Hráč Navrátil Marek

Navrátil Marek

User Pic
Jméno: Navrátil Marek
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1862
Elo mezinárodní: 1849
ID: 36586
FIDE ID: 349780
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 Slavia Kroměříž D 1847 1862 Janík Libor SK EMKaD Holešov B 0 1636 0 soutěž
2021/2022 3 Slavia Kroměříž D 1847 1862 Kubáček Jaroslav Sokol Litenčice 0 1512 1 soutěž
2021/2022 3 Slavia Kroměříž C 1847 1862 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky 1516 1511 1 soutěž
2019/2020 9 Slavia Kroměříž D 1827 1853 Zpěváková Kateřina ŠK Staré Město D 1819 1806 1 soutěž
2019/2020 8 Slavia Kroměříž D 1827 1853 Růčka Petr TJ Valašská Bystřice A 1869 1876 1 soutěž
2019/2020 6 Slavia Kroměříž D 1834 1853 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky A 1949 1914 0 soutěž
2019/2020 4 Slavia Kroměříž D 1835 1856 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1792 1781 ½ soutěž
2019/2020 3 Slavia Kroměříž D 1836 1856 Štefanko Igor ŠK Staré Město C 1817 1795 1 soutěž
2019/2020 2 Slavia Kroměříž D 1836 1856 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1815 1855 0 soutěž
2019/2020 1 Slavia Kroměříž D 1836 1856 Macůrek Miloslav ŠK Holešov A 1845 1880 ½ soutěž
2018/2019 9 Slavia Kroměříž C 1835 1827 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1886 1920 ½ soutěž
2018/2019 4 Slavia Kroměříž C 1825 1832 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1812 1857 1 soutěž
2018/2019 3 Slavia Kroměříž C 1842 1832 Ryšánek Jakub TJ Valašské Meziříčí A 1780 1832 0 soutěž
2018/2019 2 Slavia Kroměříž C 1842 1832 Martinák Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín B 1650 1717 ½ soutěž
2018/2019 11 Slavia Kroměříž D 1835 1827 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1640 1706 1 soutěž
2018/2019 9 Slavia Kroměříž D 1835 1827 Ludvíček Josef SK Boršice B 1738 1781 1 soutěž
2018/2019 8 Slavia Kroměříž D 1835 1827 Šácha Milan ŠO Kunovice B 1681 1681 1 soutěž
2018/2019 7 Slavia Kroměříž D 1835 1827 Šašek Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1770 1831 ½ soutěž
2018/2019 6 Slavia Kroměříž D 1835 1827 Macůrek Miloslav ŠK Holešov B 1829 1839 ½ soutěž
2018/2019 5 Slavia Kroměříž D 1825 1832 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1810 1834 ½ soutěž
2018/2019 4 Slavia Kroměříž D 1825 1832 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1825 ½ soutěž
2018/2019 2 Slavia Kroměříž D 1842 1832 Šimčáková Julie Sokol Postoupky B 1565 1632 1 soutěž
2018/2019 1 Slavia Kroměříž D 1842 1832 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 0 1832 1 soutěž
2017/2018 11 Slavia Kroměříž D 1842 1859 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1735 1836 ½ soutěž
2017/2018 9 Slavia Kroměříž D 1851 1859 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 0 1892 ½ soutěž
2017/2018 8 Slavia Kroměříž D 1851 1859 Stojan František ŠK Zlín C 1729 1757 ½ soutěž
2017/2018 7 Slavia Kroměříž D 1851 1859 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 0 1623 0 soutěž
2017/2018 5 Slavia Kroměříž D 1851 1859 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2056 2023 ½ soutěž
2017/2018 3 Slavia Kroměříž D 1851 1859 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1634 1715 ½ soutěž
2017/2018 1 Slavia Kroměříž D 1868 1874 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1965 1964 0 soutěž
2017/2018 9 Slavia Kroměříž C 1851 1859 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1894 1957 0 soutěž
2017/2018 6 Slavia Kroměříž C 1851 1859 Kahánek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice A 1851 1872 ½ soutěž
2017/2018 4 Slavia Kroměříž C 1851 1859 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1755 1749 0 soutěž
2017/2018 2 Slavia Kroměříž C 1851 1859 Pfeffer Dominik SK Boršice A 1735 1836 1 soutěž
2017/2018 1 Slavia Kroměříž C 1868 1874 Burda Josef ŠK Staré Město C 1822 1833 0 soutěž
2016/2017 11 Slavia Kroměříž D 1876 1897 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1834 ½ soutěž
2016/2017 9 Slavia Kroměříž D 1876 1897 Štefek Jan Sokol Postoupky B 1573 1614 ½ soutěž
2016/2017 7 Slavia Kroměříž D 1876 1897 Krča Milan ŠK Staré Město E 1961 2004 0 soutěž
2016/2017 6 Slavia Kroměříž D 1876 1897 Krajsa Ivan TJ Spartak Uherský Brod 1958 1974 ½ soutěž
2016/2017 3 Slavia Kroměříž D 1876 1897 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 2122 2041 1 soutěž
2016/2017 1 Slavia Kroměříž D 1876 1897 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1969 1979 0 soutěž
2016/2017 11 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1969 1979 ½ soutěž
2016/2017 8 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 ½ soutěž
2016/2017 7 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1400 1458 ½ soutěž
2016/2017 4 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Partyš Petr TJ Vlčnov A 2053 2052 0 soutěž
