Hráč Kahánek Martin

Kahánek Martin

User Pic
Jméno: Kahánek Martin
Oddíl: TJ Sokol Valašská Bystřice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1864
Elo mezinárodní: 1861
ID: 9837
FIDE ID: 327832
Rok narození: 1977
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1861 1864 Šamu Pavel TJ Ostrava C 1920 1938 0 soutěž
2021/2022 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1847 1864 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba E 2149 2168 ½ soutěž
2021/2022 6 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1861 1864 Valkovič Marek ŠK Zlín-Malenovice A 1593 1685 1 soutěž
2021/2022 5 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1858 1864 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 1959 1994 ½ soutěž
2021/2022 3 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1847 1864 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město D 1979 1989 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Valašská Bystřice A 1835 1860 Otáhalová Nela ŠK Zbrojovka Vsetín B 1575 1570 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Valašská Bystřice A 1834 1860 Palica Jiří ŠK Zlín B 1894 1921 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Valašská Bystřice A 1834 1877 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1952 1971 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Valašská Bystřice A 1855 1877 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1681 1774 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Valašská Bystřice A 1855 1877 Vrtal Jaroslav Slavia Kroměříž C 1997 2006 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1835 1860 Jančálek Petr TJ Mořkov "A" 1835 1837 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1834 1860 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2100 2082 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1855 1877 Šamu Pavel TJ Ostrava "C" 1913 1898 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1855 1877 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1788 1864 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1886 1900 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1935 1946 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1886 1900 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín-Malenovice A 1917 2003 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1869 1890 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2173 2164 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1886 1900 Papán Cyril TJ Nový Jičín A 1945 1943 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1873 1890 Halamíček Robert TJ Frenštát pod Radhoštěm 1720 1803 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1873 1890 Košťál Otakar ŠK Ostrava-Jih A 1882 1878 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1880 1900 Mieres Petr TJ Sokol Huslenky 1754 1797 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Rajnochovice 1864 1872 Mladý Pavel Sokol Ústí B 1625 1695 1 soutěž
2017/2018 2 Sokol Ústí B 1864 1872 Šulák Radomír TJ Valašské Meziříčí B 0 1686 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1875 1872 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín A 2032 2025 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1864 1872 Jančálek Petr TJ Mořkov A 1901 1900 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1868 1872 Pindjak Michal TJ Fulnek 1802 1800 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1868 1872 Tkadleček Petr TJ Frenštát pod Radhoštěm 1777 1723 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1851 1872 Kondula Lukáš TJ VOKD Poruba 1959 1950 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1851 1872 Václavík David ŠK Slavoj Poruba D 2040 2043 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1864 1872 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory A 1910 1892 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1851 1872 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1851 1859 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1851 1872 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1825 1851 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1864 1872 Volčík Stanislav SK Boršice A 1758 1739 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1864 1872 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1773 1796 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1894 1930 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát p/R "A" 2088 2092 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1894 1930 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2151 2103 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1894 1930 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1929 1915 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1894 1930 Malík Jan Slavoj Poruba "D" 2291 2295 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1894 1930 Jelínek Marek TJ Ostrava "C" 2085 2085 ½ soutěž
2015/2016 10 Val. Meziříčí B 1894 1930 Filák František MEZ Vsetín 1773 0 soutěž
2015/2016 7 Val. Meziříčí B 1894 1930 Mieres Petr Huslenky 1794 1807 ½ soutěž
2015/2016 6 Val. Meziříčí B 1894 1930 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1801 1745 1 soutěž
2015/2016 5 Val. Meziříčí B 1894 1930 Lukaštík Jaroslav Ústí 1973 0 soutěž
2015/2016 3 Val. Meziříčí B 1894 1930 Peterka Josef Val. Bystřice B 1711 1726 ½ soutěž
2015/2016 2 Val. Meziříčí B 1894 1930 Čokavec Milan Val. Polanka 1782 ½ soutěž
2015/2016 1 Val. Meziříčí B 1894 1930 Herman Vladimír Bystřička 1775 1 soutěž
2014/2015 11 Val.Bystřice C 1903 1933 Trčálek David Ústí 1774 ½ soutěž
