Hráč Dvořáček Roman

Dvořáček Roman

User Pic
Jméno: Dvořáček Roman
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1627
Elo mezinárodní: 0
ID: 3719
FIDE ID: 0
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Sokol Ústí 0 1639 Pončík Ladislav Šachy Hošťálková B 0 1560 0
2018/2019 5 Sokol Ústí 0 1639 Fojtů Vojtěch ŠO SK Pozlovice 0 1667 ½
2018/2019 4 Sokol Ústí 0 1639 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1866 1799 0
2018/2019 3 Sokol Ústí 0 1639 Zátopek Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín C 1566 1540 ½
2018/2019 9 Sokol Ústí B 0 1639 Uhlíř Jiří ŠK Rajnochovice 1865 1820 0
2018/2019 8 Sokol Ústí B 0 1639 Koňařík Alois TJ Sokol Huslenky 0 1767 ½
2018/2019 6 Sokol Ústí B 0 1639 Filák František MEZ Vsetín 0 1759 ½
2018/2019 5 Sokol Ústí B 0 1639 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín D 1469 1454 ½
2018/2019 4 Sokol Ústí B 0 1639 Bařinka Miroslav TJ Sokol Valašská Polanka 1619 1637 0
2018/2019 3 Sokol Ústí B 0 1639 Jurča Zdeněk TJ Sokol Valašská Bystřice C 0 1580 ½
2018/2019 2 Sokol Ústí B 0 1639 Gut Rudolf TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 ½
2018/2019 1 Sokol Ústí B 0 1639 Bělunek Zdeněk KH Zašová 1901 1933 1
2017/2018 11 TJ Sokol Valašská Bystřice C 0 1665 Múdrý Jan KH Zašová 1700 1702 0
2017/2018 6 TJ Sokol Valašská Bystřice C 0 1665 Prda Jan Valašské Meziříčí C 1613 1649 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Valašská Bystřice C 0 1665 Hurta Karel TJ Sokol Valašská Polanka 0 1752 1
2017/2018 9 �st� 0 1665 Janáč Jakub Brumov-Bylnice 0 1224 0
2017/2018 8 �st� 0 1665 Fibich Ondřej Slavi��n 0 1474 ½
2017/2018 7 �st� 0 1665 Sušeň Jaroslav Vala�sk� Byst�ice B 1795 1841 0
2017/2018 6 �st� 0 1665 Vala Jiří Vizovice 0 1762 ½
2017/2018 5 �st� 0 1665 Cverna Pavel Vala�sk� Mezi���� 1807 1841 0
2017/2018 4 �st� 0 1665 Rajnochovice 1
2017/2018 2 �st� 0 1665 Růžička Jiří �KZ Vset�n C 1479 1572 ½
2017/2018 1 �st� 0 1665 Poruba Roman Zub�� 0 1614 ½
2015/2016 11 Ústí 1710 Peterka Josef Val. Bystřice B 1711 1726 1
2015/2016 10 Ústí 1710 Papšík Miroslav Val. Polanka 1657 ½
2015/2016 9 Ústí 1710 Bártek Jaromír Bystřička 1707 0
2015/2016 8 Ústí 1710 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín D 1646 0
2015/2016 7 Ústí 1710 Parák František MEZ Vsetín 1734 1709 ½
2015/2016 6 Ústí 1710 Jurča Zdeněk Val. Bystřice C 1606 1
2015/2016 5 Ústí 1710 Hladký Jan Val. Meziříčí B 1725 1
2015/2016 4 Ústí 1710 Chrástecký Václav Huslenky 1496 1
2015/2016 3 Ústí 1710 Vilímek Petr Karolinka 1679 ½
2015/2016 1 Ústí 1710 Červenka Emil Hošťálková C 1722 0
2015/2016 11 Lužná 1710 Vala Jiří Vizovice 1779 ½
2015/2016 8 Lužná 1710 Foukal Jiří Val.Bystřice 1885 1877 ½
2015/2016 6 Lužná 1710 Křek Pavel Slavičín 1959 1
2015/2016 4 Lužná 1710 Hošík Václav Brumov-Bylnice 1765 0
2015/2016 2 Lužná 1710 Hradil Karel ŠKZ Vsetín C 1847 1838 ½
2014/2015 11 Lužná 1737 Nekvapil Jiří Vizovice 1555 ½
