Hráč Kočí Tomáš

Kočí Tomáš

User Pic
Jméno: Kočí Tomáš
Oddíl: ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1727
Elo mezinárodní: 1728
ID: 38972
FIDE ID: 375314
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ Mosty u Jablunkova 1734 1735 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1894 1921 0
2018/2019 9 TJ Mosty u Jablunkova 1731 1735 Maroszczyk Wieslaw TJ Vendryně 1827 1845 0
2018/2019 8 TJ Mosty u Jablunkova 1731 1735 Egert Vlastimil Baník Havířov "C" 1730 1810 1
2018/2019 7 TJ Mosty u Jablunkova 1741 1735 Blecha Josef Sokol Brušperk "A" 1883 1878 0
2018/2019 6 TJ Mosty u Jablunkova 1741 1735 Walowy Bohumír ŠK Karviná 2017 1991 0
2017/2018 13 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1718 1697 Stonavský Filip TŽ Třinec "C" 1708 1701 ½
2017/2018 12 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1711 1697 Klimek Jan TJ Bystřice 1571 1575 1
2017/2018 11 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1711 1697 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1687 1722 0
2017/2018 10 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1703 1697 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "F" 2085 2006 0
2017/2018 9 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1703 1697 Pavlica Jiří TJ Dobratice "A" 1666 1872 1
2017/2018 8 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1703 1697 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1778 1774 ½
2017/2018 6 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1695 1697 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2216 2214 0
2017/2018 5 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1695 1697 Smolík Josef TJ Sokol Lhotka 1674 1681 1
2017/2018 4 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1711 1697 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "C" 1581 1681 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1711 1697 Berezjuk Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1879 1858 1
2017/2018 1 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1680 1684 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1916 1902 0
2017/2018 11 TJ Mosty u Jablunkova 1718 1697 Bělačík Jan ŠK Karviná B 1912 1910 0
2017/2018 10 TJ Mosty u Jablunkova 1711 1697 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1750 1817 1
2017/2018 9 TJ Mosty u Jablunkova 1703 1697 Balys Stanislav Inter Petrovice 1682 1658 1
2017/2018 8 TJ Mosty u Jablunkova 1703 1697 Melzer Petr TJ Slovan Havířov B 1680 1681 0
2017/2018 6 TJ Mosty u Jablunkova 1695 1697 Martínek Václav Rychvaldský spolek šachový 1945 A 0 1745 0
2017/2018 5 TJ Mosty u Jablunkova 1711 1697 Rajský Stanislav Viktorie Bohumín 1725 1772 1
2017/2018 4 TJ Mosty u Jablunkova 1711 1697 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1773 1801 1
2017/2018 3 TJ Mosty u Jablunkova 1711 1697 Sysala Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 1679 1694 0
2017/2018 1 TJ Mosty u Jablunkova 1680 1684 Šebesta Jan SK Slavia Orlová D 1594 1646 0
2016/2017 11 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "B" 1764 1737 1
2016/2017 10 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Plesník Miroslav Sokol Dobrá "B" 1791 1778 0
2016/2017 9 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Bohanesová Vendula Sokol Brušperk "B" 1624 1623 0
2016/2017 8 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Berezjuk Rostislav Sokol Dobrá "C" 1606 1574 0
2016/2017 7 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Schoupal Patrik TŽ Třinec "C" 2069 2055 0
2016/2017 5 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Krejčok Tobiáš BŠŠ F-M "E" 1698 1751 1
2016/2017 4 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Rechtenberg Karel BŠŠ F-M "F" 1852 1842 0
2016/2017 3 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1838 1816 0
2016/2017 2 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Borski Denis TŽ Třinec "D" 1000 1
2016/2017 1 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 Kotas Jan TJ Bystřice 1884 1881 0
2015/2016 11 ŠO TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 Grepl LukᚠSokol Brušperk "B" 1786 1846 0
2015/2016 10 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1
2015/2016 9 ŠO TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 Kluz Michal TJ Bystřice 1720 1720 0
2015/2016 7 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 0
2015/2016 6 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1853 1884 0
2015/2016 5 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1933 1778 0
2015/2016 4 ŠO TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 Saforek Michal Beskydská šachová škola "E" 1663 1684 0
2015/2016 3 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 Nytra Ondřej Beskydská šachová škola "F" 1608 1479 1
2015/2016 2 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 Sedláček Jiří TJ Dobratice "A" 1823 1825 1
2015/2016 9 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1682 1702 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/Pradědem 1925 1930 ½
2015/2016 8 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1682 1702 Keprt Pavel Sokol Dobrá 2013 2000 0
2014/2015 11 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1726 1692 TJ Dobratice "B" 1
2014/2015 10 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1726 1692 Sokol Dobrá "B" 1
2014/2015 9 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1726 1692 Carbol Otmar Sokol Dobrá "C" 1618 1658 0
2014/2015 8 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1726 1692 Klus Milan TJ Dobratice "A" 1729 1709 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1726 1692 Kraus František TJ Vendryně 2010 2019 0
2014/2015 3 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1726 1692 Vantuch Marek Sokol Brušperk "B" 1298 1
2014/2015 2 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1726 1692 Kluz Michal TJ Bystřice 1706 1
2014/2015 10 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1726 1692 Kostka Vít SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 0
2014/2015 9 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1726 1692 Doubek Tomáš Agentura 64 Grygov "B" 1964 1981 0
2014/2015 6 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1726 1692 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "B" 2179 2177 0
2014/2015 5 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1726 1692 Kozel Jiří TJ Ostrava "A" 2141 2122 0
2014/2015 2 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1726 1692 Gerych Jan Tatran Litovel "B" 2024 1994 0
2013/2014 10 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1897 1899 1
2013/2014 9 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 Vašut Jan TJ Dobratice "A" 1581 1
2013/2014 8 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 Blecha Josef Sokol Brušperk 1890 1865 0
2013/2014 7 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 Rucki Tomáš TJ Dobratice "B" 1000 0
2013/2014 6 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 Hrneček Jan BŠŠ F-M "F" 1250 1
2013/2014 5 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 Čech Jan BŠŠ F-M "G" 1614 1688 1
2013/2014 3 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1780 0
2013/2014 2 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 Klimek Jan TJ Bystřice 1617 1
2013/2014 10 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1710 1673 Kocián Miroslav ŠK Zlín "B" 2015 2024 0
2013/2014 7 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1710 1673 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2043 2060 0
2012/2013 11 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Vašut Jan TJ Dobratice "A" 1583 1
2012/2013 10 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Čech Jan BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1631 1705 ½
2012/2013 9 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 ½
2012/2013 8 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Kluz Michal TJ Bystřice n.O. 1711 ½
2012/2013 6 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1864 1818 1
2012/2013 5 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1769 0
2012/2013 4 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Topinka Leoš TJ Sokol Dobrá "C" 1
2012/2013 3 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Rucki Tomáš TJ Dobratice "B" 1000 0
2012/2013 2 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Stonavský Filip TŽ Třinec "D" 1000 ½
2012/2013 1 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 Žižka Radim TJ Sokol Skalice 1679 1682 0