Hráč Rojíková Lenka

Rojíková Lenka

User Pic
Jméno: Rojíková Lenka
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1917
Elo mezinárodní: 1937
ID: 33528
FIDE ID: 358576
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 ŠK Lípa B 1934 1924 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2042 2038 ½
2018/2019 1 ŠK Lípa B 1947 1924 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 1821 1865 0
2017/2018 9 ŠK Lípa B 1951 1928 Vítová Anna ŠK AD Jičín B 1816 1664 ½
2017/2018 7 ŠK Lípa B 1951 1928 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1935 1938 ½
2017/2018 1 ŠK Lípa B 1965 1938 Rigo Vít Spartak Vrchlabí 1796 1756 0
2015/2016 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2014 1947 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2199 2162 ½
2015/2016 11 ŠK Lípa B 2014 1947 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2026 2042 ½
2015/2016 9 ŠK Lípa B 2014 1947 Buločkin Martin Region Panda B 1941 2058 ½
2015/2016 8 ŠK Lípa B 2014 1947 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín D 2166 2246 ½
2015/2016 7 ŠK Lípa B 2014 1947 Sucharda David TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 1
2015/2016 5 ŠK Lípa B 2014 1947 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2052 2106 0
2015/2016 4 ŠK Lípa B 2014 1947 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1856 1874 ½
2015/2016 3 ŠK Lípa B 2014 1947 Miler Jiří Slovan Broumov A 2009 2023 ½
2015/2016 2 ŠK Lípa B 2014 1947 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 2104 2076 ½
2015/2016 1 ŠK Lípa B 2014 1947 Jezbera Jiří DDM Třebechovice pod Orebem 2101 2112 0
2014/2015 9 ŠK Lípa B 2035 2086 Velecký Viktor TJ Hronov 2094 2081 ½
2014/2015 8 ŠK Lípa B 2035 2086 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2148 2143 ½
2014/2015 6 ŠK Lípa B 2035 2086 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2013 1986 0
2014/2015 5 ŠK Lípa B 2035 2086 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 1
2014/2015 4 ŠK Lípa B 2035 2086 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2355 2353 0
2014/2015 2 ŠK Lípa B 2035 2086 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín D 2387 2420 ½
2014/2015 1 ŠK Lípa B 2035 2086 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1898 1900 ½
2014/2015 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2035 2086 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2012 2006 ½
2013/2014 3 ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1785 1870 ½
2013/2014 2 ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno 1931 1967 1
2013/2014 1 ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová B 1765 1771 1
2013/2014 11 ŠK Lípa B 1949 2117 Kovář Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2077 2069 0
2013/2014 10 ŠK Lípa B 1949 2117 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 2163 2199 0
2013/2014 9 ŠK Lípa B 1949 2117 Mádr Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 2007 1986 ½
2013/2014 8 ŠK Lípa B 1949 2117 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 ½
2013/2014 7 ŠK Lípa B 1949 2117 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín C 2085 2091 ½
2013/2014 6 ŠK Lípa B 1949 2117 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2138 2134 ½
2013/2014 5 ŠK Lípa B 1949 2117 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř A 2016 2000 1
2013/2014 4 ŠK Lípa B 1949 2117 Štěpán Michal Slovan Broumov 2111 2110 0
2013/2014 2 ŠK Lípa B 1949 2117 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1972 1975 1
2013/2014 1 ŠK Lípa B 1949 2117 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1805 1833 1
2013/2014 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1949 2117 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín B 2123 2127 1
2013/2014 7 ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 0
2013/2014 6 ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1785 1870 ½
2013/2014 4 ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 ½
2013/2014 3 ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno 1931 1967 1
2013/2014 2 ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová B 1765 1771 1
2013/2014 1 ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1866 1866 ½
2012/2013 10 ŠK Lípa A 1866 1897 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1862 1896 0
2012/2013 5 ŠK Lípa A 1866 1897 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 0
2012/2013 4 ŠK Lípa A 1866 1897 Nedbal Radek ŠK AD Jičín C 1737 1
2012/2013 2 ŠK Lípa A 1866 1897 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1748 1733 1
2012/2013 11 ŠK LÍPA C 1866 1897 Dvořák Eduard ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 ½
2012/2013 10 ŠK LÍPA C 1866 1897 Kuru Martin SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 1
2012/2013 9 ŠK LÍPA C 1866 1897 Krejcar Pavel TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 1
2012/2013 8 ŠK LÍPA C 1866 1897 Kánský Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1842 1783 ½
2012/2013 7 ŠK LÍPA C 1866 1897 Kuneš Jan JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 1
2012/2013 6 ŠK LÍPA C 1866 1897 Skalák Aleš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 1
2012/2013 1 ŠK LÍPA C 1866 1897 Krása Marek DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 ½
2012/2013 11 ŠK Lípa 1866 1897 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny C 1649 1649 1
2012/2013 10 ŠK Lípa 1866 1897 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2012/2013 9 ŠK Lípa 1866 1897 Kostelecký Daniel Sokol Praha - Kobylisy 1499 1667 0
2012/2013 8 ŠK Lípa 1866 1897 Jínová Simona Novoborská šachová akademie 1368 1
2012/2013 7 ŠK Lípa 1866 1897 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1545 1490 1
2012/2013 6 ŠK Lípa 1866 1897 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 0
