Hráč Lukaštík David

Lukaštík David

User Pic
Jméno: Lukaštík David
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1751
Elo mezinárodní: 1855
ID: 7800
FIDE ID: 326135
Rok narození: 1980
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2022/2023 1 ŠK Staré Město D 1855 1751 Krajíček Matěj SK Boršice B 1667 1380 ½ soutěž
2021/2022 11 ŠK Staré Město E 1855 1825 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1543 1723 0 soutěž
2021/2022 10 ŠK Staré Město E 1854 1825 Pondělek Patrik SK Boršice B 0 1355 0 soutěž
2021/2022 9 ŠK Staré Město E 1854 1825 Major Robert TJ Bojkovice A 0 1793 ½ soutěž
2021/2022 8 ŠK Staré Město E 1854 1825 Kohoutek Martin ŠO Kunovice A 0 1725 ½ soutěž
2021/2022 7 ŠK Staré Město E 1854 1825 Vachala Josef ŠK RAPOS Sulimov A 0 1571 ½ soutěž
2021/2022 6 ŠK Staré Město E 1854 1825 Blahynka Svatopluk TJ Fatra - Slavia Napajedla A 0 1575 0 soutěž
2021/2022 5 ŠK Staré Město E 1854 1825 Hobza Richard ŠK Zlín-Malenovice B 1340 1413 1 soutěž
2021/2022 4 ŠK Staré Město E 1854 1825 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1744 0 soutěž
2021/2022 3 ŠK Staré Město E 1854 1825 Cholasta Josef ŠO SK Pozlovice 0 1528 ½ soutěž
2021/2022 2 ŠK Staré Město E 1854 1825 Peška Antonín SK EMKaD Holešov, z.s - A 0 1643 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠK Staré Město E 1854 1825 Zajíček Radek ŠK Holešov 1816 1804 0 soutěž
2021/2022 7 ŠK Staré Město F 1854 1825 Pálka Bronislav Mařatice 1915 1926 0 soutěž
2021/2022 5 ŠK Staré Město F 1854 1825 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí B 0 1881 0 soutěž
2021/2022 1 ŠK Staré Město F 1854 1825 Kegler Libor TJ Velehrad 0 1751 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město H 1854 1832 Hlúšek Pavel SK Boršice D 1860 1892 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město H 1854 1832 Růčka Pavel ŠO Kunovice D 1733 1602 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město H 1854 1832 Blahuš Zdeněk Ostrožská Nová Ves 0 1694 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město H 1854 1832 Javor Jan TJ Vlčnov E 1824 1607 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město H 1854 1832 Soukeník František TJ Orel Nivnice B 0 1468 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město H 1854 1832 Kadlčík Petr TJ Vlčnov F 1545 1560 ½ soutěž
2009/2010 5 SK Stare Mesto D 1837 Fridrich Václav SO Slavia-Fatra 1640 0 soutěž
2009/2010 4 SK Stare Mesto D 1837 Trubačík Josef SK Stare Mesto E 1879 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Staré Město E 1891 Bačák Petr Slavie Kroměříž B 2039 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Staré Město E 1891 Herman Vladimír ŠO Sokol Bystřička 1733 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Staré Město E 1891 Pfeffer Erik SK Boršice B 1769 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Staré Město E 1891 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1908 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Staré Město E 1891 Zajíček Radek MKS Holešov B 1837 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Staré Město E 1891 Foukal František ŠK Zlín D 1905 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Staré Město E 1891 Častulík Libor ŠO Brumov-Bylnice 1685 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Staré Město E 1891 Knotek Josef ŠK Staré Město D 2071 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Staré Město E 1891 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1809 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Staré Město E 1891 Skalka Josef SK Boršice A 1898 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Staré Město E 1891 Kolomazník Ladislav ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Staré Město E 1920 Šaňák František SK Boršice B 1969 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Staré Město E 1920 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1914 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Staré Město E 1920 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1952 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Staré Město E 1920 Zicháček Libor MKS Holešov B 2029 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Staré Město E 1920 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p.R. 2042 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Staré Město E 1920 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 2001 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Staré Město E 1920 Běhunčík Josef ŠO Brumov Bylnice 1850 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Staré Město E 1920 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2093 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Staré Město E 1920 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 2024 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Staré Město E 1920 Růžička Jaroslav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1854 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Staré Město F 1932 Lekeš René Sokol ORA SV Slavičín A 1773 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město F 1932 Strojil Jiří ŠK SK Zlín E 1836 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město F 1932 Žák Jaroslav TJ Bystřice p.Hostýnem A 1788 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město F 1932 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1909 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město F 1932 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1846 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Staré Město E 1932 Vidlář Pavel Fatra-Slavia Napajedla 1846 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Staré Město E 1932 Svítek Jiří ŠK Zlin D 2073 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Staré Město E 1932 Kolouch Jiří TJ Vlčnov 1792 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město E 1932 Kulišťák Milan TJ Rožnov pod Radh. 1895 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město E 1932 Noha Michal ŠK Staré Město D 1988 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město E 1932 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1970 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město E 1932 Zicháček Libor MKS Holešov B 2034 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město E 1932 Růčka Petr TJ Sokol Hutisko-Solanec 2025 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město E 1932 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín 2096 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město E 1932 Dvouletý Tomáš TJ Loko Uh. Ostroh 1794 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město E 1932 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2064 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Staré Město E 1816 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1646 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město E 1816 Bartas Pavel TJ Napajedla 1594 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město E 1816 Frýbort Pavel SK Boršice B 1824 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město E 1816 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1743 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Staré Město E 1816 Vavřík Jiří ŠK Staré Město D 1932 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město E 1816 Krátký Ctibor Spartak Uherský Brod 1664 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město E 1816 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1829 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Staré Město E 1816 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2075 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město E 1816 Sas Roman ŠO TJ Zborovice 1823 ½ soutěž