Hráč Bouda Karel

Bouda Karel

User Pic
Jméno: Bouda Karel
Oddíl: SK DDM Slaný
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1761
Elo mezinárodní: 1710
ID: 3910
FIDE ID: 396184
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 Č ŠK Zlonice A 1713 1758 Spilka Jiří ŠK Rakovník A 1970 1781 ½
2017/2018 5 B ŠK Zlonice A 1713 1758 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad B 0 1255 1
2017/2018 4 Č ŠK Zlonice A 1710 1758 Leník Jiří ŠK Velvary A 0 1635 1
2017/2018 7 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1713 1758 Drahorádová Zuzana ŠK Medvědi Zvole A 1666 1692 ½
2017/2018 1 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1732 1766 Már Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1753 1714 0
2016/2017 8 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 TJ Neratovice C 1
2016/2017 4 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1712 1754 1
2016/2017 3 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 1
2015/2016 11 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 ½
2015/2016 9 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1821 1835 1
2015/2016 7 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole 1791 1783 0
2015/2016 6 Č SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Štěrba Erik ŠK Kralupy A 1808 1987 ½
2015/2016 5 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Vaňková Veronika Sokol Buštěhrad B 1484 1601 0
2015/2016 4 Č SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1760 1729 1
2015/2016 3 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1763 1779 0
2015/2016 2 Č SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1792 1775 ½
2015/2016 1 Č SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 Král Pavel JAWA Brodce A 1820 1812 0
2014/2015 11 Č DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1680 1839 ½
2014/2015 9 B DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1860 1866 0
2014/2015 8 Č DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 Havlíček Pavel KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 1
2014/2015 7 B DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1866 1847 0
2014/2015 5 B DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1683 1650 0
2014/2015 4 Č DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 Parpel Petr TJ Neratovice C 1774 1836 ½
2014/2015 3 B DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 Rédl Václav Český Lev Kolešovice A 1532 1
2014/2015 1 B DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1793 1791 0
2014/2015 10 Č ŠK Zlonice A 1788 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1651 1639 ½
2014/2015 5 B ŠK Zlonice A 1788 Křížek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1706 ½
2014/2015 3 B ŠK Zlonice A 1788 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 ½
2013/2014 11 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 ŠK Řevnice B 1
2013/2014 8 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1688 1658 1
2013/2014 7 Č SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 Strnad Pavel ŠO TP Nova Kladno A 1847 1794 1
2013/2014 6 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1970 1804 ½
2013/2014 5 Č SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1644 0
2013/2014 4 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 Beran Pavel ŠK Zlonice A 1503 1
2013/2014 3 Č SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 Placheta Rostislav ŠK Zdice B 1680 1766 0
2013/2014 2 B SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice B 1634 ½
2013/2014 1 Č SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad B 1499 1569 0
2012/2013 11 B SK DDM Slaný 1774 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1537 1
2012/2013 10 Č SK DDM Slaný 1774 Čermák Pavel ŠK Zlonice B 1000 1
2012/2013 9 B SK DDM Slaný 1774 Buk Pavel Sokol Buštěhrad F 1676 ½
2012/2013 8 Č SK DDM Slaný 1774 Minařík Petr ŠK Kladno B 1755 ½
2012/2013 7 B SK DDM Slaný 1774 Kadlec Zdeněk ŠO TP NOVA Kladno B 1538 1
