Hráč Blechová Lenka

Blechová Lenka

User Pic
Jméno: Blechová Lenka
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1528
Elo mezinárodní: 1542
ID: 29413
FIDE ID: 350427
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 1560 1566 Charvot David A64 Grygov 1100 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 1560 1566 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město B 1560 1566 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1453 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město B 1560 1566 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno C 1000 1
2011/2012 7 ŠK Staré Město B 1560 1566 Koukal Ondřej Duras BVK Brno B 1502 1443 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město B 1560 1566 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1534 0
2011/2012 5 ŠK Staré Město B 1560 1566 Panovec Kryštof Zbrojovka Vsetín 1373 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město B 1560 1566 Březina Adam Sokol Hošťálková 1250 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 1560 1566 Pondělek Patrik SK Boršice B 1000 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město B 1560 1566 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1749 1756 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město B 1560 1566 Chowaniok Pavel SK Slavia Orlová B 1536 1523 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město F 1560 1566 Tománek Pavel SK Boršice C 1656 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město H 1560 1566 Krmíček Antonín ŠO Kunovice 1250 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město H 1560 1566 Novák Zbyněk TJ Bojkovice B 1515 1
2011/2012 7 ŠK Staré Město H 1560 1566 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1521 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město H 1560 1566 Vávra Petr TJ Vlčnov C 1000 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město H 1560 1566 Slováková Barbora ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město H 1560 1566 Skupina Josef SK Boršice D 1470 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město H 1560 1566 Lapčík Petr ŠK Staré Město G 1467 ½
2010/2011 9 ŠK Staré Město H 1426 Tomášů Robin SK Boršice D 1691 ½
2010/2011 8 ŠK Staré Město H 1426 Jančář Viktor TJ Bojkovice B 1608 0
2010/2011 7 ŠK Staré Město H 1426 Javor Jan TJ Vlčnov B 1715 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město H 1426 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1513 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město H 1426 Bahulík Martin Spartak Hluk A 1324 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město H 1426 Pikner Jindřich ŠK Staré Město G 1611 ½
2010/2011 1 ŠK Staré Město H 1426 Pavlica Tomáš Sokol Velehrad 1559 ½
2010/2011 9 ŠK Staré Město "B" 1426 Růžička Jiří Sokol Bedřichov 1000 1
2010/2011 8 ŠK Staré Město "B" 1426 Šperková Kristýna SK DDM Vyškov 1318 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město "B" 1426 Horváth Tomáš SK Slavie Orlová "B" 1415 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město "B" 1426 Kachtík Karel TJ Sokol Hošťálková 1461 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město "B" 1426 Richterová Nataša ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 ½
2010/2011 4 ŠK Staré Město "B" 1426 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město "B" 1426 Otruba Zdeněk SK Boršice "B" 1000 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město "B" 1426 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky "A" 1385 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město "B" 1426 Ladický Milan TJ Sokol Postoupky "B" 1363 1
2009/2010 3 Staré Město H 1418 Tománek Pavel Boršice E 1337 ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město C 1418 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov 1250 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město C 1418 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 1901 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město C 1418 Náplava Lukáš ŠK-KK Osvětimany 1250 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město C 1418 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1100 0
2009/2010 2 ŠK Staré Město C 1418 Lukaštík Jaroslav Sokol Ústí 1100 0
2009/2010 1 ŠK Staré Město C 1418 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1542 0
2009/2010 5 Staré Město H 1418 Studnička Pavel Ostrožská Nová Ves ½
