Hráč Tichý Miroslav

Tichý Miroslav

User Pic
Jméno: Tichý Miroslav
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1963
Elo mezinárodní: 1975
ID: 4535
FIDE ID: 318329
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ROŠÁDA Prostějov A 1965 1977 Zdražil Jan ŠK Olomouc A 1977 1974 1
2018/2019 10 ROŠÁDA Prostějov A 1954 1977 Hejnar Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 1830 1862 ½
2018/2019 8 ROŠÁDA Prostějov A 1970 1977 Bareš Jáchym A64 PřF Olomouc 2019 2004 0
2018/2019 6 ROŠÁDA Prostějov A 1992 1977 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 1978 1993 0
2018/2019 5 ROŠÁDA Prostějov A 1992 1977 Kosinka Vladimír TJ Zlaté Hory 1751 1717 ½
2018/2019 3 ROŠÁDA Prostějov A 1978 1966 Chytil Petr SK Řetězárna 1966 1973 1
2018/2019 2 ROŠÁDA Prostějov A 1978 1966 Kašparovský Petr Sokol Přemyslovice A 1925 1942 ½
2018/2019 10 SK Prostějov 1954 1977 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2122 2110 1
2018/2019 8 SK Prostějov 1970 1977 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2070 2071 0
2018/2019 7 SK Prostějov 1992 1977 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov 2162 2171 0
2018/2019 5 SK Prostějov 1989 1966 Koutný Petr TJ Vlčnov 2231 2116 0
2018/2019 4 SK Prostějov 1989 1966 Zpěváková Kateřina ŠO Kunovice 1883 1843 1
2018/2019 3 SK Prostějov 1978 1966 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2078 2077 ½
2018/2019 1 SK Prostějov 1985 1966 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2104 2099 0
2017/2018 11 Rošáda Prostějov 1947 1936 Valenta Vít Velké Losiny B 2057 2076 1
2017/2018 10 Rošáda Prostějov 1978 1936 Vejmola Adam TJ SOKOL Přemyslovice 1789 1837 0
2017/2018 9 Rošáda Prostějov 1978 1936 Müller Michal Zlaté Hory 1742 1754 0
2017/2018 8 Rošáda Prostějov 1969 1936 Zdražil Jan AŠK Olomouc B 1971 1987 1
2017/2018 7 Rošáda Prostějov 1969 1936 Chytil Petr Česká Ves 1946 1928 ½
2017/2018 6 Rošáda Prostějov 1954 1936 Zapletal Jiří Uničov 2078 2086 ½
2017/2018 5 Rošáda Prostějov 1954 1936 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2009 1986 1
2017/2018 4 Rošáda Prostějov 1978 1936 Doležel Jaromír ŠK Zábřeh 2001 2023 ½
2017/2018 3 Rošáda Prostějov 1978 1936 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1968 1932 ½
2017/2018 2 Rošáda Prostějov 1978 1936 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1950 1954 ½
2017/2018 1 Rošáda Prostějov 1966 1947 Čala Jiří A64 Grygov B 1765 1799 0
2015/2016 11 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 Wrobel Maciej TJ Zlaté Hory 2027 0
2015/2016 10 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 Kašparovský Petr TJ Sokol Přemyslovice A 1926 1
2015/2016 8 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 Kašpárek Jiří AŠK DA Olomouc B 1768 1840 ½
2015/2016 7 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 Peřina Michal AŠK DA Olomouc A 2020 1985 ½
2015/2016 6 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 Kučera Jiří Sigmia Olomouc A 1948 1967 ½
2015/2016 5 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 Rychlík Zdeněk ŠK Jeseník A 1938 1920 1
2015/2016 4 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 2147 2128 0
2015/2016 2 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 Chytil Petr TJ Sokol Velké Losiny B 1790 1815 1
2015/2016 1 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 Nehyba Martin TJ Sokol Skalička 1805 1861 0
2014/2015 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Doležel Jaromír T.J.Sokol Šumperk 2042 2034 ½
2014/2015 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Adamčík Martin SK Prostějov 2169 2160 ½
2014/2015 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Pospíšil Ludvík Sokol Skalička 1949 1918 ½
2014/2015 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 2005 1955 ½
2014/2015 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Trávníček Petr ŠK Šternberk 2042 2039 ½
2014/2015 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Vaculík Jakub Velké Losiny B 1966 1966 0
