Hráč Válek František

Válek František

User Pic
Jméno: Válek František
Oddíl: Sportovní klub Brumov-Bylnice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1768
Elo mezinárodní: 1903
ID: 25036
FIDE ID: 341339
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1901 1785 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky A 1428 1402 1
2018/2019 11 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Hurta Karel ŠO Sokol Bystřička 1771 1772 ½
2018/2019 10 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice B 1926 1918 0
2018/2019 9 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková B 1973 2034 0
2018/2019 8 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Hlavička Roman ŠO SK Pozlovice 0 1669 ½
2018/2019 7 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1866 1799 0
2018/2019 6 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín C 1790 1776 ½
2018/2019 5 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Čokavec Milan ŠO TJ Sokol Lužná 0 1763 0
2018/2019 4 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Šmíd Jan ŠO TJ Sokol Vizovice 1881 1894 ½
2018/2019 3 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Foukal František ŠK Zlín C 1873 1854 1
2018/2019 2 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Křek Pavel ŠK DDM Slavičín 0 1963 0
2018/2019 1 SK Brumov-Bylnice 1901 1785 Matůš Filip Sokol Ústí 1741 1744 ½
2017/2018 11 Brumov-Bylnice 1901 1808 Dorňák Pavel Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 ½
2017/2018 10 Brumov-Bylnice 1901 1808 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1843 1813 ½
2017/2018 9 Brumov-Bylnice 1901 1808 Matůš Filip �st� 1725 1655 0
2017/2018 8 Brumov-Bylnice 1901 1808 Hradil Karel �KZ Vset�n C 1812 1788 ½
2017/2018 7 Brumov-Bylnice 1901 1808 Krupa Josef Zub�� 1795 1885 0
2017/2018 6 Brumov-Bylnice 1901 1808 Jakubál Petr Lu�n� 0 1821 ½
2017/2018 5 Brumov-Bylnice 1901 1808 Plšek Pavel Ho���lkov� B 1945 1924 1
2017/2018 4 Brumov-Bylnice 1901 1808 Petržela Pavel EMKaD Hole�ov 1994 1981 0
2017/2018 3 Brumov-Bylnice 1901 1808 Sviták Josef Slavi��n 1865 1890 0
2017/2018 2 Brumov-Bylnice 1901 1808 Břoušek Jiří Vala�sk� Byst�ice B 1927 1921 0
2017/2018 1 Brumov-Bylnice 1901 1808 Šmíd Jan Vizovice 1889 1880 0
2016/2017 10 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1914 1878 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1828 1787 0
2015/2016 11 Brumov-Bylnice 1914 1878 Kokrda Vladimír Zlín C 1839 1879 0
2015/2016 9 Brumov-Bylnice 1914 1878 Vraj Ondřej Hošťálková B 1697 1777 0
2015/2016 8 Brumov-Bylnice 1914 1878 Bařinka Miroslav Vizovice 1727 1708 0
2015/2016 6 Brumov-Bylnice 1914 1878 Jurča Marek ŠKZ Vsetín C 1881 1953 0
2015/2016 5 Brumov-Bylnice 1914 1878 Krupa Josef Gumárny Zubří 1795 1874 0
2015/2016 4 Brumov-Bylnice 1914 1878 Čokavec Milan Lužná 1782 0
2015/2016 3 Brumov-Bylnice 1914 1878 Vičan Jaromír Zašová 1858 1
2015/2016 2 Brumov-Bylnice 1914 1878 Novák Josef Val. Meziříčí 1876 0
2015/2016 1 Brumov-Bylnice 1914 1878 Sušeň Jaroslav Val.Bystřice 1787 1803 ½
2015/2016 6 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1914 1878 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1803 1832 0
2015/2016 5 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1914 1878 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1668 1
2014/2015 11 Brumov-Bylnice 1908 1845 Lukaštík Jaroslav Hošťálková B 1906 0
2014/2015 10 Brumov-Bylnice 1908 1845 Macura Emil Vizovice 2020 2023 0
2014/2015 9 Brumov-Bylnice 1908 1845 Románek Zdeněk Val. Bystřice B 1648 1674 1
2014/2015 8 Brumov-Bylnice 1908 1845 Fojtů Vojtěch Val. Klobouky 1758 1
2014/2015 7 Brumov-Bylnice 1908 1845 Čokavec Milan Lužná 1803 ½
2014/2015 6 Brumov-Bylnice 1908 1845 Trčálek David ŠKZ Vsetín B 1774 1
2014/2015 5 Brumov-Bylnice 1908 1845 Novák Zdeněk Bystřice p. Hostýnem 1829 1726 1
2014/2015 4 Brumov-Bylnice 1908 1845 Koláček Milan Zašová 1768 1
2014/2015 3 Brumov-Bylnice 1908 1845 Novák Josef Val. Meziříčí 1824 0
2014/2015 2 Brumov-Bylnice 1908 1845 Stáhala Zdeněk Rajnochovice 1678 1
