Hráč Martínek Václav

Martínek Václav

User Pic
Jméno: Martínek Václav
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1742
Elo mezinárodní: 1729
ID: 8129
FIDE ID: 375063
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1744 1749 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "D" 1828 1785 0
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1744 1749 Kunz Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1753 1748 ½
2017/2018 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 0 1745 Šebesta Jan SK Slavia Orlová D 1643 1598 ½
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 0 1745 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1782 1801 ½
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 0 1745 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek 1801 1792 0
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 0 1745 Bohanesová Vendula Sokol Brušperk A 1697 1687 1
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 0 1745 Kočí Tomáš TJ Mosty u Jablunkova 1695 1697 1
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 0 1745 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov B 1726 1746 0
2016/2017 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1767 Vaněk Tomáš SK Slavia Orlová "G" 1244 1244 1
2016/2017 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1767 Chmiel Jan TJ Sokol Chotěbuz 1650 1702 0
2016/2017 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1767 Lakota Zbyšek TJ Sokol Těrlicko 1560 ½
2016/2017 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1767 Kotas Marian SK Slavia Orlová "E" 1361 1447 ½
2016/2017 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1767 Brozda Daniel Slavoj Český Těšín "B" 1
2016/2017 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1767 Nezval Petr TJ Slovan Havířov "C" 1151 ½
2016/2017 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1767 Slavík Marek SK Slavia Orlová "F" 1000 1
2015/2016 9 OS Rychvald "B" 1767 Šosták Viktor Sokol Terlicko 1637 ½
2015/2016 8 OS Rychvald "B" 1767 Miturová Renata Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 1
2015/2016 6 OS Rychvald "B" 1767 Štefanec Josef Inter Petrovice "B" 1596 1
2015/2016 4 OS Rychvald "B" 1767 Drbůl Pavel TJ Banik Havirov "C" 1776 1865 ½
2015/2016 2 OS Rychvald "B" 1767 Zimniok Zdeněk SK Karvina "C" 1813 1789 1
2014/2015 9 OS Rychvald "B" 1780 Horváth Tomáš SK Slávia Orlová "F" 1656 1734 1
2014/2015 8 OS Rychvald "B" 1780 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1746 ½
2014/2015 7 OS Rychvald "B" 1780 Jeřábek David TJ Baník Havířov "D" 1376 ½
2014/2015 6 OS Rychvald "B" 1780 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 0
2014/2015 5 OS Rychvald "B" 1780 Mrázek Roman ŠK Karviná "C" 1877 1924 0
2012/2013 3 OS Rychvald "A" 1789 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1879 0
2012/2013 1 OS Rychvald "A" 1789 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2007 2035 0
2011/2012 11 OS Rychvald "A" 1837 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "B 1705 0
2011/2012 10 OS Rychvald "A" 1837 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1875 ½
2011/2012 9 OS Rychvald "A" 1837 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 1
2011/2012 8 OS Rychvald "A" 1837 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 0
2011/2012 7 OS Rychvald "A" 1837 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "C" 1742 ½
2011/2012 6 OS Rychvald "A" 1837 Letovanec Petr TŽ Třinec "D" 1778 0
2011/2012 5 OS Rychvald "A" 1837 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1807 1850 0
2011/2012 3 OS Rychvald "A" 1837 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1667 1760 ½
2011/2012 2 OS Rychvald "A" 1837 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "A" 1669 ½
