Hráč Ruman Martin

Ruman Martin

User Pic
Jméno: Ruman Martin
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1841
Elo mezinárodní: 1859
ID: 27455
FIDE ID: 389609
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Slavoj Český Těšín "B" 1859 1841 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1826 1821 ½
2019/2020 2 Slavoj Český Těšín "B" 1859 1841 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "D" 1846 1866 1
2019/2020 1 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1841 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "B" 2028 1978 ½
2018/2019 9 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1731 1745 ½
2018/2019 8 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 Lipus Drahomír Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1476 1509 1
2018/2019 7 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 Stetz Jan ŠK Karviná "C" 1524 1533 1
2018/2019 6 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 Roček Tomáš SK Slavia Orlová "F" 1289 1281 1
2018/2019 5 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 Michalík Antonín TJ Slovan Havířov "C" 1744 1774 1
2018/2019 4 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 Papuga Miroslav TJ Sokol Těrlicko 0 1628 1
2018/2019 3 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 Křikava Václav Sokol Chotěbuz 0 1694 1
2018/2019 2 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 Burda Josef Baník Havířov "D" 1525 1524 0
2018/2019 1 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 Matějka František SK Slavia Orlová "E" 1571 1624 1
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Krajčovič Filip ŠK Karviná "C" 1596 1599 ½
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Kotas Marian SK Slavia Orlová "F" 1317 1418 1
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Nezval Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1297 1335 1
2017/2018 5 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Konečný Herbert TJ Sokol Těrlicko 0 1622 1
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Izakovič Petr Baník Havířov "D" 0 1655 1
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 0 1750 ½
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Roček Tomáš SK Slavia Orlová "E" 1289 1278 1
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Korbel Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1305 1
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Slavík Marek SK Slavia Orlová "F" 1000 1
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Semančík Jiří Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1000 1
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Kosňovský Radim Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1606 1
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Křikava Václav TJ Sokol Chotěbuz 1664 ½
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Konečný Herbert TJ Sokol Těrlicko 1589 1
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 ½
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 Hvolka Kamil SK Slavia Orlová "G" 1
2015/2016 9 Slavoj Cesky Tesin "B" 1850 1832 Sikora Matouš OS Rychvald "C" 1876 1889 1
2015/2016 8 Slavoj Cesky Tesin "B" 1850 1832 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1841 1854 ½
2015/2016 7 Slavoj Cesky Tesin "B" 1850 1832 Papuga Miroslav Sokol Terlicko 1637 1
2015/2016 6 Slavoj Cesky Tesin "B" 1850 1832 Drozniak Stanislaw SK Slavia Orlova "E" 1765 0
2015/2016 4 Slavoj Cesky Tesin "B" 1850 1832 Wardas Pavel Sokol Chotebuz 1727 1
2015/2016 3 Slavoj Cesky Tesin "B" 1850 1832 Gil Karel TJ Banik Havirov "C" 1844 1846 0
2015/2016 1 Slavoj Cesky Tesin "B" 1850 1832 Broda Michal SK Karvina "C" 1745 1811 0
2014/2015 7 Slavoj Český Těšín "B" 1854 1845 Šebesta Petr SK Slavia Orlová "I" 1610 1650 ½
2014/2015 6 Slavoj Český Těšín "B" 1854 1845 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "H" 1656 1734 ½
2014/2015 5 Slavoj Český Těšín "B" 1854 1845 Sikora Matouš OS Rychvald "C" 1665 1760 0
2014/2015 4 Slavoj Český Těšín "B" 1854 1845 Čech Karel SK Slavia Orlová "G" 1000 0
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín "B" 1854 1845 Mareš Petr TJ Baník Havířov "E" 1873 1730 1
2014/2015 1 Slavoj Český Těšín "B" 1854 1845 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov "D" 1502 1
2014/2015 10 Slavoj Český Těšín 1854 1845 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "C" 1656 1734 ½
2013/2014 11 Slavoj Český Těšín 1432 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 1709 1
2013/2014 8 Slavoj Český Těšín 1432 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "A" 1676 1
2013/2014 6 Slavoj Český Těšín 1432 Kluz Miroslav TŽ Třinec "C" 1000 1
2013/2014 4 Slavoj Český Těšín 1432 Chowaniok Pavel SK Slavia Orlová "D" 1532 1538 1
2013/2014 2 Slavoj Český Těšín 1432 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1751 1
2013/2014 1 Slavoj Český Těšín 1432 Krajčovič Filip ŠK Karviná "B" 1700 1751 1