2014/2015 10 Lužná 1737 Sewiola Petr Val. Bystřice B 1746 1677 1
2014/2015 9 Lužná 1737 Fojtů Vojtěch Val. Klobouky 1758 ½
2014/2015 8 Lužná 1737 Mieres Petr ŠKZ Vsetín B 1850 1826 ½
2014/2015 7 Lužná 1737 Častulík Libor Brumov-Bylnice 1721 1708 ½
2014/2015 6 Lužná 1737 Roček Vladimír Bystřice p. Hostýnem 1735 ½
2014/2015 5 Lužná 1737 Malina Zdenek Zašová 1746 0
2014/2015 3 Lužná 1737 Káňa Tomáš Rajnochovice 1717 ½
2014/2015 2 Lužná 1737 Škrobák Petr Gumárny Zubří 1814 1831 0
2014/2015 1 Lužná 1737 Veselský František Hošťálková B 1919 1922 0
2014/2015 11 Ústí 1737 Jurča Zdeněk Val.Bystřice C 1616 1
2014/2015 10 Ústí 1737 Valo Rudolf Huslenky 1829 ½
2014/2015 9 Ústí 1737 Křižák Eduard Rožnov B 1700 ½
2014/2015 7 Ústí 1737 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1882 1950 0
2014/2015 5 Ústí 1737 Hromada Jakub Valašská Polanka 1672 ½
2014/2015 4 Ústí 1737 Filák František MEZ Vsetín 1761 1
2014/2015 3 Ústí 1737 Surý Jaroslav Hošťálková C 1637 0
2014/2015 2 Ústí 1737 Lev František Valašské Meziříčí B 1695 0
2014/2015 1 Ústí 1737 Hradil Karel ŠKZ Vsetín D 1859 1843 0
2013/2014 11 Ústí 1761 Hlavička Roman Val. Klobouky 1669 ½
2013/2014 10 Ústí 1761 Jasný Igor Val. Bystřice 1951 0
2013/2014 9 Ústí 1761 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín B 1867 1911 0
2013/2014 8 Ústí 1761 Hošík Václav Brumov - Bylnice 1751 0
2013/2014 7 Ústí 1761 Bařinka Miroslav Vizovice 1735 1763 ½
2013/2014 6 Ústí 1761 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1881 1878 1
2013/2014 5 Ústí 1761 Vymětal Milan ŠK Holešov B 1882 1916 0
2013/2014 4 Ústí 1761 Pecl Jaroslav Rajnochovice 1810 0
2013/2014 3 Ústí 1761 Šašek Jaroslav EMKaD Holešov 1824 1834 0
2013/2014 2 Ústí 1761 Vičan Jaromír Zašová 1881 ½
2013/2014 1 Ústí 1761 Hromada Jan Lužná 1754 1
2013/2014 11 Ústí B 1761 Parák František MEZ Vsetín 1760 1766 ½
2013/2014 10 Ústí B 1761 Sušeň Jaroslav Val. Bystřice B 1801 0
2013/2014 9 Ústí B 1761 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1926 1961 0
2013/2014 8 Ústí B 1761 Herman Vladimír Bystřička 1814 ½
2013/2014 7 Ústí B 1761 Poruba Roman Rožnov B 1642 1
2013/2014 6 Ústí B 1761 Kahánek Martin Val. Meziříčí B 1883 1900 0
2013/2014 5 Ústí B 1761 Jurča Zdeněk Val. Bystřice C 1622 ½
2013/2014 4 Ústí B 1761 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín C 1722 1
2013/2014 3 Ústí B 1761 Papšík Miroslav Val. Polanka 1687 ½
2013/2014 2 Ústí B 1761 Múdrý Jan Huslenky 1732 1747 1
2013/2014 1 Ústí B 1761 Bambušek Vladislav Karolinka 1738 1657 0
2012/2013 11 Valašská Polanka 1770 Horák Martin Rožnov B 1721 ½
2012/2013 8 Valašská Polanka 1770 Lev Pavel Bystřička 2169 2149 0
2012/2013 7 Valašská Polanka 1770 Filák František MEZ Vsetín 1777 ½
2012/2013 6 Valašská Polanka 1770 Maňák Antonín Huslenky 1754 1874 ½
2012/2013 5 Valašská Polanka 1770 Bambušek Vladislav Karolinka 1709 1671 1
2012/2013 4 Valašská Polanka 1770 Růčka Ondřej Valašská Bystřice B 1904 1841 ½
2012/2013 3 Valašská Polanka 1770 Smílek Jan Lužná 1744 1
