Hráč Eret Jonáš

Eret Jonáš

User Pic
Jméno: Eret Jonáš
Oddíl: ŠK Sokol Klatovy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2221
Elo mezinárodní: 2218
ID: 33931
FIDE ID: 364495
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2225 2227 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2131 2118 ½
2017/2018 2 Č Šachklub Sokol Klatovy 2228 2227 Liška Jiří Desko Liberec 2341 2277 0
2017/2018 1 B Šachklub Sokol Klatovy 2210 2231 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2177 2109 0
2017/2018 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2225 2227 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2131 2118 ½
2017/2018 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2225 2227 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2109 2106 ½
2017/2018 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2228 2227 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2174 2122 0
2017/2018 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2210 2231 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2201 2176 ½
2017/2018 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2210 2231 Liška Jiří Desko Liberec 2241 2256 0
2017/2018 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2210 2231 Otruba Marek Klub Šachistů Říčany 1925 1953 1934 1
2017/2018 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2210 2231 Novák Martin ŠA VŠTE České Budějovice 1948 1914 ½
2017/2018 9 B TJ Košutka A 2228 2227 Blecha Miroslav ŠK Líně A 2164 2187 ½
2017/2018 5 B TJ Košutka A 2225 2227 Kupka František ŠK Líně B 2104 2094 1
2017/2018 11 Č ŠK Sokol Klatovy 2241 2227 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2297 0 0
2017/2018 8 B ŠK Sokol Klatovy 2217 2227 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2440 2428 ½
2017/2018 7 Č ŠK Sokol Klatovy 2225 2227 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2443 2421 0
2017/2018 6 B ŠK Sokol Klatovy 2225 2227 Mukashev Assan ŠK Praha-Smíchov 2193 2200 ½
2017/2018 5 Č ŠK Sokol Klatovy 2228 2227 Horák Michal CHESS Most 2351 2325 0
2017/2018 4 B ŠK Sokol Klatovy 2228 2227 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 1961 1958 1
2017/2018 3 B ŠK Sokol Klatovy 2228 2227 Balín Jan TJ Tatran Podbořany z.s. 2356 2344 ½
2017/2018 2 Č ŠK Sokol Klatovy 2228 2227 Zvára Petr TJ Bohemians Praha "B" 2341 2324 1
2017/2018 1 B ŠK Sokol Klatovy 2210 2231 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2203 2185 1
2016/2017 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 ½
2016/2017 5 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 1
2016/2017 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2011 1971 1
2016/2017 3 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 0
2016/2017 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Vrecion Jiří Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 1
2016/2017 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 1
2016/2017 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 ½
2016/2017 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Krutský Martin Sokol Buštěhrad 2044 2022 1
2016/2017 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1898 1811 1
2016/2017 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 0
2016/2017 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Sýkora Marek Desko Liberec 1827 1834 ½
2016/2017 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Vrecion Jiří Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 1
2016/2017 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 1
2016/2017 11 B TJ Plzeň Košutka 2241 2227 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha Kobylisy 2369 2390 1
2016/2017 9 B TJ Plzeň Košutka 2217 2227 Novák Pavel TJ Šakal Kozolupy 2373 2350 0
2016/2017 8 Č TJ Plzeň Košutka 2217 2227 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2030 1999 1
2016/2017 6 B TJ Plzeň Košutka 2225 2227 Doležal Radoslav TJ Praha - Pankrác B 2381 2371 0
2016/2017 5 Č TJ Plzeň Košutka 2228 2227 Frolov Artur ŠK DP Praha 2412 0 0
2016/2017 2 B TJ Plzeň Košutka 2228 2227 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2271 2255 ½
2016/2017 1 Č TJ Plzeň Košutka 2210 2231 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2296 2287 0
2015/2016 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 ½
2015/2016 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Reljič Michael Chess Most 1492 1530 1