2016/2017 3 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1922 1 soutěž
2016/2017 2 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Foukal František ŠK Zlín B 1953 1910 1 soutěž
2016/2017 1 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2025 2030 ½ soutěž
2015/2016 7 Slavia Kroměříž "B" 1876 1897 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2098 2111 0 soutěž
2015/2016 6 Slavia Kroměříž "B" 1876 1897 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 0 soutěž
2015/2016 4 Slavia Kroměříž "B" 1876 1897 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1784 1793 1 soutěž
2015/2016 3 Slavia Kroměříž "B" 1876 1897 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky 1988 1916 0 soutěž
2015/2016 2 Slavia Kroměříž "B" 1876 1897 Kolář Stanislav Baník Havířov 2080 2075 0 soutěž
2015/2016 8 Slavia Kroměříž D 1876 1897 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1785 0 soutěž
2015/2016 1 Slavia Kroměříž D 1876 1897 Studený Radovan ŠK Staré Město F 2080 2083 0 soutěž
2015/2016 10 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Zelnitius Albert ŠK Staré Město D 1487 1400 1 soutěž
2015/2016 9 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Burda Josef ŠK Staré Město C 1838 1849 0 soutěž
2015/2016 8 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Večeřa Pavel Sokol Postoupky B 1464 1470 1 soutěž
2015/2016 7 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1717 1754 1 soutěž
2015/2016 6 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1836 1861 ½ soutěž
2015/2016 2 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Klíma Vladimír CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1716 1870 ½ soutěž
2015/2016 1 Slavia Kroměříž C 1876 1897 Bartas Pavel Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 0 soutěž
2014/2015 11 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1848 1903 Krajcar Pavel SK RUSAVA 1707 0 soutěž
2014/2015 9 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1848 1903 Endlicher Milan SOKOL LITENČICE 1551 1 soutěž
2014/2015 6 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1848 1903 Ploch Petr ŠK PRUSINOVICE 1864 1896 ½ soutěž
2014/2015 11 Slavia Kroměříž B 1848 1903 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče 1839 1823 1 soutěž
2014/2015 10 Slavia Kroměříž B 1848 1903 Staněk Stanislav OREL Ořechov 1938 1948 0 soutěž
2014/2015 9 Slavia Kroměříž B 1848 1903 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1853 1828 1 soutěž
2014/2015 5 Slavia Kroměříž B 1848 1903 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1899 1877 ½ soutěž
2014/2015 1 Slavia Kroměříž B 1848 1903 Bureš Vít Moravská Slavia Brno 2155 2155 0 soutěž
2014/2015 10 Slavia Kroměříž C 1848 1903 ŠK Staré Město C 1 soutěž
2014/2015 8 Slavia Kroměříž C 1848 1903 Frýbort Pavel SK Boršice A 1853 1866 1 soutěž
2014/2015 7 Slavia Kroměříž C 1848 1903 Gergela Antonín ŠK Zlínterm Zlín A 1726 1716 1 soutěž
2014/2015 5 Slavia Kroměříž C 1848 1903 Sedlačík Martin ŠK Staré Město D 1754 1826 1 soutěž
2014/2015 4 Slavia Kroměříž C 1848 1903 Krejča Jakub Sokol Hošťálková A 1887 1923 0 soutěž
2014/2015 1 Slavia Kroměříž C 1848 1903 Holub Aleš TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1702 1 soutěž
2013/2014 11 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p.R. A 1881 1878 1 soutěž
2013/2014 10 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Žáček Svatoslav ŠK Holešov A 1691 1 soutěž
2013/2014 9 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Mrkus František ŠK Staré Město D 1697 1747 1 soutěž
2013/2014 8 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Scheichenost Michal Sokol Postoupky B 1616 1622 1 soutěž
2013/2014 6 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Gargulák Jaroslav TJ Sokol Francova Lhota A 1686 1 soutěž
2013/2014 5 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1870 1932 0 soutěž
2013/2014 4 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Stojan František ŠK Zlín C 1825 1 soutěž
2013/2014 3 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2055 2046 ½ soutěž
2013/2014 2 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 1 soutěž
2013/2014 1 Slavia Kroměříž C 1843 1900 Jaroš Vlastimil ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1 soutěž
2013/2014 10 Slavia Kroměříž D 1843 1900 Buráň Jaroslav Spartak Uherský Brod 2218 2217 0 soutěž
2013/2014 9 Slavia Kroměříž D 1843 1900 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1898 ½ soutěž
2013/2014 8 Slavia Kroměříž D 1843 1900 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1803 1839 0 soutěž
2013/2014 7 Slavia Kroměříž D 1843 1900 Kozojed Vlastislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1897 1924 1 soutěž