2014/2015 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Kamarád František A64 PřF Olomouc 1890 1772 1
2014/2015 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Tustanowski Mateusz TJ Zlaté Hory 1869 1250 ½
2014/2015 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Kotík Věroslav Sigmia Olomouc 2006 ½
2014/2015 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Kašparovský Petr TJ Sokol Přemyslovice 1853 0
2014/2015 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 2022 1901 1
2013/2014 11 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1990 1995 ½
2013/2014 10 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Čala Jiří Spartak Přerov 1793 0
2013/2014 9 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Hájek Zdeněk Sokol Přemyslovice 1945 1914 1
2013/2014 8 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Vaculík Petr Sokol Skalička 1885 1885 0
2013/2014 7 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Růžička Marek Sigmia Olomouc 1876 1900 0
2013/2014 6 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Švéda Jiří ŠK DUE POP Uničov 1925 1973 0
2013/2014 5 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Chytil Petr Sokol Velké Losiny B 1719 1739 ½
2013/2014 4 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk 1905 1909 1
2013/2014 3 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 2051 1991 ½
2013/2014 2 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Hejnar Petr ŠK Šternberk 1844 1
2013/2014 1 ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 Zatloukal Petr A64 PřF Olomouc 2114 2100 0
2012/2013 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Oliverius Roman ŠK Loštice 1929 1929 1
2012/2013 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Štec František Spartak Přerov 2026 1967 1
2012/2013 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2136 2121 ½
2012/2013 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Šobáň Jaroslav A64 PřF UP Olomouc 2155 2167 0
2012/2013 7 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk B 2061 2042 1
2012/2013 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1924 1987 0
2012/2013 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2094 2089 ½
2012/2013 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1999 2036 ½
2012/2013 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Sýkora Jan SK Prostějov 2158 2125 0
2012/2013 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 0
2011/2012 9 MKS Vyškov "A" 2000 1999 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 1
2011/2012 6 MKS Vyškov "A" 2000 1999 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1925 0
2011/2012 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Štec František TJ Spartak Přerov 2075 1953 1
2011/2012 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 2005 1989 ½
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1972 1
2011/2012 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Klička Pavel ŠK Loštice 1878 1
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Švéda Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 1915 ½
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 ½
2011/2012 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Sýkora Jan SK Prostějov 2149 2121 0
2011/2012 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2146 2116 0
2011/2012 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Hejnar Petr ŠK MKZ Šternberk 1860 1
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2140 2098 ½
2011/2012 1 SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2025 2056 ½
2010/2011 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Vysloužil Lukáš A64 PřF UP Olomouc 1895 1
2010/2011 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1885 1
2010/2011 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Homola Jan Tatran Litovel C 1618 1
2010/2011 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2062 0
