Hráč Lacina Ladislav

Lacina Ladislav

User Pic
Jméno: Lacina Ladislav
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1572
Elo mezinárodní: 1573
ID: 3303
FIDE ID: 310808
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 1572 Švadlenka Miloslav SK Slavoj Čáslav A 0 1739 0
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 1572 Pressler Robert Klub šachistů Říčany 1925 G 1493 1562 1
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 F 0 1589 Doležal Oldřich ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 1
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 F 0 1589 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1782 1803 ½
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 F 0 1589 Smolka Josef ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1766 1796 0
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 F 0 1589 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1866 1856 0
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 F 0 1589 Harcuba Adam TJ AŠ Mladá Boleslav A 1666 1665 0
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 F 0 1578 Strnad Michael KŠ Říčany 1925 E 1531 1803 1
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 F 0 1578 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem F 0 1525 1
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1589 Hroník Petr JAWA Brodce B 1916 1923 0
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1589 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1821 1828 0
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1589 Gernert Otakar TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 0
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1589 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1728 1744 0
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1578 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1905 ½
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1578 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 0 1624 0
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1578 Kurek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 G 1647 1566 ½
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1569 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany B 1482 1503 ½
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1569 Zoubek Vladimír Šachový klub Příbram Baník B 1535 1549 1
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1569 Schill Daniel Sokol Neveklov 0 1353 1
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1569 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1809 1806 ½
2017/2018 11 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Gernert Otakar Sokol Struhařov B 2050 2059 0
2017/2018 9 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B 1678 1591 ½
2017/2018 8 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Hroník Petr Jawa Brodce C 1911 1922 0
2017/2018 7 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Konopka Aleš Stříbrná Skalice C 0 1527 1
2017/2018 6 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Rybáček Jiří Medvědi Zvole B 0 1525 ½
2017/2018 5 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Vávra Stanislav Spartak Vlašim C 1932 1892 0
2017/2018 3 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1733 1726 0
2017/2018 2 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Moravec Marek Klub šach. Říčany 1925 H 0 0 1
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 1451 ½
2016/2017 8 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Chomický Josef Sokol Postupice 1562 1
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Vašák Martin Jawa Brodce C 1648 0
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Skála Radim Sokol Struhařov B 1576 ½
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Smolka Josef Kostelec n. Č. L. C 1855 1860 0
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Studzinski Boleslav KŠ Stříbrná Skalice B 1650 1650 ½
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany C 1596 1582 0
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2004 0
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Skála Radim Sokol Struhařov B 1576 1
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim D 1692 0
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 0
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1495 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Vašák Martin Jawa Brodce C 1648 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1712 1694 0
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 2068 2061 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1591 ŠK Jince A 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1591 Konopka Aleš Stříbrná Skalice 1611 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1591 Maršálek Miroslav ŠK Jince A 1540 ½
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 D 1648 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 0
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim C 1782 1739 0
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2028 0
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 Vávra Stanislav ŠK Pravonín B 1833 ½
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1615 0
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1498 ½
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1426 ½
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1648 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1880 1872 0
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1648 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice A 1474 0
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1648 Plechata Pavel TJ Kavalier Sázava A 1426 0
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1648 Vlková Anežka ŠK Pravonín 1515 1637 ½
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1648 Teska Jan Sparta Kutná Hora B 1459 1
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1694 Švec Stanislav Sokol Český Brod C 1390 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 G 1694 Sedliak Michal Kostelec nad Č./lesy C 1000 ½
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1694 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 H 1456 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 G 1694 Laštovka Ondřej DDM Sokol Nymburk D 1100 1
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1694 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1346 1
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1694 Voříšek Martin TcJ Sokol Benešov A 1841 1807 0
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1694 Zlámaná Táňa Stříbrná Skalice A 1250 1
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice A 1786 1
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1818 1830 0
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1632 1781 0
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1729 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1399 1
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1729 Červíček Bohumil TJ Sokol Hostivice B 1412 1
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1729 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1722 1701 0
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1729 Zadina Jaroslav TJ Jince A 1564 ½
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1729 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1793 0
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1729 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1564 0
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1729 Vávra Stanislav Dolní Kralovice A 1770 1
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1770 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov 2002 1897 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1770 Novotný Roman TJ Sparta Kutná Hora B 1845 1821 0
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1770 Pech Hynek Sokol Kolín D 1807 1789 ½