2014/2015 1 Brumov-Bylnice 1908 1845 Krupa Josef Gumárny Zubří 1795 1835 0
2014/2015 10 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město D 1643 ½
2014/2015 9 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 Burda Josef ŠK Staré Město C 1837 1862 1
2014/2015 8 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 Krmela Aleš Sokol Hošťálková A 2054 2040 1
2014/2015 7 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 Dvořák Petr Sokol Postoupky B 1629 1747 ½
2014/2015 6 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 Sušeň Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 ½
2014/2015 4 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 Dubovecký Josef ŠK Zlín C 1756 1
2014/2015 3 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 Holub Stanislav ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1979 ½
2014/2015 2 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 Sedláček Roman TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1254 1
2014/2015 1 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1838 1802 1
2013/2014 11 Brumov - Bylnice 1908 1842 Botek Ludvík EMKaD Holešov 1589 1
2013/2014 10 Brumov - Bylnice 1908 1842 Smílek Jan Lužná 1760 ½
2013/2014 9 Brumov - Bylnice 1908 1842 Růčka Petr Val. Bystřice 1976 1950 1
2013/2014 8 Brumov - Bylnice 1908 1842 Lukaštík Jaroslav Ústí 1769 0
2013/2014 7 Brumov - Bylnice 1908 1842 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1881 1878 ½
2013/2014 6 Brumov - Bylnice 1908 1842 Hradil Václav Rajnochovice 1834 1789 0
2013/2014 5 Brumov - Bylnice 1908 1842 Burdík Miloslav Zašová 1763 ½
2013/2014 4 Brumov - Bylnice 1908 1842 Hlavička Roman Val. Klobouky 1669 1
2013/2014 3 Brumov - Bylnice 1908 1842 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín B 1784 1824 ½
2013/2014 2 Brumov - Bylnice 1908 1842 Nekvapil Jiří Vizovice 1546 1
2013/2014 1 Brumov - Bylnice 1908 1842 Vymětal Milan ŠK Holešov B 1882 1916 0
2013/2014 11 TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 2009 2046 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 Zapletal Oldřich ŠK Zlínterm Zlín A 1861 1947 ½
2013/2014 9 TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 0
2013/2014 7 TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1928 1930 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1797 1844 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 Ryšavý Jan Sokol Postoupky B 1941 1855 1
2013/2014 2 TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 1981 1978 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2027 2004 0
2012/2013 11 Brumov-Bylnice 1863 1825 Blaha Antonín Vizovice 1743 ½
2012/2013 9 Brumov-Bylnice 1863 1825 Novák Josef Val. Meziříčí 1822 ½
2012/2013 8 Brumov-Bylnice 1863 1825 Vičan Jaromír Zašová 1869 0
2012/2013 7 Brumov-Bylnice 1863 1825 Čapčuch Kamil Bystřice p.H. 1735 1
2012/2013 6 Brumov-Bylnice 1863 1825 Parák František Ústí 1756 1772 ½
2012/2013 5 Brumov-Bylnice 1863 1825 Fojtů Vojtěch Val. Klobouky 1782 0
2012/2013 4 Brumov-Bylnice 1863 1825 Káňa Zdeněk Rajnochovice 1793 ½
2012/2013 3 Brumov-Bylnice 1863 1825 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1840 1862 ½
2012/2013 2 Brumov-Bylnice 1863 1825 Stojan František Zlín D 1812 ½
2012/2013 1 Brumov-Bylnice 1863 1825 Jasný Stanislav Val. Bystřice 1838 1806 0
2012/2013 11 TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 Havránek Michal SK Boršice A 2055 2054 1
2012/2013 10 TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 2018 2017 0
2012/2013 9 TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 Jaroš Vlastimil ŠK Zlínterm Zlín A 1928 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1940 1928 0
2012/2013 6 TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1928 1939 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1831 1
2012/2013 4 TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2006 2014 1
2012/2013 2 TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p.R. A 1990 1960 1