2014/2015 9 Val.Bystřice C 1903 1933 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1882 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1903 1933 Marek Roman TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1690 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1903 1933 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1822 1856 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1903 1933 Petrov Bogoljub ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1903 1933 Horáková Dana Slavoj Poruba "D" 2096 1976 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1903 1933 Pukl Rostislav ŠK Staré Město D 1974 2000 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1903 1933 Běhunčík Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1986 1996 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1903 1933 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2023 2065 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1903 1933 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2045 2033 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1903 1933 Netušil Jan Sokol Postoupky B 1807 1867 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1883 1900 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 1987 1965 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1883 1900 Omamík Pavel TJ Studénka "A" 2044 2034 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1883 1900 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1981 2013 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1883 1900 Hladík Oto TJ Ostrava "C" 2204 2202 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1883 1900 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2062 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1883 1900 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1883 1900 Marek Matyáš T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2017 2102 ½ soutěž
2013/2014 10 Val. Meziříčí B 1883 1900 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1773 1913 1 soutěž
2013/2014 9 Val. Meziříčí B 1883 1900 Čokavec Milan Val. Polanka 1781 1 soutěž
2013/2014 6 Val. Meziříčí B 1883 1900 Dvořáček Roman Ústí B 1761 1 soutěž
2013/2014 5 Val. Meziříčí B 1883 1900 Foukal Jiří Val. Bystřice B 1959 1938 ½ soutěž
2013/2014 3 Val. Meziříčí B 1883 1900 Hurta Karel Bystřička 1797 ½ soutěž
2013/2014 1 Val. Meziříčí B 1883 1900 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1689 1 soutěž
2012/2013 10 Valašské Meziříčí B 1882 1876 Múdrý Jan Huslenky 1742 1723 1 soutěž
2012/2013 9 Valašské Meziříčí B 1882 1876 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1719 1747 ½ soutěž
2012/2013 8 Valašské Meziříčí B 1882 1876 Růčka Ondřej Valašská Bystřice B 1904 1841 1 soutěž
2012/2013 7 Valašské Meziříčí B 1882 1876 Smílek Jan Lužná 1744 1 soutěž
2012/2013 3 Valašské Meziříčí B 1882 1876 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín C 1719 1 soutěž
2012/2013 1 Valašské Meziříčí B 1882 1876 Hurta Karel Bystřička 1793 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1882 1876 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1882 1876 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1744 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1882 1876 Géryk Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1769 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1882 1876 Osladil Jaroslav TJ Studénka "A" 1845 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1882 1876 Aparicio Ignacio ŠK Petřvald "A" 1504 1 soutěž
2011/2012 11 Valašské Meziříčí B 1876 1859 Hurta Karel Bystřička 1796 1 soutěž
2011/2012 10 Valašské Meziříčí B 1876 1859 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1663 0 soutěž
2011/2012 6 Valašské Meziříčí B 1876 1859 Křižák Eduard Rožnov B 1696 1 soutěž
2011/2012 5 Valašské Meziříčí B 1876 1859 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1680 1 soutěž
2011/2012 4 Valašské Meziříčí B 1876 1859 Bambušek Vladislav Karolinka 1713 1651 1 soutěž
2011/2012 1 Valašské Meziříčí B 1876 1859 Jasný Stanislav Vidče 1858 1888 1 soutěž
2011/2012 11 Tatra Kopřivnice "B" 1876 1859 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1845 ½ soutěž
2011/2012 10 Tatra Kopřivnice "B" 1876 1859 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1748 1 soutěž
2011/2012 9 Tatra Kopřivnice "B" 1876 1859 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1711 ½ soutěž
2011/2012 6 Tatra Kopřivnice "B" 1876 1859 Halamíček Robert T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1804 0 soutěž
2011/2012 4 Tatra Kopřivnice "B" 1876 1859 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1848 1750 1 soutěž
2011/2012 3 Tatra Kopřivnice "B" 1876 1859 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1853 1863 ½ soutěž
2011/2012 1 Tatra Kopřivnice "B" 1876 1859 Pšenička Pavel VOKD Poruba "C" 1955 1999 ½ soutěž
2010/2011 11 Valašské Meziříčí B 1886 Filák František MEZ Vsetín 1835 1 soutěž
2010/2011 8 Valašské Meziříčí B 1886 Jasný Stanislav Vidče 1893 ½ soutěž
2010/2011 6 Valašské Meziříčí B 1886 Skalík Milan Valašská Bystřice B 1821 1 soutěž
2010/2011 5 Valašské Meziříčí B 1886 Parák František Valašská Polanka 1760 ½ soutěž
2010/2011 4 Valašské Meziříčí B 1886 Halmazňa Jiří Hošťálková B 1000 1 soutěž
2010/2011 1 Valašské Meziříčí B 1886 Vičan Jaromír Zašová 1878 ½ soutěž
2010/2011 9 Tatra Kopřivnice "B" 1886 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1825 ½ soutěž
2010/2011 8 Tatra Kopřivnice "B" 1886 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1872 ½ soutěž
2010/2011 7 Tatra Kopřivnice "B" 1886 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1797 0 soutěž
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "B" 1886 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1804 1 soutěž
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "B" 1886 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1838 ½ soutěž
2010/2011 2 Tatra Kopřivnice "B" 1886 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1876 1 soutěž
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "B" 1886 Borovička Bohumil TJ Mořkov "A" 2017 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 Omamík Pavel Vagonka Studénka 2091 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát 2109 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 Baroš Zbyněk TJ Fulnek 2005 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 Bolacký Jiří TJ Mariánské Hory B 2248 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 Zinglar David ŠK Hošťálkovice 1979 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2097 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2036 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 Týn Ondřej Mittal Ostrava D 1926 1 soutěž