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1770 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice A 2077 2098 0
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1770 Král Pavel Sokol Neveklov 1683 ½
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1770 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice B 1962 1914 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1770 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 0
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1770 Horák Martin Sokol Český Brod B 1671 1
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1770 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1798 0
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1770 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod A 1782 1755 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Král Pavel Sokol Neveklov A 1662 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1824 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Mazánek David Joly Lysá nad Labem E 1909 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Králík Vladimír ŠK Příbram Baník A 1792 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Pýcha Patrik Spartak Dolní Kralovice A 1623 ½
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole A 1510 ½
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Hochman Jan SK Pyrit Příbram C 1655 ½
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1899 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov A 1909 1
2009/2010 2 Biomedica Říčany B 1702 Malá Anna Biomedica Říčany C 1683 1
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany F 1702 Hrdina Robin Spartak Vlašim B 2048 ½
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany F 1702 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 ½
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany F 1702 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1919 0
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany F 1702 Mrázek Vladimír TJ Sokol Sendražice A 1955 1
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany F 1702 Havlíček Pavel BIOMEDICA Říčany D 1756 1
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany F 1702 Valtera Jiří Sokol Český Brod B 1987 0
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany F 1702 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1924 0
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany F 1702 Macků Emil TJ Sokol Benešov 1957 0
2008/2009 11 Biomedica Říčany F 1702 Jirásek Michael Sokol Český Brod B 1464 1
2008/2009 8 Biomedica Říčany F 1702 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1922 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany F 1702 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1857 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany F 1702 Píša Ivo Sokol Pečky A 1742 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany F 1702 Nguyen Martin Sokol Benešov A 1858 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany F 1702 Hlavica Břetislav Sokol Sendražice B 1705 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany F 1702 Blümel Michal Biomedica Říčany E 1684 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany F 1702 Koyš Milan Kostelec nad Černými lesy B 2088 0
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1998 0
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1746 0
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1980 0
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Kaucký Jaroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1700 0
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1876 0
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1800 1
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Holub Milan JAWA Brodce B 2116 0
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2040 0
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1876 ½
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Buřil Petr TJ Tourist Biomedica Říčany F 2039 0
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 Zamrazil Jan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 0
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany D 1686 Vocilka Jiří TJ Stadion Kutná Hora B 1845 ½
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany D 1686 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole A 1609 1
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany D 1686 Sládek Oldřich Sokol Neveklov 1862 0
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany D 1686 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1843 0
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany D 1686 Forman Miroslav ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 1
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany D 1686 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov B 1
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany D 1686 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1921 ½
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany D 1686 Staněk Ondřej TJ Spartak Vlašim B 1691 0
2006/2007 10 Biomedica Říčany C 1686 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice 1795 ½
2006/2007 7 Biomedica Říčany C 1686 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1817 1
2006/2007 2 Biomedica Říčany C 1686 Říha Jaroslav Biomedica Říčany B 2053 0
2005/2006 11 Biomedica Říčany D 1701 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2016 0
2005/2006 10 Biomedica Říčany D 1701 Blažek Ladislav Sokol Benešov B 1729 ½
2005/2006 9 Biomedica Říčany D 1701 Eisner Michal Sokol Pečky A 2002 0
2005/2006 8 Biomedica Říčany D 1701 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. B 1934 0
2005/2006 7 Biomedica Říčany D 1701 Kořínek Jan Sokol Postupice 1586 ½
2005/2006 6 Biomedica Říčany D 1701 Sládek Oldřich Jawa Brodce B 1866 ½
2005/2006 5 Biomedica Říčany D 1701 Král Pavel Sokol Neveklov 1565 0
2005/2006 4 Biomedica Říčany D 1701 Vozábal David Sokol Struhařov 1870 0
2005/2006 2 Biomedica Říčany D 1701 Zamrazil Jan Biomedica Říčany E 1673 0
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany C 1693 Matoušek Libor Stad.Kutná Hora B 1786 1
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany C 1693 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1656 ½
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany C 1693 Gernert Otakar Sokol Struhařov 1980 0
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany C 1693 Vrba Bohuslav Sokol Sendražice B 1813 ½
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany C 1693 Závůrková Monika Kavalier Sázava A 1722 1
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany C 1693 Gabriel Jan Sokol Kolín D 1884 0
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany C 1693 Pavlíček Jan BOHEMIA PoděbradyB 1817 0
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany C 1693 Žák Zbyněk Sokol Pečky B 1820 0
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany C 1693 Šilhánek Jindřich Kostelec n.Č.l.B 1
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany C 1693 Ač Michal BIOMEDICA Říčany D 2243 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany C 1703 Bednařík Radovan Kostelec n.Č.l. B 1776 0
2003/2004 10 Biomedica Říčany C 1703 Gabriel Jan Sokol Kolín G 0
2003/2004 9 Biomedica Říčany C 1703 Kolouch Tomáš Sokol Benešov C 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany C 1703 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1797 ½
2003/2004 6 Biomedica Říčany C 1703 Král Pavel Sokol Neveklov 1567 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany C 1703 Jílek Vladimír Stad.Kutná Hora B 1697 0
2003/2004 4 Biomedica Říčany C 1703 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim C 1665 0
2003/2004 3 Biomedica Říčany C 1703 Hlína Miloš Biomedica Říčany E 1752 ½
2003/2004 2 Biomedica Říčany C 1703 Starec Jan JAWA Brodce B 1501 1
2003/2004 1 Biomedica Říčany C 1703 Blažek Karel Kavalier Sázava 1632 ½
2003/2004 1 Biomedica Říčany C 1703 Blažek Karel Kavalier Sázava 1632 ½