2015/2016 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 ½
2015/2016 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 1
2015/2016 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 ½
2015/2016 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Rastočný Josef Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 1
2015/2016 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Sýkora Marek Desko Liberec 1827 1834 1
2015/2016 10 Č Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2082 2073 Tochor Jiří ŠK Kdyně 2053 2055 1
2015/2016 9 B Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2082 2073 Michal Josef SŠK HeřNýř A 2011 1980 1
2015/2016 7 Č Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2082 2073 Šimandl Karel Loko Plzeň A 2076 2107 1
2015/2016 6 B Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2082 2073 Váchal Josef ŠAKAL KOZOLUPY B 2087 2117 1
2015/2016 5 Č Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2082 2073 Galíček Stanislav ŠK Tachov A 2094 2126 1
2015/2016 4 B Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2082 2073 Muk Ivo ŠK Přeštice A 1977 1986 1
2015/2016 1 Č Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2082 2073 Kopřiva Martin Sokol Plzeň - Letná "A" 2020 1987 1
2015/2016 11 B ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Bakalář Petr Unichess C 2221 2223 ½
2015/2016 10 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Simet Martin TJ Plzeň Košutka 2017 1999 1
2015/2016 9 B ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Jaroš Martin Šakal Kozolupy 2237 2234 1
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Novák Petr TJ DUKLA Praha 2193 1
2015/2016 7 B ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Kotyk Václav ŠK Kladno 2175 2163 1
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2203 2204 1
2015/2016 5 B ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Kovář Petr ŠK Karlovy Vary 1951 1958 ½
2015/2016 4 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2125 2148 1
2015/2016 3 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2158 2156 0
2015/2016 2 B ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Turner Radek ŠK Líně 2077 2067 ½
2015/2016 1 Č ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2079 2097 0
2015/2016 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Nová Michaela 2222 ŠK Polabiny A 1939 1952 1
2015/2016 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 1
2015/2016 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 2011 1971 0
2015/2016 4 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Funiok Richard ŠK Staré Město 1838 1836 1
2015/2016 3 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 ½
2015/2016 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 1
2015/2016 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 ½
2014/2015 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1909 1864 1
2014/2015 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová 1863 1940 1
2014/2015 5 Č Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 0
2014/2015 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno A 2056 2042 0
2014/2015 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Kastl Daniel CHESS Most 1814 1804 ½
2014/2015 2 Č Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 1949 1960 1
2014/2015 1 B Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Anaškin Arsenij PROMAT OAZA Praha 1979 2020 0
2014/2015 11 B Košutka A 2054 2074 Vácha Jaroslav Kšice A 1947 1952 1
2014/2015 10 Č Košutka A 2054 2074 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2121 2136 1
2014/2015 9 B Košutka A 2054 2074 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň 1 2099 2113 ½
2014/2015 8 Č Košutka A 2054 2074 Sládek Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň A 2000 2015 1
2014/2015 7 B Košutka A 2054 2074 Kohout Josef Loko Plzeň B 1713 ½
2014/2015 6 Č Košutka A 2054 2074 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy B 2134 2124 ½
2014/2015 5 Č Košutka A 2054 2074 Michal Josef SŠK HeřNýř A 2010 1972 1
2014/2015 3 Č Košutka A 2054 2074 Klíma Miloslav Sokol Plzeň - Letná B 1979 2004 1
2014/2015 2 B Košutka A 2054 2074 Tochor Zdeněk ŠK Kdyně 1990 2044 0
2014/2015 1 Č Košutka A 2054 2074 Šimandl Karel Loko Plzeň A 2105 2124 ½
2014/2015 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Kastl Daniel CHESS Most 1814 1804 ½
