Hráč Buchcar Tomáš

Buchcar Tomáš

User Pic
Jméno: Buchcar Tomáš
Oddíl: SK Děčín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2079
Elo mezinárodní: 2113
ID: 16234
FIDE ID: 328421
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Krásná Lípa 2115 2079 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK "B" 2043 2092 ½ soutěž
2019/2020 11 SK Děčín 2172 2133 Slovák Kilián TJ Kobylisy "A" 2222 2210 ½ soutěž
2019/2020 10 SK Děčín 2172 2133 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz "B" 2209 2171 ½ soutěž
2019/2020 9 SK Děčín 2149 2133 Špreňar Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 2300 2244 ½ soutěž
2019/2020 8 SK Děčín 2149 2133 Haman Jakub ŠK Kladno 2217 2220 1 soutěž
2019/2020 7 SK Děčín 2157 2133 Neuman Petr Český Lev Kolešovice 2371 2333 0 soutěž
2019/2020 6 SK Děčín 2157 2133 Paulus Václav ŠK Teplice 2059 2154 ½ soutěž
2019/2020 5 SK Děčín 2149 2116 Balín Jan TJ Tatran Podbořany 2360 2344 0 soutěž
2019/2020 4 SK Děčín 2137 2116 Novák Petr TJ Dukla Praha 2233 0 1 soutěž
2019/2020 2 SK Děčín 2137 2116 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2199 2206 1 soutěž
2019/2020 1 SK Děčín 2138 2116 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2240 2225 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Krásná Lípa 2172 2133 Sýkora Marek TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2083 2083 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Krásná Lípa 2172 2133 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1992 1967 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Krásná Lípa 2149 2133 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK "B" 2049 2154 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Krásná Lípa 2157 2133 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2039 2040 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Krásná Lípa 2157 2116 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1815 1845 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Krásná Lípa 2137 2116 Krch Ladislav ŠK Frýdlant 1745 1778 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Krásná Lípa 2137 2116 Völfl Zdeněk ŠK Česká Lípa 2104 2114 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Krásná Lípa 2138 2116 Janouš Petr ŠK Slavia Liberec 2008 1976 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Krásná Lípa 2119 2071 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2040 2054 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Krásná Lípa 2119 2071 Černovský Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2085 2091 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Krásná Lípa 2084 2071 Novotný Lubomír ŠK Libštát 1895 1915 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Krásná Lípa 2084 2071 Boreš Miroslav ŠK Česká Lípa 2144 2174 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Krásná Lípa 2072 2071 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2055 2047 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Krásná Lípa 2072 2071 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "B" 2072 2074 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Krásná Lípa 2097 2078 Kadeřábek Jiří ŠK Slavia Liberec 2107 2110 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Krásná Lípa 2085 2078 Viták Jiří Desko Liberec "B" 2123 2049 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Krásná Lípa 2085 2078 Černý Martin ŠK Zikuda Turnov "C" 2142 2150 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Děčín 2119 2071 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2206 2201 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Děčín 2119 2071 Kotyk Václav ŠK Kladno 2131 2128 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Děčín 2084 2071 Balín Jan TJ Tatran Podbořany 2371 2355 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Děčín 2072 2071 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2264 2251 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Děčín 2072 2071 Plischki Sebastian ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2413 0 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Děčín 2097 2078 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz "B" 1883 2081 0 soutěž
2018/2019 3 SK Děčín 2085 2078 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz "A" 2301 0 0 soutěž
2018/2019 2 SK Děčín 2085 2078 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2234 2206 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Krásná Lípa 2113 2162 Kučera Petr Desko Liberec "A" 2188 2255 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Krásná Lípa 2147 2162 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2059 2038 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Krásná Lípa 2147 2162 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2042 2053 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Krásná Lípa 2151 2162 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2042 2059 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Krásná Lípa 2151 2162 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2087 2084 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Krásná Lípa 2145 2162 Novák Jan Desko Liberec "B" 1945 1996 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Krásná Lípa 2145 2162 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 2278 2278 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Krásná Lípa 2147 2162 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1920 1956 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Krásná Lípa 2147 2162 Maršálek Zdenek ŠK Frýdlant 2236 2214 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Krásná Lípa 2194 2165 Dolenský Milan ŠK Libštát 2087 2096 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK SLAVIA Liberec 2113 2162 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov 2123 2131 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK SLAVIA Liberec 2151 2162 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2429 2410 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK SLAVIA Liberec 2151 2162 Rubeš Jan ŠK Teplice 2313 2288 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK SLAVIA Liberec 2145 2162 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy 2372 2390 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK SLAVIA Liberec 2145 2162 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2221 2224 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK SLAVIA Liberec 2147 2162 Maník Mikuláš SK Děčín 2423 0 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK SLAVIA Liberec 2147 2162 Sodoma Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK SLAVIA Liberec 2147 2162 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2259 2271 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK SLAVIA Liberec 2147 2162 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2271 2277 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK SLAVIA Liberec 2194 2165 Vološin Leon ŠK Slavoj Litoměřice 2363 2400 0 soutěž
