Hráč Stračánek Jaroslav

Stračánek Jaroslav

User Pic
Jméno: Stračánek Jaroslav
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1771
Elo mezinárodní: 1775
ID: 3101
FIDE ID: 312800
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba F 1775 1771 Kotas Vojtěch Slovan Ostrava A 0 1264 1
2018/2019 11 Slavoj Poruba "C" 1785 1772 Máj Svatopluk Sokol Vrbno pod P. 1887 1903 0
2018/2019 10 ŠK Slavoj Poruba E 1785 1772 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1658 1673 ½
2018/2019 9 ŠK Slavoj Poruba E 1770 1772 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1599 1640 1
2018/2019 8 ŠK Slavoj Poruba E 1770 1772 Zelenka Pavel TJ Mořkov A 1766 1745 1
2018/2019 7 ŠK Slavoj Poruba E 1779 1772 Kotlář Jarmil ŠK Šenov B 1862 1884 0
2018/2019 6 ŠK Slavoj Poruba E 1779 1772 Marková Kristýna TJ Frenštát pod Radhoštěm 1719 1689 ½
2018/2019 5 ŠK Slavoj Poruba E 1798 1785 Píša Lubomír ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1577 1585 0
2018/2019 4 ŠK Slavoj Poruba E 1798 1785 Novotný Josef ŠK Ostrava-Jih A 2049 2134 0
2018/2019 3 ŠK Slavoj Poruba E 1788 1785 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1793 1811 1
2018/2019 1 ŠK Slavoj Poruba E 1797 1785 Balogh Milan TJ Ostrava D 1822 1831 0
2018/2019 3 ŠK Slavoj Poruba F 1785 1772 Pšenička Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1751 1
2018/2019 2 ŠK Slavoj Poruba F 1770 1772 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava A 1499 1582 1
2018/2019 1 ŠK Slavoj Poruba F 1770 1772 Chvátal Jaroslav Šachový klub Ostrava Jih B 1800 1709 ½
2018/2019 7 ŠK Slavoj Poruba F 1779 1772 Růžička Lubomír TJ Sokol Vítkovice 1216 1487 1
2018/2019 5 ŠK Slavoj Poruba F 1798 1785 Nešpor Ivan ŠK Šenov C 1755 1774 0
2018/2019 4 ŠK Slavoj Poruba F 1788 1785 Bayer Vlastimil Slovan Ostrava A 1682 1673 0
2018/2019 3 ŠK Slavoj Poruba F 1788 1785 Sedlář Jaroslav DP Ostrava A 0 1853 ½
2018/2019 2 ŠK Slavoj Poruba F 1797 1785 Kusák Lubomír Šachový klub Ostrava Jih B 1757 1747 1
2018/2019 1 ŠK Slavoj Poruba F 1797 1785 Borovička Tomáš ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1802 ½
2017/2018 10 ŠK Slavoj Poruba E 1814 1781 Bosák Michal TJ Sokol Vítkovice 0 1585 1
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba E 1814 1781 Tchuř Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1899 1907 1
2017/2018 8 ŠK Slavoj Poruba E 1814 1781 Hruška Stanislav ŠK Šenov C 1350 1482 1
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba E 1814 1781 Tchuř Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1899 1907 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba E 1814 1781 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava A 1769 1794 0
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba E 1809 1781 Peška Jan ŠK Hošťálkovice 1499 1552 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba E 1809 1781 Kaleta Jan TJ Sokol Vítkovice 0 1772 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba E 1809 1781 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava A 1601 1604 ½
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba E 1806 1777 Hruška Stanislav ŠK Šenov C 1352 1484 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba E 1806 1777 Votýpka Miroslav Mariánské Hory B 0 1928 ½
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba C 1809 1781 Oborný Tomáš TJ Ostrava C 1745 1751 0
2017/2018 11 ŠK Slavoj Poruba D 1797 1781 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 0 1391 1
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba D 1801 1781 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín A 1820 1838 ½
2017/2018 8 ŠK Slavoj Poruba D 1801 1781 Černoch Václav TJ Mořkov A 1706 1737 1