2011/2012 11 TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1747 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1916 1922 0
2011/2012 9 TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín A 1865 1915 0
2011/2012 7 TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1914 1892 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1932 1839 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 Svítek Jiří ŠK Zlín D 2070 2072 0
2011/2012 3 TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p. R. A 2005 1950 1
2011/2012 2 TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla A 1966 1982 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1894 1903 ½
2011/2012 11 Brumov-Bylnice 1869 1847 Jaroš Vlastimil Zlínterm 1939 ½
2011/2012 10 Brumov-Bylnice 1869 1847 Krejčí Petr Huslenky 1745 ½
2011/2012 9 Brumov-Bylnice 1869 1847 Sadílek Jaromír Zašová 1849 0
2011/2012 8 Brumov-Bylnice 1869 1847 Pecl Jaroslav Bystřice p.H. 1751 ½
2011/2012 7 Brumov-Bylnice 1869 1847 Parák František Vsetín B 1758 1799 ½
2011/2012 6 Brumov-Bylnice 1869 1847 Blaha Antonín Vizovice 1751 1
2011/2012 5 Brumov-Bylnice 1869 1847 Foukal Jiří Valašská Bystřice 1915 1941 0
2011/2012 4 Brumov-Bylnice 1869 1847 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1968 ½
2011/2012 3 Brumov-Bylnice 1869 1847 Vymětal Milan Holešov B 1876 1894 ½
2011/2012 2 Brumov-Bylnice 1869 1847 Dorňák Pavel Valašské Meziříčí 1938 0
2011/2012 1 Brumov-Bylnice 1869 1847 Strojil Jiří Zlín E 1748 0
2010/2011 11 Brumov-Bylnice 1873 Parák František Ústí 1760 0
2010/2011 10 Brumov-Bylnice 1873 Závodný Jaroslav Vsetín B 1748 ½
2010/2011 9 Brumov-Bylnice 1873 Škrobák Petr Zubří 1873 0
2010/2011 8 Brumov-Bylnice 1873 Vlachopulos Elefteris Huslenky 1839 0
2010/2011 7 Brumov-Bylnice 1873 Malčánek Jan Val.Bystřice 1890 ½
2010/2011 6 Brumov-Bylnice 1873 Foukal František Zlín E 1898 ½
2010/2011 5 Brumov-Bylnice 1873 Pecl Jaroslav Bystřice p.H 1734 ½
2010/2011 4 Brumov-Bylnice 1873 Zajíc Jiří Val. Meziříčí 2048 1
2010/2011 3 Brumov-Bylnice 1873 Lamper Vlastimil Podhradní Lhota 1985 0
2010/2011 2 Brumov-Bylnice 1873 Janál Vladimír Vizovice 1997 0
2010/2011 1 Brumov-Bylnice 1873 Sviták Jiří Slavičín 1712 1
2009/2010 11 SO Brumov-Bylnice 1886 Janíček Jindřich TJ Sokol Podhr. Lhota 2082 1
2009/2010 10 SO Brumov-Bylnice 1886 Chmelař Zdeněk TJ Sokol Vizovice 1980 0
2009/2010 9 SO Brumov-Bylnice 1886 Jakubál Petr TJ Spartak V. Klobouky 1861 ½
2009/2010 8 SO Brumov-Bylnice 1886 Valo Rudolf TJ Sokol Huslenky 1893 1
2009/2010 7 SO Brumov-Bylnice 1886 Novák Josef TJ Valasske Mezirici 1869 ½
2009/2010 6 SO Brumov-Bylnice 1886 Veselský František TJ Sokol Hostalkova 1980 0
2009/2010 5 SO Brumov-Bylnice 1886 Parák František TJ Sokol Usti 1774 ½
2009/2010 4 SO Brumov-Bylnice 1886 Malčánek Jan TJ Sokol V. Bystrice 1907 0
2009/2010 3 SO Brumov-Bylnice 1886 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1741 ½
2009/2010 2 SO Brumov-Bylnice 1886 Slámečka Karel Sokol ORA SV Slavicin 1803 ½
2009/2010 1 SO Brumov-Bylnice 1886 Kašný Miroslav SK Zlin E 1939 0
2008/2009 11 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Slížek Josef ŠO Sokol Bystřička 2012 1
2008/2009 10 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Omelka Roman ŠK Staré Město D 2063 ½
2008/2009 9 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1838 ½
2008/2009 8 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Gabriel Adam SK Boršice A 2000 0
2008/2009 7 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Kozojed Vlastislav ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 0
2008/2009 6 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Vránová Zdeňka Slavie Kroměříž B 2032 1
2008/2009 5 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1949 ½
2008/2009 4 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Šaňák František SK Boršice B 1950 ½
2008/2009 3 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1926 ½
2008/2009 2 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Vymětal Milan MKS Holešov B 1983 ½
2008/2009 1 ŠO Brumov-Bylnice 1869 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2041 0
