Hráč Hradský Aleš

Hradský Aleš

User Pic
Jméno: Hradský Aleš
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1851
Elo mezinárodní: 1875
ID: 15172
FIDE ID: 328570
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Prostějov C 1818 1803 Pavel Richard Sigmia Olomouc A 1909 1907 0
2018/2019 10 SK Prostějov C 1818 1803 Heger Miroslav Sigmia Senior Olomouc B 1497 1663 1
2018/2019 9 SK Prostějov C 1818 1803 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1779 1827 1
2018/2019 8 SK Prostějov C 1818 1803 Nedoma Zdeněk T.J. Sokol Tovačov 0 1314 1
2018/2019 7 SK Prostějov C 1813 1803 Kolmaš Oldřich Šachový klub Olomouc B 1766 1766 1
2018/2019 6 SK Prostějov C 1813 1803 Burget Martin Sokol Konice 0 0 1
2018/2019 5 SK Prostějov C 1813 1803 Petr Jiří Meopta Přerov Vinary 1933 1960 1
2018/2019 4 SK Prostějov C 1813 1803 Skládal Leoš SK Prostějov B 1289 1477 1
2018/2019 3 SK Prostějov C 1813 1803 Potrok Roman Sokol Citov 0 1421 1
2018/2019 2 SK Prostějov C 1813 1803 Šubert Josef T.J. Sokol Přemyslovice 1744 1731 1
2018/2019 1 SK Prostějov C 1813 1803 Jiříček Vojtěch T.J. Sokol Skalička B 1536 1570 1
2017/2018 11 SK Prostějov B 1766 1737 Štec František Spartak Přerov 1925 1874 ½
2017/2018 10 SK Prostějov B 1766 1737 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2013 2010 ½
2017/2018 9 SK Prostějov B 1766 1737 Tomášek Ladislav AŠK DA Olomouc C 0 1639 0
2017/2018 8 SK Prostějov B 1766 1737 Šlapák Vladislav T.J. Sokol Citov 0 1694 1
2017/2018 7 SK Prostějov B 1757 1737 Kučera Jiří ŠK SIGMIA Olomouc A 2016 2019 0
2017/2018 6 SK Prostějov B 1757 1737 Musil Vítězslav A64 PŘF UP Olomouc 1994 1966 0
2017/2018 5 SK Prostějov B 1766 1737 Nehyba Martin T.J. Sokol Skalička 2112 2003 0
2017/2018 4 SK Prostějov B 1766 1737 Svoboda Otakar ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1673 1637 ½
2017/2018 3 SK Prostějov B 1766 1737 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 0 1762 1
2017/2018 2 SK Prostějov B 1766 1737 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice B 0 1830 ½
2017/2018 11 SK Prostějov 1766 1737 Kašpárek Jiří AŠK Olomouc B 1756 1799 1
2015/2016 9 SK Prostějov C 1793 1813 Londin Milan SK Prostějov E 1711 ½
2015/2016 8 SK Prostějov C 1793 1813 Tesař Jan SK Prostějov D 1444 1444 1
2015/2016 5 SK Prostějov C 1793 1813 Tesař Jan SK Prostějov D 1444 1444 ½
2015/2016 4 SK Prostějov C 1793 1813 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov C 1504 ½
2015/2016 3 SK Prostějov C 1793 1813 Kubina Felix SK Prostějov E 1647 1
2015/2016 2 SK Prostějov C 1793 1813 Tesař Jan SK Prostějov D 1444 1444 1
2015/2016 1 SK Prostějov C 1793 1813 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov C 1504 1
2015/2016 10 SK Prostějov B 1793 1813 Kašparovský Petr T.J. Sokol Konice 1926 1
2015/2016 9 SK Prostějov B 1793 1813 Čechál Martin Spartak Přerov 1960 2035 0
2015/2016 8 SK Prostějov B 1793 1813 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 0
2015/2016 7 SK Prostějov B 1793 1813 Nehyba Martin T.J. Sokol Skalička B 1805 1861 1
2015/2016 6 SK Prostějov B 1793 1813 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice B 2068 2056 1
2015/2016 5 SK Prostějov B 1793 1813 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1943 1981 1
2015/2016 4 SK Prostějov B 1793 1813 Opletal Josef T.J. Sokol Citov 1739 1759 1
2015/2016 2 SK Prostějov B 1793 1813 Kamarád František A64 Př.F UP Olomouc 1839 1757 0
2015/2016 1 SK Prostějov B 1793 1813 Mikulka Jan Sigmia Senior Olomouc B 1849 1849 ½
2014/2015 11 SK Prostějov B 1792 1868 Zvoníček Václav SK Junior Prostějov 1902 1
2014/2015 10 SK Prostějov B 1792 1868 Šeiner Jiří T. J. Sokol Hranice 1793 1
2014/2015 9 SK Prostějov B 1792 1868 Čala Jiří T. J. Sokol Tovačov 1723 1751 1
2014/2015 7 SK Prostějov B 1792 1868 Mikulka Jan ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1885 ½
2014/2015 6 SK Prostějov B 1792 1868 Hájek Zdeněk T. J. Sokol Přemyslovice B 1932 1906 ½
2014/2015 5 SK Prostějov B 1792 1868 Jiříček Jakub T. J. Sokol Skalička B 1579 1712 1
2014/2015 4 SK Prostějov B 1792 1868 Pinkava Jaroslav T. J. Sokol Konice 1799 1
2014/2015 2 SK Prostějov B 1792 1868 Jemelka Jan Spartak Přerov 1994 1982 1
2014/2015 1 SK Prostějov B 1792 1868 Šlapák Vladislav ŠK Vinary 1649 0
2014/2015 1 SK Prostějov C 1792 1868 Navrátil Pavel SK ROŠADA Prostějov D 1515 0
2014/2015 11 SK Prostějov 1792 1868 Biolková Jana A64 PřF Olomouc 1586 1332 ½
