Hráč Opluštil David

Opluštil David

User Pic
Jméno: Opluštil David
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1598
Elo mezinárodní: 1487
ID: 31478
FIDE ID: 365858
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 6 Sokol Postoupky 1616 1716 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice 1294 ½
2016/2017 5 Sokol Postoupky 1616 1716 Babula Matěj ŠK Staré Město D 1000 1
2016/2017 4 Sokol Postoupky 1616 1716 Kovář Matěj Sokol Ústí 1408 1445 1
2016/2017 3 Sokol Postoupky 1616 1716 Skalský Alexandr ŠK Staré Město C 2004 1857 0
2016/2017 2 Sokol Postoupky 1616 1716 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice 1484 1541 ½
2016/2017 1 Sokol Postoupky 1616 1716 Petráš Daniel DDM Slavičín 1229 1
2015/2016 8 Sokol Postoupky 1616 1716 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2098 2111 0
2015/2016 9 Sokol Postoupky 1616 1716 Jiříček Vojtěch Zbrojovka Vsetín B 1700 1752 0
2015/2016 8 Sokol Postoupky 1616 1716 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 ½
2015/2016 7 Sokol Postoupky 1616 1716 Jančík Radim ŠK Zlín-Malenovice B 1374 1450 1
2015/2016 6 Sokol Postoupky 1616 1716 Plášek Jonáš ŠK DDM Slavičín 1275 ½
2015/2016 5 Sokol Postoupky 1616 1716 Pondělek Patrik ŠK Staré Město D 1269 1
2015/2016 4 Sokol Postoupky 1616 1716 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice A 1505 1537 0
2015/2016 11 Sokol Postoupky B 1616 1716 Hronek Martin ŠK Zlín B 1706 1731 ½
2015/2016 9 Sokol Postoupky B 1616 1716 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1969 1979 ½
2015/2016 6 Sokol Postoupky B 1616 1716 Vilém Rostislav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1634 1715 0
2015/2016 4 Sokol Postoupky B 1616 1716 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 ½
2015/2016 3 Sokol Postoupky B 1616 1716 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2080 2083 0
2015/2016 6 Sokol Postoupky C 1616 1716 Studený Karel T. J. Sokol Morkovice 1434 1
2015/2016 4 Sokol Postoupky C 1616 1716 Kunc Miroslav SK EMKaD Holešov - B 1590 1603 0
2014/2015 11 Sokol Postoupky 1495 1624 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1680 1767 0
2014/2015 10 Sokol Postoupky 1495 1624 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1674 1698 0
2014/2015 9 Sokol Postoupky 1495 1624 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 1
2014/2015 8 Sokol Postoupky 1495 1624 Zajíček Tomáš A64 Grygov 1841 1951 0
2014/2015 7 Sokol Postoupky 1495 1624 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 1
2014/2015 6 Sokol Postoupky 1495 1624 Pilch David SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 ½
2014/2015 5 Sokol Postoupky 1495 1624 Havelka Ondřej Interchess FM 1766 1819 0
2014/2015 4 Sokol Postoupky 1495 1624 Šigut David Beskydská šachová škola FM B 1540 1670 0
2014/2015 3 Sokol Postoupky 1495 1624 Procházka Ludvík Slavia Kroměříž 1798 1865 1
2014/2015 2 Sokol Postoupky 1495 1624 Richterová Julie ŠK Kuřim 1561 1564 1
2014/2015 1 Sokol Postoupky 1495 1624 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1526 1613 1
2014/2015 9 Junior Postoupky 1495 1624 Zlámal Michal ŠK Loukov 1662 ½
2014/2015 8 Junior Postoupky 1495 1624 Vaňhara Antonín TJ Bystřice p/H B 1395 1
2014/2015 7 Junior Postoupky 1495 1624 Kunc Miroslav SK EMKaD Holešov B 1587 1586 1
2014/2015 6 Junior Postoupky 1495 1624 Žák Alois ŠK Milovice HRAD 1684 0
2014/2015 5 Junior Postoupky 1495 1624 Bubeníček Miroslav SK Spartak Hulín 1671 0
2014/2015 2 Junior Postoupky 1495 1624 Studený Karel TJ Sokol Morkovice B 1428 1
2014/2015 1 Junior Postoupky 1495 1624 Mrhálek Ctirad ŠK Holešov C 1677 1
2014/2015 11 Sokol Postoupky B 1495 1624 Strojil Jiří ŠK Zlín C 1797 ½
2014/2015 8 Sokol Postoupky B 1495 1624 Nekarda Jan ŠK Staré Město C 1604 1617 ½
2014/2015 2 Sokol Postoupky B 1495 1624 Krejča Jakub Sokol Hošťálková A 1887 1923 0
