Hráč Kamarád František

Kamarád František

User Pic
Jméno: Kamarád František
Oddíl: Agentura 64 Grygov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1791
Elo mezinárodní: 1829
ID: 31355
FIDE ID: 345091
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 A64 Grygov B 1834 1789 Opravil Karel ŠK Zábřeh 2036 2028 0
2017/2018 8 A64 Grygov B 1828 1789 Sýkora Jan SK Prostějov 2081 2072 ½
2017/2018 2 A64 Grygov B 1834 1789 Navrátil Jiří Uničov 2011 2019 0
2015/2016 2 AŠK DA Olomouc A 1839 1757 Svoboda Robert AŠK DA Olomouc B 1763 1707 1
2015/2016 1 AŠK DA Olomouc A 1839 1757 Oral Josef Sigmia Olomouc A 1850 1753 0
2015/2016 11 A64 Př.F UP Olomouc 1839 1757 Mikulka Jan Sigmia Senior Olomouc B 1849 1849 0
2015/2016 8 A64 Př.F UP Olomouc 1839 1757 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1931 1953 0
2015/2016 7 A64 Př.F UP Olomouc 1839 1757 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 1
2015/2016 6 A64 Př.F UP Olomouc 1839 1757 Nehyba Martin T.J. Sokol Skalička B 1805 1861 ½
2015/2016 5 A64 Př.F UP Olomouc 1839 1757 Hájek Zdeněk T.J. Sokol Přemyslovice B 1898 1870 1
2015/2016 2 A64 Př.F UP Olomouc 1839 1757 Hradský Aleš SK Prostějov B 1793 1813 1
2015/2016 9 Agentura 64 Grygov D 1839 1757 Hořák Radek SK Sternberk C 1610 0
2015/2016 3 Agentura 64 Grygov D 1839 1757 Vyroubal Jan SK Luka B 1000 1
2015/2016 1 Agentura 64 Grygov D 1839 1757 Pavel Richard ZS Horka nad Moravou 1848 1887 0
2014/2015 9 Agentura 64 Grygov D 1890 1772 Štěpán Petr AŠK DA Olomouc C 1725 ½
2014/2015 6 Agentura 64 Grygov D 1890 1772 Peřina Josef ŠK Žerotín 1778 1
2014/2015 11 A64 PřF Olomouc 1890 1772 Fiala Jiří SK Prostějov 1957 1928 ½
2014/2015 10 A64 PřF Olomouc 1890 1772 Orava Milan Sokol Skalička 1842 ½
2014/2015 9 A64 PřF Olomouc 1890 1772 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2091 2017 ½
2014/2015 8 A64 PřF Olomouc 1890 1772 Trávníček Petr ŠK Šternberk 2042 2039 1
2014/2015 6 A64 PřF Olomouc 1890 1772 Gnida Patrik TJ Zlaté Hory 2000 2014 0
2014/2015 5 A64 PřF Olomouc 1890 1772 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 0
2014/2015 4 A64 PřF Olomouc 1890 1772 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1962 1958 1
2014/2015 2 A64 PřF Olomouc 1890 1772 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2091 2093 0
2014/2015 1 A64 PřF Olomouc 1890 1772 Sohr Vladimír T.J.Sokol Šumperk 2085 2111 0
2014/2015 11 Agentura 64 Grygov "B" 1890 1772 Stonavský Filip TŽ Třinec "B" 1708 1740 ½
2013/2014 9 Agentura 64 Grygov D 1713 1899 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1754 1759 ½
2013/2014 5 Agentura 64 Grygov D 1713 1899 Peřina Michal AŠK DA Olomouc C 1990 1995 0
2013/2014 1 Agentura 64 Grygov D 1713 1899 Maďar Vladimír ŠK Šternberk C 1754 1718 1
2013/2014 11 A64 PřF Olomouc 1713 1899 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk 1820 1777 0
2013/2014 9 A64 PřF Olomouc 1713 1899 Maďar Vladimír ŠK Šternberk 1754 1718 ½
2013/2014 8 A64 PřF Olomouc 1713 1899 Viktorin Petr Sokol Velké Losiny B 1860 1860 1
2013/2014 6 A64 PřF Olomouc 1713 1899 Vágner Marek Spartak Přerov 1750 ½
2013/2014 5 A64 PřF Olomouc 1713 1899 Prucek Ladislav Sokol Přemyslovice 1896 1856 ½
2013/2014 4 A64 PřF Olomouc 1713 1899 Bednář Martin Sokol Skalička 1742 1728 ½
2013/2014 3 A64 PřF Olomouc 1713 1899 Malinovský Leo Sigmia Olomouc 1750 1677 1
2013/2014 2 A64 PřF Olomouc 1713 1899 Filipík Jan ŠK DUE POP Uničov 1744 1
2013/2014 1 A64 PřF Olomouc 1713 1899 Stančík Jaroslav ROŠÁDA Prostějov 1000 1
2012/2013 11 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Dočekalová Alexandra SK Prostějov 1855 1911 0
2012/2013 10 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1834 1849 1
