Hráč Černý Jaroslav

Černý Jaroslav

User Pic
Jméno: Černý Jaroslav
Oddíl: ŠK Karbo Benátky nad Jizerou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1755
Elo mezinárodní: 0
ID: 10724
FIDE ID: 0
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 0 1742 Zimmermann Ladislav Šachklub města Dobrovice F 1302 1214 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 0 1742 Kloučková Milena ŠK Rožďalovice A 0 1635 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 0 1742 Talanda Daniel Sparta Kutná Hora C 0 0 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 0 1742 Pavlíček Jan TJ Bohemia Poděbrady B 1701 1727 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 0 1742 Halámka Radek Sokol Kolín D 1730 1825 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 0 1742 Hlubučková Zuzana Šachklub města Dobrovice E 0 1122 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 0 1742 Král Vojtěch DDM Sokol Nymburk D 0 1040 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Malík Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou C 1391 1568 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Hlína Miloš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1836 1765 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Melichar Ladislav Sokol Mladá Boleslav C 0 0 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Hnát Miroslav Šachklub města Dobrovice D 0 1554 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice B 1784 1810 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Tanglová Dominika JOLY Lysá nad Labem G 0 1398 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Martinec Karel TJ Kralupy nad Vltavou B 1777 1773 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Pecka Jan Sokol Brandýs nad Labem A 1519 1586 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice C 1704 1735 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kabo Benátky A 0 1752 Vrána Karel Cayman Pharma Neratovice E 1796 1752 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Karbo Benátky A 0 1701 Kabát Josef Sokol Brandýs nad Labem A 1847 1882 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Karbo Benátky A 0 1701 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1656 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Karbo Benátky A 0 1701 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1427 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Karbo Benátky A 0 1701 Picek Miroslav Cayman Pharma Neratovice E 1886 1881 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Karbo Benátky A 0 1701 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice C 1711 1735 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Karbo Benátky A 0 1701 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav C 0 1600 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Karbo Benátky A 0 1701 Martinec Karel TJ Kralupy nad Vltavou B 1768 1764 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Karbo Benátky A 0 1701 Marcikán Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou C 1718 1670 0 soutěž
2017/2018 10 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 Seibt Josef ŠK Dobrovice F 0 1458 1 soutěž
2017/2018 9 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk D 1515 1528 1 soutěž
2017/2018 8 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 Kvapil Jaroslav TJ Neratovice H 0 1561 ½ soutěž
2017/2018 7 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 Špringl Matěj Autoškoda Mladá Boleslav C 1534 1430 1 soutěž
2017/2018 6 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 Parpel Petr TJ Neratovice G 1749 1744 ½ soutěž
2017/2018 4 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 Valtera Jiří Pravý Hradec 1935 1833 1 soutěž
2017/2018 2 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 Rubeš Vojtěch ŠK Spartak Čelákovice C 0 1181 1 soutěž
2017/2018 1 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 Rádl Jaroslav Sokol Brandýs nad Labem B 0 1560 1 soutěž
2015/2016 9 Karbo Benátky „B“ 1709 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk „D“ 1560 ½ soutěž
2015/2016 6 Karbo Benátky „B“ 1709 Košnář Rudolf JOLY Lysá nad Labem „H“ 1607 1 soutěž
2015/2016 4 Karbo Benátky „B“ 1709 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice „E“ 1445 1504 1 soutěž
2015/2016 3 Karbo Benátky „B“ 1709 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice „F“ 1581 1552 ½ soutěž
2015/2016 2 Karbo Benátky „B“ 1709 Havlík Lumír ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1561 1 soutěž
2015/2016 1 Karbo Benátky „B“ 1709 Grüner Robert JOLY Lysá nad Labem „G“ 1618 1 soutěž
2015/2016 11 Karbo Benátky A 1709 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 ½ soutěž
2015/2016 10 Karbo Benátky A 1709 Kullač Pavol ŠK města Dobrovice C 1588 1657 1 soutěž
2015/2016 9 Karbo Benátky A 1709 Holka Antonín Sokol Mladá Boleslav C 1579 ½ soutěž
2015/2016 8 Karbo Benátky A 1709 Kliment Jiří Cayman Pharma Neratovice E 1577 ½ soutěž
2015/2016 7 Karbo Benátky A 1709 Kučera Vladimír Cayman Pharma Neratovice D 1938 1938 ½ soutěž
2015/2016 6 Karbo Benátky A 1709 Pinkas Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1677 1700 1 soutěž
2015/2016 5 Karbo Benátky A 1709 Zolman Pavel Sokol Brandýs n. L. A 1698 ½ soutěž
2015/2016 2 Karbo Benátky A 1709 Martinec Karel ŠK Kralupy B 1895 1841 ½ soutěž
2015/2016 1 Karbo Benátky A 1709 Válek Petr Spartak Čelákovice B 1441 1461 1 soutěž