2014/2015 1 Sokol Postoupky B 1495 1624 Peterka Josef TJ Sokol Valašská Bystřice A 1690 1603 0
2014/2015 9 SOKOL POSTOUPKY C 1495 1624 Krajcar Pavel SK RUSAVA 1707 ½
2014/2015 7 SOKOL POSTOUPKY C 1495 1624 Firych Miroslav SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 2036 2107 0
2014/2015 6 SOKOL POSTOUPKY C 1495 1624 Kociňák Rostislav SOKOL MORKOVICE 1599 1
2014/2015 5 SOKOL POSTOUPKY C 1495 1624 Žák Alois ŠK RAPOS SULIMOV 1684 1
2014/2015 4 SOKOL POSTOUPKY C 1495 1624 Tobolík Jaroslav SOKOL PRAVČICE 1728 ½
2014/2015 3 SOKOL POSTOUPKY C 1495 1624 Foltýn Karel ŠO TJ ZBOROVICE B 1656 1
2013/2014 3 Sokol Postoupky B 1479 1692 Húsek Martin Slavia Kroměříž 1670 1699 0
2013/2014 2 Sokol Postoupky B 1479 1692 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1250 1
2013/2014 1 Sokol Postoupky B 1479 1692 Procházka Ludvík ŠK DDM Slavičín 1513 1
2013/2014 10 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Budík Pavel Zbrojovka Vsetín 1533 0
2013/2014 9 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město "B" 1580 1599 1
2013/2014 8 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Štefaník Richard ŠK Staré Město "A" 1625 1721 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kuřim 1439 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1448 1452 0
2013/2014 5 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Nytra Jan TJ Slovan Havířov 1288 1
2013/2014 4 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1495 1647 1
2013/2014 3 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Adamczyk Martin OŠŠ TJ Ostrava 1517 1517 ½
2013/2014 2 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Grešák Ivo SK Řetězárna Česká Ves 1000 1
2013/2014 1 TJ Sokol Postoupky 1479 1692 Jelínek Jindřich Agentura 64 Grygov 1645 1645 1
2013/2014 6 SOKOL POSTOUPKY C 1479 1692 Bisaha Julius TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1502 1
2013/2014 4 SOKOL POSTOUPKY C 1479 1692 Rozsypálek Milan ŠK SULIMOV 1642 ½
2013/2014 3 SOKOL POSTOUPKY C 1479 1692 Zapletal Bruno SOKOL PRAVČICE 1538 1
2013/2014 11 Sokol Postoupky B 1479 1692 Dubovecký Josef ŠK Zlín C 1824 1
2013/2014 10 Sokol Postoupky B 1479 1692 Sedlačík Martin ŠK Staré Město D 1668 1793 ½
2013/2014 8 Sokol Postoupky B 1479 1692 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1963 1897 0
2013/2014 5 Sokol Postoupky B 1479 1692 Pálka Bronislav ŠK Zlínterm Zlín A 1781 1806 0
2013/2014 2 Sokol Postoupky B 1479 1692 Volčík Stanislav SK Boršice A 1779 1796 ½
2013/2014 1 Sokol Postoupky B 1479 1692 Krajcar Pavel ŠK Holešov A 1697 0
2013/2014 9 Sokol Bezměrov 1479 1692 Vaculík Petr SK Rusava 1885 1885 ½
2013/2014 8 Sokol Bezměrov 1479 1692 Nedbal Josef ŠK Prusinovice B 1515 1
2013/2014 7 Sokol Bezměrov 1479 1692 Žák Alois ŠK Milovice 1662 ½
2013/2014 6 Sokol Bezměrov 1479 1692 Sovadina Martin SK EMKaD Holešov B 1717 1732 1
2013/2014 5 Sokol Bezměrov 1479 1692 Sedlák Miroslav TJ Sokol Morkovice B 1100 1
2013/2014 4 Sokol Bezměrov 1479 1692 Malinovský Karel Junior Postoupky 1600 1
2013/2014 3 Sokol Bezměrov 1479 1692 Pikna Antonín TJ Bystřice p/H B 1535 1
2013/2014 2 Sokol Bezměrov 1479 1692 Dvořák Miroslav ŠK Loukov 1528 1
2013/2014 1 Sokol Bezměrov 1479 1692 Peňáz Dalibor SK Spartak Hulín 1618 ½
2012/2013 9 SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 Procházka Ludvík ŠK DDM Slavičín 1374 1
2012/2013 8 SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 Trčálek Lukáš Sokol Ústí 1316 1
2012/2013 7 SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 1
2012/2013 6 SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1250 1
2012/2013 5 SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 Jelínek Daniel SK Boršice 1250 1
2012/2013 4 SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 Panovec Kryštof ŠK Zbrojovka Vsetín B 1429 1
