Hráč Trubačík Josef

Trubačík Josef

User Pic
Jméno: Trubačík Josef
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1890
Elo mezinárodní: 1893
ID: 8961
FIDE ID: 304034
Rok narození: 1986
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 ŠK Staré Město D 1891 1889 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1932 1935 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město C 1888 1888 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1935 1946 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město C 1901 1893 Běhunčík Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2029 2000 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město C 1901 1893 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1900 1927 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město C 1901 1893 Foukal František ŠK Zlín B 1896 1865 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město C 1901 1893 Krča Milan ŠK Staré Město D 1957 1968 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město E 1871 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město E 1871 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1833 1814 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město C 1871 Křižák Eduard CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město C 1871 Kokrda Vladimír ŠK Zlín B 1839 1879 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město C 1871 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1895 1940 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město E 1871 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1785 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město E 1871 Krejčiřík Radim Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město E 1871 Jakubál Petr Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1852 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město E 1871 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1870 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město E 1871 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2025 2079 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město E 1871 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město E 1871 Jungman Petr ŠK Staré Město F 1628 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město E 1871 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1877 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město E 1871 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město F 1872 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1960 2042 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město F 1872 Frýbort Pavel SK Boršice B 1853 1866 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město F 1872 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1848 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město F 1872 Valešová Šárka Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1860 1826 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město F 1872 Peška Antonín SK EMKaD Holešov A 1714 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město F 1872 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1753 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město F 1872 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1921 1956 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město F 1872 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1817 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město F 1872 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1934 1893 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město C 1872 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1999 2008 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město C 1872 Smetana Rostislav Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1756 1782 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město “A“ 1877 Neoral Antonín TJ Tatran Litovel “B“ 2148 2146 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město “A“ 1877 Bureš Vít ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2180 2178 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město F 1877 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1852 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město F 1877 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1902 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město F 1877 Tomek Josef TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1885 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město F 1877 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město F 1877 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1899 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město F 1877 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2100 2105 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město F 1877 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2172 2180 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město F 1877 Jaroš Vlastimil ŠK Zlín D 1930 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město F 1877 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 2010 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město E 1880 Štefanko Igor ŠK Staré Město D 1846 1809 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město E 1880 Pfeffer Erik SK Boršice A 1959 1967 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město F 1880 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1978 1936 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město F 1880 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město F 1880 Frýbort Pavel SK Boršice C 1841 1846 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město F 1880 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany 1782 1774 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město F 1880 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1999 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město F 1880 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1805 1769 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město F 1880 Náplava Pavel SK Boršice B 2027 2089 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město F 1880 Major Robert TJ Bojkovice A 1824 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město F 1880 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2261 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město E 1853 Bartas Pavel TJ FS Napajedla A 1876 1895 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město E 1853 Štefanko Igor ŠK Staré Město D 1853 1813 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město E 1853 Petřík Petr ŠK Holešov A 1953 2007 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město F 1853 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1990 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město F 1853 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla B 1744 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město F 1853 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1908 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město F 1853 Šimčík Jan TJ Vlčnov B 1832 1789 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město F 1853 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1891 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město F 1853 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1882 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město F 1853 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2274 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město F 1853 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město F 1853 Frýbort Pavel SK Boršice C 1832 1814 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město F 1853 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město E 1865 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2090 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město E 1865 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p.R. A 2056 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město E 1865 Chutný Aleš ŠK Holešov B 1808 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město F 1865 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město F 1865 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1981 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město F 1865 Macura Emil ZLÍNTERM Zlín A 1971 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město F 1865 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 1991 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město F 1865 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1878 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město F 1865 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1858 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město F 1865 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město F 1865 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 1956 0 soutěž