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba D 1814 1781 Osladil Jaroslav TJ Fulnek 1643 1769 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba D 1814 1781 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1882 1816 0
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba D 1809 1781 Sudolský Jan TJ VOKD Poruba 1520 1547 1
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba D 1809 1781 Mol Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm 1615 1609 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba D 1809 1781 Walach Ivo ŠK Šenov B 0 1278 ½
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba D 1806 1777 Pavlas Jaroslav TJ Mariánské Hory A 0 1746 1
2015/2016 7 ŠK Slavoj Poruba "E" 1800 1833 Brzezny Petr TJ Ostrava "D" 1801 1813 0
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba "E" 1800 1833 Depta Tomáš Dynamo DPO "A" 1764 1878 ½
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba "E" 1800 1833 Halámka Pavel Slovan Ostrava "A" 1752 ½
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba "E" 1800 1833 Schoffer Martin ŠK Šenov "C" 1628 1706 ½
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba "E" 1800 1833 Třetina Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1714 1717 0
2015/2016 2 ŠK Slavoj Poruba "E" 1800 1833 Bosák Michal Sokol Vítkovice "A" 1600 1
2015/2016 1 ŠK Slavoj Poruba "E" 1800 1833 Tchuř Pavel HTJ Odra "A" 1912 1945 ½
2015/2016 11 Slavoj Poruba "D" 1800 1833 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1705 1686 ½
2015/2016 10 Slavoj Poruba "D" 1800 1833 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1895 1816 0
2015/2016 9 Slavoj Poruba "D" 1800 1833 Broskevič Lumír ŠK Šenov "B" 1756 1681 ½
2015/2016 8 Slavoj Poruba "D" 1800 1833 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1723 1759 1
2015/2016 7 Slavoj Poruba "D" 1800 1833 Diviš Jan SK Petřvald 1623 1623 1
2015/2016 4 Slavoj Poruba "D" 1800 1833 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 1
2015/2016 3 Slavoj Poruba "D" 1800 1833 Bienek Petr TJ Nový Jičín "A" 1838 1880 ½
2015/2016 2 Slavoj Poruba "D" 1800 1833 Slaný Jiří ŠK Hošťálkovice 1000 1
2015/2016 7 Slavoj Poruba "C" 1800 1833 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/Pradědem 1925 1930 0
2015/2016 3 Slavoj Poruba "C" 1800 1833 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1922 1947 ½
2015/2016 2 Slavoj Poruba "C" 1800 1833 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1
2014/2015 7 Slavoj Poruba "E" 1790 1794 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice 1814 ½
2014/2015 6 Slavoj Poruba "E" 1790 1794 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava 1744 1804 1
2014/2015 5 Slavoj Poruba "E" 1790 1794 Vihnár Milan HTJ Odra 1862 0
2014/2015 4 Slavoj Poruba "E" 1790 1794 Pavlas Jaroslav TJ Mariánské Hory "C" 1773 1
2014/2015 3 Slavoj Poruba "E" 1790 1794 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "D" 1520 1630 1
2014/2015 2 Slavoj Poruba "E" 1790 1794 Bártek Jaromír Slovan Ostrava 1698 1
2014/2015 1 Slavoj Poruba "E" 1790 1794 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "B" 1742 1770 0
2014/2015 11 Slavoj Poruba "D" 1790 1794 Sudolský Jan TJ VOKD Poruba "C" 1557 1603 1
2014/2015 10 Slavoj Poruba "D" 1790 1794 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1847 1852 ½
2014/2015 9 Slavoj Poruba "D" 1790 1794 Fabík Jan TJ Mořkov "A" 1630 1
2014/2015 7 Slavoj Poruba "D" 1790 1794 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1266 1
2014/2015 6 Slavoj Poruba "D" 1790 1794 Peška Jan ŠK Hošťalkovice "A" 1576 1
2014/2015 5 Slavoj Poruba "D" 1790 1794 Halamíček Robert TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 ½
2014/2015 3 Slavoj Poruba "D" 1790 1794 Osladil Jaroslav TJ Studénka 1791 ½
2014/2015 2 Slavoj Poruba "D" 1790 1794 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1670 1
