Hráč Pilch David

Pilch David

User Pic
Jméno: Pilch David
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1704
Elo mezinárodní: 1719
ID: 34195
FIDE ID: 358665
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 SK Slavia Orlová "F" 1719 1692 Fialka Adam SK Slavia Orlová "E" 1871 1867 ½
2018/2019 6 SK Slavia Orlová "F" 1719 1692 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová 1694 1671 Nekarda Jan ŠK Staré Město 1628 1647 1
2017/2018 2 SK Slavia Orlová 1715 1671 Richterová Julie ŠK Kuřim 1877 1908 ½
2017/2018 1 SK Slavia Orlová 1675 1651 Kocí Tereza ŠK AD Jičín 1663 1707 1
2017/2018 11 SK Slavia Orlová C 1715 1671 Drbůl Pavel Baník Havířov B 1792 1828 ½
2017/2018 8 SK Slavia Orlová C 1713 1671 Oborný Tomáš TJ Ostrava C 1739 1751 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová C 1694 1671 Pavlíček Miroslav ŠK Bruntál 0 1654 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová C 1694 1671 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice A 1960 1949 0
2017/2018 7 SK Slavia Orlová 1694 1671 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 1876 1860 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová 1694 1671 Nekarda Jan ŠK Staré Město 1628 1647 1
2017/2018 5 SK Slavia Orlová 1715 1671 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek 1901 1888 ½
2017/2018 4 SK Slavia Orlová 1675 1651 Vojta Jakub Spartak Vlašim 1944 1946 0
2017/2018 3 SK Slavia Orlová 1675 1651 Richterová Julie ŠK Kuřim 1736 1732 ½
2017/2018 2 SK Slavia Orlová 1675 1651 Kocí Tereza ŠK AD Jičín 1663 1707 1
2017/2018 1 SK Slavia Orlová 1675 1651 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1965 2023 0
2016/2017 7 SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 0
2016/2017 6 SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 Chlebek Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1729 1773 0
2016/2017 5 SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 1
2016/2017 4 SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 Urbanová Daniela SK Prostějov 1659 1659 ½
2016/2017 3 SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 Šerek Ondřej OŠŠ TJ Ostrava 1703 1703 ½
2016/2017 2 SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 Fizer Marek BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 1336 1
2016/2017 1 SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1732 1717 0
2015/2016 5 SK Slavia Orlová A 1656 1713 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová B 1561 1648 ½
2015/2016 8 SK Slavie Orlová "C" 1656 1713 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1922 1947 0
2015/2016 7 SK Slavie Orlová "C" 1656 1713 Ramík Jan Baník Havířov "B" 1962 1974 ½
2015/2016 5 SK Slavie Orlová "C" 1656 1713 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/Pradědem 1925 1930 ½
2015/2016 3 SK Slavie Orlová "C" 1656 1713 Keprt Pavel Sokol Dobrá 2013 2000 ½
2015/2016 1 SK Slavie Orlová "C" 1656 1713 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "B" 1915 1887 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "D" 1672 1787 Novotný Stanislav Baník Havířov "C" 1814 1765 ½
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "D" 1672 1787 Mičulka Ivo BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "D" 1672 1787 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov "B" 1755 1831 0
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Richterová Julie ŠK Kuřim 1561 1564 1
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1414 0
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1680 1767 ½
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1674 1698 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Navrátilová Lenka Slavia Kroměříž 1510 1416 ½
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Opluštil David Sokol Postoupky 1495 1624 ½
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Zajíček Tomáš A64 Grygov 1841 1951 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 ½
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Filip Tomáš Interchess FM 1716 1780 ½
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 Stalmach Richard Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 1
2013/2014 7 SK Slavia Orlová B 1628 1783 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1809 1810 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová B 1628 1783 Pajerský Michal Desko Liberec 1837 1849 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová B 1628 1783 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1985 1979 ½
2013/2014 4 SK Slavia Orlová B 1628 1783 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 1994 1988 0
2013/2014 3 SK Slavia Orlová B 1628 1783 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno 1931 1967 1
2013/2014 7 SK Slavia Orlová B 1628 1783 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno 1931 1967 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová B 1628 1783 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová B 1628 1783 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1866 1866 ½
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "D" 1628 1783 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1811 1873 ½
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "D" 1628 1783 Nowak Radek SK Stonava 1816 ½
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "D" 1628 1783 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 0
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "D" 1628 1783 Cieslar Michal Slavoj Český Těšín 2007 0
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "D" 1628 1783 Jarnot Roman TŽ Třinec "C" 1653 1744 1
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "D" 1602 1574 Stoklas Roman Inter Petrovice "B" 1636 ½
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "D" 1602 1574 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1688 ½
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "D" 1602 1574 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1663 1
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "D" 1602 1574 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1732 0