2012/2013 1 Valašská Polanka 1770 Vaculík Jiří Hošťálková B 1858 0
2012/2013 10 Ústí 1770 Smilek Petr ŠKZ Vsetín B 2006 2026 ½
2012/2013 9 Ústí 1770 Stojan František Zlín D 1812 0
2012/2013 8 Ústí 1770 Jasný Igor Val. Bystřice 1971 0
2012/2013 7 Ústí 1770 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2128 0
2012/2013 6 Ústí 1770 Hrabovský Vladimír Brumov-Bylnice 1953 1934 0
2012/2013 5 Ústí 1770 Bobalík Petr Val. Meziříčí 1949 1977 0
2012/2013 4 Ústí 1770 Sadílek Jaromír Zašová 1817 0
2012/2013 3 Ústí 1770 Pecl Jaroslav Bystřice p.H. 1796 1
2012/2013 2 Ústí 1770 Chutný Aleš Holešov B 1873 0
2012/2013 1 Ústí 1770 Krčmář Milan Val. Klobouky 1969 1996 0
2011/2012 11 Ústí 1769 Krmela Aleš Hošťálková B 2055 2078 ½
2011/2012 10 Ústí 1769 Jasný Stanislav Vidče 1858 1888 1
2011/2012 9 Ústí 1769 Horák Martin Rožnov B 1735 1
2011/2012 8 Ústí 1769 Hurta Karel Bystřička 1796 ½
2011/2012 7 Ústí 1769 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1680 ½
2011/2012 6 Ústí 1769 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1663 ½
2011/2012 5 Ústí 1769 Bambušek Vladislav Karolinka 1713 1651 ½
2011/2012 4 Ústí 1769 Čokavec Milan Lužná 1711 ½
2011/2012 3 Ústí 1769 Novák Josef Valašské Meziříčí B 1843 1
2011/2012 2 Ústí 1769 Skalík Milan Valašská Bystřice B 1824 ½
2011/2012 1 Ústí 1769 Liška Pavel Valašská Polanka 1635 ½
2011/2012 11 Huslenky 1769 Strojil Jiří Zlín E 1748 0
2011/2012 10 Huslenky 1769 Častulík Libor Brumov-Bylnice 1721 1721 ½
2011/2012 9 Huslenky 1769 Zapletal Oldřich Zlínterm 1997 ½
2011/2012 8 Huslenky 1769 Sadílek Jaromír Zašová 1849 ½
2011/2012 7 Huslenky 1769 Drápal Lumír Bystřice p.H. 1742 0
2011/2012 6 Huslenky 1769 Jurča Marek Vsetín B 1865 1915 0
2011/2012 5 Huslenky 1769 Janál Vladimír Vizovice 2122 1981 0
2011/2012 4 Huslenky 1769 Růčka Petr Valašská Bystřice 1942 1963 0
2011/2012 3 Huslenky 1769 Káňa Zdeněk Rajnochovice 1797 ½
2011/2012 2 Huslenky 1769 Vymětal Milan Holešov B 1876 1894 ½
2011/2012 1 Huslenky 1769 Ambros Zdenek Valašské Meziříčí 1888 1897 0
2010/2011 11 Valašská Polanka 1782 Burdík Miloslav Bystřička 1793 ½
2010/2011 10 Valašská Polanka 1782 Vičan Jaromír Zašová 1878 0
2010/2011 9 Valašská Polanka 1782 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1689 1
2010/2011 8 Valašská Polanka 1782 Smílek Jan Lužná 1722 ½
2010/2011 7 Valašská Polanka 1782 Bambušek Vladislav Karolinka 1667 1
2010/2011 6 Valašská Polanka 1782 Jasný Igor Vidče 1986 0
2010/2011 5 Valašská Polanka 1782 Bobalík Petr Valašské Meziříčí B 2005 0
2010/2011 4 Valašská Polanka 1782 Růčka Petr Valašská Bystřice B 1959 ½
2010/2011 2 Valašská Polanka 1782 Vaculík Jiří Hošťálková B 1860 0
2010/2011 1 Valašská Polanka 1782 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1681 ½
2010/2011 11 Ústí 1782 Častulík Jiří Brumov-Bylnice 1811 ½
2010/2011 10 Ústí 1782 Maňák Antonín Huslenky 1927 0
2010/2011 9 Ústí 1782 Bělunek Zdeněk Val.Bystřice 1925 0
