Hráč Netušil Jan

Netušil Jan

User Pic
Jméno: Netušil Jan
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1901
Elo mezinárodní: 1874
ID: 33795
FIDE ID: 365831
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Sokol Postoupky A 1874 1901 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2005 2010 0
2018/2019 11 Sokol Postoupky A 1870 1906 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2026 1989 ½
2018/2019 10 Sokol Postoupky A 1877 1906 Pyš Zbyněk TJ Sokol Valašská Bystřice A 1935 1952 ½
2018/2019 9 Sokol Postoupky A 1877 1906 Knotek Josef ŠK Staré Město C 1938 1946 0
2017/2018 9 Sokol Postoupky B 1883 1917 Mikulčík Josef TJ Bojkovice 1847 1815 1
2017/2018 7 Sokol Postoupky B 1888 1917 Svítek Jiří ŠK Zlín-Malenovice A 2093 2110 0
2017/2018 11 Sokol Postoupky A 1872 1917 Omelka Roman ŠK Staré Město D 2055 2061 ½
2017/2018 10 Sokol Postoupky A 1872 1917 Pagáč Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1858 1854 ½
2017/2018 7 Sokol Postoupky A 1883 1917 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1830 1851 0
2017/2018 6 Sokol Postoupky A 1888 1917 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2040 2013 0
2017/2018 5 Sokol Postoupky A 1888 1917 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1926 1924 ½
2017/2018 1 Sokol Postoupky A 1883 1914 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1673 1656 1
2016/2017 8 Sokol Postoupky B 1886 1899 Vymětal Milan ŠO TJ Zborovice A 1905 1928 1
2016/2017 8 Sokol Postoupky A 1886 1899 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1938 1955 1
2016/2017 7 Sokol Postoupky A 1886 1899 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1939 1954 ½
2015/2016 11 Sokol Postoupky 1886 1899 Zimniok Lubomír Slavoj Český Těšín 2087 2114 0
2015/2016 9 Sokol Postoupky 1886 1899 Zajíček Petr Zbrojovka Vsetín 2048 2026 0
2015/2016 7 Sokol Postoupky 1886 1899 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 0
2015/2016 6 Sokol Postoupky 1886 1899 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 ½
2015/2016 4 Sokol Postoupky 1886 1899 Funiok Marcel Baník Havířov 2081 2089 ½
2015/2016 2 Sokol Postoupky 1886 1899 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba "B" 2030 2050 0
2015/2016 1 Sokol Postoupky 1886 1899 Krmela Aleš Sokol Hošťálková 2023 2022 0
2015/2016 8 Sokol Postoupky B 1886 1899 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 ½
2015/2016 5 Sokol Postoupky B 1886 1899 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2088 2092 0
2015/2016 3 Sokol Postoupky B 1886 1899 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1944 1911 ½
2015/2016 2 Sokol Postoupky B 1886 1899 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1904 1
2015/2016 1 Sokol Postoupky B 1886 1899 Zvardoň Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2008 2033 ½
2014/2015 11 Sokol Postoupky 1807 1867 Štursa Libor ŠK Vinohrady Brno 1940 1940 1
2014/2015 8 Sokol Postoupky 1807 1867 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2105 2111 ½
2014/2015 6 Sokol Postoupky 1807 1867 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1985 1966 ½
2014/2015 5 Sokol Postoupky 1807 1867 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2102 2111 ½
2014/2015 9 SK EMKaD Holešov A 1807 1867 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1823 0
2014/2015 4 SK EMKaD Holešov A 1807 1867 Mikulčík Ladislav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2245 2198 0
2014/2015 3 SK EMKaD Holešov A 1807 1867 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 ½
2014/2015 1 SK EMKaD Holešov A 1807 1867 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1799 ½
2014/2015 11 Sokol Postoupky B 1807 1867 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 1989 1977 ½
2014/2015 10 Sokol Postoupky B 1807 1867 Bartas Pavel TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 ½
2014/2015 9 Sokol Postoupky B 1807 1867 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1993 1933 ½
2014/2015 8 Sokol Postoupky B 1807 1867 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 2010 2010 1
2014/2015 7 Sokol Postoupky B 1807 1867 Hrabovský Vladimír Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 ½
2014/2015 6 Sokol Postoupky B 1807 1867 Pfeffer Erik SK Boršice A 1947 1894 ½
