Hráč Sedlačík Martin

Sedlačík Martin

User Pic
Jméno: Sedlačík Martin
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1790
Elo mezinárodní: 1767
ID: 37091
FIDE ID: 359815
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Staré Město D 1767 1790 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 1927 1943 ½
2018/2019 10 ŠK Staré Město C 1767 1796 Štencel Karel Slavia Kroměříž C 0 1726 ½
2018/2019 8 ŠK Staré Město C 1772 1796 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1812 1826 0
2018/2019 7 ŠK Staré Město C 1772 1796 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 1930 1946 ½
2017/2018 9 ŠK Staré Město C 1773 1796 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1755 1749 ½
2017/2018 6 ŠK Staré Město C 1778 1796 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1972 1974 0
2017/2018 3 ŠK Staré Město C 1773 1796 Kahánek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice A 1864 1872 0
2017/2018 2 ŠK Staré Město C 1773 1796 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1949 1995 0
2016/2017 11 ŠK Staré Město E 1801 1809 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 ½
2016/2017 8 ŠK Staré Město E 1801 1809 Hruška Karel ŠK Dolní Němčí A 1926 1843 0
2016/2017 6 ŠK Staré Město E 1801 1809 Vymětal Milan ŠO TJ Zborovice A 1905 1928 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město E 1801 1809 Opluštil Pavel Sokol Postoupky B 1431 1387 1
2016/2017 3 ŠK Staré Město E 1801 1809 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1717 1768 ½
2016/2017 10 ŠK Staré Město C 1801 1809 Čechál Martin ŠK Holešov A 1960 2035 ½
2016/2017 9 ŠK Staré Město C 1801 1809 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2026 2032 0
2016/2017 8 ŠK Staré Město C 1801 1809 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1988 1913 0
2016/2017 6 ŠK Staré Město C 1801 1809 Dubovecký Josef ŠK Zlín B 1658 1728 0
2016/2017 2 ŠK Staré Město C 1801 1809 Trčálek David ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 1
2016/2017 1 ŠK Staré Město C 1801 1809 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 ½
2015/2016 11 ŠK Staré Město C 1801 1809 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1874 1883 ½
2015/2016 10 ŠK Staré Město C 1801 1809 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město C 1801 1809 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 1976 1976 0
2015/2016 8 ŠK Staré Město C 1801 1809 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1905 1928 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město C 1801 1809 Hronek Martin ŠK Zlín B 1706 1731 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město C 1801 1809 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město C 1801 1809 Mrkus František ŠK Staré Město D 1842 1850 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město C 1801 1809 Kašpárek Ondřej Sokol Postoupky B 1922 1950 0
2015/2016 2 ŠK Staré Město C 1801 1809 Gergela Antonín ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1694 1695 0
2015/2016 11 ŠK Staré Město E 1801 1809 Ondra Jiří ŠO Kunovice A 1796 ½
2015/2016 10 ŠK Staré Město E 1801 1809 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1988 1913 0
2015/2016 9 ŠK Staré Město E 1801 1809 Bažant Pavel Fatra-Slavia Napajedla B 1710 1655 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město E 1801 1809 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město E 1801 1809 Štos Radek TJ Dolní Němčí A 1000 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město E 1801 1809 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1833 1814 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město E 1801 1809 Volčík Stanislav SK Boršice B 1759 1793 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město E 1801 1809 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1658 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město E 1801 1809 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1974 0
2015/2016 2 ŠK Staré Město E 1801 1809 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1811 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město E 1801 1809 Mikulík Josef TJ Bojkovice 1935 1
2014/2015 11 ŠK Staré Město F 1754 1826 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí A 1602 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město F 1754 1826 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1905 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město F 1754 1826 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město F 1754 1826 Polášek Libor TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1644 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město F 1754 1826 Hala Jaroslav TJ Vlčnov A 1638 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město F 1754 1826 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2076 2080 0
2014/2015 3 ŠK Staré Město F 1754 1826 Stojan František ŠK Holešov A 1761 1830 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město F 1754 1826 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1656 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město F 1754 1826 Meinel Mario Spartak Uherský Brod 1000 0
2014/2015 11 ŠK Staré Město D 1754 1826 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1838 1802 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město D 1754 1826 Doležal Karel Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1988 1966 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město D 1754 1826 Novák Josef Sokol Hošťálková A 1824 0
2014/2015 8 ŠK Staré Město D 1754 1826 Smutek Vladimír TJ Sokol Valašská Bystřice A 1663 1595 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město D 1754 1826 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1848 1903 0
2014/2015 4 ŠK Staré Město D 1754 1826 Piluša Antonín ŠK Staré Město C 1771 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město D 1754 1826 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky B 1942 1918 0
2014/2015 2 ŠK Staré Město D 1754 1826 Volčík Stanislav SK Boršice A 1779 1778 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město D 1754 1826 Schwab Zdeněk ŠK Zlínterm Zlín A 1616 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město D 1668 1793 Krajcar Pavel ŠK Holešov A 1697 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město D 1668 1793 Opluštil David Sokol Postoupky B 1479 1692 ½
2013/2014 7 ŠK Staré Město D 1668 1793 Smetana Rostislav TJ Sokol Francova Lhota A 1801 1801 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město D 1668 1793 Volčík Stanislav SK Boršice A 1779 1796 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město D 1668 1793 Hronek Martin ŠK Zlín C 1621 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město D 1668 1793 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín A 1867 1911 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město F 1668 1793 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1826 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město F 1668 1793 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1867 1786 0
2013/2014 9 ŠK Staré Město F 1668 1793 Kolomazník Ladislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město F 1668 1793 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 2023 1945 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město F 1668 1793 Chabiča Pavel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1757 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město F 1668 1793 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1838 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město F 1668 1793 Skalka Josef SK Boršice B 1871 1835 0
2013/2014 4 ŠK Staré Město F 1668 1793 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1928 1930 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město F 1668 1793 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město F 1668 1793 Foukal František ŠK Zlín D 1999 1901 0