2014/2015 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Krupička Josef Sokol Buštěhrad 1985 2012 1
2014/2015 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Sucharda David ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 1
2014/2015 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 1949 1960 1
2014/2015 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Anaškin Arsenij PROMAT OAZA Praha 1979 2020 0
2014/2015 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 Sýkora Marek Desko Liberec 1873 1985 ½
2014/2015 9 Č ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 Bartoš Jan Sokol Praha - Kobylisy 2194 2165 0
2014/2015 8 B ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2153 2180 ½
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2099 2094 0
2014/2015 6 B ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 Beneš Petr ŠK Holdia DP Praha 2055 2041 1
2014/2015 5 B ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 Gutman Petr ŠK Kladno 2129 2125 0
2014/2015 4 Č ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 Váchal Josef TJ Šakal Kozolupy 2134 2124 1
2014/2015 3 B ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 Janočko Petr ŠK Líně 2039 2035 1
2014/2015 2 Č ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 Spal Milan ŠACHklub Písek 2199 2196 ½
2014/2015 1 B ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 Randa Miroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2036 2007 1
2013/2014 7 B TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 ½
2013/2014 6 Č TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Kaňáková Natálie BŠS Frýdek-Místek 1876 1926 ½
2013/2014 5 B TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Karp Maciej SK Slavia Orlová A 1587 1250 1
2013/2014 3 Č TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1994 1999 0
2013/2014 2 B TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Škuthan Jiří Chess Most 1820 1726 ½
2013/2014 1 Č TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1916 1985 0
2013/2014 8 Č ŠK Sokol Klatovy 1898 1941 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy 2160 2154 0
2013/2014 7 Č ŠK Sokol Klatovy 1898 1941 Jakl Aleš ŠK Tachov 2043 2040 0
2013/2014 6 B ŠK Sokol Klatovy 1898 1941 Káňa Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2030 2038 ½
2013/2014 5 Č ŠK Sokol Klatovy 1898 1941 Gutman Petr ŠK Kladno 2116 2112 0
2013/2014 4 B ŠK Sokol Klatovy 1898 1941 Váchal Josef Sokol Domažlice 1878 1896 ½
2013/2014 3 Č ŠK Sokol Klatovy 1898 1941 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň Letná 2078 2057 1
2013/2014 2 B ŠK Sokol Klatovy 1898 1941 Soucha Štěpán TJ ČZ Strakonice 1871 1913 ½
2013/2014 10 B Košutka A 1898 1941 Švec Jan Kšice A 1831 1814 1
2013/2014 9 Č Košutka A 1898 1941 Jindra Luděk Plzeň - Letná B 1616 1
2013/2014 8 B Košutka A 1898 1941 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice A 1942 1930 1
2013/2014 5 Č Košutka A 1898 1941 Kracík Dobroslav Šachový klub Líně 2027 2038 ½
2013/2014 4 B Košutka A 1898 1941 Kopřiva Martin Loko Plzeň A 1832 1897 0
2013/2014 3 B Košutka A 1898 1941 Sládek Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň 2020 2014 1
2013/2014 1 B Košutka A 1898 1941 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy B 1928 1923 ½
2013/2014 7 Č TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1994 1999 0
2013/2014 6 B TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Dolanský Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1590 1792 1
2013/2014 5 Č TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1916 1985 0
2013/2014 4 Č TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1989 2043 ½
2013/2014 3 B TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Škuthan Jiří Chess Most 1820 1726 ½
2013/2014 2 Č TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1770 1836 1
2013/2014 1 B TJ Sokol Klatovy 1898 1941 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1726 1785 1
2012/2013 7 Č TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1836 1991 ½
2012/2013 6 B TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny B 1763 1792 1
2012/2013 5 Č TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 2135 2211 0
2012/2013 4 B TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Zeman Radek ŠK Duras BVK - Královo Pole 1796 1931 1