2014/2015 5 Sokol Postoupky B 1807 1867 Tomek Josef ŠK Zlínterm Zlín A 1876 ½
2014/2015 4 Sokol Postoupky B 1807 1867 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1926 1948 ½
2014/2015 3 Sokol Postoupky B 1807 1867 Mrkus František ŠK Staré Město D 1803 1855 0
2014/2015 2 Sokol Postoupky B 1807 1867 Bednařík Josef Sokol Hošťálková A 1984 2101 0
2014/2015 1 Sokol Postoupky B 1807 1867 Kahánek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice A 1903 1933 0
2013/2014 11 Sokol Postoupky B 1696 1820 Palica Jiří ŠK Zlín C 1935 0
2013/2014 10 Sokol Postoupky B 1696 1820 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1929 1915 ½
2013/2014 9 Sokol Postoupky B 1696 1820 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1887 1894 1
2013/2014 8 Sokol Postoupky B 1696 1820 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2003 2008 1
2013/2014 7 Sokol Postoupky B 1696 1820 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín A 1875 1944 0
2013/2014 6 Sokol Postoupky B 1696 1820 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1850 1866 0
2013/2014 5 Sokol Postoupky B 1696 1820 Tomek Josef ŠK Zlínterm Zlín A 1885 ½
2013/2014 4 Sokol Postoupky B 1696 1820 Hájek Čestmír TJ Sokol Francova Lhota A 1940 1981 0
2013/2014 3 Sokol Postoupky B 1696 1820 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 1931 1896 ½
2013/2014 2 Sokol Postoupky B 1696 1820 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1870 1932 0
2013/2014 11 Sokol Postoupky 1696 1820 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 1
2013/2014 8 Sokol Bezměrov 1696 1820 Vichlenda Milan ŠK Prusinovice B 1717 ½
2013/2014 7 Sokol Bezměrov 1696 1820 Daněk Libor ŠK Milovice 2084 2036 0
2013/2014 6 Sokol Bezměrov 1696 1820 Kubla Roman SK EMKaD Holešov B 1495 0
2013/2014 5 Sokol Bezměrov 1696 1820 Trávníček Jaroslav TJ Sokol Morkovice B 1844 1806 1
2013/2014 4 Sokol Bezměrov 1696 1820 Rakušan Miroslav Junior Postoupky 1765 1831 0
2013/2014 3 Sokol Bezměrov 1696 1820 Petr Zdeněk TJ Bystřice p/H B 1704 1
2013/2014 2 Sokol Bezměrov 1696 1820 Novák Zdeněk ŠK Loukov 1829 1738 0
2013/2014 1 Sokol Bezměrov 1696 1820 Bubeníček Miroslav SK Spartak Hulín 1658 ½
2012/2013 11 Junior Postoupky 1689 1701 Mrhálek Ctirad TJ Sokol Pravčice 1655 ½
2012/2013 10 Junior Postoupky 1689 1701 Šiška Alois ŠK RAPOS Sulimov 1682 ½
2012/2013 9 Junior Postoupky 1689 1701 Žák Alois Sokol Litenčice 1663 ½
2012/2013 7 Junior Postoupky 1689 1701 Pavelka Jindřich TJ Prusinovice 1733 1
2012/2013 6 Junior Postoupky 1689 1701 Stodůlka Petr TJ Lutopecny/Měrůtky 2067 1817 1
2012/2013 5 Junior Postoupky 1689 1701 Sedlářová Ivana SK EMKaD Holešov A 1646 0
2012/2013 4 Junior Postoupky 1689 1701 Pavlík František T.J. Sokol Morkovice 1716 ½
2012/2013 3 Junior Postoupky 1689 1701 Hromada Jiří ŠK Holešov C 1669 1
2012/2013 2 Junior Postoupky 1689 1701 Hora Miroslav Sokol Kvasice 1800 0
2012/2013 1 Junior Postoupky 1689 1701 Pecl Jaroslav TJ Bystřice pod Hostýnem B 1796 1
2012/2013 11 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Spartak Uherský Brod 1
2012/2013 10 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1755 1634 0
2012/2013 9 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Volčík Stanislav SK Boršice B 1770 1752 1
2012/2013 8 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1597 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 TJ Polešovice 1
2012/2013 6 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Růčka Pavel SK Boršice C 1750 1711 1
2012/2013 5 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Trávníček Jaroslav ŠO TJ Zborovice A 1815 1814 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 2011 1997 0
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Ludvík Roman TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1685 1
2012/2013 2 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1908 0
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky B 1689 1701 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 1588 1
2012/2013 11 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Dumková Daniela KME-DDM Kuřim 1541 1541 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1653 1679 1
2012/2013 9 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Vaculík Jakub Agentura 64 Grygov 1862 1900 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Zajíček Tomáš Rošáda Prostějov 1710 1776 0
