Spartak Vlašim C 1789 1627 ½
2015/2016 9 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 1857 1857 ½
2015/2016 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk B 1804 1772 ½
2015/2016 7 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Sokol Kolín B 1
2015/2016 5 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 ½
2015/2016 3 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Kočí František TJ AŠ Mladá Boleslav A 1549 0
2015/2016 2 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Novotný Jiří Sokol Struhařov A 1274 1
2015/2016 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 Pecák Ondřej ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1564 0
2015/2016 8 DDM Symfonie Poděbrady A 1845 1816 Hučík Lukáš TJ Sokol Nymburk C 1736 1699 ½
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady A 1845 1816 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1919 1917 ½
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady A 1845 1816 Štegl Petr TJ Sokol Pečky A 1789 1809 1
2014/2015 11 TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1823 1829 0
2014/2015 10 TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 Lažánek Jan JOLY Lysá n.L. E 1973 1930 ½
2014/2015 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1644 1600 1
2014/2015 7 TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 Čermák Jan Sokol Český Brod A 1872 1910 0
2014/2015 5 TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 Franc Lubor Sokol Kolín B 1872 1857 ½
2014/2015 4 TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1876 1849 0
2014/2015 3 TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 Čtrnáct Jiří Šachklub města Dobrovice B 1800 1828 0
2014/2015 2 TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1903 1914 1
2014/2015 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1956 1963 1
2013/2014 11 Sokol Pečky A 1839 1821 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1904 1853 1
2013/2014 10 Sokol Pečky A 1839 1821 Frolek Pavel TJ AŠ Mladá Boleslav A 1883 ½
2013/2014 9 Sokol Pečky A 1839 1821 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1884 1890 1
2013/2014 7 Sokol Pečky A 1839 1821 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1883 1861 1
2013/2014 5 Sokol Pečky A 1839 1821 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 ½
2013/2014 4 Sokol Pečky A 1839 1821 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1849 1863 ½
2013/2014 2 Sokol Pečky A 1839 1821 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1920 1879 0
2013/2014 1 Sokol Pečky A 1839 1821 Kabát Josef Cayman Pharma C 1899 1842 0
2012/2013 10 TJ Bohemia Poděbrady 1842 1814 Berg Antonín TJ Sokol Struhařov 1810 1827 0
2012/2013 5 TJ Bohemia Poděbrady 1842 1814 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 0
2012/2013 11 Sokol Pečky A 1842 1814 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 0
2012/2013 10 Sokol Pečky A 1842 1814 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1904 1878 1
2012/2013 9 Sokol Pečky A 1842 1814 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1994 1999 ½
2012/2013 8 Sokol Pečky A 1842 1814 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1770 1780 1
2012/2013 6 Sokol Pečky A 1842 1814 Fencl Pavel JOLY Lysá n.Labem D 1983 1983 1
2012/2013 5 Sokol Pečky A 1842 1814 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1819 ½
2012/2013 4 Sokol Pečky A 1842 1814 Hašek Tomáš Dolní Kralovice A 1802 1820 ½
2012/2013 3 Sokol Pečky A 1842 1814 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 ½
2012/2013 2 Sokol Pečky A 1842 1814 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 1
2012/2013 1 Sokol Pečky A 1842 1814 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1832 1873 ½
2011/2012 6 TJ Bohemia Poděbrady 1819 1837 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 2080 2025 0
2011/2012 11 Sokol Pečky A 1819 1837 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.L. D 1930 1875 1
2011/2012 10 Sokol Pečky A 1819 1837 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1974 1998 ½
