Hráč Dvořák Martin

Dvořák Martin

User Pic
Jméno: Dvořák Martin
Oddíl: Šachový klub Vsetín, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1614
Elo mezinárodní: 1533
ID: 40800
FIDE ID: 392790
Rok narození: 2003
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1544 1604 Slížek Josef TJ Valašská Bystřice A 1937 1936 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1544 1604 Charčenko Valerij Sokol Postoupky A 1802 1811 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1547 1615 Vrtal Jaroslav Slavia Kroměříž C 2008 2006 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1550 1615 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město C 1977 1968 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1556 1615 Macůrek Miloslav ŠK Holešov A 1845 1880 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1560 1615 Hronek Martin ŠK Zlín B 1906 1911 0 soutěž
2019/2020 8 Zbrojovka Vsetín C 1544 1604 Daněk Ivan Zubří 1884 1804 ½ soutěž
2019/2020 5 Zbrojovka Vsetín C 1550 1615 Koňařík Alois Huslenky 0 1727 1 soutěž
2019/2020 3 Zbrojovka Vsetín C 1556 1615 Haboň Martin Valašské Klobouky 0 1477 ½ soutěž
2019/2020 1 Zbrojovka Vsetín C 1560 1615 Tomčík Libor Valašské Meziříčí 1937 1944 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1501 1522 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1836 1864 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1469 1522 Štefanko Igor ŠK Staré Město D 1815 1785 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1469 1522 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1940 1957 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1456 1522 Stojan František ŠK Zlín B 1724 1728 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1498 1553 Huňa Rostislav Sokol Postoupky A 1382 1382 ½ soutěž
2018/2019 6 Zbrojovka Vsetín A 1456 1522 Babula Matěj ŠK Staré Město C 1188 1230 ½ soutěž
2018/2019 4 Zbrojovka Vsetín A 1456 1522 Samohýl Adam ŠK Zlín-Malenovice B 1243 1216 1 soutěž
2018/2019 3 Zbrojovka Vsetín A 1456 1553 Hlouch Lubomír Zbrojovka Vsetín B 1295 1366 ½ soutěž
2018/2019 2 Zbrojovka Vsetín A 1456 1553 Vávra Jan ŠK Staré Město D 1439 1512 ½ soutěž
2018/2019 1 Zbrojovka Vsetín A 1456 1553 Štědrý Jáchym Zbrojovka Vsetín C 0 0 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1469 1522 Surý Jaroslav Šachy Hošťálková B 1611 1587 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1456 1522 Křenek Jaroslav TJ Gumárny Zubří 0 1587 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1456 1522 Kývala Petr ŠO TJ Sokol Vizovice 0 1609 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1456 1522 Smetana Rostislav ŠO TJ Sokol Lužná 1633 1702 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1456 1553 Hronek Štěpán ŠK Zlín C 1540 1565 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1456 1553 Kroutil Zdeněk ŠK DDM Slavičín 0 1640 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1492 1553 Trčálek Lukáš Sokol Ústí 1701 1713 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1456 1553 Vičan Jaromír KH Zašová 0 1814 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1492 1553 Múdrý Jan TJ Sokol Huslenky 1662 1655 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Sokol Valašská Bystřice E 1483 1441 Hrbáček Pavel TJ Sokol Valašská Bystřice D 0 1473 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1473 1441 Vraj Ondřej ŠK Staré Město C 1895 1948 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1473 1441 Vávra Jan ŠK Staré Město D 1347 1367 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 Gregůrková Nikola Agentura 64 Grygov 1650 1625 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 Vávra Jan ŠK Staré Město "B" 1399 1367 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1591 1601 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 1473 1441 Mechl Marek ŠK Zlín 0 1133 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Zbrojovka Vsetín 1473 1441 Ondroušek Michal Šachy Hošťálková 1288 1425 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 1483 1441 Štefaník Marek TJ Ostrava 1653 1623 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 1483 1441 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov 1443 1533 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 1404 1357 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1447 1485 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 1404 1357 Targosz Jiří SK Slavia Orlová "B" 1427 1458 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 1404 1357 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1649 1639 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Hrbáček Pavel TJ Valašské Meziříčí C 0 1473 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Sewiola Šimon ŠO Karolinka C 0 0 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Hradil Václav KH Zašová B 1774 1731 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Obšivačová Jana 1178 1305 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Ptáček Jiří ŠO Karolinka B 0 1446 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Sokol Huslenky B 1473 1441 Komínek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice D 1539 1600 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1483 1441 Štefaník Petr ŠK Staré Město C 1651 1634 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1483 1441 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1717 1757 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1483 1441 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1648 1725 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Lanča Petr David BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1444 1422 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová "B" 1030 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Štefaník Marek OŠŠ TJ Ostrava 1638 1433 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Marková Kristýna Interchess Frýdek-Místek 1531 1419 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Brno 1515 1543 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1401 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Urbanová Daniela SK Prostějov 1659 1659 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Richterová Julie ŠK Kuřim "A" 1616 1552 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "B" 1269 1324 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Gregůrková Nikola A64 Grygov 1112 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Vavřínková Marie ŠK Lokomotiva Brno "C" 1330 1041 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1141 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Lanča Petr David Beskydská šachová škola FM C 1444 1422 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Procházka Ludvík Sokol Hošťálková 1646 1674 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Mikesch Dalibor Interchess FM 1406 1403 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Valčikevič Kristián OŠŠ TJ Ostrava 1313 1 soutěž
2015/2016 11 ŠKZ Vsetín E 1424 1206 Kabeláč Tomáš Val. Meziříčí D 1000 1 soutěž
2015/2016 10 ŠKZ Vsetín E 1424 1206 Kovář Matěj Ústí C 1408 1445 1 soutěž
2015/2016 9 ŠKZ Vsetín E 1424 1206 Dančáková Klára ŠKZ Vsetín F 1438 1444 1 soutěž
2015/2016 8 ŠKZ Vsetín E 1424 1206 Husička Jakub Hošťálková D 1142 1 soutěž
2015/2016 10 ŠKZ Vsetín D 1424 1206 Hrbáček Petr Huslenky 1000 1 soutěž
2015/2016 8 ŠKZ Vsetín D 1424 1206 Hrtáň Vladislav Ústí 1641 1 soutěž
2015/2016 4 ŠKZ Vsetín D 1424 1206 Burdík Petr Bystřička 1465 1542 ½ soutěž
2015/2016 3 Zbrojovka Vsetín B 1424 1206 Kovařík David ŠO Kunovice 1663 1662 0 soutěž
2015/2016 2 Zbrojovka Vsetín B 1424 1206 Plšek Petr ŠK Zlín-Malenovice B 1240 1 soutěž
2015/2016 1 Zbrojovka Vsetín B 1424 1206 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Pavlínek Michal SK Boršice 1047 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Konečný Martin ŠK Zlínterm 1100 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město C 1000 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Vašek Jakub KK-ŠK Osvětimany 1000 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Hofschneider Tomáš ŠK DDM Slavičín 1100 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Lapčíková Markéta ŠK Zlínterm Zlín 1100 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Tomšicová Emílie ŠO Kunovice 1100 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Valůšek Vojtěch Sokol Hošťálková B 1100 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Svozil David ŠK-KK Osvětimany 1090 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1000 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠKZ Vsetín D 1000 Černotík Jaroslav Val. Meziříčí C 1393 1 soutěž
2013/2014 4 ŠKZ Vsetín D 1000 Valůšek Vojtěch Hošťálková D 1100 1 soutěž