2014/2015 1 Slavoj Poruba "D" 1790 1794 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 1
2013/2014 10 Slavoj Poruba "B" 1835 1839 Mačejovský Igor VOKD Poruba "B" 1987 1965 0
2013/2014 9 Slavoj Poruba "B" 1835 1839 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1972 1935 0
2013/2014 7 Slavoj Poruba "B" 1835 1839 Černý Pavel Slezan Opava "B" 1913 1911 ½
2013/2014 6 Slavoj Poruba "B" 1835 1839 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1783 1759 ½
2013/2014 4 Slavoj Poruba "B" 1835 1839 Gil Karel Baník Havířov "B" 1873 1865 0
2013/2014 1 Slavoj Poruba "B" 1835 1839 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1866 1866 0
2013/2014 7 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1839 Šafařík Roman TJ Sokol Vítkovice 1739 1
2013/2014 6 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1839 Otisk Miroslav Dynamo DP Ostrava "A" 1673 ½
2013/2014 5 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1839 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "B" 1779 1793 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1839 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1832 1
2013/2014 3 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1839 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava "B" 1703 ½
2013/2014 2 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1839 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "C" 1877 1882 ½
2013/2014 1 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1839 Bártek Jaromír Slovan Ostrava 1680 0
2012/2013 11 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Fišer Otakar TJ Mariánské Hory "C" 1611 1671 1
2012/2013 9 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava 1737 1
2012/2013 8 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Chliapas Nikos Slovan Ostrava 1953 1940 0
2012/2013 7 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava "A" 1728 0
2012/2013 6 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1799 1782 1
2012/2013 5 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1769 1792 1
2012/2013 4 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Němec Daniel Sokol Polanka n./O 1474 1
2012/2013 3 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "B" 1800 1771 0
2012/2013 2 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Pšenička Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1789 1
2012/2013 1 ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 Bagar Miroslav TJ Sokol Vítkovice 1531 1540 1
2011/2012 11 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Herič Milan Mariánské Hory ,,C" 1743 1
2011/2012 9 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Peřík Alois Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 1
2011/2012 8 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Bártek Jaromír Slovan Ostrava 1707 1
2011/2012 7 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Vaněk Jiří Sokol Polanka n./O 1752 0
2011/2012 6 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Vašek Vladimír Šk Šenov,,B" 1956 2008 0
2011/2012 5 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Chrostek Lukáš TJ Mittal Ostrava 1744 1743 ½
2011/2012 4 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava 1709 ½
2011/2012 3 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava ,,B" 1767 1
2011/2012 2 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice 1790 ½
2011/2012 1 Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 Třetina Zdeněk VOKD Poruba ,,D" 1796 1802 1
2011/2012 10 Slavoj Poruba "B" 1835 1813 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1729 1
2011/2012 6 Slavoj Poruba "B" 1835 1813 Zacharová Lada TJ Studenka "A" 1706 ½
2011/2012 4 Slavoj Poruba "B" 1835 1813 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1575 1