2009/2010 11 Valašské Meziříčí B 1860 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1979 0 soutěž
2009/2010 9 Valašské Meziříčí B 1860 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín B 2186 0 soutěž
2009/2010 7 Valašské Meziříčí B 1860 Smilek Petr Lužná 1786 ½ soutěž
2009/2010 6 Valašské Meziříčí B 1860 Kovář Ladislav Karolinka 1734 1 soutěž
2009/2010 5 Valašské Meziříčí B 1860 Herman Vladimír Bystřička 1770 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Valašské Meziříčí B 1862 Křižák Eduard Chessmont Rožnov pR B 1742 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Valašské Meziříčí B 1862 Jurča Marek ŠKZ Vsetín C 1701 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Valašské Meziříčí B 1862 Čokavec Milan Sokol Lužná 1692 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Valašské Meziříčí B 1862 Kovář Ladislav TJ Karolinka 1771 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Valašské Meziříčí B 1862 Sušeň Jaroslav TJ Vidče 1743 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2049 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "C" 2125 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 Kaňok Jan Mittal Ostrava "D" 1948 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1850 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "B" 1796 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 Holík Jiří TJ Frenštát "A" 1997 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2084 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1948 Šindler Václav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1757 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1948 Kramoliš Petr Mittal Ostrava "D" 2002 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1948 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 1988 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1948 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1950 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1948 Vašek Vladimír ŠK Svinov "B" 1961 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1948 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice "A" 2044 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1948 Jelínek Petr Mittal Ostrava "C" 2168 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1948 Vágner Ladislav Vagónka Studénka "A" 2006 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Sokol Hutisko-Solanec 1948 Šilhavík Marek ŠK Staré Město D 1415 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Hutisko-Solanec 1948 Slavia Kroměříž C 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Hutisko-Solanec 1948 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 2015 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Sokol Hutisko-Solanec 1948 Doležal Karel ŠK Zbrojovka Vsetín 2005 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1823 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek "A" 1665 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1823 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "C" 1747 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1823 Georgiu Dimitri TJ Frenštát "A" 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1823 Sudolský Jan VOKD Poruba "C" 1602 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1823 Pistl Robert Slavoj Poruba "C" 1864 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1823 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1864 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1823 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1627 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Val. Meziříčí 1823 Slámečka Karel ORA SV Slavičín 1778 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Val. Meziříčí 1823 Surovec Vladimír Sokol Franc. Lhota 1686 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Val. Meziříčí 1823 Pyš Zbyněk TJ Rožnov p.Radh. 1922 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Val. Meziříčí 1823 Rafaja Marek MKS Holešov B 1968 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Val. Meziříčí 1823 Veselský František ŠKZ Vsetín B 1999 0 soutěž
2005/2006 4 TJ Val. Meziříčí 1823 Foukal František ŠK Zlín D 1963 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Val. Meziříčí 1823 Herman Vladimír Sokol Bystřička 1737 0 soutěž
2004/2005 11 ASK Kopřivnice B" 1769 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A" 1982 ½ soutěž
2004/2005 9 ASK Kopřivnice B" 1769 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba C" 1947 1 soutěž
2004/2005 8 ASK Kopřivnice B" 1769 Šimek Jiří TJ Nový Jičín A" 2187 0 soutěž
2004/2005 7 ASK Kopřivnice B" 1769 Juchelka Matěj VOKD Poruba B" 1730 1 soutěž
2004/2005 6 ASK Kopřivnice B" 1769 Baroš Zbyněk TJ Fulnek A" 1950 0 soutěž
2004/2005 4 ASK Kopřivnice B" 1769 Folta Jaroslav DP Ostrava A" 1847 ½ soutěž
2004/2005 3 ASK Kopřivnice B" 1769 Matzner Radomil Unie Hlubina A" 1655 1 soutěž
2004/2005 2 ASK Kopřivnice B" 1769 Halamíček Robert TJ Frenštát A" 1739 1 soutěž
2004/2005 1 ASK Kopřivnice B" 1769 Třetina Zdeněk VOKD Poruba C" 1873 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Brázda Bohumil TJ Břidličná A 1744 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Kovář Oldřich IPM COLOR Ostrava 2115 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Konštacký Matěj ŠK Frýdek Místek C 2005 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Potomák Vladimír Slavoj Poruba B 2183 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Škola Miroslav ŠK Svinov A 2171 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Bílek Ladislav TJ Sokol Dobrá B 1739 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Durčák Zdeněk TJ Jakl Karviná B 1890 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Kaminský Rudolf Ritmus Ostrava 2125 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Hrbáček Miroslav Loko Krnov A 1968 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK ASK Kopřivnice 1769 Svojanovský Tomáš TJ Jiskra Rýmařov 1441 1 soutěž
2003/2004 7 Tatra Kopřivnice 1753 Geffert Michal Baník Havířov 2082 0 soutěž
2003/2004 5 Tatra Kopřivnice 1753 Čech Tomáš Sokol Dobrá A" 2194 0 soutěž
2003/2004 4 Tatra Kopřivnice 1753 Václavík Aleš Frýdek-Místek B" 1817 0 soutěž