2012/2013 3 SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město B 1577 1552 ½
2012/2013 2 SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 Drábek Pavel ŠK Zlínterm 1250 ½
2012/2013 1 SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 Hronek Martin ŠK Zlín 1413 0
2012/2013 11 Junior Postoupky 1459 1554 Hubík Petr TJ Sokol Pravčice 1583 ½
2012/2013 10 Junior Postoupky 1459 1554 Ředina Petr ŠK RAPOS Sulimov 1558 1
2012/2013 9 Junior Postoupky 1459 1554 Peňáz Dalibor Sokol Litenčice 1632 0
2012/2013 8 Junior Postoupky 1459 1554 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice B 1823 0
2012/2013 7 Junior Postoupky 1459 1554 Mlčák Bohumil TJ Prusinovice 1583 0
2012/2013 6 Junior Postoupky 1459 1554 Pavlíček Jiří TJ Lutopecny/Měrůtky 1619 ½
2012/2013 5 Junior Postoupky 1459 1554 Kunc Miroslav SK EMKaD Holešov A 1624 1624 1
2012/2013 4 Junior Postoupky 1459 1554 Kociňák Rostislav T.J. Sokol Morkovice 1596 0
2012/2013 3 Junior Postoupky 1459 1554 Petřivalský Jiří ŠK Holešov C 1608 1
2012/2013 2 Junior Postoupky 1459 1554 Pospíšil Jaroslav Sokol Kvasice 1688 1
2012/2013 1 Junior Postoupky 1459 1554 Pikna Antonín TJ Bystřice pod Hostýnem B 1501 0
2012/2013 9 TJ Sokol Postoupky B 1459 1554 Tománek Pavel SK Boršice B 1626 1571 1
2012/2013 8 TJ Sokol Postoupky B 1459 1554 Košut Josef TJ Bojkovice A 1561 1
2012/2013 7 TJ Sokol Postoupky B 1459 1554 TJ Polešovice 1
2012/2013 6 TJ Sokol Postoupky B 1459 1554 Stodůlka Václav SK Boršice C 1640 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Postoupky B 1459 1554 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1630 0
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky B 1459 1554 Peška Martin KK-ŠK Osvětimany 1294 1
2012/2013 9 TJ Sokol Postoupky 1459 1554 Charvot David Agentura 64 Grygov 1342 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Postoupky 1459 1554 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1576 1653 0
2012/2013 5 TJ Sokol Postoupky 1459 1554 Pilch David SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Postoupky 1459 1554 Fridrišek Tomáš Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1273 1
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky 1459 1554 Klus Samuel TŽ Třinec 1000 1
2012/2013 2 TJ Sokol Postoupky 1459 1554 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1372 0
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky 1459 1554 Vraj Karel TJ Sokol Hošťálková 1403 0
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky D 1534 Kunc Miroslav TJ Sokol Holešov B 1490 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky D 1534 Kruták Martin TJ Sokol Morkovice B 1567 1
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky 1534 Trčálek David Zbrojovka Vsetín 1301 1
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky 1534 Březina Adam Sokol Hošťálková 1250 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky 1534 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1749 1756 0
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky 1534 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1588 0
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky 1534 Zatloukal Jakub SK Boršice B 1424 1643 0
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky 1534 Blechová Lenka ŠK Staré Město B 1560 1566 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky 1534 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky 1534 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno C 1100 1
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky 1534 Martirosyan Ara Duras BVK Brno B 1100 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky 1534 Hartingerová Martina A64 Grygov 1000 0
