Hráč Suchomelová Simona

Suchomelová Simona

User Pic
Jméno: Suchomelová Simona
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1984
Elo mezinárodní: 1983
ID: 32266
FIDE ID: 348864
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 TJ CHS Chotebor 1983 1983 Pavlíček Lukáš TJ Stefanydes Policka 2004 1986 0
2018/2019 4 TJ CHS Chotebor 1961 1973 Bradáč Roman Caissa Pivovar Dalesice 1978 2006 1
2018/2019 1 TJ CHS Chotebor 1966 1973 Richter Rudolf TJ Namest n/Oslavou 1479 1564 ½
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1966 1983 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1970 1947 ½
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1972 1983 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava A 2110 2117 0
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1983 1983 Hámorník Jozef TJ Žďár nad Sázavou A 2114 0 ½
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1961 1973 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 2005 1994 1
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1961 1973 Klubal Jiří ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1882 1889 ½
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1966 1973 Vincze Roman ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2097 2097 ½
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1926 1929 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2237 2208 1
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1945 1929 Kratochvíl Vít Spartak Velké Meziříčí 2217 2217 0
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1945 1929 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2148 2156 0
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1938 1929 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec A 1810 1807 1
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1938 1929 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava B 2124 2111 0
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1900 1854 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou B 2100 2089 0
2017/2018 10 TJ CHS Chotebor 1938 1929 Bílek Roman TJ Zdar nad Sazavou 1823 1872 1
2017/2018 9 TJ CHS Chotebor 1926 1929 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny C 2117 2097 0
2017/2018 7 TJ CHS Chotebor 1945 1929 Košut Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1819 1797 0
2017/2018 6 TJ CHS Chotebor 1945 1929 Ruda Ondřej SK Lipa 2039 2039 ½
2017/2018 2 TJ CHS Chotebor 1938 1929 Šobotník Petr TJ Snezka Nachod 1895 1879 1
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1915 1987 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1897 1840 0
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1915 1987 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 2084 2064 ½
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1915 1987 Vojtěch Ladislav Spartak Velké Meziříčí 2040 2078 0
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1915 1987 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 0
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1915 1987 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 1978 1972 ½
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1915 1987 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava B 2015 2016 ½
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1915 1987 Vojtěch Ladislav Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 0
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1915 1987 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1999 1958 ½
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1915 1987 Sedlák Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1951 1900 ½
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1915 1987 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2092 2092 0
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1915 1987 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava B 2015 2016 ½
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Moravec Michal Sokol Kolín 2248 2247 0
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Skřivánek Jan ŠK Dopravní podnik Praha B 2201 2167 0
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Ilandzis Spyridon Sokol Tábor 2217 ½
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2036 2052 ½
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2245 2237 0
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Kožený Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 ½
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Znamenáček Květoslav Bohemians Texbase.cz Praha 2254 2262 0
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2204 2215 0
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Procházka Jiří Sokol Praha-Vršovice 2136 2160 0
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Klicnar Martin ŠACHklub Písek 2159 2138 ½
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 Jüptner Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 0
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Liška Jiří Desko Liberec 1995 2033 ½
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2099 2183 0
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 ½
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Havelka Jan Sokol Buštěhrad 2034 2019 0
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 1
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 ½
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1883 1886 Smejkal Mojmír TJ Zďár nad Sázavou "C" 1866 1745 1
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1883 1886 Hrad Robert Silko Gambit Jihlava "D" 1733 1754 0
2014/2015 9 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1883 1886 Homolková Ivana ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1498 1598 1
2014/2015 7 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1883 1886 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov "C" 1656 1
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1883 1886 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1846 1840 1
2014/2015 5 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1883 1886 Vyhnanovský Petr Silko Gambit Jihlava "C" 1720 1768 1
2014/2015 4 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1883 1886 Košut Tomáš ŠK Caissa Třebíč "C" 1796 1813 1
2014/2015 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1883 1886 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec A 1748 1792 1
2014/2015 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1883 1886 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1933 2002 ½
2014/2015 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1883 1886 Bachan Lukáš ŠK Caissa Třebíč B 1878 1897 ½
2014/2015 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1883 1886 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2050 2054 1
2014/2015 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1883 1886 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov A 1871 1
2014/2015 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1883 1886 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou B 1946 1950 1
2014/2015 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1883 1886 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1931 1930 1