2011/2012 1 Slavoj Poruba "B" 1835 1813 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "A" 1785 1
2010/2011 8 Slavoj Poruba 1829 Schoffer Martin ŠK Šenov 1680 1
2010/2011 6 Slavoj Poruba 1829 Hruška Antonín Sokol Vítkovice 1264 1
2010/2011 9 Slavoj Poruba C 1829 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava A 1982 ½
2010/2011 8 Slavoj Poruba C 1829 Čížek Ondřej Slovan Ostrava A 1845 0
2010/2011 7 Slavoj Poruba C 1829 Šoki Zdeněk TJ Vítkovice A 1871 0
2010/2011 6 Slavoj Poruba C 1829 Chvátal Jaroslav TJ Mariánské Hory C 1775 1
2010/2011 5 Slavoj Poruba C 1829 Peřík Alois Dynamo DP Ostrava B 1817 0
2010/2011 4 Slavoj Poruba C 1829 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba 1880 ½
2010/2011 3 Slavoj Poruba C 1829 Chrostek Lukáš TJ Mittal Ostrava 1700 1
2010/2011 2 Slavoj Poruba C 1829 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava 1774 0
2010/2011 1 Slavoj Poruba C 1829 Kotlář Jarmil ŠK Šenov 1893 0
2010/2011 10 Slavoj Poruba "B" 1829 Zeman Bořivoj Tatra Kopřivnice "B" 1735 1
2010/2011 9 Slavoj Poruba "B" 1829 Košťálek Filip VOKD Poruba "C" 1439 ½
2010/2011 7 Slavoj Poruba "B" 1829 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1803 0
2010/2011 3 Slavoj Poruba "B" 1829 Píša Lubomír TJ Studenka "A" 1544 1
2010/2011 1 Slavoj Poruba "B" 1829 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1749 1
2009/2010 9 Slavoj Poruba 1847 TJ Mariánské Hory F 1
2009/2010 3 Slavoj Poruba 1847 Cvik Štěpán VOKD Poruba F 1697 ½
2009/2010 1 Slavoj Poruba 1847 Šafarčík Miroslav Slovan Ostrava 1409 1
2009/2010 7 Slavoj Poruba C 1847 Vaněk Jiří Sokol Polanka n/O 1794 ½
2009/2010 6 Slavoj Poruba C 1847 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava C 1624 1
2009/2010 5 Slavoj Poruba C 1847 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B 1669 ½
2009/2010 4 Slavoj Poruba C 1847 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory D 1694 1
2009/2010 3 Slavoj Poruba C 1847 Urbanec Drahomír ŠK Šenov C 1773 1
2009/2010 2 Slavoj Poruba C 1847 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava D 1643 ½
2009/2010 1 Slavoj Poruba C 1847 Lička Radek TJ Mariánské Hory E 1601 1
2009/2010 11 Slavoj Poruba B 1847 Pavelek Karel KVS EKODIVIZE Opava 2146 0
2009/2010 9 Slavoj Poruba B 1847 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava C 1955 0
2009/2010 8 Slavoj Poruba B 1847 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2036 ½
2009/2010 7 Slavoj Poruba B 1847 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov C 1897 0
2009/2010 6 Slavoj Poruba B 1847 Lorenz Bohumír Slezan Opava B 1966 ½
2009/2010 5 Slavoj Poruba B 1847 Szotkowski Jakub TŽ Třinec D 1811 0
2009/2010 4 Slavoj Poruba B 1847 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory A 1852 ½
2009/2010 2 Slavoj Poruba B 1847 Siwek Antonín ŠK Šenov A 1956 ½
2009/2010 1 Slavoj Poruba B 1847 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov B 2000 ½
2008/2009 8 Slavoj Poruba 1815 Pirhala Ladislav Slovan Ostrava "A" 1514 0
2008/2009 7 Slavoj Poruba 1815 Lindovský Bohdan Slovan Ostrava "B" 1559 1
2008/2009 6 Slavoj Poruba 1815 Ostertag Karel Sokol Vítkovice 1652 1
2008/2009 5 Slavoj Poruba 1815 Šaffer Miroslav Sokol Polanka 1647 1
2008/2009 5 Slavoj Poruba "C" 1815 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "D" 1780 ½
2008/2009 4 Slavoj Poruba "C" 1815 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava "D" 1702 1
2008/2009 3 Slavoj Poruba "C" 1815 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1624 1
2008/2009 10 Slavoj Poruba "B" 1815 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "C" 1846 ½
2008/2009 3 Slavoj Poruba "B" 1815 Milián Milan TJ Sokol Vrbno 1846 0
2008/2009 2 Slavoj Poruba "B" 1815 Melecký Jaroslav ŠK MSA Dolní Benešov "A" 2061 ½
2007/2008 11 Slavoj Poruba "B" 1799 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice "A" 1959 ½
