Hráč Vítek Karel

Vítek Karel

User Pic
Jméno: Vítek Karel
Oddíl: Sportovní klub Brumov-Bylnice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1722
Elo mezinárodní: 1832
ID: 4021
FIDE ID: 341347
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 SK Brumov-Bylnice A 1832 1722 Bosák Jan ŠK Vsetín B 2063 2036 0 soutěž
2019/2020 3 Brumov 1832 1742 Fibich Ondřej Slavičín 0 1568 0 soutěž
2019/2020 1 Brumov 1832 1742 Surovec Vladimír Lužná 1643 1655 0 soutěž
2018/2019 11 SK Brumov-Bylnice 1832 1730 Černotík Jaroslav ŠO Sokol Bystřička 1279 1428 1 soutěž
2018/2019 9 SK Brumov-Bylnice 1832 1730 Vaculík Jiří Šachy Hošťálková B 0 1814 1 soutěž
2018/2019 7 SK Brumov-Bylnice 1832 1730 Paseka Pavel TJ Gumárny Zubří 0 1430 1 soutěž
2018/2019 5 SK Brumov-Bylnice 1832 1730 Hromada Jan ŠO TJ Sokol Lužná 0 1680 1 soutěž
2018/2019 2 SK Brumov-Bylnice 1832 1730 Fibich Ondřej ŠK DDM Slavičín 0 1543 1 soutěž
2018/2019 1 SK Brumov-Bylnice 1832 1730 Kovář Matěj Sokol Ústí 1563 1607 0 soutěž
2017/2018 9 Brumov-Bylnice 1832 1730 Trčálek Lukáš �st� 1699 1735 ½ soutěž
2015/2016 6 Brumov-Bylnice 1832 1738 Žižka Petr ŠKZ Vsetín C 1656 1691 0 soutěž
2015/2016 4 Brumov-Bylnice 1832 1738 Hromada Jan Lužná 1745 ½ soutěž
2014/2015 11 Brumov-Bylnice 1832 1742 Vraj Ondřej Hošťálková B 1631 1843 0 soutěž
2014/2015 10 Brumov-Bylnice 1832 1742 Vala Jiří Vizovice 1773 1 soutěž
2014/2015 7 Brumov-Bylnice 1832 1742 Hromada Jan Lužná 1751 0 soutěž
2013/2014 5 Brumov - Bylnice 1832 1760 Čáňová Dagmar Zašová 1585 0 soutěž
2013/2014 1 Brumov - Bylnice 1832 1760 Chutný Tomáš ŠK Holešov B 1798 0 soutěž
2012/2013 9 Brumov-Bylnice 1832 1761 Novák Libor Val. Meziříčí 1588 1547 ½ soutěž
2012/2013 7 Brumov-Bylnice 1832 1761 Petr Zdeněk Bystřice p.H. 1705 ½ soutěž
2012/2013 6 Brumov-Bylnice 1832 1761 Trčálek David Ústí 1591 0 soutěž
2012/2013 5 Brumov-Bylnice 1832 1761 Matocha Josef Val. Klobouky 1457 1 soutěž
2012/2013 4 Brumov-Bylnice 1832 1761 Valenta Josef Rajnochovice 1600 1624 1 soutěž
2012/2013 3 Brumov-Bylnice 1832 1761 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín B 1582 ½ soutěž
2012/2013 2 Brumov-Bylnice 1832 1761 Gajdůšek Zdeněk Zlín D 1687 1 soutěž
2012/2013 1 Brumov-Bylnice 1832 1761 Obšivačová Hana Val. Bystřice 1706 1 soutěž
2011/2012 11 Brumov-Bylnice 1832 1764 Schwab Zdeněk Zlínterm 1650 1 soutěž
2011/2012 10 Brumov-Bylnice 1832 1764 Múdrý Jan Huslenky 1736 1733 ½ soutěž
2011/2012 9 Brumov-Bylnice 1832 1764 Malina Zdenek Zašová 1759 ½ soutěž
2011/2012 7 Brumov-Bylnice 1832 1764 Galetka Jaromír Vsetín B 1681 0 soutěž
2011/2012 6 Brumov-Bylnice 1832 1764 Kývala Petr Vizovice 1674 0 soutěž
2011/2012 5 Brumov-Bylnice 1832 1764 Hurta Karel Valašská Bystřice 1796 1 soutěž
2011/2012 4 Brumov-Bylnice 1832 1764 Hradil Václav Rajnochovice 1775 1 soutěž
2011/2012 3 Brumov-Bylnice 1832 1764 Chutný Tomáš Holešov B 1819 0 soutěž
2011/2012 2 Brumov-Bylnice 1832 1764 Lev František Valašské Meziříčí 1743 ½ soutěž