2012/2013 6 Č SK DDM Slaný 1774 Kotyk Jan ŠK Rakovník D 1406 1
2012/2013 5 B SK DDM Slaný 1774 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1602 1
2012/2013 3 B SK DDM Slaný 1774 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1677 1
2012/2013 1 Č SK DDM Slaný 1774 Kabát Jiří ŠO Stochov 1795 ½
2012/2013 10 Č ŠK Zlonice A 1774 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1913 1945 ½
2012/2013 8 Č ŠK Zlonice A 1774 Nývlt Miloslav TcJ Sokol na Mělníce B 1762 1786 1
2012/2013 5 B ŠK Zlonice A 1774 Hofner František TJ Slovan Velvary A 1842 ½
2012/2013 2 B ŠK Zlonice A 1774 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1803 1
2011/2012 11 Č SK DDM Slaný 1762 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník "B" 1930 1860 ½
2011/2012 10 B SK DDM Slaný 1762 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1709 0
2011/2012 8 B SK DDM Slaný 1762 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 0
2011/2012 6 B SK DDM Slaný 1762 Hrdlička Jan Slovan Velvary 1839 ½
2011/2012 5 B SK DDM Slaný 1762 Vimmer Miloš ŠOTP NOVA Kladno "A" 1829 1
2011/2012 4 Č SK DDM Slaný 1762 Paukert Jan ŠK Řevnice "A" 1911 1872 ½
2011/2012 3 B SK DDM Slaný 1762 Hůrka Jiří ŠK Kladno "C" 1807 ½
2011/2012 1 B SK DDM Slaný 1762 Dupák Jaroslav ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 1
2010/2011 11 Č SK DDM Slaný 1749 Žák Jiří Slovan Velvary 1626 1
2010/2011 8 B SK DDM Slaný 1749 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad 1751 ½
2010/2011 2 Č SK DDM Slaný 1749 Minařík Petr ŠK Kladno C 1782 1
2009/2010 11 Č SK DDM Slaný B 1751 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno B 1721 ½
2009/2010 9 Č SK DDM Slaný B 1751 Hataš Radim Caissa Úholičky D 1727 ½
2009/2010 8 B SK DDM Slaný B 1751 Horáková Jana ŠK Merkur Kladno B 1483 ½
2009/2010 1 B SK DDM Slaný B 1751 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1677 ½
2009/2010 11 B SK DDM Slaný 1751 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno 1705 0
2009/2010 10 Č SK DDM Slaný 1751 Dungl Martin Caissa Úholičky B 1952 ½
2009/2010 9 B SK DDM Slaný 1751 Čížkovský Ota Šachový klub Zlonice ½
2009/2010 8 Č SK DDM Slaný 1751 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda 1750 ½
2009/2010 7 B SK DDM Slaný 1751 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce B 1711 1
2009/2010 6 Č SK DDM Slaný 1751 Bureš Jiljí Sokol Buštěhrad 1905 ½
2009/2010 5 B SK DDM Slaný 1751 Vorm Petr Caissa Úholičky C 1658 ½
2009/2010 4 Č SK DDM Slaný 1751 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou C 1721 1
2009/2010 2 Č SK DDM Slaný 1751 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 0
2009/2010 1 B SK DDM Slaný 1751 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1756 ½
2008/2009 11 Č SK DDM Slaný "A" 1751 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 ½
2008/2009 10 B SK DDM Slaný "A" 1751 Žák Jiří Slovan Velvary 1561 1
2008/2009 9 Č SK DDM Slaný "A" 1751 Svítek Miroslav TJ Sokol na Mělníce "B" 1932 1
2008/2009 7 Č SK DDM Slaný "A" 1751 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1685 1
2008/2009 6 B SK DDM Slaný "A" 1751 Hataš Radim Caissa Úholičky "C" 1616 0
2008/2009 5 B SK DDM Slaný "A" 1751 Tóth Václav NOVA Kladno "A" 1737 0
2008/2009 4 Č SK DDM Slaný "A" 1751 Gýra Jiří TJ Aero Odolena Voda 1754 ½
2008/2009 3 B SK DDM Slaný "A" 1751 Doubek Martin ŠK Kladno "B" 1884 ½
2008/2009 2 Č SK DDM Slaný "A" 1751 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1894 0
2008/2009 1 B SK DDM Slaný "A" 1751 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky "B" 1732 1
2008/2009 6 Č SK DDM Slaný "B" 1751 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou "D" 1967 0
2008/2009 5 B SK DDM Slaný "B" 1751 Hrdlička Jan TJ Sokol Zlonice 1742 ½
2008/2009 4 Č SK DDM Slaný "B" 1751 Huml Antonín Sokol Buštěhrad "B" 1539 ½
2008/2009 3 B SK DDM Slaný "B" 1751 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník "C" 1575 ½
2007/2008 11 Č SK DDM Slaný "B" 1736 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad "C" 1349 1