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 1
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 ½
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 0
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 ½
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička 1883 1886 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 ½
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sáz. B 1827 1946 Teplý Stanislav Gambit Jihlava "D" 1695 1
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sáz. B 1827 1946 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou "B" 2090 2061 ½
2013/2014 9 ŠK Světlá nad Sáz. B 1827 1946 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč "C" 2072 2087 0
2013/2014 7 ŠK Světlá nad Sáz. B 1827 1946 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov "B" 1928 1910 1
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sáz. B 1827 1946 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 1
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sáz. B 1827 1946 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2116 2093 0
2013/2014 2 ŠK Světlá nad Sáz. B 1827 1946 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 1640 1
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Skořepa Tomáš ŠACHklub Tábor C 1765 1919 0
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Skořepa Jakub ŠACHklub Tábor B 1804 1868 ½
2013/2014 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Havelka Jan ŠK Řevnice 1781 1969 ½
2013/2014 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Jarý Zbyněk KŠ Říčany 1925 B 1489 1
2013/2014 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 C 1472 1449 1
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 A 1661 1631 1
2013/2014 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Zeman Matyáš QCC České Budějovice A 1514 ½
2013/2014 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Zeman Lukáš QCC České Budějovice B 1605 1512 1
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Krčil Aleš Protect.cz Humpolec 1698 1715 ½
2013/2014 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1615 ½
2013/2014 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1827 1946 Horák Martin Spartak Vlašim B 1828 1827 1
2013/2014 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1827 1946 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč B 2136 2129 0
2013/2014 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1827 1946 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1797 1830 1
2013/2014 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1827 1946 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 2003 2042 ½
2013/2014 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1827 1946 Novotný Leoš Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1886 1
2013/2014 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1827 1946 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1797 1818 ½
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1827 1946 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2090 2061 1
2013/2014 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1827 1946 Polanský Jiří Gambit Jihlava B 1790 1825 ½
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Nytra Jan TJ Slovan Havířov 1297 1
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Daněk Daniel ŠK Duras BVK - Královo Pole 1802 1859 0
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1723 1811 ½
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1743 1738 ½
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Pajerský Michal Desko Liberec 1808 1892 0
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Rathouský Jakub Klub šachistů Říčany 1925 1791 1655 ½
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Kopřiva Martin TJ Sokol Klatovy 1776 1834 1
2012/2013 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 Michálek Miroslav ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1839 1777 1
2012/2013 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1849 1849 1
2012/2013 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 0
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 ½
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 Mezlík Stanislav ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1851 1859 1
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2052 2043 0
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 Pavlíček Robert TJ Spartak Pelhřimov A 1995 1987 0
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 0
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1836 1
2012/2013 8 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1764 1841 ½
2012/2013 7 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou "C" 2113 2130 ½
2012/2013 6 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 Ciešlak Leszek ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 1
2012/2013 5 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 Vojtěch Ladislav Spartak Velká Bíteš 2066 2073 ½
2012/2013 4 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec "A" 1995 1987 0
2012/2013 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 1
2012/2013 2 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov "B" 1859 1856 0
2012/2013 1 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2094 2085 0
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Rathouský Jakub Klub šachistů Říčany 1925 1791 1655 ½
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Kopřiva Martin TJ Sokol Klatovy 1776 1834 1
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1795 1916 ½
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2016 2008 0
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Pajerský Michal Desko Liberec 1808 1892 0
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Ta Van Duy Chess Most 2023 2035 ½
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička 1757 1774 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2024 2065 0
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1581 1739 Horák Miroslav Spartak Velká Bíteš 1854 1787 0
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1581 1739 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1794 1
2011/2012 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1581 1739 Hrad Robert SFIALA Gambit Jihlava 'D' 1728 1781 1
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1581 1739 Cháb Ondřej Sportovní šachový klub Cejle 1741 0
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1581 1739 Košut Tomáš ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1607 ½
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1581 1739 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1866 1869 1
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1581 1739 Skořepa Tomáš SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1657 1724 1
2011/2012 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1581 1739 Šimon Adam TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1719 1913 0
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1581 1739 Jána Martin Jiskra Humpolec 'B' 1818 1842 0