2013/2014 1 ŠK Staré Město F 1668 1793 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2016 2024 ½
2012/2013 11 ŠK Staré Město F 1635 1688 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 2011 1997 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město F 1635 1688 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 1697 0
2012/2013 9 ŠK Staré Město F 1635 1688 Šebela Ladislav SK Boršice C 1822 1818 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město F 1635 1688 Tomek Jiří KK-ŠK Osvětimany 1712 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město F 1635 1688 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1833 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město F 1635 1688 Javor Jan TJ Vlčnov A 1824 1739 ½
2012/2013 5 ŠK Staré Město F 1635 1688 Skalka Josef SK Boršice B 1885 1873 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město F 1635 1688 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1972 1859 1
2012/2013 3 ŠK Staré Město F 1635 1688 Náplava Michal TJ Polešovice 1706 1
2012/2013 2 ŠK Staré Město F 1635 1688 Dvořák Petr TJ Sokol Postoupky B 1785 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město F 1635 1688 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1841 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město D 1635 1688 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálková A 1758 1887 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 1521 1521 Bareš Jáchym A64 Grygov 1684 1798 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 1521 1521 Mrajca Miroslav TŽ Třinec 1000 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město B 1521 1521 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1331 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město B 1521 1521 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno C 1100 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město B 1521 1521 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1250 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město B 1521 1521 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 1250 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 1521 1521 Zatloukal Jakub SK Boršice B 1424 1643 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město B 1521 1521 Novák Jiří SK Slavia Orlová A 1705 1745 1
2011/2012 1 ŠK Staré Město B 1521 1521 Pilch David SK Slavia Orlová B 1615 1599 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město F 1521 1521 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1572 ½
2011/2012 10 ŠK Staré Město F 1521 1521 Gottwald Pavel TJ FS Napajedla B 1434 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město F 1521 1521 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 1680 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město F 1521 1521 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1540 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město F 1521 1521 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1849 1759 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město F 1521 1521 Kunc Pavel TJ Polešovice 1732 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město F 1521 1521 Ludvíček Josef SK Boršice C 1885 1850 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město F 1521 1521 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město 1521 1521 Zemková Klára BŠŠ Frýdek-Místek 1564 1653 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město 1521 1521 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1630 1754 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město H 1521 1521 Vavřík Jiří ŠO Kunovice 1431 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město H 1521 1521 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1670 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město H 1521 1521 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1606 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město H 1521 1521 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1707 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město H 1521 1521 Žižka Miroslav TJ Vlčnov C 1321 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město H 1521 1521 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město H 1521 1521 Macků Lubomír SK Boršice D 1587 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město H 1521 1521 Vrtal Jaroslav KK-ŠK Osvětimany 2126 2110 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město H 1521 1521 Přibyl Tomáš ŠK Staré Město G 1541 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město H 1521 1521 Slavík Tomáš Spartak Hluk 1000 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 1433 Scheichenost Michal TJ ŠO Zborovice 1421 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 1433 Bednařík Josef Sokol Hošťálková B 1451 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 1433 Hromada Martin ŠO Kunovice 1272 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 1433 Náplava Lukáš KK-ŠK Osvětimany 1402 1
2010/2011 9 ŠK Staré Město H 1433 Skupina Josef SK Boršice D 1494 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město H 1433 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 1547 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město H 1433 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1484 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město H 1433 Churá Petra KK-ŠK Osvětimany 1506 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město H 1433 Štefaník František Spartak Hluk A 1100 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město H 1433 Lapčík Petr ŠK Staré Město G 1450 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město H 1433 Hromada Martin ŠO Kunovice B 1272 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město H 1433 Dornica Miroslav Sokol Velehrad 1285 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město "B" 1433 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město "B" 1433 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město "B" 1433 Lojek Marek SK Slavie Orlová "B" 1329 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město "B" 1433 Gálík Jakub TJ Sokol Hošťálková 1250 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město "B" 1433 Indra Josef TJ Sokol Postoupky "A" 1365 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město "B" 1433 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky "B" 1359 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město I 1433 Růsek Jaroslav Spartak Hluk B 1476 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město I 1433 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov C 1518 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město I 1433 Potrusil Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1747 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město I 1433 Růsek Jaroslav Spartak Hluk B 1476 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město I 1433 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov C 1518 ½
2010/2011 1 ŠK Staré Město I 1433 Potrusil Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1747 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město C TJ Zborovice 1
2009/2010 8 ŠK Staré Město C Krmíček Antonín ŠO Kunovice 1100 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město C Budík Pavel Zbrojovka Vsetín ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město C Moštěk Petr TJ Vlčnov 1100 0
2009/2010 5 ŠK Staré Město C Kachtík Karel Sokol Hošťálková 1000 1
2009/2010 4 ŠK Staré Město C Vašek Ondřej ŠK-KK Osvětimany 1000 1
2009/2010 3 ŠK Staré Město C ŠK Zlín B 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město C Trčálek Lukáš Sokol Ústí ½
2009/2010 1 ŠK Staré Město C Kolačný David ŠK Staré Město D 1250 0