2014/2015 10 Karbo Benátky „B“ 1702 Vrána Karel TJ Neratovice E 1662 0 soutěž
2014/2015 9 Karbo Benátky „B“ 1702 Beneš Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou C 1000 ½ soutěž
2014/2015 8 Karbo Benátky „B“ 1702 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice F 1643 1537 1 soutěž
2014/2015 7 Karbo Benátky „B“ 1702 Válek Petr ŠK Spartak Čelákovice B 1468 1468 1 soutěž
2014/2015 6 Karbo Benátky „B“ 1702 Silaštík Petr TJ Sokol na Mělníce C 1640 ½ soutěž
2014/2015 5 Karbo Benátky „B“ 1702 Bartoň Václav Tj Neratovice F 1348 1 soutěž
2014/2015 4 Karbo Benátky „B“ 1702 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice E 1517 0 soutěž
2014/2015 3 Karbo Benátky „B“ 1702 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1571 1 soutěž
2014/2015 2 Karbo Benátky „B“ 1702 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1575 1 soutěž
2014/2015 1 Karbo Benátky „B“ 1702 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 ½ soutěž
2014/2015 11 Karbo Benátky n. J. A 1702 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce B 1707 1696 ½ soutěž
2014/2015 10 Karbo Benátky n. J. A 1702 Štegl Petr TJ Sokol Pečky A 1789 1823 ½ soutěž
2014/2015 9 Karbo Benátky n. J. A 1702 Pinkas Martin Auto Škoda Ml. Boleslav B 1683 1706 ½ soutěž
2014/2015 8 Karbo Benátky n. J. A 1702 Voborník Bořivoj Joly Lysá n. L. F 1807 1816 1 soutěž
2014/2015 6 Karbo Benátky n. J. A 1702 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk C 1644 1600 ½ soutěž
2014/2015 5 Karbo Benátky n. J. A 1702 Suchý František ŠK Dobrovice C 1803 1767 ½ soutěž
2014/2015 4 Karbo Benátky n. J. A 1702 Partl Miloslav Cayman Pharma D 1844 1785 1 soutěž
2014/2015 3 Karbo Benátky n. J. A 1702 Novák Ivan ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1791 1819 0 soutěž
2014/2015 2 Karbo Benátky n. J. A 1702 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs n. L. A 1699 ½ soutěž
2014/2015 1 Karbo Benátky n. J. A 1702 Garšic Petr Sokol Bakov n. J. B 1983 1883 ½ soutěž
2013/2014 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1989 1972 ½ soutěž
2013/2014 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Vokoun Ondřej TJ Kralupy nad Vltavou B 1743 1721 ½ soutěž
2013/2014 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Kasal Kamil ŠK Spartak Čelákovice A 1961 1907 ½ soutěž
2013/2014 7 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1778 1786 ½ soutěž
2013/2014 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1774 1799 1 soutěž
2013/2014 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Hrnčíř František Caissa Úholičky C 1634 0 soutěž
2013/2014 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou C 1654 1 soutěž
2013/2014 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1916 1885 0 soutěž
2013/2014 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1648 ½ soutěž
2013/2014 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 Partl Miloslav Cayman Pharma D 1857 1792 1 soutěž
2013/2014 11 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda B 1472 1 soutěž
2013/2014 10 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1582 ½ soutěž
2013/2014 8 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Netuka Petr Joly Lysá nad Labem G 1575 ½ soutěž
2013/2014 7 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice E 1661 ½ soutěž
2013/2014 6 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice G 1604 1605 ½ soutěž
2013/2014 5 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Odnoha David TJ Sokol na Mělníce C 1678 0 soutěž
2013/2014 4 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. C 1604 1 soutěž
2013/2014 3 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem H 1519 ½ soutěž
2013/2014 2 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Gabriel Patrik TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1451 0 soutěž
2013/2014 1 Karbo Benátky nad Jizerou B 1707 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice F 1595 1571 ½ soutěž
2012/2013 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Vaníček Lukáš Sokol Bakov B 1661 ½ soutěž
2012/2013 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Niko Viliam ŠK města Dobrovice D 1392 ½ soutěž
2012/2013 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Čermák Jan Sokol Český Brod B 1731 1758 ½ soutěž
2012/2013 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá E 1942 1899 0 soutěž
2012/2013 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Kullač Pavol ŠK města Dobrovice C 1550 1 soutěž
2012/2013 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1608 1 soutěž
2012/2013 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav C 1943 1943 ½ soutěž
2012/2013 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1690 1651 1 soutěž
2012/2013 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 Štochmal Dušan AŠ Mladá Boleslav B 1582 1 soutěž
2012/2013 11 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Matuška Pavel JOLY Lysá nad Labem G 1535 1 soutěž
2012/2013 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice C 1766 ½ soutěž
2012/2013 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Heřmanský Milan Šachklub města Dobrovice F 1514 1 soutěž
2012/2013 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky C 1626 ½ soutěž
2012/2013 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1511 1499 ½ soutěž
2012/2013 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Železný Daniel TJ Sokol Pečky D 1450 ½ soutěž