2011/2012 7 Panda Rychnov n. Kn. 1581 1739 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny C 1468 ½
2011/2012 6 Panda Rychnov n. Kn. 1581 1739 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1654 1718 ½
2011/2012 5 Panda Rychnov n. Kn. 1581 1739 Novák Jan Desko Liberec B 1516 ½
2011/2012 4 Panda Rychnov n. Kn. 1581 1739 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1250 1
2011/2012 3 Panda Rychnov n. Kn. 1581 1739 Marek Dominik TJ a DDM Lanškroun 1280 ½
2011/2012 2 Panda Rychnov n. Kn. 1581 1739 Sucharda David ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1389 0
2011/2012 1 Panda Rychnov n. Kn. 1581 1739 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2011/2012 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1581 1739 Kulovaný Radomír ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1775 1602 ½
2011/2012 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1581 1739 Vyhnanovský Petr SFIALA Gambit Jihlava B 1755 1
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1581 1739 Hruška Ondřej Spartak Pelhřimov A 1917 1877 1
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1581 1739 Ježek Zdeněk Jiskra Havlíčkův Brod A 1859 1852 1
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1581 1739 Zemek Petr SFIALA Gambit Jihlava A 1958 1976 1
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1581 1739 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1745 1868 0
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1581 1739 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1808 1845 ½
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1581 1739 Šimon Adam TJ Žďár nad Sázavou A 1719 1913 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 Ženíšek Karel SŠK Cejle 'A' 1574 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 Jirák Ota ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1428 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 Machotka Jaroslav Jiskra Humpolec 'B' 1597 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1480 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 Brož David TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1598 0
2010/2011 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 SŠK Cejle 'A' 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 Horní Veronika ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1100 ½
2010/2011 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec 'B' 1870 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1637 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1510 Hyrš Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1346 1
2010/2011 11 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Pivoňka Michael ŠK Praha - Smíchov A 1392 0
2010/2011 10 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1507 ½
2010/2011 9 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha B 1250 1
2010/2011 8 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha A 1611 ½
2010/2011 7 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Simon Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1591 0
2010/2011 6 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Dušek Miloslav QCC České Budějovice 1330 1
2010/2011 5 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 ½
2010/2011 4 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 0
2010/2011 3 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Krčil Tomáš PROTECT.CZ Humpolec 1291 ½
2010/2011 2 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Studnička Patrik Spartak Vlašim B 1554 ½
2010/2011 1 Jiskra Havlíčkův Brod 1510 Motalík Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1250 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1250 Kopecký Jiří Jiskra Humpolec C 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1250 Smola Petr Sport.šachový klub Cejle B 1352 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1250 Kopecký Jiří Jiskra Humpolec C 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1250 Lízal Radek Sport.šachový klub Cejle B 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1250 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov C 1345 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1250 Nepraš Jaromír Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1500 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1250 Machotka Jaroslav TJ Jiskra Humpolec 'B' 1577 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1250 Janů Roman TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1367 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1250 Tůma Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1100 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1250 Creweová Nicole TJ Jiskra Humpolec 'B' 1250 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1250 Brož Petr ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1250 Reichel Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1100 1
2009/2010 11 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Štastný Miroslav Biomedica Říčany B 1250 1
2009/2010 10 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Zvára Filip Spartak Vlašim B 1460 1
2009/2010 9 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Hanuš Michal Biomedica Říčany C 1250 ½
2009/2010 8 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Jordán Petr Biomedica Říčany A 1467 1
2009/2010 7 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Jandl Vojtěch ŠACHklub SIMOPT Tábor 1586 0
2009/2010 6 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Dušek Miloslav QCC České Budějovice 1100 1
2009/2010 5 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1623 0
2009/2010 4 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Brno A 1737 0
2009/2010 3 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Tvrdý Tomáš Jiskra Humpolec 1486 ½
2009/2010 2 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1458 ½
2009/2010 1 Jiskra Havlíčkův Brod 1250 Pivoňka Michael ŠK Smíchov - Praha A 1000 1
2008/2009 7 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 Krásný Drahomír TJ Sokol Údlice 1576 0
2008/2009 6 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 Horníček Pavel Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1618 0
2008/2009 5 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 Janouchová Marcela Biomedica Říčany 1514 ½
2008/2009 4 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 0
2008/2009 3 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1376 0
2008/2009 2 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 Juřena Matyáš ŠK Zlín 1250 0
2008/2009 1 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 Zatloukal Jakub SK Boršice 1000 0
2008/2009 7 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 Zatloukal Jakub SK Boršice 1000 0
2008/2009 6 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1866 0
2008/2009 5 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1376 0
2008/2009 4 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1687 0
2008/2009 3 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1581 0
2008/2009 2 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 Juřena Matyáš ŠK Zlín 1250 0
2008/2009 1 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek 2032 0