2009/2010 4 Staré Město H 1418 Bahulík Adam Hluk B 1459 0
2009/2010 3 Staré Město H 1418 Tománek Pavel Boršice E 1337 0
2009/2010 2 Staré Město H 1418 Kolačný David Staré Město I 1250 1
2009/2010 1 Staré Město H 1418 Hala Jaroslav Hluk C 1632 ½
2009/2010 11 SK Veseli nad Moravou 1418 Zajíček Tomáš Rosada Prostejov 1414 0
2009/2010 10 SK Veseli nad Moravou 1418 Zuziak Petr SK Duras BVK Brno "B" 1250 ½
2009/2010 9 SK Veseli nad Moravou 1418 Mrkus František SK Stare Mesto "B" 1665 0
2009/2010 8 SK Veseli nad Moravou 1418 Hronek Martin SK Zlin 1250 1
2009/2010 5 SK Veseli nad Moravou 1418 Kostka Vít TZ Trinec 1573 ½
2009/2010 4 SK Veseli nad Moravou 1418 Kubošová Jana Slavia Orlova "B" 1476 1
2009/2010 3 SK Veseli nad Moravou 1418 Slabá Lenka SK Borsice "B" 1297 1
2009/2010 2 SK Veseli nad Moravou 1418 Ladický Milan Sokol Postoupky "A" 1371 0
2009/2010 1 SK Veseli nad Moravou 1418 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky "B" 1464 1
2008/2009 3 Osvětimany B 1250 Johanides Vasil Vlčnov C 0
2008/2009 1 Osvětimany B 1250 Křivák Tomáš Staré Město J 1000 1
2008/2009 6 Osvětimany B 1250 Tichopádek Miroslav Hluk C 1
2008/2009 2 Osvětimany B 1250 Mašíček Michal Kunovice B 1100 1
2008/2009 11 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Bureš Michael SK Rošáda Prostějov 1404 0
2008/2009 10 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Šuťjak Martin TJ Tatran Postorna 1373 0
2008/2009 9 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Chrostek Lukáš ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1733 ½
2008/2009 8 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Precek Dusan SO TJ VOKD Poruba 1100 1
2008/2009 6 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Hlaváčková Jana SK Lokomotiva Brno "B" 1418 1
2008/2009 5 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Zámečník Ondřej SK Lokomotiva Brno "C" 1000 0
2008/2009 4 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1405 0
2008/2009 3 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Mrkus František SK Stare Mesto "B" 1374 ½
2008/2009 2 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Stachoň Martin TJ Sokol Postoupky 1662 1
2008/2009 1 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 Fargač Martin TZ Trinec 1388 0
2008/2009 6 KK-ŠK Osvětimany 1250 Němec Pavel ŠK Staré Město C 1100 ½
2008/2009 5 KK-ŠK Osvětimany 1250 Ondruch Petr ŠK Staré Město D 1100 1
2008/2009 4 KK-ŠK Osvětimany 1250 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov 1250 0
2008/2009 3 KK-ŠK Osvětimany 1250 Paul Filip ŠK Zlín C 1250 1
2008/2009 2 KK-ŠK Osvětimany 1250 Kucián Martin TJ ŠO Zborovice 1250 1
2008/2009 1 KK-ŠK Osvětimany 1250 Richter Michael Sokol Postoupky B 1285 0
2007/2008 11 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky A 1409 0
2007/2008 10 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Čudek Martin SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 0
2007/2008 9 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Michálek Martin TJ Slovan Havirov 1580 0
2007/2008 8 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Bělková Monika SK TJ MSA Dolni Benesov 1250 1
2007/2008 7 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Rabatin Martin BSS Frydek-Mistek D 1488 0
2007/2008 6 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Nováková Vendula BSS Frydek-Mistek C 1629 0
2007/2008 5 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Florus Petr TJ Tatran Postorna 1250 0
2007/2008 4 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Hlaváčková Jana SK Lokomotiva Brno B 1250 1
2007/2008 3 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Mrkus František SK SSS Stare Mesto B 1250 1
2007/2008 2 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Richter Michael TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 1 TJ SK Veseli nad Moravou 1250 Jelínek Daniel SK Borsice B 1100 1
2007/2008 3 ŠK-KK Osvětimany 1250 Kuciánová Martina ŠO TJ Zborovice 1250 0
2007/2008 2 ŠK-KK Osvětimany 1250 Juřena Matyáš ŠK Zlín B 1250 1
2007/2008 1 ŠK-KK Osvětimany 1250 Kvapilík Josef Slavia Kroměříž 1250 1
2005/2006 9 ŠK Osvětimany 1100 Soustružník Tomáš SŠŠ Staré Město C 1000 1
2005/2006 8 ŠK Osvětimany 1100 Kovařík Václav ŠK Zlín B 1000 1
2005/2006 6 ŠK Osvětimany 1100 FATRA NAPAJEDLA 1
2005/2006 5 ŠK Osvětimany 1100 Sokol Postoupky C 1
2005/2006 3 ŠK Osvětimany 1100 Lapčík Václav SŠŠ Staré Město D 1000 0