2012/2013 7 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1692 1768 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1250 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Walica Roman SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 0
2012/2013 4 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Kula Dominik Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1808 1892 1
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1625 1674 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1720 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky 1689 1701 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1798 1858 0
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky 1566 Vilém Rostislav Zbrojovka Vsetín 1584 0
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky 1566 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 1250 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky 1566 Novák Jiří SK Slavia Orlová A 1705 1745 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky 1566 Pilch David SK Slavia Orlová B 1615 1599 1
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky 1566 Tománek Pavel SK Boršice B 1656 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky 1566 Němec Pavel ŠK Staré Město B 1774 1774 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky 1566 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1331 1
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky 1566 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky 1566 Koukal Ondřej Duras BVK Brno B 1502 1443 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky 1566 Charvot David A64 Grygov 1100 1
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky 1566 Búr Rostislav TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky B 1566 Kunc Pavel TJ Polešovice 1732 0
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky B 1566 Valeš Josef TJ Bojkovice A 1602 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky B 1566 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1786 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky B 1566 Gottwald Pavel TJ FS Napajedla B 1434 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky B 1566 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1618 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky B 1566 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1404 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky B 1566 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice A 1669 1
2011/2012 11 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Rozsypálek Milan ŠK RAPOS SULIMOV 1619 ½
2011/2012 10 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Drápal Lumír ŠK PRUSINOVICE 1742 1
2011/2012 8 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Navrátil Marek SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 0
2011/2012 7 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Botek Ludvík SOKOL HOLEŠOV A 1614 0
2011/2012 6 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Hůlka Alois SOKOL LITENČICE 1668 1
2011/2012 5 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Dvořák Miroslav ŠK LOUKOV 1531 0
2011/2012 4 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Pavlíček Jiří LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1614 0
2011/2012 3 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Pospíšil Emil TJ SOKOL KVASICE 1657 ½
2011/2012 2 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Svašek Jan ŠO TJ ZBOROVICE B 1634 0
2011/2012 1 JUNIOR POSTOUPKY 1566 Štolfa Petr T.J. SOKOL MORKOVICE A 1597 0
2010/2011 10 Junior Postoupky 1396 Novák Miroslav ŠK Holešov C 1584 0
2010/2011 8 Junior Postoupky 1396 Březovják Štěpán ŠK Rapos Sulimov 1572 0
2010/2011 2 Junior Postoupky 1396 Jura Drahomír TJ Sokol Morkovice A 1441 1
2010/2011 1 Junior Postoupky 1396 Pospíšil Josef TJ Lutopecny/Měrůtky 1000 1
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky "B" 1396 Novotný Richard Sokol Bedřichov 1888 0
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky "B" 1396 Jireš Jiří SK DDM Vyškov 1759 0
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky "B" 1396 Rydzewski Pawel SK Slavie Orlová "B" 1720 0