2010/2011 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Urbášek Oleg LOKO Zábřeh 2007 0
2010/2011 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1892 ½
2010/2011 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1855 1
2010/2011 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Trávníček Petr Garde Calcio Olomouc 2081 ½
2010/2011 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Hejnar Petr ŠK Šternberk 1841 1
2010/2011 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1955 1
2010/2011 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1953 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1998 0
2010/2011 11 SK Prostějov 1953 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 1997 ½
2010/2011 10 SK Prostějov 1953 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1999 0
2010/2011 9 SK Prostějov 1953 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1952 ½
2010/2011 8 SK Prostějov 1953 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2095 1
2010/2011 7 SK Prostějov 1953 Náplava Pavel SK Boršice 1901 1
2010/2011 6 SK Prostějov 1953 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 1994 1
2010/2011 5 SK Prostějov 1953 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž 2106 ½
2010/2011 4 SK Prostějov 1953 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo 2078 ½
2010/2011 3 SK Prostějov 1953 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2054 0
2010/2011 2 SK Prostějov 1953 Zicháček Libor ŠK Holešov 2019 ½
2010/2011 1 SK Prostějov 1953 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 ½
2009/2010 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1885 Čechál Martin SK Přerov 2001 0
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1885 Král Vojtěch SK Prostějov B 1827 ½
2009/2010 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1885 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1956 ½
2009/2010 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1885 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1796 1
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1885 Musil Vítězslav A64 DDM Olomouc 1968 1
2009/2010 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1885 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1889 1
2009/2010 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1885 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1894 0
2009/2010 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1898 1
2009/2010 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2163 0
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2015 ½
2009/2010 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Reichl Roman LOKO Zábřeh 1855 1
2009/2010 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Volek Karel DDM&TJ Mohelnice 1930 ½
2009/2010 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2083 1
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Trávníček Petr GARDE Calcio Olomouc 2098 ½
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Telařík Radek ŠK Šternberk 1889 ½
2009/2010 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2080 ½
2009/2010 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1929 0
2009/2010 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1885 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1991 1
2008/2009 11 MKS Vyskov "A" 1894 Klinkovský Jakub Sokol Rudice "B" 1664 1
2008/2009 9 MKS Vyskov "A" 1894 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1722 0
2008/2009 8 MKS Vyskov "A" 1894 Bajcár Tomáš SK Lokomotiva Brno "E" 1654 1
2008/2009 7 MKS Vyskov "A" 1894 Hrbata Jaroslav SK Jevicko 1578 1
2008/2009 6 MKS Vyskov "A" 1894 Chmelíček Bronislav TJ Spartak Adamov 1935 0
2008/2009 5 MKS Vyskov "A" 1894 Moc Roman TJ CKD Blansko 1657 1
2008/2009 4 MKS Vyskov "A" 1894 Mikulášek Petr TJ Sloup 1622 1
2008/2009 3 MKS Vyskov "A" 1894 Ševčík Miloš SK GARDE Lipovec "C" 1618 1
2008/2009 2 MKS Vyskov "A" 1894 Rada Marek Sokol Rudice "A" 1604 0