2012/2013 9 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Filouš Jiří Spartak Přerov 1744 0
2012/2013 8 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1710 1776 0
2012/2013 6 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1868 1842 ½
2012/2013 5 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1707 1
2012/2013 4 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Rábek Vlastimil ŠK Loštice 1745 ½
2012/2013 3 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Krahula Pavel LOKO Zábřeh 1874 1882 ½
2012/2013 2 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1909 1903 ½
2012/2013 1 A64 PřF UP Olomouc 1574 1679 Rickardt Roman TJ ŠK DUE POP Uničov 1907 0
2012/2013 10 AŠK DA Olomouc 1574 1679 Řihošek Vladimír TJ Sokol Tovačov 1686 1
2012/2013 7 AŠK DA Olomouc 1574 1679 Krejsa David SK Prostějov B 1766 1631 ½
2012/2013 6 AŠK DA Olomouc 1574 1679 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1294 ½
2011/2012 11 A64 Grygov 1577 1667 Němec Pavel ŠK Staré Město B 1774 1774 1
2011/2012 10 A64 Grygov 1577 1667 Tománek Pavel SK Boršice B 1656 ½
2011/2012 9 A64 Grygov 1577 1667 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1829 1673 0
2011/2012 8 A64 Grygov 1577 1667 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1640 1
2011/2012 7 A64 Grygov 1577 1667 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2011/2012 6 A64 Grygov 1577 1667 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno B 1444 0
2011/2012 5 A64 Grygov 1577 1667 Pilch David SK Slavia Orlová B 1615 1599 0
2011/2012 4 A64 Grygov 1577 1667 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1718 1863 0
2011/2012 9 A64 PřF UP Olomouc 1577 1667 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1261 ½
2011/2012 8 A64 PřF UP Olomouc 1577 1667 Malinovský Leo Sigmia Senior klub Olomouc B 1772 1680 0
2011/2012 6 A64 PřF UP Olomouc 1577 1667 Mojžíš Jaroslav TJ Sokol Tovačov 1000 1
2011/2012 1 A64 PřF UP Olomouc 1577 1667 Král Jan TJ Sokol Konice 1702 ½
2010/2011 11 A64 PřF UP Olomouc 1595 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1838 0
2010/2011 10 A64 PřF UP Olomouc 1595 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1767 ½
2010/2011 8 A64 PřF UP Olomouc 1595 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1998 0
2010/2011 7 A64 PřF UP Olomouc 1595 Trávníček Petr Garde Calcio Olomouc 2081 0
2010/2011 6 A64 PřF UP Olomouc 1595 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1887 1
2010/2011 5 A64 PřF UP Olomouc 1595 Lužík Libor Tatran Litovel C 1678 1
2010/2011 4 A64 PřF UP Olomouc 1595 Orava Milan TJ Sokol Skalička 1814 0
2010/2011 1 A64 PřF UP Olomouc 1595 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2016 0
2009/2010 10 A64 DDM Olomouc 1511 Kubina Felix SK Prostějov B 1645 ½
2009/2010 9 A64 DDM Olomouc 1511 Hrabal Jiří ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1702 1
2009/2010 5 A64 DDM Olomouc 1511 Vozák Tomáš TJ Sokol Skalička B 1268 0
2009/2010 4 A64 DDM Olomouc 1511 Bureš Michael SK ROŠÁDA Prostějov B 1302 0
2009/2010 3 A64 DDM Olomouc 1511 Chrascina Jan Garde Calcio Olomouc B 1000 1
2009/2010 2 A64 DDM Olomouc 1511 Poljak Marian Spartak Přerov B 1313 0
2009/2010 1 A64 DDM Olomouc 1511 Korčák Michal TJ Sokol Konice 1
2008/2009 11 A64 DDM Olomouc 1318 Pavlík Viktor Garde Calcio Olomouc B 1639 1
2008/2009 7 A64 DDM Olomouc 1318 Mathon Dimitrij Sportovní klub Přerov 1732 1
2008/2009 5 A64 DDM Olomouc 1318 Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice B 1677 1
2008/2009 3 A64 DDM Olomouc 1318 Novák Jiří SK ROŠÁDA Prostějov B 1579 ½
2008/2009 2 A64 DDM Olomouc 1318 Koutný Josef TJ Sokol Konice 1406 1