2012/2013 5 ŠK Lípa 1866 1897 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1575 1575 1
2012/2013 4 ŠK Lípa 1866 1897 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1250 1
2012/2013 3 ŠK Lípa 1866 1897 Žižka Petr TJ Bohemians Praha C 1429 1
2012/2013 2 ŠK Lípa 1866 1897 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1508 1
2012/2013 1 ŠK Lípa 1866 1897 Vu Antonín ŠKM Lanškroun 1669 ½
2011/2012 7 ŠK Lípa A 1806 1838 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1389 ½
2011/2012 5 ŠK Lípa A 1806 1838 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov A 1417 1
2011/2012 4 ŠK Lípa A 1806 1838 Zahálka Jan Aluproces Sokol Červený Kostelec 1450 ½
2011/2012 3 ŠK Lípa A 1806 1838 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1306 1
2011/2012 2 ŠK Lípa A 1806 1838 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín A 1250 ½
2011/2012 1 ŠK Lípa A 1806 1838 Dostál Vojtěch Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 1
2011/2012 10 ŠK Lípa C 1806 1838 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1596 1
2011/2012 9 ŠK Lípa C 1806 1838 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1751 0
2011/2012 6 ŠK Lípa C 1806 1838 Zikmund Daniel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1975 1965 ½
2011/2012 4 ŠK Lípa C 1806 1838 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí 1983 1996 0
2011/2012 3 ŠK Lípa C 1806 1838 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 ½
2011/2012 1 ŠK Lípa C 1806 1838 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1720 ½
2011/2012 11 ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 Krása Marek DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 1
2011/2012 10 ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 0
2011/2012 9 ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kněžnou B 1765 1811 0
2011/2012 8 ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1753 1787 ½
2011/2012 6 ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 Vaňková Marcela ŠK AD Jičín C 1988 1983 ½
2011/2012 5 ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 Rozkovec Jiří TJ Sokol Hradec Králové 1868 ½
2011/2012 4 ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1936 1916 ½
2011/2012 2 ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 Douděra Lubomír ŠK Polymar Lípa B 1818 ½
2011/2012 1 ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 0
2010/2011 7 TJ Jiskra Hořice 1729 Náplava Pavel SK Boršice 1901 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Hořice 1729 Gnida Patrik TŽ Třinec 1850 ½
2010/2011 5 TJ Jiskra Hořice 1729 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Hořice 1729 Stachoň Martin ŠK Staré Město 1988 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Hořice 1729 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1709 0
2010/2011 7 ŠK Lípa 1729 Binko Adam Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1100 1
2010/2011 6 ŠK Lípa 1729 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 ½
2010/2011 5 ŠK Lípa 1729 Hejzlar Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1250 1
2010/2011 4 ŠK Lípa 1729 Chasák Jan ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 0
2010/2011 3 ŠK Lípa 1729 Nosek Jan Lokomotiva Trutnov 1250 1
2010/2011 2 ŠK Lípa 1729 Kosař Matěj Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 1
2010/2011 11 ŠK Lípa C 1729 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1836 ½
2010/2011 9 ŠK Lípa C 1729 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1978 ½
2010/2011 8 ŠK Lípa C 1729 Fiebinger Zdeněk TJ Loko Trutnov 1772 1
2010/2011 7 ŠK Lípa C 1729 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 1
2010/2011 6 ŠK Lípa C 1729 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1526 ½
2010/2011 5 ŠK Lípa C 1729 Tichý Petr ŠK AD Jičín C 1977 ½
2010/2011 4 ŠK Lípa C 1729 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1787 ½
2010/2011 3 ŠK Lípa C 1729 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1709 0
2010/2011 2 ŠK Lípa C 1729 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 ½
2010/2011 1 ŠK Lípa C 1729 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí 1727 ½
2010/2011 11 ŠK Polymar Lípa A 1729 Kulhánek František Slovan Broumov 1527 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Hořice 1729 Iwanow Anna Desko Liberec 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Hořice 1729 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1709 0
2009/2010 11 Sokol Hradec Králové 1250 Pokorný David Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 1
2009/2010 10 Sokol Hradec Králové 1250 Hofman Oskar 2222 Polabiny "B" 1408 1
2009/2010 9 Sokol Hradec Králové 1250 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 0
2009/2010 8 Sokol Hradec Králové 1250 Vančura Daniel 2222 Polabiny "A" 1669 0
2009/2010 7 Sokol Hradec Králové 1250 Petrovská Michaela Jiskra Jaroměř 1000 1
2009/2010 4 Sokol Hradec Králové 1250 Novotná Barbora Desko Liberec "B" 1428 1
2009/2010 3 Sokol Hradec Králové 1250 Doleček Matěj ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 1
2009/2010 2 Sokol Hradec Králové 1250 Žejdlík Patrik TJ Štefanydes Polička 1000 1
2009/2010 1 Sokol Hradec Králové 1250 Škarda Daniel Novoborská šachová akademie 1000 1
2008/2009 6 Sokol Hradec Králové B 1100 Volhejn Robin Červený Kostelec 1000 1
2008/2009 4 Sokol Hradec Králové B 1100 Andrys Lukáš Panda Rychnov D ½
2008/2009 3 Sokol Hradec Králové B 1100 Dostál Vojtěch Panda Rychnov C 1100 1
2008/2009 2 Sokol Hradec Králové B 1100 Möller Ondřej M Team Jaroměř 1000 1
2008/2009 1 Sokol Hradec Králové B 1100 Kovář Miloš ŠK AD Jičín 0
2007/2008 6 Sokol Hradec Králové 1100 Kainek Jan SK Žamberk 1307 0
2007/2008 5 Sokol Hradec Králové 1100 Tomeš Marek ŠK + DDM Vysoké Mýto 1308 0