2011/2012 9 Sokol Pečky A 1819 1837 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1849 1777 1
2011/2012 8 Sokol Pečky A 1819 1837 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2084 2065 ½
2011/2012 7 Sokol Pečky A 1819 1837 Franc Lubor Sokol Kolín C 1930 1868 ½
2011/2012 5 Sokol Pečky A 1819 1837 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 ½
2011/2012 4 Sokol Pečky A 1819 1837 Vitouš Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1879 1
2011/2012 3 Sokol Pečky A 1819 1837 Horák Martin Sokol Český Brod A 1671 ½
2011/2012 2 Sokol Pečky A 1819 1837 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1825 1825 ½
2011/2012 1 Sokol Pečky A 1819 1837 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1822 1733 ½
2010/2011 11 Sokol Pečky A 1873 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.Labem D 1962 ½
2010/2011 10 Sokol Pečky A 1873 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1960 ½
2010/2011 9 Sokol Pečky A 1873 Suchý Ladislav Kostelec nad Č.l. B 1709 ½
2010/2011 8 Sokol Pečky A 1873 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1812 1
2010/2011 7 Sokol Pečky A 1873 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1889 ½
2010/2011 5 Sokol Pečky A 1873 Saxl Jiří SK Pyrit Příbram B 1835 ½
2010/2011 4 Sokol Pečky A 1873 Borůvka Radim Sokol Struhařov A 1848 1
2010/2011 3 Sokol Pečky A 1873 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1588 1
2010/2011 2 Sokol Pečky A 1873 Jelínek Václav Stadion Kutná Hora B 1679 ½
2010/2011 1 Sokol Pečky A 1873 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 D 1580 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Pečky B 1841 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz B 1538 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Pečky B 1841 Rádl Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1582 0
2009/2010 9 TJ Sokol Pečky B 1841 Masák Radim ŠK města Dobrovice A 1980 1
2009/2010 8 TJ Sokol Pečky B 1841 Novotný Petr ŠK města Dobrovice B 1627 1
2009/2010 7 TJ Sokol Pečky B 1841 Švehla Václav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1796 1
2009/2010 6 TJ Sokol Pečky B 1841 Štolovský Jaroslav ŠK Joly Lysá n/L. F 1
2009/2010 5 TJ Sokol Pečky B 1841 Voborník Bořivoj ŠK Joly Lysá n/L. E 1857 1
2009/2010 4 TJ Sokol Pečky B 1841 Hanuš Karel TJ Sokol Nymburk B 1578 1
2009/2010 3 TJ Sokol Pečky B 1841 Holub Antonín ŠK města Dobrovice C 1336 1
2009/2010 2 TJ Sokol Pečky B 1841 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1714 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Pečky B 1841 Frolek Pavel TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Pečky B 1758 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice B 1518 1
2008/2009 10 TJ Sokol Pečky B 1758 Hanuš Karel TJ Sokol Nymburk B 1564 1
2008/2009 9 TJ Sokol Pečky B 1758 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 1825 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Pečky B 1758 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. D 1953 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Pečky B 1758 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá n/L. E 1750 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Pečky B 1758 Zolman Miloš TJ Sokol Brandýs n/L. A 1697 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Pečky B 1758 Čtrnáct Jiří ŠK města Dobrovice A 1776 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Pečky B 1758 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1740 1
2008/2009 3 TJ Sokol Pečky B 1758 Kukral Ota Auto Škoda Ml.Boleslav B 1570 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Pečky B 1758 Nejedlý Jiří TJ Neratovice B 1613 1
2008/2009 6 Bohemia Poděbrady 1758 Mazánek David JOLY Lysá n.L. C 1914 ½
2007/2008 11 Sokol Pečky A 1758 Kišari Jan Sokol Brandýs n/L A 1865 ½
2007/2008 10 Sokol Pečky A 1758 Forman Daniel ŠK Kostelec n/ČL B 1760 0
2007/2008 9 Sokol Pečky A 1758 Jech Miloš ŠK města Dobrovice A 1649 ½
2007/2008 8 Sokol Pečky A 1758 Nedoma Marek AŠ Mladá Boleslav B 1689 ½
2007/2008 7 Sokol Pečky A 1758 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/Jiz. B 1616 ½