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky 1534 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky D 1534 Navrátil Michal TJ Sokol Morkovice B 1357 1
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky D 1534 Mrhálek Ctirad TJ Sokol Pravčice 1651 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky D 1534 Hromada Jiří ŠK Holešov C 1725 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky D 1534 Sedláček Oldřich TJ Sokol Holešov B 1443 1
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky D 1534 Bílek Miroslav SK Rusava 1598 0
2011/2012 11 JUNIOR POSTOUPKY 1534 Šiška Alois ŠK RAPOS SULIMOV 1696 0
2011/2012 10 JUNIOR POSTOUPKY 1534 Sklenář Ivo ŠK PRUSINOVICE 1649 1
2011/2012 9 JUNIOR POSTOUPKY 1534 Petr Zdeněk TJ BYSTŘICE P.H. B 1706 ½
2011/2012 8 JUNIOR POSTOUPKY 1534 Jánek Jiří SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1906 1838 ½
2011/2012 6 JUNIOR POSTOUPKY 1534 Nesvadba Antonín SOKOL LITENČICE 1643 0
2011/2012 2 JUNIOR POSTOUPKY 1534 Kucián Jaromír ŠO TJ ZBOROVICE B 1669 0
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky D 1283 Kubík Radomír SK Spartak Hulín 1567 0
2010/2011 8 Junior Postoupky 1283 Ředina Petr ŠK Rapos Sulimov 1551 0
2010/2011 7 Junior Postoupky 1283 Košata Jiří Sokol Holešov A 1523 ½
2010/2011 6 Junior Postoupky 1283 Ovečka Miroslav Sokol Litenčice 1623 ½
2010/2011 2 Junior Postoupky 1283 Kejnar Jaroslav TJ Sokol Morkovice A 1483 0
2010/2011 1 Junior Postoupky 1283 Vaverka Václav TJ Lutopecny/Měrůtky 1436 1
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky "A" 1283 Reich Štěpán SK DDM Vyškov 1250 1
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky "A" 1283 Růžička Jiří Sokol Bedřichov 1000 1
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky D 1283 Sedláček Oldřich TJ Sokol Holešov B 1449 0
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky D 1283 Petřivalský Jiří ŠK Milovice 1561 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky D 1283 Bílek Miroslav SK Rusava 1616 0
2009/2010 5 TJ Sokol Postoupky C 1250 Pavelka František TJ Sokol Pravcice 1347 0
2009/2010 4 TJ Sokol Postoupky C 1250 Pavlík Josef TJ Lutopecny-Merutky 1
2009/2010 11 Sokol Postoupky "A" 1250 Suchánek Kryštof SK Zlin 1100 1
2009/2010 10 Sokol Postoupky "A" 1250 Němec Pavel SK Stare Mesto "B" 1372 ½
2009/2010 9 Sokol Postoupky "A" 1250 Svoboda Filip SK Lokomotiva Brno "C" 1250 1
2009/2010 8 Sokol Postoupky "A" 1250 Žitný Michal SK Lokomotiva Brno "B" 1100 1
2009/2010 5 Sokol Postoupky "A" 1250 Koukal Ondřej SK Duras BVK Brno "B" 1100 1
2009/2010 4 Sokol Postoupky "A" 1250 Zajíček Tomáš Rosada Prostejov 1414 0
2009/2010 3 Sokol Postoupky "A" 1250 Zavadil Filip Sokol Postoupky "B" 1250 1
2009/2010 2 Sokol Postoupky "A" 1250 Skřivánek Přemysl SK Veseli nad Moravou 1250 1
2009/2010 1 Sokol Postoupky "A" 1250 Jelínek Daniel SK Borsice "B" 1250 0
2009/2010 10 Junior Postoupky 1250 Valenta Josef Bystrice p h B 1635 0
2009/2010 8 Junior Postoupky 1250 Bílek Miroslav SK Rusava 1599 0
2009/2010 7 Junior Postoupky 1250 Malinovský Karel Slavia Kromeriz E 1584 ½
2009/2010 6 Junior Postoupky 1250 Slavičínský Miroslav SK Milovice 0
2009/2010 5 Junior Postoupky 1250 Matějka František Spartak Hulín 1606 0
2009/2010 1 Junior Postoupky 1250 Koláček Stanislav SK Loukov 1538 0
2008/2009 9 Sokol Postoupky B 1250 Křivák Tomáš ŠK Staré Město D 1000 1
2008/2009 8 Sokol Postoupky B 1250 Sokol Hoštálková 1
2008/2009 7 Sokol Postoupky B 1250 Bařina Marek TJ Vlčnov 1000 1
2008/2009 4 Sokol Postoupky B 1250 Paška Josef ŠO Kunovice 1100 1
2008/2009 3 Sokol Postoupky B 1250 TJ ŠO Zborovice 1
2008/2009 1 Sokol Postoupky B 1250 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1000 1
2007/2008 7 TJ Sokol Postoupky A 1000 Labudová Alžběta SK TJ MSA Dolni Benesov 1250 0
2007/2008 6 TJ Sokol Postoupky A 1000 Slívová Veronika TJ Slovan Havirov 1581 0