Hráč Pertl Jaroslav

Pertl Jaroslav

User Pic
Jméno: Pertl Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1800
Elo mezinárodní: 1722
ID: 2790
FIDE ID: 394785
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1722 1800 Daniel Michal Gambit Jihlava B 1556 1583 ½
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1719 1800 Strádal Jaroslav ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1768 1773 ½
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1713 1810 Richterová Julie Náměšť nad Oslavou A 1825 1734 ½
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1730 1810 Polanský Jiří Gambit Jihlava A 1781 1771 0
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1744 1821 Vondra Aleš Gambit Jihlava B 1685 1692 ½
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1744 1821 Merta Vlastimil Gambit Jihlava A 1907 1871 0
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1746 1821 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou B 1716 1697 ½
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1755 1833 Šilhan Josef Spartak Velké Meziříčí A 1583 1629 ½
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1770 1833 Hruška Josef Spartak Pelhřimov A 1864 1864 0
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1770 1833 Machotka Jaroslav ŠK TJ Jiskra Humpolec A 0 1553 1
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1761 1832 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí 1954 1945 ½
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1761 1832 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov A 1741 1778 ½
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1770 1832 Krčil Aleš TJ Jiskra Humpolec A 1787 1796 0
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1770 1832 Polanský Jiří Gambit Jihlava B 1790 1767 ½
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1770 1832 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1920 1933 ½
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1770 1841 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1788 1805 ½
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1819 1862 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2078 2039 0
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1819 1862 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí 1800 1801 ½
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1819 1862 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2014 2028 0
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1819 1862 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1881 1867 ½
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1819 1862 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec A 1490 1551 0
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1819 1862 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí A 1498 1601 ½
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1819 1862 Štork Rostislav ŠK Caissa Třebíč B 1795 1766 1
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1819 1862 Ptáček Jan TJ Jiskra Humpolec A 1745 1782 ½
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1819 1862 Vejmělek Milan TJ Spartak Pelhřimov A 2076 1945 ½
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1819 1862 Vondra Aleš Silko Gambit Jihlava B 1713 1717 ½
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1819 1862 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou 1625 1618 1
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1886 Mička Josef TJ Zďár nad Sázavou "C" 1416 1423 ½
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1886 Daniel Michal Silko Gambit Jihlava "D" 1520 0
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1886 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov "B" 1834 1827 ½
2014/2015 4 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1886 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč "C" 1657 1
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1886 Cvach Zbyněk SŠK Cejle 1000 1
2014/2015 1 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1886 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec "B" 1749 1709 1
2014/2015 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1886 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1822 0
2014/2015 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1886 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1672 1696 ½
2014/2015 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1886 Libich Jan Silko Gambit Jihlava B 1970 ½
2004/2005 9 Svetla 1881 Slavetinsky Jaroslav Pelhrimov B 1743 1
2003/2004 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1869 Vaněček Stanislav Emerge Mladá Boleslav 1945 1
2003/2004 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1869 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1894 ½
2003/2004 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1869 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2166 0
2003/2004 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1869 Kořenek František ŠK JOLY Lysá nad Labem 2095 ½
2003/2004 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1869 Vohnout Pavel Viktoria Žižkov 2008 0
2003/2004 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1869 Veselý Tomáš AVE - Kontakt Pardubice 2048 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1869 Bělohlav Jan ŠK Polabiny Pardubice 1973 ½
2003/2004 9 SB Světlá n/Sáz. A 1869 Rozvoda Luboš MC Softw. Humpolec 1855 ½
2003/2004 5 SB Světlá n/Sáz. A 1869 Slavětínský Jaroslav Sp. Pelhřimov B 1749 1
2003/2004 4 SB Světlá n/Sáz. A 1869 Rozvoda Luboš MC Softw. Humpolec 1855 0