2009/2010 11 SK Stare Mesto E 1879 Bartas Pavel SO Slavia-Fatra 1917 1 soutěž
2009/2010 10 SK Stare Mesto E 1879 Chutný Aleš MKS Holesov B 1739 0 soutěž
2009/2010 7 SK Stare Mesto E 1879 Vojkůvka Libor CHESSMONT Roznov 1900 0 soutěž
2009/2010 6 SK Stare Mesto E 1879 Daněk Ivan TJ Gumarny Zubri 1820 1 soutěž
2009/2010 5 SK Stare Mesto E 1879 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky 1812 1 soutěž
2009/2010 4 SK Stare Mesto E 1879 Lukaštík David SK Stare Mesto D 1837 0 soutěž
2009/2010 3 SK Stare Mesto E 1879 Náplava Petr SK Borsice A 1847 ½ soutěž
2009/2010 2 SK Stare Mesto E 1879 Palica Jiří SK Zlin C 1908 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Staré Město F 1879 Rojar Libor TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město F 1879 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1889 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Staré Město F 1879 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1670 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Staré Město F 1879 Petrželka Josef TJ Polešovice 2264 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město F 1879 TJ Sokol Postoupky B 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město F 1879 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1838 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město F 1879 Plšek Miroslav TJ Sokol Kvasice 2130 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město F 1879 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1885 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město F 1879 Gabriel Adam SK Boršice C 2049 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město F 1879 Bártek Jan Dům kultury Kroměříž 1851 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město F 1879 Esterka Jan TJ Vlčnov A 1864 ½ soutěž
2008/2009 9 Staré Město G 1854 Churý Petr Osvětimany A 1771 ½ soutěž
2008/2009 8 Staré Město G 1854 Světinský Antonín Dolní Němčí 1907 0 soutěž
2008/2009 7 Staré Město G 1854 Kegler Libor Velehrad 1687 1 soutěž
2008/2009 6 Staré Město G 1854 Hurdes Josef Boršice D 1745 1 soutěž
2008/2009 5 Staré Město G 1854 Kadlec Pavel Kunovice A 1869 0 soutěž
2008/2009 4 Staré Město G 1854 Plášek Radim Bojkovice B 1930 ½ soutěž
2008/2009 3 Staré Město G 1854 Staňa Marek Vlčnov B 1782 ½ soutěž
2008/2009 2 Staré Město G 1854 Šimčík Jan Hluk A 1803 0 soutěž
2008/2009 1 Staré Město G 1854 Mikuláštík Jiří Staré Město H 1582 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Staré Město F 1854 Bartas Pavel TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Staré Město F 1854 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2025 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Staré Město F 1854 Fiala Václav SK Boršice C 2154 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Staré Město F 1854 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky B 1926 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Staré Město F 1854 Kašík Jiří ŠO TJ Zborovice A 2021 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Staré Město F 1854 Škrášek Miloslav TJ Mařatice 1787 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Staré Město F 1854 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Staré Město F 1854 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky C 1879 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Staré Město F 1854 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1983 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Staré Město F 1854 Chutný Tomáš Dům Kultury Kroměříž 1828 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Staré Město E 1825 Volčík Stanislav SK Boršice B 1773 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Staré Město E 1825 Čechál Martin ŠK Zlín D 1987 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Staré Město E 1825 Ludvík Roman Loko Uherský Ostroh 1633 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Staré Město E 1825 Piskač Ondřej MKS Holešov B 1810 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Staré Město E 1825 Solanský Václav CHESSMONT Rožnov p.R. 1898 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Staré Město E 1825 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1985 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Staré Město E 1825 Vítek Karel ŠO Brumov Bylnice 1739 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Staré Město E 1825 Burda Josef ŠK Staré Město D 1999 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Staré Město E 1825 Jestříbek Martin ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1458 1 soutěž
2007/2008 3 Staré Město J 1825 Fusková Martina Staré Město H 1476 1 soutěž
2007/2008 1 Staré Město J 1825 Hala Jaroslav Hluk B 1686 1 soutěž
2007/2008 7 Staré Město J 1825 Hala Jaroslav Hluk B 1686 1 soutěž
2007/2008 6 Staré Město J 1825 Mlčák Jaroslav Osvětimany B 1 soutěž
2007/2008 4 Staré Město J 1825 Růčka Pavel Kunovice B 1530 1 soutěž
2007/2008 3 Staré Město J 1825 Slabý Milan Boršice E 1 soutěž
2007/2008 2 Staré Město J 1825 Moštěk Jan Vlčnov C 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Staré Město E 1808 Polášek Libor Fatra-Slavia Napajedla 1652 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Staré Město E 1808 Tesař Martin ŠK Zlin D 1872 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Staré Město E 1808 Oharek Josef TJ Vlčnov 1777 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město E 1808 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město D 1976 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město E 1808 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1811 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město E 1808 Piskač Ondřej MKS Holešov B 1806 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město E 1808 Skalík Milan TJ Sokol Hutisko-Solanec 1839 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město E 1808 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město E 1808 Jakubec Jiří TJ Loko Uh. Ostroh 1743 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Staré Město E 1786 Hurdes Josef TJ Polešovice 1721 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město E 1786 Jakubec Jiří LOKO Uherský Ostroh B 1733 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město E 1786 Volčík Stanislav SK Boršice B 1794 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město E 1786 Prokopec Zdeněk TJ Sokol Postoupky 1771 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Staré Město E 1786 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město D 1975 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město E 1786 Závodský Jiří Slavia Kroměříž C 1804 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Staré Město E 1786 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2023 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město E 1786 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice 1755 0 soutěž