Hráč Bartošová Veronika

Bartošová Veronika

User Pic
Jméno: Bartošová Veronika
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1473
Elo mezinárodní: 1499
ID: 33478
FIDE ID: 351792
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1499 1458 Buček Miloslav ŠK Kuřim "D" 1490 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1499 1458 Peška Jan ŠK Střelice "B" 1662 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1499 1458 Snášel Michal ŠK Kuřim "E" 1726 1704 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1499 1458 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1435 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1499 1458 Horák Karel ŠK Střelice "A" 1724 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1499 1458 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "D" 1542 0
2011/2012 6 Lokomotiva N 1339 Zelený Martin Lokomotiva Brno M 1000 1
2011/2012 5 Lokomotiva N 1339 Kadeřábek Pavel Duras BVK F 1672 0
2011/2012 1 Lokomotiva N 1339 Fiala Vojtěch DM Klášterského B 1452 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno K 1299 Raštica Pavel SOVA Kociánka 1401 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno K 1299 Kadeřábek Pavel ŠK Duras BVK Kr. Pole F 1740 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Brno K 1299 Coufal Karel DM Klášterského 1000 ½
2010/2011 7 Lokomotiva Brno K 1299 Spodniak Peter Lokomotiva Brno M 1518 1
2010/2011 3 Lokomotiva Brno K 1299 Coufal Karel DM Klášterského 1000 0
2010/2011 2 Lokomotiva Brno K 1299 Effenberger Adam Lokomotiva Brno M 1648 0
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Slabá Lenka SK Boršice "B" 1362 ½
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Štefaník Richard ŠK Staré Město "B" 1606 0
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky "A" 1385 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky "B" 1359 ½
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Brno "A" 1792 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno "B" 1370 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Růžička Jiří Sokol Bedřichov 1000 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Zabloudil Radek SK DDM Vyškov 1299 ½
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 0
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Walica Roman SK Slavie Orlová "B" 1495 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálková 1451 0
2009/2010 7 Lokomotiva 0 1323 Přikryl Patrik DM Klášterského 1000 0
2009/2010 6 Lokomotiva 0 1323 Weber Tomáš Univerzita 1486 1
2009/2010 2 Lokomotiva 0 1323 Coufal Karel DM Klášterského 1000 0
2009/2010 11 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Kostka Vít TZ Trinec 1573 0
2009/2010 10 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Wojcik Jan Slavia Orlova "B" 1393 0
2009/2010 9 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Indra Josef Sokol Postoupky "A" 1360 ½
2009/2010 8 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Scheichenost Michal Sokol Postoupky "B" 1250 1
2009/2010 7 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Otruba Zdeněk SK Borsice "B" 1000 1
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Skalka Michal SK Veseli nad Moravou 1250 1
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Stuchlý Ondřej SK Stare Mesto "B" 1542 1
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 SK Zlin 1
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno "B" 1768 0
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Bureš Michael Rosada Prostejov 1302 0
2009/2010 1 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Kladňák Martin SK Duras BVK Brno "B" 1336 0
2008/2009 10 Lokomotiva O 1323 Jeřábek Oldřich Duras BVK F 1474 1
2008/2009 8 Lokomotiva O 1323 Zeman Radek Duras BVK G 1250 0
2008/2009 7 Lokomotiva O 1323 Spodniak Peter Lokomotiva N 1543 1
2008/2009 3 Lokomotiva O 1323 Zeman Radek Duras BVK G 1250 0
2008/2009 1 Lokomotiva O 1323 Effenberger Adam Lokomotiva M 1522 ½
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Krajicek David SO TJ VOKD Poruba 1100 ½
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Chrostek Lukáš ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1733 ½
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Stachoň Martin TJ Sokol Postoupky 1662 0
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Fargač Martin TZ Trinec 1388 0
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Vičarová Veronika SK Rošáda Prostějov 1414 0
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1405 ½
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Malčík Michal TJ ŠK Veseli nad Moravou 1397 0
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Dvořák Adam SK Lokomotiva Brno "B" 1611 0
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Ciprys Matěj TJ Tatran Postorna 1000 1
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Zpěváková Jana SK Stare Mesto "A" 1741 0
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "C" 1323 Rathúský Roman SK Stare Mesto "B" 1379 0