2007/2008 9 Č SK DDM Slaný "B" 1736 Šlégr Josef TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 1
2007/2008 6 Č SK DDM Slaný "B" 1736 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "D" 1767 1
2007/2008 3 B SK DDM Slaný "B" 1736 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno "B" 1888 0
2007/2008 2 Č SK DDM Slaný "B" 1736 Horáková Jana ŠK hotel Merkur Kladno "B" ½
2007/2008 11 B SK DDM Slaný 1736 Žák Jiří Slovan Velvary 1555 1
2007/2008 10 Č SK DDM Slaný 1736 Bureš Jiljí Sokol Buštěhrad 1919 ½
2007/2008 9 B SK DDM Slaný 1736 Beneš Martin DDM Mělník 1527 ½
2007/2008 8 Č SK DDM Slaný 1736 Pšenička Oldřich TJ Aero Odolena Voda 1875 0
2007/2008 7 B SK DDM Slaný 1736 Svítek Miroslav TJ Sokol na Mělníce 1926 0
2007/2008 6 Č SK DDM Slaný 1736 Černoušková Alena Caissa Úholičky "C" 1657 ½
2007/2008 5 Č SK DDM Slaný 1736 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1974 0
2007/2008 4 B SK DDM Slaný 1736 Morávek Jakub MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1504 1
2007/2008 2 B SK DDM Slaný 1736 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 1
2006/2007 11 Č SK DDM Slaný 1732 Žamboch Jiří ŠK Kralupy n/Vlt C 1749 ½
2006/2007 10 B SK DDM Slaný 1732 Spousta Jan TJ Sokol Hostivice 1
2006/2007 8 B SK DDM Slaný 1732 Sladká Hana TJ Slovan Velvary 1780 1
2006/2007 6 B SK DDM Slaný 1732 Střelba Ivo AERO Odolena Voda 1801 1
2006/2007 4 B SK DDM Slaný 1732 Červenka Antonín ŠO Stochov 1764 ½
2006/2007 3 B SK DDM Slaný 1732 Veselý Jiří TJ Neratovice B 1406 ½
2006/2007 1 B SK DDM Slaný 1732 Karafiát Václav ŠK Dobrovice B 1458 1
2005/2006 11 B SK DDM Slaný A 1723 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1805 ½
2005/2006 10 Č SK DDM Slaný A 1723 Vicka Václav Lokomotiva BerounA 1768 1
2005/2006 8 Č SK DDM Slaný A 1723 Hoch Václav ŠK Alva Příbram C 1778 ½
2005/2006 7 B SK DDM Slaný A 1723 Tůma Robert ŠO Stochov 1627 1
2005/2006 6 Č SK DDM Slaný A 1723 Saxl Jiří SOU Příbram A 1791 ½
2005/2006 5 B SK DDM Slaný A 1723 Mareš Jiří Spartak Žebrák B 1860 1
2005/2006 4 Č SK DDM Slaný A 1723 Zelenka Pavel ŠK Kladno D 1689 0
2005/2006 2 Č SK DDM Slaný A 1723 Netík Jiří TJ Kolešovice 1745 1
2005/2006 1 Č SK DDM Slaný A 1723 Tóth Václav NOVA Kladno A 1684 ½
2005/2006 10 B DDM Slaný B 1723 Korbel Jiří Kralupy n/Vlt D 1439 ½
2005/2006 6 B DDM Slaný B 1723 Růžička Václav ŠK Kladno E 1577 0
2005/2006 5 Č DDM Slaný B 1723 Podešva Jiří Sokol Mělník B 1623 ½
2005/2006 4 B DDM Slaný B 1723 Smolka Jan Merkur Kladno 1757 ½
2005/2006 3 Č DDM Slaný B 1723 Vrána Karel Sokol Tišice B 1650 ½
2005/2006 2 B DDM Slaný B 1723 Huml Antonín Sokol Buštěhrad B 1456 1
2004/2005 11 Č SK DDM Slaný 1715 Šlégr Josef Č. Lev Kolešovice 1691 ½
2004/2005 10 B SK DDM Slaný 1715 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1752 ½
2004/2005 9 Č SK DDM Slaný 1715 Sochor František ŠK Kladno C 1837 0
2004/2005 8 B SK DDM Slaný 1715 Bartoš Pavel Sokol Libčice 1597 ½
2004/2005 7 Č SK DDM Slaný 1715 Landa Jiří Caissa Úholičky B 1639 1
2004/2005 6 B SK DDM Slaný 1715 Tóth Václav NOVA Kladno A 1703 ½
2004/2005 5 Č SK DDM Slaný 1715 Huml Lubomír Sokol Buštěhrad A 1352 ½
2004/2005 4 B SK DDM Slaný 1715 Dbalý Václav Sokol Hostivice 1838 1
2004/2005 3 Č SK DDM Slaný 1715 Tůma Robert ŠO Stochov 1630 1
2004/2005 2 B SK DDM Slaný 1715 Lánský Petr Easy E Kralupy B 1759 0
2004/2005 1 Č SK DDM Slaný 1715 Leník Jiří Easy E Kralupy C 1679 1
2003/2004 11 B SK DDM Slaný 1720 Popelka Pavel EasyE Kralupy B" 1883 1
2003/2004 10 Č SK DDM Slaný 1720 Plicka Petr Libčice n/Vltavou 1806 ½
2003/2004 9 B SK DDM Slaný 1720 Mašek Jaroslav ŠK Kladno E" 1757 ½
2003/2004 8 Č SK DDM Slaný 1720 Kříž Pavel SK Mělník 1885 B" 1792 0
2003/2004 6 Č SK DDM Slaný 1720 Suchý František EasyE Kralupy C" 1761 0
2003/2004 5 B SK DDM Slaný 1720 Neratovice C" 1
2003/2004 4 Č SK DDM Slaný 1720 Mleziva Miloslav NOVA Kladno A" 1752 0
2003/2004 2 B SK DDM Slaný 1720 Gýra Jiří AERO Odolena Voda 1765 1
2003/2004 1 Č SK DDM Slaný 1720 Minařík Petr ŠK Kladno D" 1717 0