2013/2014 6 Slavia Kroměříž D 1843 1900 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 1 soutěž
2013/2014 5 Slavia Kroměříž D 1843 1900 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 0 soutěž
2013/2014 4 Slavia Kroměříž D 1843 1900 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2134 2126 0 soutěž
2013/2014 3 Slavia Kroměříž D 1843 1900 Volčík Luděk SK Boršice B 2045 2027 0 soutěž
2013/2014 1 Slavia Kroměříž D 1843 1900 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2172 2180 0 soutěž
2013/2014 11 Slavia Kroměříž B 1843 1900 Dočekalová Alexandra Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 0 soutěž
2013/2014 2 Slavia Kroměříž B 1843 1900 Mičánek Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole B 2107 2088 0 soutěž
2012/2013 11 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1903 1889 ½ soutěž
2012/2013 10 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Surovec Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1632 1691 ½ soutěž
2012/2013 9 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2006 2014 1 soutěž
2012/2013 8 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p.R. A 1990 1960 ½ soutěž
2012/2013 7 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1962 1975 1 soutěž
2012/2013 6 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1927 1 soutěž
2012/2013 5 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 2006 2026 0 soutěž
2012/2013 4 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Zapletal Oldřich ŠK Zlínterm Zlín A 1979 ½ soutěž
2012/2013 2 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Fusková Martina ŠK Staré Město E 1716 1653 0 soutěž
2012/2013 1 Slavia Kroměříž C 1861 1913 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1873 1 soutěž
2012/2013 11 Slavia Kroměříž "B" 1861 1913 Dungl Martin Sokol Postoupky 2016 2048 0 soutěž
2012/2013 7 Slavia Kroměříž "B" 1861 1913 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2075 2068 0 soutěž
2012/2013 5 Slavia Kroměříž "B" 1861 1913 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2014 2024 0 soutěž
2012/2013 2 Slavia Kroměříž "B" 1861 1913 Pilch Roman TŽ Třinec 2094 2089 0 soutěž
2011/2012 11 Slavia Kroměříž C 1798 1817 Javor Jan TJ Vlčnov B 1845 1719 1 soutěž
2011/2012 10 Slavia Kroměříž C 1798 1817 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1767 1 soutěž
2011/2012 9 Slavia Kroměříž C 1798 1817 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1734 1769 1 soutěž
2011/2012 7 Slavia Kroměříž C 1798 1817 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 1718 1 soutěž
2011/2012 6 Slavia Kroměříž C 1798 1817 Ludvíček Josef SK Boršice C 1885 1850 ½ soutěž
2011/2012 5 Slavia Kroměříž C 1798 1817 Holman Radek TJ Sokol Postoupky B 1942 1894 0 soutěž
2011/2012 4 Slavia Kroměříž C 1798 1817 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1786 1 soutěž
2011/2012 3 Slavia Kroměříž C 1798 1817 Holub Aleš TJ FS Napajedla B 1718 0 soutěž
2011/2012 1 Slavia Kroměříž C 1798 1817 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí 1668 1 soutěž
2011/2012 11 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Hora Miroslav TJ SOKOL KVASICE 1781 1 soutěž
2011/2012 10 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Svašek Jan ŠO TJ ZBOROVICE B 1634 1 soutěž
2011/2012 9 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Pavlík František T.J. SOKOL MORKOVICE A 1695 1 soutěž
2011/2012 8 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Netušil Jan JUNIOR POSTOUPKY 1566 1 soutěž
2011/2012 7 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Zajíček Radek ŠK PRUSINOVICE 1812 1820 0 soutěž
2011/2012 5 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Daněk Libor ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 ½ soutěž
2011/2012 4 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Ploch Petr SOKOL HOLEŠOV A 1833 1824 1 soutěž
2011/2012 3 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Šašek Jaroslav SOKOL LITENČICE 1723 1 soutěž
2011/2012 2 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Trefílek Josef ŠK LOUKOV 1684 ½ soutěž
2011/2012 1 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 Pospíšil Josef LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1727 ½ soutěž
2010/2011 11 Junior Postoupky 1774 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 1785 0 soutěž
2010/2011 10 Junior Postoupky 1774 Hromada Jiří ŠK Holešov C 1736 0 soutěž
2010/2011 9 Junior Postoupky 1774 Vaňhara Antonín TJ Bystřice pod Hostýnem B 1000 1 soutěž
2010/2011 7 Junior Postoupky 1774 Peška Antonín Sokol Holešov A 1743 1 soutěž
2010/2011 6 Junior Postoupky 1774 Endlicher Milan Sokol Litenčice 1568 1 soutěž
2010/2011 5 Junior Postoupky 1774 Pospíšil Emil TJ SOKOL Kvasice 1658 1 soutěž
2010/2011 4 Junior Postoupky 1774 Mojžíšek Jiří ŠO TJ Zborovice B 1608 1 soutěž
