Hráč Klouček Jindřich

Klouček Jindřich

User Pic
Jméno: Klouček Jindřich
Oddíl: Jiskra Heřmanův Městec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1687
Elo mezinárodní: 1671
ID: 6389
FIDE ID: 372170
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Jiskra Hermanuv Mestec 1674 1687 Mazuch Jan SK Bohemia Pardubice B 1953 1950 0
2018/2019 9 Jiskra Hermanuv Mestec 1669 1687 Štolovský Marek Zelezne hory 0 0 0
2018/2019 8 Jiskra Hermanuv Mestec 1669 1687 Sokol Pavel TJ SO Chrudim B 1471 1494 1
2018/2019 7 Jiskra Hermanuv Mestec 1669 1687 Veselý Tomáš Eurobit 2055 2059 0
2018/2019 6 Jiskra Hermanuv Mestec 1669 1687 Šafář Václav TJ Stefanydes Policka C 1077 1369 1
2018/2019 4 Jiskra Hermanuv Mestec 1656 1691 Juchelka Marek 2222 SK Polabiny F 1527 1443 1
2018/2019 3 Jiskra Hermanuv Mestec 1674 1691 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny E 1471 1525 ½
2018/2019 2 Jiskra Hermanuv Mestec 1674 1691 Kalhous Miroslav SK Rapid Pardubice C 1543 1542 ½
2017/2018 8 Jiskra Hermanuv Mestec 1671 1679 Jun Robert TJ CHS Chotebor B 1221 1225 1
2017/2018 7 Jiskra Hermanuv Mestec 1633 1679 Kvapil Jan 2222 SK Polabiny F 1468 0 1
2017/2018 6 Jiskra Hermanuv Mestec 1633 1679 Svítil Radek SK Rapid Pardubice B 1750 1736 1
2017/2018 5 Jiskra Hermanuv Mestec 1674 1679 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka C 1702 1653 1
2017/2018 4 Jiskra Hermanuv Mestec 1674 1679 Jareš Ondřej Zelezne hory 1421 1410 ½
2017/2018 3 Jiskra Hermanuv Mestec 1674 1679 Janda Lubomír SO Hlinsko B 1787 1795 0
2017/2018 1 Jiskra Hermanuv Mestec 1616 1677 Kalhous Miroslav SK Rapid Pardubice C 1545 1545 1
2016/2017 9 Jiskra Hermanuv Mestec 1606 1676 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1957 1960 0
2016/2017 7 Jiskra Hermanuv Mestec 1606 1676 Vodička Martin SK Svitavy 1536 1606 0
2016/2017 1 Jiskra Hermanuv Mestec 1606 1676 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1895 1894 1
2015/2016 7 Jiskra Heřmanův Městec 1606 1676 Kvapil Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1670 1691 0
2015/2016 6 Jiskra Heřmanův Městec 1606 1676 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř B 1668 1792 1
2015/2016 5 Jiskra Heřmanův Městec 1606 1676 Macek Ondřej ŠK Rapid Pardubice D 1269 1294 1
2015/2016 4 Jiskra Heřmanův Městec 1606 1676 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1566 1604 ½
2015/2016 2 Jiskra Heřmanův Městec 1606 1676 Kravařík Jindřich Šachový spolek Železné hory 1174 1177 1
2015/2016 1 Jiskra Heřmanův Městec 1606 1676 Stryka Rostislav TJ ŠO Chrudim B 1487 1
2014/2015 11 Jiskra Heřmanův Městec 1708 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1754 1760 0
2014/2015 7 Jiskra Heřmanův Městec 1708 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 ½
2014/2015 6 Jiskra Heřmanův Městec 1708 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1617 1573 0
2014/2015 5 Jiskra Heřmanův Městec 1708 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1686 1636 0
2014/2015 3 Jiskra Heřmanův Městec 1708 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1750 1709 0
2013/2014 11 Jiskra Heřmanův Městec 1697 Prokop Matěj ŠK Rapid Pardubice D 1619 1619 ½
2013/2014 9 Jiskra Heřmanův Městec 1697 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1668 1644 1
2013/2014 8 Jiskra Heřmanův Městec 1697 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice B 1717 ½
2013/2014 6 Jiskra Heřmanův Městec 1697 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1579 1628 1
2012/2013 11 TJ Jiskra Heřm. Městec 1702 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1971 1956 ½
2012/2013 7 TJ Jiskra Heřm. Městec 1702 Konrád František Sokol Zaječice 1920 1912 ½
2012/2013 6 TJ Jiskra Heřm. Městec 1702 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1948 1926 0
2012/2013 3 TJ Jiskra Heřm. Městec 1702 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 0
2012/2013 2 TJ Jiskra Heřm. Městec 1702 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 0
2011/2012 11 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1694 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1917 1921 1
2011/2012 6 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1694 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 0
2010/2011 8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1679 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1678 0
2010/2011 7 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1679 Kvapil Petr ŠK Bohemia Pardubice "B" 1000 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1679 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Teenagers 1874 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1679 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny "D" 1520 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1679 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim "C" 1651 1
2009/2010 11 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1669 Marek Jan ŠK Rapid Rangers 1000 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1669 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice B"" 1725 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1669 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1669 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1669 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1669 Balek Josef ŠO DDM Hlinsko 1632 1
2007/2008 1 SK Holcim Prachovice 1672 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1587 1
2007/2008 4 ŠK Holcim Prachovice B 1672 Zelenka Pavel ŠK Bohemia Pardubice C 1486 0
2007/2008 1 ŠK Holcim Prachovice B 1672 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice F 1392 1
2006/2007 3 SK Holcim Prachovice B"" 1664 Urválek Michal Dymák Heřmanův Městec B"" 1000 1
2006/2007 1 SK Holcim Prachovice B"" 1664 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1696 1
2005/2006 6 Holcim Prachovice 1694 Koutný Ludvík SYNPO Pardubice 1640 ½
2005/2006 9 Holcim Prachovice B 1694 Tunega František Jiskra Heřmanův Městec B 1751 0
2005/2006 8 Holcim Prachovice B 1694 Janáček Tomáš Sokol Krucemburk 1431 0
2005/2006 7 Holcim Prachovice B 1694 Jirmásek Vladimír Sokol Krouna 1567 0
2005/2006 6 Holcim Prachovice B 1694 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 1608 0
2005/2006 5 Holcim Prachovice B 1694 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1818 0
2005/2006 4 Holcim Prachovice B 1694 Horáček Michal CycloContent Pardubice 1250 1
2005/2006 3 Holcim Prachovice B 1694 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1699 1
2005/2006 1 Holcim Prachovice B 1694 Konrád František Sokol Zaječice B 1704 1
2003/2004 6 Prachovice 1671 Jelínek Milan Zaječice 2008 0
2003/2004 5 Prachovice 1671 Hülle Jan Krucemburk 1
2003/2004 4 Prachovice 1671 Král Miloš H. Městec 1715 1
2003/2004 3 Prachovice 1671 Zámečník Jan Hlinsko 1461 1
2003/2004 2 Prachovice 1671 Novák Vladimír Infinity E 1855 1
2003/2004 1 Prachovice 1671 Bielčik Jindřich Kámen 1573 1