2007/2008 11 MKS Vyskov A 1902 Matuška Jan Sokol Rudice B 1720 ½
2007/2008 9 MKS Vyskov A 1902 Ševčík Luboš SK Garde Lipovec B 1774 ½
2007/2008 8 MKS Vyskov A 1902 Doškař Miloslav SK Lokomotiva Brno E 1723 1
2007/2008 7 MKS Vyskov A 1902 Němec Karel TJ Sloup 1694 1
2007/2008 6 MKS Vyskov A 1902 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov 1842 0
2006/2007 11 MKS Vyškov A 1945 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1768 1
2006/2007 9 MKS Vyškov A 1945 Palaš Milan TJ Spartak Adamov A 1802 0
2006/2007 8 MKS Vyškov A 1945 Drahovzal Milan ŠK Garde Lipovec B 1775 ½
2006/2007 7 MKS Vyškov A 1945 Krupka Jiří TJ Sloup 1
2006/2007 6 MKS Vyškov A 1945 Jedlička Radek ŠK TJ Komořany 1601 0
2006/2007 5 MKS Vyškov A 1945 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov A 1874 0
2006/2007 4 MKS Vyškov A 1945 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko 1551 ½
2006/2007 3 MKS Vyškov A 1945 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1950 0
2006/2007 2 MKS Vyškov A 1945 Matuška Jan Sokol Rudice C 1695 1
2005/2006 10 MKS VYŠKOV A 1965 Kudláček Jaroslav DURAS BRNO E 1883 ½
2005/2006 8 MKS VYŠKOV A 1965 Krupica Pavel KME-DDM KUŘIM B 1855 ½
2005/2006 7 MKS VYŠKOV A 1965 Horák Jan ŠK JEVÍČKO 1740 1
2005/2006 6 MKS VYŠKOV A 1965 Špičák Petr TJ SLOUP 1760 0
2005/2006 5 MKS VYŠKOV A 1965 Schuster Petr MORAVSKÁ SLAVIA A 1980 0
2005/2006 4 MKS VYŠKOV A 1965 Grégr Josef ČKD BLANSKO 1760 1
2005/2006 3 MKS VYŠKOV A 1965 Ševčík David GARDE LIPOVEC B 1722 ½
2005/2006 2 MKS VYŠKOV A 1965 Bartoň Jan SOKOL TIŠNOV 1749 1
2005/2006 1 MKS VYŠKOV A 1965 Dvořáček Jiří MAKKABI BOSKOVICE 1521 ½
2005/2006 11 TJ Bučovice 1965 Fuchs Luděk Duras BVK Brno D 2014 0
2005/2006 9 TJ Bučovice 1965 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 1993 1
2005/2006 4 TJ Bučovice 1965 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno D 2107 ½
2005/2006 3 TJ Bučovice 1965 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná B 1863 ½
2004/2005 11 MKS Vyškov A 1982 Horák Jan ŠK Jevíčko A 1736 1
2004/2005 10 MKS Vyškov A 1982 Peša Ladislav První Brno B 1919 ½
2004/2005 8 MKS Vyškov A 1982 Čuprová Iva TJ Komořany A 1674 1
2004/2005 7 MKS Vyškov A 1982 Brázda František MKS Vyškov B 1673 1
2004/2005 6 MKS Vyškov A 1982 Libiš Zdeněk Makkabi Boskovice 1737 ½
2004/2005 4 MKS Vyškov A 1982 Blatný František Lokomotiva Brno D 2236 ½
2004/2005 3 MKS Vyškov A 1982 Řehůřek Karel Mor. Slávia Brno A 1947 0
2004/2005 2 MKS Vyškov A 1982 Krejčí Dalibor Sokol Tišnov A 1750 ½
2004/2005 10 Sokol Rudice 1982 Hrabě Petr Tatran Poštorná A 2131 0
2004/2005 9 Sokol Rudice 1982 Štursa Libor TJ Vinohrady Brno 1894 0
2004/2005 8 Sokol Rudice 1982 Kincl Pavel TJ Bučovice 2035 0
2004/2005 6 Sokol Rudice 1982 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Mor. 2036 ½
2004/2005 2 Sokol Rudice 1982 Markovič Milan ŠK Hustopeče 2147 0
2004/2005 1 Sokol Rudice 1982 Ševčík Jakub I. brněnská Brno 1994 1
2003/2004 11 MKS Vyškov 2013 Bohuslav Jan Tatran Poštorná B 1972 0
2003/2004 10 MKS Vyškov 2013 Mucha Karel TJ Znojmo B 1906 1
2003/2004 7 MKS Vyškov 2013 Kudláček Jaroslav KME DDM Kuřim 1957 ½
2003/2004 6 MKS Vyškov 2013 Kalendovský Jan TJ Sokol Bzenec 2168 0
2003/2004 4 MKS Vyškov 2013 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2091 0
2003/2004 2 MKS Vyškov 2013 Dobeš Dušan TJ Sloup 1989 0
2003/2004 11 MKS Vyškov B 2013 Růžička František TJ Bučovice B 2143 0
2003/2004 9 MKS Vyškov B 2013 Podolan Dominik Garde Lipovec B 1868 ½
2003/2004 7 MKS Vyškov B 2013 Hampel David ŠK Tetčice 1796 1
2003/2004 6 MKS Vyškov B 2013 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno B 2168 0
2003/2004 5 MKS Vyškov B 2013 Rada Michal Sokol Rudice A 2057 0
2003/2004 4 MKS Vyškov B 2013 Pecha Juraj Mor. Slávia Brno 1980 1
2003/2004 3 MKS Vyškov B 2013 Nový Martin ŠK 64 Brno B 1929 ½
2003/2004 1 MKS Vyškov B 2013 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1872 1