2011/2012 1 Brumov-Bylnice 1832 1764 Čapka Hynek Zlín E 1538 1 soutěž
2010/2011 11 Brumov-Bylnice 1803 Šrámek Petr Ústí 1774 0 soutěž
2010/2011 10 Brumov-Bylnice 1803 Bartošek Ivan Vsetín B 1914 0 soutěž
2010/2011 9 Brumov-Bylnice 1803 Velčovský Josef Zubří 1859 0 soutěž
2010/2011 8 Brumov-Bylnice 1803 Krejčí Petr Huslenky 1751 ½ soutěž
2010/2011 7 Brumov-Bylnice 1803 Jasný Stanislav Val.Bystřice 1893 0 soutěž
2010/2011 6 Brumov-Bylnice 1803 Phamová Xuan Mai Zlín E 1900 ½ soutěž
2010/2011 5 Brumov-Bylnice 1803 Čapčuch Kamil Bystřice p.H 1699 0 soutěž
2010/2011 4 Brumov-Bylnice 1803 Novák Josef Val. Meziříčí 1862 0 soutěž
2010/2011 3 Brumov-Bylnice 1803 Káňa Zdeněk Podhradní Lhota 1813 ½ soutěž
2010/2011 2 Brumov-Bylnice 1803 Bařinka Miroslav Vizovice 1684 1 soutěž
2010/2011 1 Brumov-Bylnice 1803 Hlavička Roman Slavičín 1624 ½ soutěž
2009/2010 11 SO Brumov-Bylnice 1832 Lamper Vlastimil TJ Sokol Podhr. Lhota 1988 ½ soutěž
2009/2010 10 SO Brumov-Bylnice 1832 Janál Vladimír TJ Sokol Vizovice 2031 0 soutěž
2009/2010 9 SO Brumov-Bylnice 1832 Hlavička Roman TJ Spartak V. Klobouky 1589 ½ soutěž
2009/2010 8 SO Brumov-Bylnice 1832 Smilek Petr TJ Sokol Huslenky 1786 0 soutěž
2009/2010 7 SO Brumov-Bylnice 1832 Herman Vladimír TJ Valasske Mezirici 1770 0 soutěž
2009/2010 6 SO Brumov-Bylnice 1832 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hostalkova 1979 ½ soutěž
2009/2010 5 SO Brumov-Bylnice 1832 Dvořáček Roman TJ Sokol Usti 1724 ½ soutěž
2009/2010 4 SO Brumov-Bylnice 1832 Foukal Jiří TJ Sokol V. Bystrice 1775 0 soutěž
2009/2010 3 SO Brumov-Bylnice 1832 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1752 1 soutěž
2009/2010 2 SO Brumov-Bylnice 1832 Janček Milan Sokol ORA SV Slavicin 1673 1 soutěž
2009/2010 1 SO Brumov-Bylnice 1832 Stojan František SK Zlin E 1787 0 soutěž
2008/2009 11 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Toman David ŠO Sokol Bystřička 1821 1 soutěž
2008/2009 10 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Knotek Josef ŠK Staré Město D 2071 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1903 0 soutěž
2008/2009 8 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Volčík Luděk SK Boršice A 1960 0 soutěž
2008/2009 7 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Krejčiřík Radim ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1882 1 soutěž
2008/2009 6 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Hudaček Josef Slavie Kroměříž B 2065 0 soutěž
2008/2009 5 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1994 0 soutěž
2008/2009 4 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Šebela Ladislav SK Boršice B 1842 0 soutěž
2008/2009 3 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1879 0 soutěž
2008/2009 2 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Zicháček Libor MKS Holešov B 1991 0 soutěž
2008/2009 1 ŠO Brumov-Bylnice 1768 Kocián Miroslav ŠK Zlín D 2052 0 soutěž
2007/2008 11 ŠO Brumov Bylnice 1739 Loko Uherský Ostroh 1 soutěž