2010/2011 8 Ústí 1782 Tesař Martin Zlín E 1924 ½
2010/2011 7 Ústí 1782 Myška Dušan Bystřice p.H 1778 ½
2010/2011 6 Ústí 1782 Bobalík Petr Val. Meziříčí 2005 ½
2010/2011 5 Ústí 1782 Káňa Zdeněk Podhradní Lhota 2079 0
2010/2011 4 Ústí 1782 Špaňhel Petr Vizovice 2119 0
2010/2011 3 Ústí 1782 Sviták Josef Slavičín 1888 ½
2010/2011 2 Ústí 1782 Kulišťák Milan Zubří 2039 0
2010/2011 1 Ústí 1782 Doležal Karel Vsetín B 2043 0
2009/2010 11 Valašská Polanka 1724 Horák Martin A 64 Valašský 1747 ½
2009/2010 10 Valašská Polanka 1724 Hurta Karel Bystřička 1824 1
2009/2010 9 Valašská Polanka 1724 Vičan Jaromír Zašová 1889 ½
2009/2010 8 Valašská Polanka 1724 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1979 0
2009/2010 7 Valašská Polanka 1724 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1876 ½
2009/2010 6 Valašská Polanka 1724 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1912 ½
2009/2010 5 Valašská Polanka 1724 Skalík Milan Valašská Bystřice B 1825 0
2009/2010 3 Valašská Polanka 1724 Bambušek Vladislav Karolinka 1721 1
2009/2010 2 Valašská Polanka 1724 Kramer Břetislav Valašské Meziříčí B 1667 ½
2009/2010 1 Valašská Polanka 1724 Jasný Igor Vidče 1990 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Usti 1724 Janál Vladimír TJ Sokol Vizovice 2031 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Usti 1724 Bistrý Jaromír TJ Spartak V. Klobouky 1716 1
2009/2010 9 TJ Sokol Usti 1724 Mieres Petr TJ Sokol Huslenky 1795 1
2009/2010 8 TJ Sokol Usti 1724 Adame Vladimír TJ Valasske Mezirici 1931 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Usti 1724 Veselský František TJ Sokol Hostalkova 1980 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Usti 1724 Hurta Karel TJ Sokol V. Bystrice 1824 1
2009/2010 5 TJ Sokol Usti 1724 Vítek Karel SO Brumov-Bylnice 1832 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Usti 1724 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1741 0
2009/2010 3 TJ Sokol Usti 1724 Peléšek Zdeněk Sokol ORA SV Slavicin 1666 1
2009/2010 2 TJ Sokol Usti 1724 Stojan František SK Zlin E 1787 0
2009/2010 1 TJ Sokol Usti 1724 Lamper Vlastimil TJ Sokol Podhr. Lhota 1988 0
2008/2009 9 Sokol Valašská Polanka 1758 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí B 1915 0
2008/2009 8 Sokol Valašská Polanka 1758 Smílek Jan Sokol Lužná 1693 1
2008/2009 7 Sokol Valašská Polanka 1758 Kovář Ladislav TJ Karolinka 1771 1
2008/2009 6 Sokol Valašská Polanka 1758 Sušeň Jaroslav TJ Vidče 1743 0
2008/2009 3 Sokol Valašská Polanka 1758 Vojkůvka Libor Chessmont Rožnov pR B 1920 ½
2008/2009 2 Sokol Valašská Polanka 1758 Bělunek Zdeněk TJ Zašová 1954 0
2008/2009 1 Sokol Valašská Polanka 1758 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1687 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Ústí 1758 Žižka Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1652 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Ústí 1758 Janček Milan Sokol ORA SV Slavičín 1636 0
