Hráč Jedynak Radoslaw

Jedynak Radoslaw

User Pic
Jméno: Jedynak Radoslaw
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2353
ID: 29000
FIDE ID: 1109243
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 Labortech Ostrava 2396 2479 Hlavnička Jiří Rapid Pardubice 2158 2163 1
2014/2015 4 Labortech Ostrava 2431 2479 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 1
2014/2015 3 Labortech Ostrava 2431 2479 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 0
2013/2014 8 Labortech Ostrava 2455 2479 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 0
2013/2014 7 Labortech Ostrava 2455 2479 Šimek Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 ½
2013/2014 6 Labortech Ostrava 2455 2479 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2539 2524 ½
2013/2014 5 Labortech Ostrava 2455 2479 Stratil Ladislav ANCORA Tatran Litovel 2358 2357 ½
2012/2013 8 Labortech Ostrava 2475 2479 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 ½
2012/2013 7 Labortech Ostrava 2475 2479 Votava Jan Rapid Pardubice 2534 2527 ½
2012/2013 6 Labortech Ostrava 2475 2479 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2615 2609 ½
2012/2013 5 Labortech Ostrava 2475 2479 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2548 2543 ½
2012/2013 4 Labortech Ostrava 2475 2479 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2411 2385 0
2012/2013 3 Labortech Ostrava 2475 2479 Petrík Tomáš AD Mahrla Praha 2534 2536 0
2011/2012 11 ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 ½
2011/2012 10 ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2305 2277 ½
2011/2012 9 ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 Lipka Juraj ŠK Zlín 2443 2414 ½
2011/2012 8 ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2370 2369 1
2011/2012 7 ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 ½
2011/2012 4 ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 Bulski Krzysztof Tatran Litovel 2507 ½
2011/2012 3 ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2388 1
2011/2012 2 ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 1
2011/2012 1 ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 ½
2010/2011 9 ŠK Labortech Ostrava 2479 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 ½
2010/2011 8 ŠK Labortech Ostrava 2479 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2617 ½
2010/2011 7 ŠK Labortech Ostrava 2479 Jirka Jiří 2222 ŠK Polabiny 2424 ½
2010/2011 6 ŠK Labortech Ostrava 2479 Heberla Bartolomiej ŠK Rapid Pardubice 2538 ½
2010/2011 5 ŠK Labortech Ostrava 2479 Lipka Juraj ŠK Zlín 2414 1
2010/2011 4 ŠK Labortech Ostrava 2479 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2533 1
2010/2011 3 ŠK Labortech Ostrava 2479 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2429 ½
2010/2011 2 ŠK Labortech Ostrava 2479 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2461 ½
2010/2011 1 ŠK Labortech Ostrava 2479 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2422 1
2009/2010 9 ŠK Geofin Ostrava 2497 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2558 ½
2009/2010 8 ŠK Geofin Ostrava 2497 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 0
2009/2010 4 ŠK Geofin Ostrava 2497 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2448 ½
2009/2010 3 ŠK Geofin Ostrava 2497 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 ½
2008/2009 7 ŠK GEOFIN Ostrava 2498 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec A 2507 ½
2008/2009 6 ŠK GEOFIN Ostrava 2498 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 1
2008/2009 5 ŠK GEOFIN Ostrava 2498 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2508 ½
2008/2009 2 ŠK GEOFIN Ostrava 2498 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2575 0
2008/2009 1 ŠK GEOFIN Ostrava 2498 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2448 0
2007/2008 5 Labortech-Geofin Ostrava 2543 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2458 ½
2007/2008 4 Labortech-Geofin Ostrava 2543 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2433 1
2007/2008 3 Labortech-Geofin Ostrava 2543 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2534 1
2007/2008 2 Labortech-Geofin Ostrava 2543 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2530 ½
2007/2008 1 Labortech-Geofin Ostrava 2543 Příborský Jan Sokol Plzeň I 2359 0