2011/2012 4 OS Rychvald "B" 1837 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 ½
2011/2012 3 OS Rychvald "B" 1837 Nytra Petr SK Slavia Orlová "E" 1749 1756 0
2010/2011 8 OS Rychvald "B" 1843 Orzechowski Krzystof SK Slavia Orlová "E" 1743 1
2010/2011 6 OS Rychvald "B" 1843 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1810 ½
2010/2011 5 OS Rychvald "B" 1843 Chmiel Jan TJ Sokol Chotěbuz 1771 ½
2010/2011 3 OS Rychvald "B" 1843 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1776 0
2010/2011 2 OS Rychvald "B" 1843 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "D" 1713 1
2010/2011 11 OS Rychvald "A" 1843 Pawlowski Roman Inter Petrovice 1676 ½
2010/2011 10 OS Rychvald "A" 1843 Chowaniok Pavel TŽ Třinec "E" 1355 1
2010/2011 9 OS Rychvald "A" 1843 Mrázek Roman Jäkl Karviná "B" 1844 0
2010/2011 8 OS Rychvald "A" 1843 Vlašic Luděk SK Stonava 1782 ½
2010/2011 7 OS Rychvald "A" 1843 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "B" 1719 1
2010/2011 6 OS Rychvald "A" 1843 Kocur Gustav TJ Vendryně 1797 1
2010/2011 5 OS Rychvald "A" 1843 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1876 ½
2010/2011 3 OS Rychvald "A" 1843 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 0
2009/2010 6 OS Rychvald B 1842 Konečný Jan Slavoj Český Těšín 1000 ½
2009/2010 4 OS Rychvald B 1842 Pilch Jan Slavia Havířov B 1896 ½
2008/2009 6 OS Rychvald B 1843 Merta Vlastimil Slavia Orlová D 1874 0
2008/2009 5 OS Rychvald B 1843 Valenčík Jozef Slovan Havířov C 1724 1
2007/2008 5 OS Rychvald 1843 Malyrz Ladislav TŽ Třinec D 2042 0
2006/2007 11 OS Rychvald B 1853 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1776 ½
2006/2007 10 OS Rychvald B 1853 Volný Ivo Slavia Havířov B 1845 ½
2006/2007 9 OS Rychvald B 1853 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 2032 ½
2006/2007 8 OS Rychvald B 1853 Siwek Antonín Slovan Havířov 1815 ½
2006/2007 7 OS Rychvald B 1853 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1717 0
2006/2007 6 OS Rychvald B 1853 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2027 0
2006/2007 5 OS Rychvald B 1853 Stařičný Bronislav Inter Petrovice B 1846 1
2006/2007 2 OS Rychvald B 1853 Sobek Martin Jakl Karviná C 2002 0
2006/2007 1 OS Rychvald B 1853 Wiczynska Aneta Slavia Orlová D 1000 ½
2005/2006 9 OS Rychvald B 1851 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1738 1
2005/2006 8 OS Rychvald B 1835 Dušek Libor Baník Havířov E 1866 0
2005/2006 7 OS Rychvald B 1851 Firla Stanislav SK Stonava B 1985 0
2005/2006 6 OS Rychvald B 1851 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín 1981 1
2005/2006 5 OS Rychvald B 1851 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1678 ½
2005/2006 4 OS Rychvald B 1851 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1917 ½
2005/2006 3 OS Rychvald B 1851 Habina Ladislav Viktoria Bohumín B 1646 1
2005/2006 2 OS Rychvald B 1851 Filip Hubert Jakl Karviná C 1856 0
2005/2006 1 OS Rychvald B 1851 Zygma Jiří Slovan Havířov A 1727 1
2004/2005 11 OS Rychvald B 1835 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1741 1
2004/2005 10 OS Rychvald B 1835 Matusiak Marcin Slavia Orlová D 1250 ½
2004/2005 9 OS Rychvald B 1835 Mareš Petr Baník Havířov D 1813 1
2004/2005 8 OS Rychvald B 1835 Tyburec Zdeněk Jakl Karviná C 1665 1
2004/2005 7 OS Rychvald B 1835 Schoupal Edvard Slavoj Český Těšín 1903 ½
2004/2005 6 OS Rychvald B 1835 Knopp René SK Stonava B 1815 0
2004/2005 5 OS Rychvald B 1835 Novotný Vilém Slavie Havířov B 1783 1
2004/2005 3 OS Rychvald B 1835 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1749 1
2004/2005 2 OS Rychvald B 1835 Šperlín Stanislav Vikt.Bohumín B 1685 1
2004/2005 1 OS Rychvald B 1835 Kuzňarský Ludvík OS Rychvald C 1740 0
2003/2004 7 OS Rychvald 1831 Stoklas Roman Lokomotiva Petrovice "B" 1673 1