2008/2009 9 TJ Sokol Ústí 1758 Prchla Jaromír TJ Zeveta Bojkovice 1698 0
2008/2009 8 TJ Sokol Ústí 1758 Běhunčík Josef TJ Sokol Francova Lhota 2007 0
2008/2009 7 TJ Sokol Ústí 1758 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1905 0
2008/2009 6 TJ Sokol Ústí 1758 Sewiola Petr TJ Sokol Valašská Bystřice 1746 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Ústí 1758 Hladký Jan TJ Valašské Meziříčí 1776 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Ústí 1758 Blaha Antonín TJ Sokol Vizovice 1737 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Ústí 1758 Machalec Pavel TJ MEZ Vsetín 1704 0
2008/2009 2 TJ Sokol Ústí 1758 Uhlíř Jiří TJ Sokol Podhradní Lhota 1806 1
2008/2009 1 TJ Sokol Ústí 1758 Dubovecký Josef ŠK Zlín E 1808 0
2007/2008 11 TJ Sokol Ústí 1737 Filák Josef TJ Sokol Francova Lhota 1788 0
2007/2008 10 TJ Sokol Ústí 1737 Blaha Antonín TJ Sokol Vizovice 1759 1
2007/2008 9 TJ Sokol Ústí 1737 Adame Vladimír TJ Valašské Meziříčí 1978 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Ústí 1737 Tomek Miroslav ŠKZ Vsetín B 1601 ½
2007/2008 7 TJ Sokol Ústí 1737 Lamper Vlastimil TJ Sokol Podhr. Lhota 1946 ½
2007/2008 6 TJ Sokol Ústí 1737 Sýkora Josef TJ Spartak Val. Klobouky 1659 1
2007/2008 5 TJ Sokol Ústí 1737 Šulák Radomír TJ MEZ Vsetín 1750 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Ústí 1737 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1820 1
2007/2008 3 TJ Sokol Ústí 1737 Kroutil Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín 1567 0
2007/2008 2 TJ Sokol Ústí 1737 Hurta Karel ŠO Sokol Bystřička 1844 1
2007/2008 1 TJ Sokol Ústí 1737 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková 1990 0
2006/2007 9 Sokol Ústí 1745 Malina Zdenek TJ Zašová 1756 1
2006/2007 8 Sokol Ústí 1745 Rýdl Vladimír A 64 Valašský 1804 ½
2006/2007 7 Sokol Ústí 1745 Gut Rudolf TJ Valašské Meziříčí B 1672 ½
2006/2007 6 Sokol Ústí 1745 Rýdl František TJ Jasenice 1788 ½
2006/2007 5 Sokol Ústí 1745 Klímek David ŠKZ Vsetín C 1556 ½
2006/2007 4 Sokol Ústí 1745 Krátký Pavel Sokol Huslenky 1641 0
2006/2007 3 Sokol Ústí 1745 Čokavec Milan Sokol Lužná 1705 0
2006/2007 2 Sokol Ústí 1745 Kopecký Jiří TJ Karolinka 1729 1
2006/2007 1 Sokol Ústí 1745 Vaculín Josef TJ Vidče 1639 ½
2005/2006 11 Sokol Ústí 1791 Zvardoň Petr Sokol Lužná 2076 0
2005/2006 10 Sokol Ústí 1791 Pyš Zbyněk TJ Rožnov B 1922 0
2005/2006 9 Sokol Ústí 1791 Sadílek Jaromír TJ Zašová 1924 0
2005/2006 8 Sokol Ústí 1791 Jasný Igor TJ Vidče 1983 0
2005/2006 7 Sokol Ústí 1791 Krmela Aleš S.Hošťálková 2058 0
2005/2006 6 Sokol Ústí 1791 Rýdl František TJ Jasenice 1773 0
2005/2006 5 Sokol Ústí 1791 Votava Petr Valašská Polanka 2118 0
2005/2006 4 Sokol Ústí 1791 Maňák Antonín Sokol Huslenky 1840 0
2005/2006 3 Sokol Ústí 1791 Bobalík Petr Val.Meziříčí B 1860 0
2005/2006 2 Sokol Ústí 1791 Valo Rudolf TJ Karolinka 1949 0
2005/2006 1 Sokol Ústí 1791 Doležal Karel MEZ Vsetín 2021 0