2012/2013 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou C 1596 ½ soutěž
2012/2013 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice E 1630 0 soutěž
2012/2013 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk D 1780 1779 0 soutěž
2012/2013 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1708 Hučík Lukáš DDM Sokol Nymburk C 1454 1 soutěž
2011/2012 11 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav C 1963 1984 0 soutěž
2011/2012 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 Gruber Tomáš TJ Sokol na Mělníce C 1467 0 soutěž
2011/2012 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1659 1589 1 soutěž
2011/2012 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 Pardubský Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1447 1 soutěž
2011/2012 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 Hájek Karel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1522 1 soutěž
2011/2012 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice F 1326 ½ soutěž
2011/2012 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 Morávek Jakub ŠK Kralupy nad Vltavou C 1556 0 soutěž
2011/2012 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice D 1584 0 soutěž
2011/2012 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 Verner Jan TJ Neratovice D 1650 0 soutěž
2011/2012 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Verner Jan TJ Neratovice C 1650 0 soutěž
2011/2012 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1626 1 soutěž
2011/2012 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Kopecký Petr Spartak Čelákovice A 1794 ½ soutěž
2011/2012 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Matas Stanislav Sokol na Mělníce B 1764 1687 ½ soutěž
2011/2012 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. E 1993 1926 1 soutěž
2011/2012 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Píša Ivo Sokol Pečky B 1758 ½ soutěž
2011/2012 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz. B 1747 ½ soutěž
2011/2012 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Zítko Martin Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 0 soutěž
2011/2012 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Skála Ondřej AŠ Mladá Boleslav B 1466 1 soutěž
2011/2012 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice C 1828 1797 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz C 1599 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 Mos Kamil TJ Sokol na Mělníce C 1550 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice F 1629 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 Grüner Robert Joly Lysá n/Labem F 1621 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 Zolman Miloš TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1689 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 Kasal Kamil ŠK Spartak Čelakovice A 1930 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 Valenta Karel ŠK města Dobrovice G 1429 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 Kliment Jiří TJ Sokol Tišice A 1603 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 Novotný Petr ŠK města Dobrovice E 1679 ½ soutěž
2010/2011 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 Mrázek Vladimír TJ Sokol Sendražice A 1907 ½ soutěž
2010/2011 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice C 1605 0 soutěž
2010/2011 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz. B 1759 ½ soutěž
2010/2011 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 Klain Václav ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1941 0 soutěž
2010/2011 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 Bednařík Radovan Sokol ČeskýBrod B 1719 0 soutěž
2010/2011 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk B 1838 ½ soutěž
2010/2011 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 Suchý František ŠK města Dobrovice B 1751 ½ soutěž
2010/2011 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 Niko Viliam ŠK města Dobrovice D 1358 1 soutěž
2010/2011 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1744 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Zoufalý Jiří ŠK města Dobrovice B 1555 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Klain Václav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 2004 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Musil Stanislav ŠK Joly Lysá n/L. F 1535 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Valtr Tomáš ŠK Joly Lysá n/L. E 1890 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1596 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Niko Viliam ŠK města Dobrovice C 1316 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Partl Miloslav TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Frolek Pavel TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz B 1765 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1808 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 Mejzr Jan ŠK města Dobrovice A 1789 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1656 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav C 1906 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Mazánek David ŠK JOLY Lysá n/L. D 1914 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Havlena Miloš ŠK JOLY Lysá n/L. E 1551 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Kišari Jan TJ Sokol Brandýs n/L. A 1812 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Rakouš Pavel ŠK města