2010/2011 3 Junior Postoupky 1774 Sklenář Ivo ŠK Prusinovice 1668 ½ soutěž
2010/2011 2 Junior Postoupky 1774 Trávníček Jaroslav TJ Sokol Morkovice A 1596 ½ soutěž
2010/2011 1 Junior Postoupky 1774 Stodůlka Petr TJ Lutopecny/Měrůtky 1811 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Sokol Postoupky "A" 1774 Liška Milan ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Sokol Postoupky "A" 1774 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Brno "A" 1876 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Postoupky "A" 1774 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Postoupky "A" 1774 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1772 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky "A" 1774 Zapletal Jiří TJ Sokol Hošťálková 1934 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky "A" 1774 Wojcik Jan SK Slavie Orlová "B" 1548 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky "A" 1774 Zavadil Filip TJ Sokol Postoupky "B" 1250 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky "A" 1774 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "B" 1703 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Postoupky "A" 1774 Zatloukal Jakub SK Boršice "B" 1513 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Sokol Postoupky B 1774 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1617 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Sokol Postoupky B 1774 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1684 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Postoupky B 1774 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1746 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Postoupky B 1774 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1630 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky B 1774 Volčík Stanislav SK Boršice C 1731 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky B 1774 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1703 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky B 1774 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1779 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky B 1774 Tomek Josef ZLÍNTERM Zlín A 1849 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky B 1774 Dvorník Pavel Slavia Kroměříž C 1747 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky B 1774 Podškubka Antonín ŠO Kunovice A 1742 1 soutěž
2009/2010 11 Sokol Postoupky "B" 1452 Mrkus František SK Stare Mesto "B" 1665 0 soutěž
2009/2010 10 Sokol Postoupky "B" 1452 Juřena Matyáš SK Zlin 1250 1 soutěž
2009/2010 9 Sokol Postoupky "B" 1452 Hlaváčková Jana SK Lokomotiva Brno "B" 1390 1 soutěž
2009/2010 8 Sokol Postoupky "B" 1452 Karapetyan David SK Lokomotiva Brno "C" 1443 ½ soutěž
2009/2010 7 Sokol Postoupky "B" 1452 Chowaniok Pavel TZ Trinec 1535 1 soutěž
2009/2010 6 Sokol Postoupky "B" 1452 Wojcik Jan Slavia Orlova "B" 1393 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Postoupky "B" 1452 Gorba Matěj Rosada Prostejov 1567 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Postoupky "B" 1452 Kladňák Martin SK Duras BVK Brno "B" 1336 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Postoupky "B" 1452 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1337 0 soutěž
2009/2010 1 Sokol Postoupky "B" 1452 Skalka Jan SK Veseli nad Moravou 1480 1 soutěž
2009/2010 11 Junior Postoupky 1452 Zmeškal Karel SK Prusinovice 1630 1 soutěž
2009/2010 10 Junior Postoupky 1452 Gaja Jiří Bystrice p h B 1574 ½ soutěž
2009/2010 8 Junior Postoupky 1452 Šico Petr SK Rusava 1530 0 soutěž
2009/2010 7 Junior Postoupky 1452 Řadová Jana Slavia Kromeriz E 1476 0 soutěž
2009/2010 5 Junior Postoupky 1452 Kolomár Daniel Spartak Hulín 1592 0 soutěž
2009/2010 4 Junior Postoupky 1452 Slovenčíková Magda Sokol Holesov B 1 soutěž
2009/2010 2 Junior Postoupky 1452 Kadlík Libor TJ Sokol Morkovice B 0 soutěž
2009/2010 1 Junior Postoupky 1452 Kuběja Josef SK Loukov 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Sokol Litencice 1452 Zapletal Bruno TJ Sokol Pravcice 1526 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Sokol Litencice 1452 Pavlíček Jiří TJ Lutopecny-Merutky 1607 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Sokol Litencice 1452 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky C 1250 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Sokol Litencice 1452 Botek Ludvík TJ Sokol Holesov 1672 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Sokol Litencice 1452 Kostka Michal Slavia Kromeriz D 1621 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Litencice 1452 Jurášek Petr SK RAPOS Sulimov 1561 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Sokol Litencice 1452 Petr Zdeněk TJ Bystrice p. Host. 1690 0 soutěž