2016/2017 10 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Vltavský Vladimír TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2214 2198 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1990 2009 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2007 2013 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2121 2171 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1908 1955 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1730 1731 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Haase Pavel TJ Desko Liberec "B" 1929 1931 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2089 2062 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "B" 2016 2122 1 soutěž
2016/2017 11 Desko Liberec 2091 2084 Sochor Jiří SK Děčín 2200 2220 0 soutěž
2016/2017 9 Desko Liberec 2091 2084 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 ½ soutěž
2016/2017 8 Desko Liberec 2091 2084 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 ½ soutěž
2016/2017 7 Desko Liberec 2091 2084 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2214 2198 ½ soutěž
2016/2017 5 Desko Liberec 2091 2084 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2183 2170 ½ soutěž
2016/2017 4 Desko Liberec 2091 2084 Schula Michal ŠK AD Jičín "D" 2315 2286 ½ soutěž
2016/2017 3 Desko Liberec 2091 2084 Mikeš Jan ŠK Spartak Ústí n. L. 2189 2235 ½ soutěž
2016/2017 2 Desko Liberec 2091 2084 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2193 2182 ½ soutěž
2016/2017 1 Desko Liberec 2091 2084 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2040 2029 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Maršálek Zdenek Desko Liberec "A" 2172 2207 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Hejduk Miroslav Desko Liberec "B" 1874 1915 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "D" 2048 2044 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Vltavský Vladimír TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2214 2198 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Nosek Jan ŠK Libštát 1875 2007 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2007 2013 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Krásná Lípa 2091 2084 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2121 2171 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Krásná Lípa B 2091 2084 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK D 2121 2139 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Krásná Lípa B 2091 2084 Kokta Marcel ŠK Frýdlant 1789 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Krásná Lípa B 2091 2084 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Krásná Lípa B 2091 2084 Boreš Roman 1.Novoborský ŠK C 2132 2113 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Krásná Lípa B 2091 2084 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Krásná Lípa B 2091 2084 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK C 2016 2122 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Suchomel Aleš Desko Liberec "A" 2116 2160 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Nosek Jan ŠK Libštát 1902 1854 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Janouš Petr TJ Slavia Liberec 1908 1920 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Viták Jiří Desko Liberec "B" 1655 1777 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2093 2093 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Válek Otakar 1. Novoborský ŠK "C" 2023 2026 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2062 2049 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Krásná Lípa 2098 2128 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov "C" 2015 2011 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1891 1886 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2029 2032 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Novotný Jaroslav TJ Desko Liberec "B" 2017 2025 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Dolenský Milan ŠK Libštát 2033 2085 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Patočka Josef ŠK Zikuda Turnov "C" 1656 1692 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1948 1956 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Jareš Jiří Chess Rowdies 2007 2005 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Krásná Lípa 2134 2149 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2041 2029 ½ soutěž
2013/2014 10 Desko Liberec 2134 2149 Hrabal Ivan ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 1929 1938 1 soutěž
2013/2014 9 Desko Liberec 2134 2149 Burda Roman TJ NERATOVICE 2116 2107 1 soutěž
2013/2014 7 Desko Liberec 2134 2149 Krajíc Karel CHESS MOST 2055 2048 0 soutěž
2013/2014 2 Desko Liberec 2134 2149 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2029 2033 0 soutěž
2012/2013 3 Chess Rowdies (Slavia Lbc) 2110 2101 Tryhuba Jaroslav 1.NovoborskýŠK D 1804 1785 1 soutěž
2012/2013 2 Chess Rowdies (Slavia Lbc) 2110 2101 Ščerba Jiří ŠK Stráž pod Ralskem 1909 1918 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Jareš Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 1995 2011 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1833 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Bláha Milan ŠK Libštát "A" 2101 2065 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Sýkora Ondřej Desko Liberec "C" 2150 2125 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 2006 2021 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Černý Martin 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Kadeřábek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "A" 2235 2232 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Krásná Lípa 2110 2101 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "B" 2014 2022 1 soutěž