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "D" 1602 1574 Semančík David OS Rychvald "B" 1640 0
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "D" 1602 1574 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov "D" 1546 1
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "D" 1602 1574 Tománek Gustav Sokol Chotěbuz 1662 1
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "D" 1602 1574 Wodecki Aleksander SK Slavia Orlová "E" 1494 1
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "D" 1602 1574 Moravčík Ladislav TJ Baník Havířov "D" 1620 1
2012/2013 11 SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1289 1
2012/2013 10 SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1576 1653 ½
2012/2013 9 SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1476 1
2012/2013 8 SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 Liška Martin KME-DDM Kuřim 1323 1
2012/2013 7 SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 Vraj Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1537 0
2012/2013 6 SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1372 1
2012/2013 5 SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1459 1554 ½
2012/2013 4 SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec 1100 1
2012/2013 3 SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 Fridrišek Tomáš Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1273 ½
2011/2012 11 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1465 1
2011/2012 10 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno C 1100 1
2011/2012 9 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Daněk Daniel Duras BVK Brno B 1783 1100 ½
2011/2012 8 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky 1566 0
2011/2012 7 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Vilém Rostislav Zbrojovka Vsetín 1584 ½
2011/2012 6 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Kachtík Karel Sokol Hošťálková 1608 1
2011/2012 5 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Kamarád František A64 Grygov 1577 1667 1
2011/2012 4 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1541 1731 ½
2011/2012 3 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Novák Jiří SK Slavia Orlová A 1705 1745 0
2011/2012 2 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Tománek Pavel SK Boršice B 1656 0
2011/2012 1 SK Slavia Orlová B 1615 1599 Sedlačík Martin ŠK Staré Město B 1521 1521 1
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 Babušek Miroslav ŠK Karviná "C" 2000 1
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 Hudeček Jaroslav TJ Slovan Havířov "D" 1635 0
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 Kunz Petr OS Rychvald "B" 1588 0
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1542 0
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 Kniezková Jitka TJ Baník Havířov "D" 1727 1
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "C" 1834 1903 0
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1666 0
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "E" 1461 1348 0
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 Konečný Jan Slavoj Český Těšín 1743 0
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "F" 1547 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1725 0
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "F" 1547 Stoklas Roman Inter Petrovice "B" 1638 0
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "F" 1547 Adamczyk Piotr SK Slavia Orlová "G" 1250 0
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "F" 1547 Bystroň Vladislav TJ Baník Havířov "D" 1588 ½
2010/2011 11 SK Slavie Orlová "B" 1547 Špilar Martin SK DDM Vyškov 1250 1
2010/2011 10 SK Slavie Orlová "B" 1547 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov 1535 0
2010/2011 9 SK Slavie Orlová "B" 1547 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1474 0
2010/2011 8 SK Slavie Orlová "B" 1547 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Brno "A" 1760 0
2010/2011 7 SK Slavie Orlová "B" 1547 Lessy Tomáš ŠK Staré Město "B" 1602 1
2010/2011 6 SK Slavie Orlová "B" 1547 Slabá Lenka SK Boršice "B" 1362 ½
2010/2011 5 SK Slavie Orlová "B" 1547 Zavadil Filip TJ Sokol Postoupky "B" 1250 1
2010/2011 4 SK Slavie Orlová "B" 1547 Richter Michael TJ Sokol Postoupky "A" 1572 0
2010/2011 3 SK Slavie Orlová "B" 1547 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1521 0
2010/2011 2 SK Slavie Orlová "B" 1547 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1
2010/2011 1 SK Slavie Orlová "B" 1547 Vítek Dominik ŠK Lokomotiva Brno "B" 1250 0
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "E" 1547 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1620 0
2009/2010 7 TŽ Třinec "F" 1000 TJ Sokol Dobrá "B" 1
2009/2010 6 TŽ Třinec "F" 1000 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "C" 1415 0
2009/2010 5 TŽ Třinec "F" 1000 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1849 1
2009/2010 4 TŽ Třinec "F" 1000 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1787 0
2009/2010 3 TŽ Třinec "F" 1000 Martínek Antonín TJ Comfort Dobratice 1711 1
2009/2010 1 TŽ Třinec "F" 1000 Kluz Michal SK Bystřice n. O. 1689 ½
2009/2010 11 TZ Trinec 1000 Pikh Svatoslav SK Lokomotiva Brno "C" 1000 1
2009/2010 10 TZ Trinec 1000 Žitný Michal SK Lokomotiva Brno "B" 1100 ½
2009/2010 9 TZ Trinec 1000 Fojt Ondřej SK Duras BVK Brno "B" 1100 1
2009/2010 8 TZ Trinec 1000 Oulehla Jakub Rosada Prostejov 1416 1
2009/2010 7 TZ Trinec 1000 Večeřa Pavel Sokol Postoupky "B" 1250 0
2009/2010 6 TZ Trinec 1000 Šimčáková Julie Sokol Postoupky "A" 1250 1
2009/2010 2 TZ Trinec 1000 Suchánek Kryštof SK Zlin 1100 1
2009/2010 1 TZ Trinec 1000 Stoklásek Ondřej SK Stare Mesto "B" 1100 0
2008/2009 7 TŽ Třinec "F" 1000 Klus Milan TJ Comfort Dobratice 1584 0
2008/2009 6 TŽ Třinec "F" 1000 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá "C" 1404 1
2007/2008 11 TŽ Třinec"F" Cholevová Kristýna ŠS Frýdek-Místek 1491 0
2007/2008 10 TŽ Třinec"F" Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice"A" 1800 0
2007/2008 9 TŽ Třinec"F" Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá"C" 1404 0
2007/2008 1 TŽ Třinec"F" Čubok Radomír TŽ Třinec"E" 1846 ½