2007/2008 10 ŠO Brumov Bylnice 1739 Svítek Jiří ŠK Zlín C 2059 0 soutěž
2007/2008 9 ŠO Brumov Bylnice 1739 Knotek Josef ŠK Staré Město D 2062 0 soutěž
2007/2008 8 ŠO Brumov Bylnice 1739 Maňák Jaromír ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1890 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠO Brumov Bylnice 1739 Náplava Pavel SK Boršice B 1931 1 soutěž
2007/2008 6 ŠO Brumov Bylnice 1739 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1914 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠO Brumov Bylnice 1739 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín D 1826 1 soutěž
2007/2008 4 ŠO Brumov Bylnice 1739 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1825 0 soutěž
2007/2008 3 ŠO Brumov Bylnice 1739 Piskač Ondřej MKS Holešov B 1810 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠO Brumov Bylnice 1739 Solanský Václav CHESSMONT Rožnov p.R. 1898 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠO Brumov Bylnice 1739 Slavia Kroměříž B 1 soutěž
2006/2007 11 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Štefka Bohumil Sokol Valašská Polanka 1729 1 soutěž
2006/2007 10 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Hapka Tomáš Sokol Podhradní Lhota 1678 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Merta Vojtěch Sokol Hošťálková 1494 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Trochta Jan Sokol Francova Lhota 1722 1 soutěž
2006/2007 7 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Bistrý Jaromír Spartak Valašské Klobouky 1680 1 soutěž
2006/2007 6 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Ambros Zdenek TJ Gumárny Zubří 1849 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Burdík Miloslav Sokol Bystřička 1821 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Mikulenka František TJ Valašské Meziříčí 1457 1 soutěž
2006/2007 3 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Doležal Karel TJ MEZ Vsetín 2005 0 soutěž
2006/2007 2 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín B 1711 1 soutěž
2006/2007 1 ŠO Brumov-Bylnice 1697 Žáček Lubomír TJ Sokol Vizovice 1755 1 soutěž
2005/2006 5 ŠO Brumov-Bylnice 1689 Machalec Pavel Sokol Franc. Lhota 1824 1 soutěž
2005/2006 4 ŠO Brumov-Bylnice 1689 TJ Rožnov p.Radh. 1 soutěž
2005/2006 3 ŠO Brumov-Bylnice 1689 Pšenica Milan TJ Gumárny Zubří 1811 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠO Brumov-Bylnice 1689 Bobalík Petr TJ Val. Meziříčí 1860 0 soutěž
2005/2006 1 ŠO Brumov-Bylnice 1689 Tesař Martin ŠK Zlín C 2023 0 soutěž
2004/2005 6 ŠO Brumov-Bylnice 1696 Bartošek Ivan ŠKZ Vsetín B 1875 1 soutěž
2004/2005 5 ŠO Brumov-Bylnice 1696 Dorňák Pavel TJ Val. Meziříčí 1829 0 soutěž
2004/2005 4 ŠO Brumov-Bylnice 1696 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1910 0 soutěž
2004/2005 2 ŠO Brumov-Bylnice 1696 Vala Jiří TJ Sokol Vizovice 1788 0 soutěž
2004/2005 1 ŠO Brumov-Bylnice 1696 Filák Josef Sokol Franc. Lhota 1889 0 soutěž