2012/2013 7 Chess Rowdies (Slavia Lbc) Válek Otakar 1.NovoborskýŠK D 1 soutěž
2012/2013 2 Chess Rowdies (Slavia Lbc) Ščerba Jiří ŠK Stráž pod Ralskem 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Malec Jan TJ Desko Liberec "C" 1991 1986 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2139 2130 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Frank Miroslav TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1942 1942 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2007 2017 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1975 1946 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Kadeřábek Jiří TJ Jiskra Tanvald 2203 2210 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Polák Benedikt TJ Desko Liberec "B" 2178 2186 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2032 2012 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "D" 2126 2136 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Krásná Lípa 2107 2115 Bláha Milan ŠK Libštát 2204 2147 ½ soutěž
2011/2012 11 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 Záhorbenský Jaroslav TJ Neratovice 2128 2132 0 soutěž
2011/2012 10 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 Volf Jaromír ŠK Kladno 2079 2081 0 soutěž
2011/2012 9 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 Kameník Martin MARTY Baník Most 2011 2020 0 soutěž
2011/2012 6 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 1 soutěž
2011/2012 5 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 1 soutěž
2011/2012 4 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 Cichý Miroslav CHESS MOST 2132 2122 0 soutěž
2011/2012 2 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2150 2161 0 soutěž
2011/2012 1 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 Janda Zdeněk SK Děčín 2115 2114 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Slávia Liberec 2122 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Slávia Liberec 2122 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2042 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Slávia Liberec 2122 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2138 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Slávia Liberec 2122 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "D" 2076 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Slávia Liberec 2122 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2143 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Slávia Liberec 2122 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1981 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Krásná Lípa 2122 Vavruška David ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2299 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Krásná Lípa 2122 Orság Milan Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Krásná Lípa 2122 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Krásná Lípa 2122 Fryč Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2158 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Krásná Lípa 2122 Vágner Tomáš MARTY BANÍK Most 2271 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Krásná Lípa 2122 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2143 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Krásná Lípa 2122 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2194 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Krásná Lípa 2122 Valeš Václav SK Děčín 2193 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Krásná Lípa 2122 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2400 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Krásná Lípa 2122 Tuma Jakub ŠK Viamont Teplice 2305 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Krásná Lípa 2122 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2209 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Krásná Lípa B 2031 Pospíšil Jiří ŠK Libštát B 1826 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Krásná Lípa B 2031 Petráň Jan Desko Liberec C 2087 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Krásná Lípa B 2031 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK E 1730 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Krásná Lípa B 2031 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko p.T. 1711 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Krásná Lípa B 2031 Ščerba Jiří ŠK Vegas Stráž p.R. 1895 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Krásná Lípa B 2031 Kraus Jan Bižuterie Jablonec n.N. B 1803 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Krásná Lípa B 2031 Kovář Jindřich Lokomotiva Liberec C 1945 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Krásná Lípa 2031 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1919 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Krásná Lípa 2031 Novotný Lubomír ŠK Libštát 1965 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Krásná Lípa 2031 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2087 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Krásná Lípa 2031 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Krásná Lípa 2031 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 1998 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Krásná Lípa 2031 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1973 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Krásná Lípa 2031 Malec Jan 1. Novoborský ŠK "D" 1999 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Krásná Lípa 2031 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2001 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Krásná Lípa 2031 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 2031 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Krásná Lípa 2031 Jína Jiří ŠK Česká Lípa 2124 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Krásná Lípa 2031 Paldus Petr TJ Slávia Liberec 2025 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Krásná Lípa "B" 1983 Blažej Jaroslav ŠK Varnsdorf 1909 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Krásná Lípa "B" 1983 Peníška Pavel Desko Liberec "D" 1882 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Krásná Lípa "B" 1983 Polák Benedikt Slávie Liberec 2108 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Krásná Lípa "B" 1983 Veselý Pavel ŠK Česká Lípa 1819 