Hráč Pospíšil Patrik

Pospíšil Patrik

User Pic
Jméno: Pospíšil Patrik
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1752
Elo mezinárodní: 0
ID: 37911
FIDE ID: 365904
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno F 0 1708 Dumek Aleš Šachy Zastávka B 1287 1317 1
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno F 0 1708 Štěpánek Petr ŠK Tišnov B 0 1572 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno F 0 1708 Krystl Jaromír Slovan Ivančice B 1548 1738 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno F 0 1708 Feldvábl Vilém ŠK Střelice B 1676 1715 0
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno F 0 1708 Hrdina Jiří ŠK Kuřim K 0 1742 ½
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno F 0 1708 Číhal Jan ŠK Kuřim F 1753 1744 ½
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno F 0 1708 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno E 1555 1659 ½
2018/2019 10 Lokomotiva "G" 0 1708 ŠK DM Klášterského "B" 1
2018/2019 9 Lokomotiva "G" 0 1708 Korytár Štefan DM Klášterského "A" 0 0 1
2018/2019 3 Lokomotiva "G" 0 1708 Všetečka Milan ŠK 64 Brno "B" 0 1667 ½
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1710 1723 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 Havel Jan Slavia Boskovice "B" 1688 1666 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1721 1683 1
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 0 1700 1
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 Veselý Jindřich TJ Sloup 0 1845 1
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 Polách Josef ASK Blansko 0 1680 1
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1776 1746 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1645 Polách Josef ASK Blansko 0 1695 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1645 Mikulášek Petr TJ Sloup 0 1645 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1645 Veselý Miroslav Slavia Boskovice 0 1726 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1645 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1799 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1645 Prokop Martin ŠK Kuřim "C" 1382 1371 ½
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1645 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1827 1813 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1645 Žaža Martin Šachy Zastávka "B" 1186 1378 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1645 Krupica Pavel ŠK Kuřim "D" 1896 1869 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1645 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1742 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1645 Klapal Rudolf Šachy Zastávka "A" 0 1626 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1645 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 1
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1746 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1414 1465 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1746 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov "B" 1686 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1746 Vašek Michael ŠK Kuřim "C" 1822 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1746 Šic Miloš Šachy Zastávka "A" 1594 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1746 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "E" 1323 ½
2015/2016 7 Lokomotiva I 1746 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1552 1747 1
2015/2016 6 Lokomotiva I 1746 Bravenec Karel DM Klášterského A 1551 1
2015/2016 5 Lokomotiva I 1746 Kepák Libor Moravská Slávia D 1722 ½
2015/2016 4 Lokomotiva I 1746 Zejda Karel ŠK 64 B 1756 1764 0
2015/2016 3 Lokomotiva I 1746 Šebek Jan Univerzita C 1919 1794 1
2015/2016 2 Lokomotiva I 1746 Slezák Jiří Jezdci Jundrov C 1753 ½
2015/2016 1 Lokomotiva I 1746 Krajíček Filip Lokomotiva J 1811 1873 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1746 Horák Miloš ŠK Střelice A 1482 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1746 Zavadil Matyáš Duras Brno D 1631 1690 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1746 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1869 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1746 Fuchs Petr Univerzita Brno B 1864 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1746 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1746 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno B 1909 1918 0
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 Krupica Pavel ŠK Kuřim "G" 1908 1849 0
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice "B" 1806 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 Menšík František ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1713 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 Vrbík Petr Šachy Zastávka "B" 1250 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 Dumková Daniela Šachy Zastávka "A" 1906 1881 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 Farář Václav ŠK Střelice "B" 1770 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "F" 1422 1520 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 0
2015/2016 3 Lokomotiva I 1746 Bravenec Karel DM Klášterského A 1551 1
2015/2016 2 Lokomotiva I 1746 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1552 1747 1
2015/2016 1 Lokomotiva I 1746 Krajíček Filip Lokomotiva J 1811 1873 ½
2014/2015 6 Lokomotiva I 1671 Bravenec Karel DM Klášterského A 1000 0
2014/2015 4 Lokomotiva I 1671 Skála Přemysl Vinohrady B 1738 0
2014/2015 3 Lokomotiva I 1671 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1845 0