2007/2008 6 Sokol Pečky A 1758 Švehla Václav ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1826 1
2007/2008 5 Sokol Pečky A 1758 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1687 1
2007/2008 4 Sokol Pečky A 1758 Hrubčík Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1504 ½
2007/2008 3 Sokol Pečky A 1758 Tlášek Jaroslav AŠ Mladá Boleslav C 1507 ½
2007/2008 2 Sokol Pečky A 1758 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 0
2007/2008 1 Sokol Pečky A 1758 Koller Martin TJ Sokol Český Brod B 1681 ½
2007/2008 6 Bohemia Poděbrady 1758 Kastner Jan Joly Lysá n.L. D 1756 ½
2006/2007 10 Bohemia Poděbrady 1747 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2074 0
2006/2007 1 Bohemia Poděbrady 1747 Procházka Jaroslav Jawa Brodce 1962 0
2006/2007 8 Sokol Pečky E 1747 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l. C 1548 ½
2006/2007 7 Sokol Pečky E 1747 Křepelka Petr TJ S. Sendražice B 1628 1
2006/2007 6 Sokol Pečky E 1747 Urban Pavel Sokol Č. Brod B 1696 1
2006/2007 5 Sokol Pečky E 1747 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1831 ½
2006/2007 3 Sokol Pečky E 1747 Eisner Oldřich ml. Sokol Pečky C 1798 ½
2006/2007 2 Sokol Pečky E 1747 Fiala Jan Sokol Č. Brod C 1544 ½
2005/2006 11 Bohemia PoděbradyB 1782 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1790 ½
2005/2006 10 Bohemia PoděbradyB 1782 Kopecký Tomáš St.Kutná Hora B 1954 0
2005/2006 9 Bohemia PoděbradyB 1782 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice B 1493 ½
2005/2006 8 Bohemia PoděbradyB 1782 Dušek Vladimír Sokol Sendražice B 1627 1
2005/2006 7 Bohemia PoděbradyB 1782 Jirk Jindřich Joly Lysá C 1847 ½
2005/2006 6 Bohemia PoděbradyB 1782 Hanuš Karel Sokol Nymburk B 1612 ½
2005/2006 5 Bohemia PoděbradyB 1782 Rataj Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1527 1
2005/2006 4 Bohemia PoděbradyB 1782 Čtrnáct Jiří ŠK měs.Dobrovice A 1776 ½
2005/2006 3 Bohemia PoděbradyB 1782 Baláček Tadeáš Sok.Polabí Kolín C 1819 ½
2005/2006 1 Bohemia PoděbradyB 1782 Kubíček Petr Sokol Bakov C ½
2005/2006 11 Poděbrady 1782 Křenek Pavel Sendražice 1684 ½
2005/2006 7 Poděbrady 1782 Valenz Miroslav Nymburk 1870 ½
2005/2006 3 Poděbrady 1782 Voráčková Jarmila Říčany B 1897 ½
2004/2005 11 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Hanuš Karel Sokol Nymburk B 1616 ½
2004/2005 10 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1698 0
2004/2005 9 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Hlavica Břetislav Sokol Sendražice B 1656 0
2004/2005 8 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Kavalier Sázava A 1
2004/2005 7 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Malý Dušan BIOMEDICA Říčany E 1629 1
2004/2005 6 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Baláček Tadeáš Sokol Kolín D 1653 ½
2004/2005 5 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Zajíček Jaroslav Sokol Pečky B 1748 1
2004/2005 4 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Šimurda Jan BIOMEDICA Říčany C 1553 ½
2004/2005 3 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Pácha Zdeněk Kostelec n.Č.l.B 1686 1
2004/2005 2 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Fojtů Jan BIOMEDICA Říčany D 2089 1
2004/2005 1 BOHEMIA PoděbradyB 1774 Jílek Vladimír Stad.Kutná Hora B 1706 1
2003/2004 9 TJ Poděbrady B" 1778 Mirkovič Miroslav Kostelec n.Č.l.C" 1
2003/2004 7 TJ Poděbrady B" 1778 Nigrin Aleš Sokol Pečky D" 1605 ½
2003/2004 6 TJ Poděbrady B" 1778 Dušek Vojtěch TJ Sendražice C" ½
2003/2004 5 TJ Poděbrady B" 1778 Preisner Jan Mgr. Sokol Velim 1521 1
2003/2004 4 TJ Poděbrady B" 1778 Výborný Václav Slavoj Čáslav 1559 1
2003/2004 3 TJ Poděbrady B" 1778 Mašín Karel TJ Sendražice B" 1595 ½
2003/2004 2 TJ Poděbrady B" 1778 Veselý Jiří Sokol Pečky C" 1447 ½
2003/2004 1 TJ Poděbrady B" 1778 Otta Pavel DDM Kolín 1
2003/2004 11 Bohemia PoděbradyA 1778 Mühl Josef Sokol Emerge MB C 1851 1
2003/2004 9 Bohemia PoděbradyA 1778 Čtrnáct Jiří ŠK měs.Dobrovice A ½
2003/2004 3 Bohemia PoděbradyA 1778 Redek František ŠK měs.Dobrovice B 1360 ½
2003/2004 2 Bohemia PoděbradyA 1778 Cvrček Josef Sokol Tišice A 1532 1