Dobrovice A 1913 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Krbeček Václav Auto Škoda Ml.Boleslav B 1931 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1801 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Linhart Jiří Sokol Bakov n/J B 1731 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1755 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice B 1646 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Urban Ľuboš Sokol Bakov n/Jiz. B 1773 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Klain Václav ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1956 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1392 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Hrubčík Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1504 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Tlášek Jaroslav AŠ Mladá Boleslav C 1507 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Suchý František ŠK města Dobrovice A 1759 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Fiala Jan TJ Sokol Český Brod B 1670 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Kabát Josef Sokol Brandýs n/L A 1813 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec n/ČL B 1755 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1758 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 Diviš Jaroslav AŠ Mladá Boleslav B 1888 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Karbo Benátky n/J B 1758 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav D 1686 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Karbo Benátky n/J B 1758 Hoch Václav Sokol Tišice A 1683 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Karbo Benátky n/J B 1758 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovic D 1454 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Karbo Benátky n/J B 1758 Šoltysová Andrea ŠK města Dobrovic E 1455 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Karbo Benátky n/J B 1758 Paldus Jan Sokol Bakov n/J C 1470 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Karbo Benátky n/J B 1758 Kejdana Pavel Sokol Brandýs n/L. B 1444 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Karbo Benátky n/J B 1758 Nejedlý Jiří Neratovice C 1646 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Karbo Benátky B 1790 Formánek Jan DK Emmy Neratovice 1694 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky B 1790 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1726 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Karbo Benátky B 1790 Janatka Radek Sokol na Mělníce B 1614 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Karbo Benátky B 1790 Suchomel Oldřich Sokol Bakov C 1535 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Karbo Benátky B 1790 Mühl Josef SE Ml. Boleslav D 1800 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Karbo Benátky B 1790 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1830 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Karbo Benátky B 1790 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice D 1579 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Karbo Benátky B 1790 Kán Vojtěch AŠ Mladá BoleslavD 1616 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Karbo Benátky B 1790 Havlena Miloš Joly Lysá E 1556 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky B 1790 Krejcárek Antonín Sokol Brandýs B 1696 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Karbo Benátky A 1790 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky A 1790 Hampl Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1784 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Karbo Benátky A 1790 Blechta Václav ml. Sokol Tišice B 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Karbo Benátky A 1790 Novák Ivan SE Mladá BoleslavC 1819 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Karbo Benátky A 1790 Voborník Bořivoj Joly Lysá D 1764 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Karbo Benátky A 1790 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1749 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Karbo Benátky A 1790 Čtrnáct Jiří ŠK měs.Dobrovice A 1770 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Karbo Benátky A 1790 Prášil Adam Autoškoda Ml.Bol.C 1418 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Karbo Benátky A 1790 Kejdana Pavel Čelakovice A 1446 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Karbo Benátky A 1790 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1798 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky A 1790 Kabát Josef Sokol Brandýs nL A 1813 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Karbo Benátky B 1761 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1811 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Karbo Benátky B 1761 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice E 1493 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Karbo Benátky B 1761 Hájek Karel Brandýs n/L B 1532 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Karbo Benátky B 1761 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1736 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Karbo Benátky B 1761 Formánek Jan HP Neratovice 1655 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Karbo Benátky B 1761 Partl Miloslav Sokol Tišice C 1728 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Karbo Benátky B 1761 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1637 