2007/2008 11 ŠO Brumov Bylnice 1877 Loko Uherský Ostroh 1
2007/2008 10 ŠO Brumov Bylnice 1877 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2093 0
2007/2008 8 ŠO Brumov Bylnice 1877 Kozojed Vlastislav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 ½
2007/2008 7 ŠO Brumov Bylnice 1877 Partyš Petr SK Boršice B 1951 0
2007/2008 6 ŠO Brumov Bylnice 1877 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1965 0
2007/2008 5 ŠO Brumov Bylnice 1877 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2027 0
2007/2008 4 ŠO Brumov Bylnice 1877 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1895 0
2007/2008 3 ŠO Brumov Bylnice 1877 Rafaja Marek MKS Holešov B 2020 1
2007/2008 2 ŠO Brumov Bylnice 1877 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. 1937 ½
2007/2008 1 ŠO Brumov Bylnice 1877 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2017 ½
2006/2007 11 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Valo Rudolf Sokol Valašská Polanka 1943 ½
2006/2007 10 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Janíček Jindřich Sokol Podhradní Lhota 2090 0
2006/2007 9 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Vlachopulos Elefteris Sokol Hošťálková 1806 1
2006/2007 8 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Hrabovský Vladimír Sokol Francova Lhota 2020 ½
2006/2007 7 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Fusek Karel Spartak Valašské Klobouky 1934 1
2006/2007 6 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1786 1
2006/2007 5 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Knápek František Sokol Bystřička 1852 ½
2006/2007 4 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí 1876 1
2006/2007 3 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Ondruch Josef TJ MEZ Vsetín 1776 1
2006/2007 2 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1874 ½
2006/2007 1 ŠO Brumov-Bylnice 1846 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1734 0
2005/2006 11 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1874 ½
2005/2006 10 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Foukal František ŠK Zlín D 1963 0
2005/2006 9 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Fusek Karel Spartak V.Klobouky 1934 ½
2005/2006 7 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Knápek František Sokol Bystřička 1825 ½
2005/2006 6 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Herec Jiří ORA SV Slavičín 1993 0
2005/2006 5 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Filák František Sokol Franc. Lhota 1827 1
2005/2006 4 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Pagáč Jaroslav TJ Rožnov p.Radh. 1905 0
2005/2006 3 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1795 0
2005/2006 2 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Dorňák Pavel TJ Val. Meziříčí 1885 1
2005/2006 1 ŠO Brumov-Bylnice 1852 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 1925 ½
2004/2005 11 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Hodovský Jiří ŠK Trinom Zlín C 2052 ½
2004/2005 10 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Kulišťák Milan TJ Rožnov p.Radh. 1897 0
2004/2005 9 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Foukal František ŠK Trinom Zlín D 1970 0
2004/2005 8 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Růčka Alois Sokol Hut.-Solanec 1939 1
2004/2005 7 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Herec Jiří S. ORA SV Slavičín 1980 ½
2004/2005 6 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Krmela Aleš ŠKZ Vsetín B 2063 0
2004/2005 5 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Novák Josef TJ Val. Meziříčí 1873 1
2004/2005 4 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1793 1
2004/2005 3 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Toman David TJ Sokol Bystřička 1838 0
2004/2005 2 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Blaha Antonín TJ Sokol Vizovice 1771 ½
2004/2005 1 ŠO Brumov-Bylnice 1851 Hájek Čestmír Sokol Franc. Lhota 2023 0