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky "B" 1396 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková 2127 0
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky "B" 1396 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky "A" 1772 1
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky "B" 1396 Skalka Jan SK Boršice "B" 1692 0
2010/2011 1 TJ Sokol Postoupky "B" 1396 Fusková Martina ŠK Staré Město "B" 1785 0
2010/2011 11 TJ Sokol Postoupky B 1396 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí 1542 0
2010/2011 10 TJ Sokol Postoupky B 1396 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1864 0
2010/2011 9 TJ Sokol Postoupky B 1396 Ludvík Roman TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1660 0
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky B 1396 Hurdes Josef SK Boršice C 1745 0
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky B 1396 Lessy Tomáš ŠK Staré Město F 1602 0
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky B 1396 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1761 1
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky B 1396 Janík Miroslav ZLÍNTERM Zlín A 1702 0
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky B 1396 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1743 0
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky B 1396 Růčka Pavel ŠO Kunovice A 1750 1
2009/2010 10 TJ Sokol Postoupky C 1250 Úlehla Filip TJ Sokol Morkovice 1
2009/2010 9 TJ Sokol Postoupky C 1250 Ovečka Miroslav TJ Sokol Litencice 1650 0
2009/2010 8 TJ Sokol Postoupky C 1250 Maňák Josef TJ Bystrice p. Host. 1632 0
2009/2010 6 TJ Sokol Postoupky C 1250 Foltýn Karel Slavia Kromeriz C 1624 0
2009/2010 11 Sokol Postoupky "B" 1250 Lapčík Václav SK Stare Mesto "B" 1679 ½
2009/2010 10 Sokol Postoupky "B" 1250 Phamová Xuan Mai SK Zlin 1692 0
2009/2010 9 Sokol Postoupky "B" 1250 Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno "B" 1768 0
2009/2010 8 Sokol Postoupky "B" 1250 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1602 ½
2009/2010 7 Sokol Postoupky "B" 1250 Fargač Martin TZ Trinec 1731 0
2009/2010 6 Sokol Postoupky "B" 1250 Nytra Petr Slavia Orlova "B" 1575 ½
2009/2010 5 Sokol Postoupky "B" 1250 Jodl Daniel Rosada Prostejov 1677 0
2009/2010 4 Sokol Postoupky "B" 1250 Zeman Radek SK Duras BVK Brno "B" 1372 1
2009/2010 3 Sokol Postoupky "B" 1250 Stachoň Martin Sokol Postoupky "A" 1925 0
2009/2010 2 Sokol Postoupky "B" 1250 Zatloukal Jakub SK Borsice "B" 1460 0
2009/2010 1 Sokol Postoupky "B" 1250 Borufka Roman SK Veseli nad Moravou 1756 0
2009/2010 11 Junior Postoupky 1250 Drápal Lumír SK Prusinovice 1730 0
2009/2010 10 Junior Postoupky 1250 Zicháček Josef Bystrice p h B 1642 0
2009/2010 7 Junior Postoupky 1250 Petrilák Jan Slavia Kromeriz E 1680 0
2009/2010 6 Junior Postoupky 1250 Mojžíšek Jiří SK Milovice 1580 1
2009/2010 4 Junior Postoupky 1250 Janík Libor Sokol Holesov B 0
2009/2010 1 Junior Postoupky 1250 Matyáš Stanislav SK Loukov 1454 0
2008/2009 9 TJ Sokol Postoupky 1250 Krejčí Jaroslav SK Lokomotiva Brno "C" 1250 1
2008/2009 8 TJ Sokol Postoupky 1250 Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno "B" 1450 0
2008/2009 7 TJ Sokol Postoupky 1250 SO TJ VOKD Poruba 1
2008/2009 6 TJ Sokol Postoupky 1250 Pavlačka Jan TJ Tatran Postorna 1000 1
2008/2009 5 TJ Sokol Postoupky 1250 Oulehla Jakub SK Rošáda Prostějov 1295 0
2008/2009 11 TJ Sokol Postoupky C 1250 Vlk Jiří Spartak Uherský Brod 1428 1
2008/2009 10 TJ Sokol Postoupky C 1250 Janska Petr SK Boršice C 1268 0
2008/2009 8 TJ Sokol Postoupky C 1250 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1787 0
2008/2009 7 TJ Sokol Postoupky C 1250 Zifčák Josef TJ Mařatice 1497 0
2007/2008 9 TJ Sokol Postoupky B 1250 Nováková Vendula BSS Frydek-Mistek C 1629 0
2007/2008 8 TJ Sokol Postoupky B 1250 Rohovská Tereza BSS Frydek-Mistek D 1376 0
2007/2008 7 TJ Sokol Postoupky B 1250 Hlaváčková Jana SK Lokomotiva Brno B 1250 0
2007/2008 6 TJ Sokol Postoupky B 1250 Vražina Petr TJ Tatran Postorna 1100 1
2007/2008 5 TJ Sokol Postoupky B 1250 Čáp Šimon SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 0
2007/2008 4 TJ Sokol Postoupky B 1250 Janska Petr SK Borsice B 1250 0
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky B 1250 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky A 1409 0