2007/2008 10 Slavoj Poruba "B" 1799 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1975 0
2007/2008 9 Slavoj Poruba "B" 1799 Schoupal Patrik TŽ Třinec "C" 2045 1
2007/2008 8 Slavoj Poruba "B" 1799 Premus Jan Slezan Opava "B" 1806 ½
2007/2008 6 Slavoj Poruba "B" 1799 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov "A" 1835 1
2007/2008 5 Slavoj Poruba "B" 1799 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1836 0
2007/2008 4 Slavoj Poruba "B" 1799 Židek Václav TJ VOKD Poruba "A" 2018 0
2007/2008 3 Slavoj Poruba "B" 1799 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava "C" 1998 0
2007/2008 2 Slavoj Poruba "B" 1799 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 0
2007/2008 1 Slavoj Poruba "B" 1799 Walowicz David Slavoj Bruntál "A" 2027 ½
2007/2008 8 Slavoj Poruba "C" 1799 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava "D" 1672 1
2006/2007 11 Slavoj Poruba "C" 1793 Sykala Vladislav ŠK ASK Kopřivnice "A" 1876 1
2006/2007 10 Slavoj Poruba "C" 1793 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "C" 1984 0
2006/2007 9 Slavoj Poruba "C" 1793 Václavík David VOKD Poruba "B" 2044 0
2006/2007 8 Slavoj Poruba "C" 1793 Galia Zdeněk Vagónka Studénka "A" 1798 1
2006/2007 6 Slavoj Poruba "C" 1793 Hardyn Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1678 0
2006/2007 5 Slavoj Poruba "C" 1793 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "D" 1841 0
2006/2007 4 Slavoj Poruba "C" 1793 Mahďák František TJ Nový Jičín "B" 1831 1
2006/2007 3 Slavoj Poruba "C" 1793 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1827 0
2006/2007 2 Slavoj Poruba "C" 1793 Literák Jaromír T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1683 1
2006/2007 1 Slavoj Poruba "C" 1793 Urban Ivan ŠK Svinov "B" 1743 1
2006/2007 7 Slavoj Poruba "B" 1793 Říman Václav TJ Mořkov 2031 0
2005/2006 8 Slavoj Poruba "B" 1812 Merta Vlastimil Slavia Orlová "B" 1841 0
2005/2006 11 Slavoj Poruba "C" 1812 Vašenda Robin VOKD Poruba "B" 1829 ½
2005/2006 10 Slavoj Poruba "C" 1812 Zeman Karel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 ½
2005/2006 9 Slavoj Poruba "C" 1812 Mikoška Josef Vagonka Studénka "A" 1778 0
2005/2006 7 Slavoj Poruba "C" 1812 Hajduček Milan ŠK Petřvald u NJ "A" 1584 1
2005/2006 5 Slavoj Poruba "C" 1812 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice "A" 1780 ½
2005/2006 4 Slavoj Poruba "C" 1812 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1766 0
2005/2006 3 Slavoj Poruba "C" 1812 Major Robert Mittal Ostrava "C" 1799 0
2005/2006 2 Slavoj Poruba "C" 1812 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát "A" 1819 1
2005/2006 1 Slavoj Poruba "C" 1812 Mutina Antonín VOKD Poruba "C" 1983 ½
2004/2005 10 Slavoj Poruba C" 1799 Juchelka Matěj VOKD Poruba B" 1730 1
2004/2005 9 Slavoj Poruba C" 1799 Bíža Miroslav ASK Kopřivnice B" 1820 0
2004/2005 8 Slavoj Poruba C" 1799 Kramoliš Pavel NH Ostrava C" 1771 1
2004/2005 7 Slavoj Poruba C" 1799 Kordas Oldřich DP Ostrava A" 1827 1
2004/2005 5 Slavoj Poruba C" 1799 Dimitri Geirghiu TJ Frenštát A" 1
2004/2005 3 Slavoj Poruba C" 1799 Siwek Antonín ŠK Šenov A" 1788 ½
2004/2005 2 Slavoj Poruba C" 1799 Londin Milan Vagónka Studénka 1869 ½
2003/2004 11 Slavoj Poruba 1820 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava 1795 ½
2003/2004 10 Slavoj Poruba 1820 Londin Milan Vagónka Studénka 1896 ½
2003/2004 9 Slavoj Poruba 1820 Kadlec Pavel Kopřivnice 1907 1
2003/2004 8 Slavoj Poruba 1820 Ševčák Vladislav ŠK Šenov 1843 ½
2003/2004 7 Slavoj Poruba 1820 Tokarský Radovan VOKD Poruba 1896 1
2003/2004 6 Slavoj Poruba 1820 Pala Jiří H FUCHS Ostrava 2007 0
2003/2004 2 Slavoj Poruba 1820 Pindjak Michal TJ Fulnek 1616 ½
2003/2004 1 Slavoj Poruba 1820 Vašenda Robin VOKD Poruba 1863 0