2014/2015 2 Lokomotiva I 1671 Buchta Miroslav Vinohrady C 1624 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1671 Havel Vojtěch TJ Znojmo A 1945 1918 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1671 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim C 1386 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1671 Pehal Luděk ŠK Střelice A 1784 1756 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1671 Prášek Ladislav ŠK Tetčice B 1612 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1671 Pluskal Jan ŠK Sebranci RH 1000 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1671 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno B 1695 1691 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1671 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno E 1368 1
2014/2015 13 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 Prokeš Karel Šachy Zastávka "B" 1674 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 Krupica Pavel ŠK Kuřim "E" 1931 1946 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 Dumková Daniela Šachy Zastávka "B" 1776 1825 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov "B" 1738 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 Laštovička František ŠK Kuřim "D" 1853 1752 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 Pehal Luděk ŠK Střelice "B" 1784 1756 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1820 1821 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 ½
2014/2015 7 Lokomotiva I 1671 Buchta Miroslav Vinohrady C 1624 1
2014/2015 6 Lokomotiva I 1671 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1845 0
2014/2015 4 Lokomotiva I 1671 Kašpárek Ondřej DM Klášterského B 1842 ½
2014/2015 3 Lokomotiva I 1671 Fojt Leoš Duras BVK E 1797 0
2014/2015 2 Lokomotiva I 1671 Vaculíková Renáta Univerzita Brno B 1852 0
2014/2015 1 Lokomotiva I 1671 Mazanec Karel Lokomotiva H 1719 0
2013/2014 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1664 1
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Němec David ŠK Kuřim "D" 1522 1522 0
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1673 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Sojka Oldřich ŠK Střelice "B" 1607 1628 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov 1645 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1780 1817 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka 1625 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1435 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno "K" 1439 1569 ½
2013/2014 13 Lokomotiva G 1499 Glacner Karel Bystrc Oilers B 1554 1622 0
2013/2014 12 Lokomotiva G 1499 Glozar Petr ŠK Duras BVK E 1431 ½
2013/2014 11 Lokomotiva G 1499 Režný František ŠK Vinohrady B 1623 1529 1
2013/2014 10 Lokomotiva G 1499 Sobocik František Univerzita Brno B 1250 1
2013/2014 9 Lokomotiva G 1499 Hobza Kristián Moravská Slávia D 1587 0
2013/2014 8 Lokomotiva G 1499 Hafrovič Vendelín ŠK 64 Brno B 1452 0
2013/2014 7 Lokomotiva G 1499 Herz Luboš Vojenská akademie 1771 0
2013/2014 5 Lokomotiva G 1499 Slezák Jiří Jezdci Jundrov B 1750 0
2013/2014 4 Lokomotiva G 1499 Hrůza Dominik Lokomotiva I 1642 1624 1
2013/2014 3 Lokomotiva G 1499 Lokomotiva J 1
2013/2014 2 Lokomotiva G 1499 Maršálek Bohumil Moravská Slávia C 1727 0
2013/2014 1 Lokomotiva G 1499 Mazanec Karel Lokomotiva H 1713 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1499 Halbrštat Petr TJ Znojmo "B" 1514 1516 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1499 Zuziak Petr ŠK Duras Královo Pole "D" 1726 1851 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1499 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 1729 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1499 Flodr Jan ŠK Lokomotiva Brno "E" 1100 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno 1486 Chlebek Jan BŠŠ Frýdek-Místek 1548 1541 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 Dumek Aleš Sokol Zastávka "B" 1250 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1320 ½
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 Ambrož Josef ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 Spěvák Josef VSK Universita Brno "B" 1000 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 Dumek Aleš Sokol Zastávka "B" 1250 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 Kříž Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 Sobocik František VSK Universita Brno "B" 1250 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva J 1486 Beer František Vojenská akademie 1868 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva J 1486 Štolba Josef ŠK 64 C 1691 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva J 1486 DM Klášterského 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno 1486 Nytra Jan TJ Slovan Havířov 1297 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno 1486 Bausano Michael SK Slavia Orlová 1763 1846 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno 1486 Chlebek Jan BŠŠ Frýdek-Místek 1548 1541 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Lacko Dušan Sokol Zastávka 1430 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Kalabis Lukáš ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Lepka Dominik ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 0
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1718 1863 0
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1661 1674 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Pondělek Patrik SK Boršice B 1000 1
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Němec Pavel ŠK Staré Město B 1774 1774 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Charvot David A64 Grygov 1100 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Kopcová Ludmila TŽ Třinec 1307 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Martirosyan Ara Duras BVK Brno B 1100 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1534 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno B 1250 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Panovec Kryštof Zbrojovka Vsetín 1373 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Březina Adam Sokol Hošťálková 1250 ½
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Řehoř Dominik Sokol ČOS Vranovice 1000 1