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Karbo Benátky B 1761 Mühl Josef Sokol Emerge MB D 1824 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Karbo Benátky B 1761 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J D 1550 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Karbo Benátky A 1761 Franěk Jan Bohemia PoděbradyB 1674 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Karbo Benátky A 1761 Suchomel Oldřich Sokol Bakov C 1550 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Karbo Benátky A 1761 Matoušek Libor St.Kutná Hora B 1786 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Karbo Benátky A 1761 Redek Daniel ŠK měs.Dobrovice B 1423 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Karbo Benátky A 1761 Vančura Milan Sokol Sendražice B 1815 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Karbo Benátky A 1761 Valtr Tomáš Joly Lysá C 1798 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Karbo Benátky A 1761 Sokol Nymburk B 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Karbo Benátky A 1761 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.B 1646 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Karbo Benátky A 1761 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1736 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Karbo Benátky A 1787 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice A 1626 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky A 1787 Kišari Jan Sokol Brandýs A 1888 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Karbo Benátky A 1787 Klain Václav Sokol Emerge MB C 1920 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Karbo Benátky A 1787 Garšic Petr Sokol Bakov B 1823 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Karbo Benátky A 1787 Eisner Oldřich ml. Sokol Pečky C 1668 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Karbo Benátky A 1787 Jirk Jindřich Joly Lysá C 1830 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Karbo Benátky A 1787 Redek Daniel ŠK měs.Dobrovice B 1414 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Karbo Benátky A 1787 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.B 1705 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Karbo Benátky A 1787 Linhart Ondřej Čelakovice A 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky B 1787 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice E 1469 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Karbo Benátky B 1787 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1470 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Karbo Benátky B 1787 Kastner Jan Joly Lysá n/L D 1748 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Karbo Benátky B 1787 Štěrba Antonín Autoškoda MB D 1634 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Karbo Benátky B 1787 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice D 1472 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Karbo Benátky B 1787 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/J D 1532 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Karbo Benátky B 1787 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice C 1682 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Karbo Benátky B 1787 Rychtář Pavel Sokol Emerge MB D 1991 0 soutěž
2003/2004 11 ŠK Karbo Benátky A 1795 Müller Josef Sokol Bakov B 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Karbo Benátky A 1795 Redek Daniel ŠK měs.Dobrovice B 1328 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Karbo Benátky A 1795 Vrána Karel Sokol Tišice A 1671 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Karbo Benátky A 1795 Postupa Pavel Joly Lysá C 1826 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Karbo Benátky A 1795 Klein Milan Sokol Emerge MB C 1935 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Karbo Benátky A 1795 Jeřábek Pavel Bohemia PoděbradyA 1872 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK Karbo Benátky A 1795 Fabián Vladimír Sokol Pečky B 1740 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Karbo Benátky A 1795 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.B 1531 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Karbo Benátky A 1795 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1618 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Karbo Benátky B 1795 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice D 1483 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Karbo Benátky B 1795 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J C 1541 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Karbo Benátky B 1795 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.C 1630 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Karbo Benátky B 1795 Voborník Bořivoj Joly Lysá n/L D 1707 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Karbo Benátky B 1795 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1738 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Karbo Benátky B 1795 Adámek Stanislav ŠK měs.Dobrovice E 1412 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Karbo Benátky B 1795 Daniel Jiří Sokol Nymburk C 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Karbo Benátky B 1795 Herčík Petr Sokol Emerge MB D 1592 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Karbo Benátky B 1795 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1875 ½ soutěž