Hráč Stetz Jan

Stetz Jan

User Pic
Jméno: Stetz Jan
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1499
Elo mezinárodní: 1466
ID: 5215
FIDE ID: 320412
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Karviná "C" 1524 1533 Ruman Martin Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 0
2018/2019 3 ŠK Karviná "C" 1524 1533 Lamacz Pavel TJ Sokol Těrlicko 1519 1682 ½
2018/2019 2 ŠK Karviná "C" 1524 1533 Olešňan Ervín Sokol Chotěbuz 1556 1544 1
2017/2018 9 ŠK Karviná "C" 1520 1528 Bažanowski Stanislav Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 ½
2017/2018 4 ŠK Karviná "C" 1520 1528 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 0 1750 0
2017/2018 3 ŠK Karviná "C" 1520 1528 Roček Tomáš SK Slavia Orlová "E" 1289 1278 1
2017/2018 2 ŠK Karviná "C" 1520 1528 Crha Břetislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1798 1794 0
2017/2018 5 ŠK Karviná B 1520 1528 Adamčík Bohdan Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1659 1631 1
2016/2017 9 ŠK Karviná "C" 1596 1602 Stonawski Jerzy Slavoj Český Těšín "B" 0
2016/2017 8 ŠK Karviná "C" 1596 1602 Mika Ondřej SK Slavia Orlová "G" 1
2016/2017 5 ŠK Karviná "C" 1596 1602 Budník Radek Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1000 1
2015/2016 4 Inter Petrovice "B" 1596 1602 Fialka Adam SK Slavia Orlova "E" 1744 1799 ½
2015/2016 1 Inter Petrovice "B" 1596 1602 Gil Karel TJ Banik Havirov "C" 1844 1846 0
2015/2016 10 ŠK Karviná "B" 1596 1602 Balys Jiří Inter Petrovice "A" 1000 0
2014/2015 9 Inter Petrovice "B" 1631 1615 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1744 ½
2014/2015 6 Inter Petrovice "B" 1631 1615 Šidelko Richard ŠK Karviná "C" 1000 1
2014/2015 4 Inter Petrovice "B" 1631 1615 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 ½
2014/2015 2 Inter Petrovice "B" 1631 1615 Semančík David OS Rychvald "B" 1766 1765 0
2014/2015 1 Inter Petrovice "B" 1631 1615 Šebesta Jan SK Slávia Orlová "F" 1405 1511 1
2014/2015 10 ŠK Karviná "B" 1631 1615 Sikora Matouš OS Rychvald "A" 1665 1760 ½
2014/2015 9 ŠK Karviná "B" 1631 1615 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "D" 1579 1633 ½
2013/2014 9 Inter Petrovice "B" 1666 1654 Semančík David OS Rychvald "B" 1721 1714 0
2013/2014 8 Inter Petrovice "B" 1666 1654 Papuga Zdeněk Sokol Terlicko 1632 ½
2013/2014 3 Inter Petrovice "B" 1666 1654 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havírov "C" 1712 0
2013/2014 2 Inter Petrovice "B" 1666 1654 Ovesný Radim TJ Slovan Havírov "B" 2008 2023 0
2013/2014 1 Inter Petrovice "B" 1666 1654 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1756 1
2012/2013 9 Inter Petrovice "B" 1698 1701 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1642 1708 ½
2012/2013 8 Inter Petrovice "B" 1698 1701 Omasta Dušan TJ Slovan Havířov "C" 1783 1761 0
2012/2013 5 Inter Petrovice "B" 1698 1701 Křikava Václav Sokol Chotěbuz 1656 ½
2012/2013 10 ŠK Karviná "B" 1698 1701 Novotný Stanislav TJ Baník Havířov "C" 1898 1875 0
2012/2013 9 ŠK Karviná "B" 1698 1701 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1785 ½
2012/2013 5 ŠK Karviná "B" 1698 1701 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 0
2012/2013 4 ŠK Karviná "B" 1698 1701 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1816 ½
2012/2013 3 ŠK Karviná "B" 1698 1701 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1831 1877 1
2011/2012 9 Inter Petrovice "B" 1703 1720 Mareš Petr TJ Baník Havířov "D" 1873 1759 ½
2011/2012 8 Inter Petrovice "B" 1703 1720 Beran Petr TJ Slovan Havířov "C" 2086 2073 0
2011/2012 7 Inter Petrovice "B" 1703 1720 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 0
2011/2012 6 Inter Petrovice "B" 1703 1720 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1672 1778 0
2011/2012 3 Inter Petrovice "B" 1703 1720 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 0
2011/2012 2 Inter Petrovice "B" 1703 1720 Adamčík Bohdan OS Rychvald "B" 1820 1789 ½
2011/2012 1 Inter Petrovice "B" 1703 1720 Kostka Vít SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 0
2010/2011 7 Inter Petrovice "B" 1686 Hanák Tomáš OS Rychvald "C" 1429 1
2010/2011 5 Inter Petrovice "B" 1686 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1725 1