2012/2013 2 Č TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Pajerský Michal Desko Liberec 1808 1892 ½
2012/2013 1 B TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1778 1829 ½
2012/2013 7 Č TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 ½
2012/2013 6 B TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1778 1829 ½
2012/2013 4 Č TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2024 2065 0
2012/2013 3 B TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Ta Van Duy Chess Most 2023 2035 1
2012/2013 2 Č TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Pajerský Michal Desko Liberec 1808 1892 ½
2012/2013 1 B TJ Sokol Klatovy 1829 1882 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2016 2008 0
2012/2013 9 Č ŠK Sokol Klatovy 1829 1882 Kšána Václav Chess Most A 2127 2120 ½
2011/2012 11 Č ŠK Sokol Klatovy A 1511 Střelba Ivo ŠK Kralupy 1311 ½
2011/2012 10 B ŠK Sokol Klatovy A 1511 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1586 1
2011/2012 9 B ŠK Sokol Klatovy A 1511 Ta Minh Khoi Chess Most D 1250 1
2011/2012 8 B ŠK Sokol Klatovy A 1511 Albul Dmýtro ŠK Tachov 1000 ½
2011/2012 7 Č ŠK Sokol Klatovy A 1511 Steinbach Jan TJ Sokol Domažlice 1554 1
2011/2012 6 Č ŠK Sokol Klatovy A 1511 Hofmann Lukáš Chess Most B 1496 1
2011/2012 5 B ŠK Sokol Klatovy A 1511 Kovařík Pavel Chess Most C 1662 1570 ½
2011/2012 4 Č ŠK Sokol Klatovy A 1511 Koucha Maryam Amina ŠK Sokol Klatovy B 1351 1
2011/2012 3 Č ŠK Sokol Klatovy A 1511 Frai Patrik TJ Spartak Chodov 1364 1
2011/2012 2 Č ŠK Sokol Klatovy A 1511 Stránská Kamila ŠK Teplice 1584 1804 1
2011/2012 1 B ŠK Sokol Klatovy A 1511 Soukup Václav Spartak Ústí n.Labem 1418 1574 1
2011/2012 10 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1511 Pašek Martin SŠK HeřNýř B 1794 1802 1
2011/2012 9 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1511 Hadač Pavel TJ Košutka Plzeň C 1749 ½
2011/2012 7 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1511 Blažek Vladimír ŠK Přeštice B 1756 ½
2011/2012 6 B Šachklub Sokol Klatovy C 1511 Mareška Daniel Slavoj Dvorec A 1628 1
2011/2012 4 B Šachklub Sokol Klatovy C 1511 Malý Antonín TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1835 1791 ½
2011/2012 3 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1511 Přibyl Petr TJ Košutka Plzeň B 1889 1889 ½
2011/2012 2 B Šachklub Sokol Klatovy C 1511 Sunková Marie ŠK Líně C 1959 1959 1
2010/2011 11 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Hofmann Lukáš DDM Most B 1418 ½
2010/2011 10 Č ŠK Sokol Klatovy 1250 Hanzlík Daniel DDM Most A 1584 ½
2010/2011 9 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Stuška Jan Spartak Chodov 1250 1
2010/2011 8 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Náhlovský Jan TJ Sokol Domažlice B 1100 1
2010/2011 7 Č ŠK Sokol Klatovy 1250 Steinbach Jan TJ Sokol Domažlice A 1499 1
2010/2011 6 Č ŠK Sokol Klatovy 1250 Sliva Michal Spartak Ústín.L. 1460 1
2010/2011 5 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Bartoš Václav ŠK Viamont Teplice 1446 1
2010/2011 4 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad 1357 1
2010/2011 3 Č ŠK Sokol Klatovy 1250 Slavík Matěj ŠK DDM Planá 1100 1
2010/2011 2 Č ŠK Sokol Klatovy 1250 Suchý Vilém DDM Most C 1368 1
2010/2011 1 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Kovařík Pavel Sokol Údlice B 1417 ½
2009/2010 8 Č Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Řezníček Martin TJ Sokol Postřekov "B" 1
2009/2010 7 B Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Táborský Antonín TJ Dynamo Horšovský Týn "A" 1
2009/2010 3 Č Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Tauer Jan Sokol Domažlice "C" 1409 0
2009/2010 1 Č Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Kubát Zbyněk Červené Poříčí 1
2009/2010 4 B ŠK Sokol Klatovy B 1250 Šroubová Lenka ŠK Líně 1857 0
2009/2010 3 Č ŠK Sokol Klatovy B 1250 Prokop Štefan ŠK Karlovy Vary 1250 ½
2009/2010 2 B ŠK Sokol Klatovy B 1250 Škuthan Jiří ŠK Most B 1510 0
2009/2010 1 Č ŠK Sokol Klatovy B 1250 Horák Aleš Sokol Údlice B 1569 0
2008/2009 10 Č Šachklub Klatovy B 1250 Veselý Libor Montako Kralupy 1250 1
2008/2009 9 B Šachklub Klatovy B 1250 Babouček Vavřinec ŠK Kladno 1410 1
2008/2009 8 Č Šachklub Klatovy B 1250 Krchňák Jan Sokol Domažlice A 1504 0
2008/2009 7 B Šachklub Klatovy B 1250 Náhlovský Jan Sokol Domažlice B 1100 1