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Krásná Lípa "B" 1983 Dejmek Josef Bižuterie Jablonec "B" 1906 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Krásná Lípa "B" 1983 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald "B" 1785 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Krásná Lípa 1983 Polák Benedikt Desko Liberec "A" 2108 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Krásná Lípa 1983 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 1958 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Krásná Lípa 1983 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2050 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Krásná Lípa 1983 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1990 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Krásná Lípa 1983 Dolenský Milan ŠK Libštát 2088 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Krásná Lípa 1983 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1995 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Krásná Lípa 1983 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1995 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Krásná Lípa 1983 Dalecký Břetislav 1. Novoborský ŠK "D" 2070 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Krásná Lípa 1983 Kapras Jiří TJ Lokomotiva Liberec "B" 1787 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Krásná Lípa 1983 Zikuda Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1976 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Krásná Lípa 1983 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1689 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Krásná Lípa 1934 Braun Marek Desko Liberec "A" 1995 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Krásná Lípa 1934 Hojač Mojmír Jiskra Tanvald 1904 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Krásná Lípa 1934 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2128 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Krásná Lípa 1934 Maryško Leoš ŠK Libštát 1915 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Krásná Lípa 1934 Bradáč Adam TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Krásná Lípa 1934 Adamec Antonín Desko Liberec "B" 2058 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Krásná Lípa 1934 Hnát Zdeněk TJ Slávia Liberec 1894 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Krásná Lípa 1934 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1906 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Krásná Lípa 1934 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2066 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Krásná Lípa 1934 Fiedler František 1. Novoborský ŠK "D" 1825 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Krásná Lípa 1934 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1877 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Krásná Lípa "A" 1888 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1998 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Krásná Lípa "A" 1888 Filip Petr TJ Nové Město pod Smrkem 1876 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Krásná Lípa "A" 1888 Blaháček Evžen Desko Liberec "B" 2075 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Krásná Lípa "A" 1888 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1759 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Krásná Lípa "A" 1888 Špinka Petr ŠK Libštát 1891 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Krásná Lípa "A" 1888 Dalecký Břetislav 1.Novoborský ŠK "C" 2165 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Krásná Lípa C 1888 Holub Jaroslav TJ UD Hamr 1742 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Krásná Lípa C 1888 Halža Štefan 1. Novoborský ŠK E 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Krásná Lípa C 1888 Zapletal Martin ŠK Varnsdorf 1832 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Krásná Lípa B 1951 Najman Miroslav Spartak Žandov ČKD 1616 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Krásná Lípa B 1951 Blažej Jaroslav ŠK Varnsdorf 1849 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Krásná Lípa B 1951 Weiss Luboš TJ UD Hamr 1655 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Krásná Lípa B 1951 Všetíček Oldřich TJ Doksy - ŠK Weyrostek 1705 0 soutěž
2005/2006 2 TJ Krásná Lípa B 1951 Míka Martin TJ Krásná Lípa C 1693 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ Krásná Lípa B 1951 Dufek Vladimír 1. Novoborský ŠK D 1897 1 soutěž
2004/2005 11 TJ Krásná Lípa 1685 Krajíc Karel Marty Baník Most 1981 0 soutěž
2004/2005 10 TJ Krásná Lípa 1685 Janda Eduard Neratovice Nazguls 1943 0 soutěž
2004/2005 9 TJ Krásná Lípa 1685 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1424 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Krásná Lípa 1685 Kovář Ladislav ŠK ČSOBB" 1953 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ Krásná Lípa 1685 Jína Jiří 1.Novoborský ŠKA" 2126 0 soutěž
2004/2005 6 TJ Krásná Lípa 1685 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Krásná Lípa 1685 Vlček Marek Caissa Úholičky 1855 0 soutěž
2004/2005 4 TJ Krásná Lípa 1685 Král David TJ Bonex Teplice A 1859 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Krásná Lípa 1685 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2121 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Krásná Lípa 1685 Zikmund Daniel TJ Bohemians B" 2003 1 soutěž
2004/2005 1 TJ Krásná Lípa 1685 Flek Vladislav TJ PankrácB" 2049 0 soutěž
2004/2005 5 TJ Krásná Lípa B" 1685 Halasník Tomáš ŠK Weyrostek Doksy 1419 1 soutěž
2004/2005 2 TJ Krásná Lípa B" 1685 Laštůvka Jan TJ Krásná Lípa C" 1483 1 soutěž
2003/2004 9 TJ Krásná Lípa B 1619 Čapek Vladimír TJ UD Hamr 1536 1 soutěž
2003/2004 8 TJ Krásná Lípa B 1619 Černoš Michal SŠES+SOU Varnsdorf 1683 0 soutěž
2003/2004 7 TJ Krásná Lípa B 1619 Sucharda Vladimír 1. Novoborský ŠK A 1639 1 soutěž
2003/2004 5 TJ Krásná Lípa B 1619 Bačkovský Rostislav Spartak Žandov ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Krásná Lípa B 1619 Tomoszek Vladislav TJ Jiskra Cvikov 1 soutěž
2003/2004 3 TJ Krásná Lípa B 1619 Hanzlík Martin ŠK Weyrostek Doksy 1588 1 soutěž
2003/2004 2 TJ Krásná Lípa B 1619 Majstr Tomáš 1. Novoborský ŠK B 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Krásná Lípa B 1619 Růžička Jaroslav TJ Krásná Lípa C 1540 1 soutěž