2010/2011 4 Inter Petrovice "B" 1686 Mareš Petr TJ Baník Havířov "D" 1779 1
2010/2011 3 Inter Petrovice "B" 1686 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "G" 1415 1
2010/2011 2 Inter Petrovice "B" 1686 Hečko Miloslav TJ Baník Havířov "E" 1631 1
2010/2011 1 Inter Petrovice "B" 1686 Adamčík Zbyněk SK Slavia Orlová "H" 1100 1
2010/2011 9 Jäkl Karviná "C" 1686 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "E" 1250 1
2010/2011 4 Jäkl Karviná "C" 1686 Lekki Daniel TJ Viktorie Bohumín "B" 1394 ½
2009/2010 2 Jakl Karviná C 1662 Polák Radim Viktorie Bohumín 1899 0
2009/2010 7 TJ Inter Petrovice "B" 1662 Kosiorek Lukász SK Slavia Orlová "F" 1250 1
2009/2010 6 TJ Inter Petrovice "B" 1662 Bogacz Hynek OS Rychvald "C" 1687 ½
2009/2010 5 TJ Inter Petrovice "B" 1662 Bajger Jindřich TJ Viktorie Bohumín "B" 1840 1
2009/2010 3 TJ Inter Petrovice "B" 1662 Richtr Miroslav Baník Havířov "D" 1689 ½
2009/2010 2 TJ Inter Petrovice "B" 1662 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1819 0
2009/2010 1 TJ Inter Petrovice "B" 1662 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov "D" 1664 0
2008/2009 9 Jäkl Karviná C 1704 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1755 0
2008/2009 6 Jäkl Karviná C 1684 Šuta Petr Viktorie Bohumín B 1382 0
2007/2008 9 Jakl Karviná C Adamčík Bohdan 0S Rychvald B ½
2006/2007 11 Jakl Karviná D 1648 Ptošek Jan Slavia Orlová D 1693 0
2006/2007 10 Jakl Karviná D 1648 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1747 0
2006/2007 9 Jakl Karviná D 1648 Bembenek Osvald Slavia Havířov B 1729 1
2006/2007 8 Jakl Karviná D 1648 Kalmár Martin Viktorie Bohumín 1912 ½
2006/2007 7 Jakl Karviná D 1648 Ruta Dominik Slovan Havířov 1816 ½
2006/2007 6 Jakl Karviná D 1648 Bukový Josef Baník Havířov D 1787 ½
2006/2007 5 Jakl Karviná D 1648 Kurek Tomáš Slavoj Český Těšín 1780 0
2006/2007 4 Jakl Karviná D 1648 Radecki Petr Inter Petrovice B 1877 0
2006/2007 3 Jakl Karviná D 1648 Jabůrek Rostislav OS Rychvald B 1728 1
2006/2007 2 Jakl Karviná D 1648 Knopp René Sokol Chotěbuz 1839 0
2005/2006 5 Jakl Karviná C 1638 Langner Ladislav Slavia Havířov B 1732 0
2005/2006 2 Jakl Karviná C 1638 Bogacz Hynek OS Rychvald B 1767 0
2005/2006 7 TJ Jakl Karviná E 1638 Lakota Tomász SK Slavia Orlová E 1
2005/2006 6 TJ Jakl Karviná E 1638 Mazoch Petr TJ Slovan Havířov B 1319 1
2005/2006 5 TJ Jakl Karviná E 1638 Kuzňarský Ludvík OS Rychvald C 1735 ½
2005/2006 4 TJ Jakl Karviná E 1638 Pěgřimek Miroslav OS Rychvald D 1403 ½
2005/2006 3 TJ Jakl Karviná E 1638 Murník Gerárd TJ Slovan Havířov C 1
2005/2006 2 TJ Jakl Karviná E 1638 Kaczmarczyk Wladislaw SK Slavia Orlová F 1
2005/2006 1 TJ Jakl Karviná E 1638 Krupanský Jaromír TJ Slavia Havířov C 1634 0
2004/2005 11 Jakl Karviná D 1677 Čechovský Miroslav Jakl Karviná C 1806 ½
2004/2005 10 Jakl Karviná D 1677 Šimko Josef Slavoj Český Těšín 1660 1
2004/2005 9 Jakl Karviná D 1677 Dworok Mieczyslaw SK Stonava B 1826 0
2004/2005 8 Jakl Karviná D 1677 Novotný Vilém Slavie Havířov B 1783 1
2004/2005 7 Jakl Karviná D 1677 Glemba Lukáš Baník Havířov E 1595 0
2004/2005 6 Jakl Karviná D 1677 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1935 0
2004/2005 5 Jakl Karviná D 1677 Šíma Aleš Vikt.Bohumín B 1855 ½
2004/2005 4 Jakl Karviná D 1677 Chlevišťan Jaromír OS Rychvald C 1633 ½
2004/2005 3 Jakl Karviná D 1677 Brezík Petr OS Rychvald B 1807 0
2004/2005 2 Jakl Karviná D 1677 Ondika Roman Slavia Orlová D 1951 0
2004/2005 1 Jakl Karviná D 1677 Bystroň Vladislav Baník Havířov D 1675 ½
2003/2004 11 Jakl Karviná D 1641 Studenka Jaroslav OS Rychvald B 1728 1
2003/2004 10 Jakl Karviná D 1641 Brezík Petr OS Rychvald A 1815 ½
2003/2004 9 Jakl Karviná D 1641 Laník Jiří Viktorie Bohumín B 1412 1
2003/2004 8 Jakl Karviná D 1641 Pavliňák David Slavoj Český Těšín 0
2003/2004 6 Jakl Karviná D 1641 Krampol Vladimír SK Stonava B 1817 0
2003/2004 5 Jakl Karviná D 1641 Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov B 1805 ½
2003/2004 4 Jakl Karviná D 1641 Čechovský Miroslav Jakl Karviná C 1811 ½
2003/2004 3 Jakl Karviná D 1641 Makeš Jindřich Baník Havířov D 1
2003/2004 2 Jakl Karviná D 1641 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1763 0