Hráč Dvořák Martin

Dvořák Martin

User Pic
Jméno: Dvořák Martin
Oddíl: Zbrojovka Vsetín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1553
Elo mezinárodní: 1498
ID: 40800
FIDE ID: 392790
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 5 Č TJ Sokol Valašská Bystřice E 1483 1441 Hrbáček Pavel TJ Sokol Valašská Bystřice D 0 1473 1
2017/2018 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín C 1473 1441 Vraj Ondřej ŠK Staré Město C 1895 1948 1
2017/2018 2 Č ŠK Zbrojovka Vsetín C 1473 1441 Vávra Jan ŠK Staré Město D 1347 1367 1
2017/2018 11 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 Gregůrková Nikola Agentura 64 Grygov 1650 1625 0
2017/2018 10 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 Vávra Jan ŠK Staré Město "B" 1399 1367 0
2017/2018 9 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1591 1601 1
2017/2018 8 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 1
2017/2018 7 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1473 1441 Mechl Marek ŠK Zlín 0 1133 1
2017/2018 6 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1473 1441 Ondroušek Michal Šachy Hošťálková 1288 1425 1
2017/2018 5 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1483 1441 Štefaník Marek TJ Ostrava 1653 1623 1
2017/2018 4 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1483 1441 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov 1443 1533 ½
2017/2018 3 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1404 1357 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1447 1485 0
2017/2018 2 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1404 1357 Targosz Jiří SK Slavia Orlová "B" 1427 1458 1
2017/2018 1 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1404 1357 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1649 1639 ½
2017/2018 10 B TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Hrbáček Pavel TJ Valašské Meziříčí C 0 1473 1
2017/2018 9 Č TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Sewiola Šimon ŠO Karolinka C 0 0 1
2017/2018 8 B TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Hradil Václav KH Zašová B 1774 1731 ½
2017/2018 4 B TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Obšivačová Jana 1178 1305 1
2017/2018 2 B TJ Sokol Valašská Bystřice D 1483 1441 Ptáček Jiří ŠO Karolinka B 0 1446 ½
2017/2018 6 B TJ Sokol Huslenky B 1473 1441 Komínek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice D 1539 1600 0
2017/2018 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1483 1441 Štefaník Petr ŠK Staré Město C 1651 1634 0
2017/2018 3 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1483 1441 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1717 1757 ½
2017/2018 2 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1483 1441 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1648 1725 1
2016/2017 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Lanča Petr David BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1444 1422 0
2016/2017 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 0
2016/2017 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová "B" 1030 1
2016/2017 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Štefaník Marek OŠŠ TJ Ostrava 1638 1433 0
2016/2017 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Marková Kristýna Interchess Frýdek-Místek 1531 1419 ½
2016/2017 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 0
2016/2017 5 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 0
2016/2017 4 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Brno 1515 1543 1
2016/2017 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1401 ½
2016/2017 2 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Urbanová Daniela SK Prostějov 1659 1659 ½
2016/2017 1 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 0
2015/2016 11 B TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Richterová Julie ŠK Kuřim "A" 1616 1552 ½
2015/2016 10 Č TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "B" 1269 1324 1
2015/2016 9 B TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Gregůrková Nikola A64 Grygov 1112 1
2015/2016 8 Č TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 ½
2015/2016 7 B TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Vavřínková Marie ŠK Lokomotiva Brno "C" 1330 1041 1
2015/2016 6 Č TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1141 ½
2015/2016 4 B TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Lanča Petr David Beskydská šachová škola FM C 1444 1422 0
2015/2016 3 Č TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Procházka Ludvík Sokol Hošťálková 1646 1674 0
2015/2016 2 Č TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Mikesch Dalibor Interchess FM 1406 1403 0
2015/2016 1 B TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 Valčikevič Kristián OŠŠ TJ Ostrava 1313 1
2015/2016 11 Č ŠKZ Vsetín E 1424 1206 Kabeláč Tomáš Val. Meziříčí D 1000 1
2015/2016 10 B ŠKZ Vsetín E 1424 1206 Kovář Matěj Ústí C 1408 1445 1
2015/2016 9 Č ŠKZ Vsetín E 1424 1206 Dančáková Klára ŠKZ Vsetín F 1438 1444 1
2015/2016 8 B ŠKZ Vsetín E 1424 1206 Husička Jakub Hošťálková D 1142 1
2015/2016 10 B ŠKZ Vsetín D 1424 1206 Hrbáček Petr Huslenky 1000 1
2015/2016 8 B ŠKZ Vsetín D 1424 1206 Hrtáň Vladislav Ústí 1641 1
2015/2016 4 B ŠKZ Vsetín D 1424 1206 Burdík Petr Bystřička 1465 1542 ½
2015/2016 3 B Zbrojovka Vsetín B 1424 1206 Kovařík David ŠO Kunovice 1663 1662 0
2015/2016 2 Č Zbrojovka Vsetín B 1424 1206 Plšek Petr ŠK Zlín-Malenovice B 1240 1
2015/2016 1 Č Zbrojovka Vsetín B 1424 1206 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 0
2014/2015 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Pavlínek Michal SK Boršice 1047 1
2014/2015 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Konečný Martin ŠK Zlínterm 1100 1
2014/2015 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město C 1000 0
2014/2015 5 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Vašek Jakub KK-ŠK Osvětimany 1000 1
2014/2015 4 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1191 Hofschneider Tomáš ŠK DDM Slavičín 1100 1
2013/2014 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Lapčíková Markéta ŠK Zlínterm Zlín 1100 1
2013/2014 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Tomšicová Emílie ŠO Kunovice 1100 1
2013/2014 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Valůšek Vojtěch Sokol Hošťálková B 1100 0
2013/2014 3 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Svozil David ŠK-KK Osvětimany 1090 1
2013/2014 2 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1000 ½
2013/2014 5 Č ŠKZ Vsetín D 1000 Černotík Jaroslav Val. Meziříčí C 1393 1
2013/2014 4 B ŠKZ Vsetín D 1000 Valůšek Vojtěch Hošťálková D 1100 1