2014/2015 8 SK Prostějov 1792 1868 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1796 1882 1
2014/2015 5 SK Prostějov 1792 1868 Burgetha Jaroslav TJ Zlaté Hory 1337 1
2014/2015 3 SK Prostějov 1792 1868 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1991 1990 1
2013/2014 7 SK Prostějov D 1768 1775 Musil Roman SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 1
2013/2014 6 SK Prostějov D 1768 1775 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov D 1597 1622 1
2013/2014 5 SK Prostějov D 1768 1775 Svoboda Jaromír SK ROŠÁDA Prostějov C 1444 1
2013/2014 4 SK Prostějov D 1768 1775 Ošťádal Josef Sk Junior Prostějov A 1594 1
2013/2014 3 SK Prostějov D 1768 1775 Londin Šimon SK Prostějov E 1552 1552 ½
2013/2014 2 SK Prostějov D 1768 1775 Trimmel Bohuslav SK Prostějov C 1773 1734 1
2013/2014 1 SK Prostějov D 1768 1775 Marák Aleš Sk Junior Prostějov B 1000 1
2013/2014 9 SK Prostějov B 1768 1775 Přikryl Tomáš SK Přerov 1996 1991 0
2013/2014 8 SK Prostějov B 1768 1775 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice B 1987 2003 0
2013/2014 7 SK Prostějov B 1768 1775 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1793 1
2013/2014 6 SK Prostějov B 1768 1775 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1972 1999 ½
2013/2014 5 SK Prostějov B 1768 1775 Novák Bořivoj T.J. Sokol Hranice 1844 1800 1
2013/2014 4 SK Prostějov B 1768 1775 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 0
2013/2014 3 SK Prostějov B 1768 1775 Vozák Lukáš T.J. Sokol Skalička B 1817 1776 1
2013/2014 2 SK Prostějov B 1768 1775 Kašparovský Petr T.J. Sokol Konice 1849 0
2013/2014 1 SK Prostějov B 1768 1775 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2116 2009 ½
2012/2013 9 SK Prostějov 1756 1778 Krejsa David Rošáda Prostějov D 1766 1631 ½
2012/2013 8 SK Prostějov 1756 1778 Kocmel Rostislav Rošáda Prostějov C 1740 1739 1
2012/2013 5 SK Prostějov 1756 1778 Kubíček Miroslav Rošáda Prostějov E 1000 1
2012/2013 4 SK Prostějov 1756 1778 Krejsa David Rošáda Prostějov D 1766 1631 1
2012/2013 3 SK Prostějov 1756 1778 Kocmel Rostislav Rošáda Prostějov C 1740 1739 1
2012/2013 10 SK Prostějov B 1756 1778 Král Jan TJ Sokol Konice 1692 1
2012/2013 9 SK Prostějov B 1756 1778 Hejnar Petr GARDE Calcio Olomouc B 1849 1
2012/2013 8 SK Prostějov B 1756 1778 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1592 1
2012/2013 7 SK Prostějov B 1756 1778 Kopčil Ondřej AŠK DA Olomouc 1790 1746 0
2012/2013 6 SK Prostějov B 1756 1778 Šlapák Vladislav SK Přerov 1606 ½
2012/2013 5 SK Prostějov B 1756 1778 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1545 1
2012/2013 4 SK Prostějov B 1756 1778 Malinovský Leo ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1753 1718 1
2012/2013 3 SK Prostějov B 1756 1778 Ďatel Oldřich TJ Sokol Tovačov 1668 1
2012/2013 2 SK Prostějov B 1756 1778 Vozák Luboš TJ Sokol Skalička B 1657 ½
2012/2013 1 SK Prostějov B 1756 1778 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1598 ½
2011/2012 9 Sportovní klub Prostějov D 1815 1785 Vejmola Adam SK Junior Prostějov A 1652 0
2011/2012 8 Sportovní klub Prostějov D 1815 1785 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice C 1548 1
2011/2012 5 Sportovní klub Prostějov D 1815 1785 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov E 1261 1
2011/2012 4 Sportovní klub Prostějov D 1815 1785 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov D 1749 1
2011/2012 3 Sportovní klub Prostějov D 1815 1785 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1554 1
2011/2012 2 Sportovní klub Prostějov D 1815 1785 Korčák Michal TJ Sokol Konice B 1000 1
2011/2012 10 SK Prostějov B 1815 1785 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1627 0
2011/2012 9 SK Prostějov B 1815 1785 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1710 ½
2011/2012 7 SK Prostějov B 1815 1785 Štěpán Petr SK Přerov 1753 ½
2011/2012 5 SK Prostějov B 1815 1785 Vozák Lukáš Sokol Skalička B 1729 ½
2011/2012 4 SK Prostějov B 1815 1785 Kolašín Jan A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 ½
2011/2012 3 SK Prostějov B 1815 1785 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 1
2011/2012 2 SK Prostějov B 1815 1785 Hejnar Petr GARDE Calcio Olomouc B 1860 0
2011/2012 1 SK Prostějov B 1815 1785 Svoboda Otakar Sigmia Senior klub Olomouc B 1765 1763 1
2010/2011 11 SK Prostějov B 1795 Kodym Pavel Sigmia Olomouc A 1717 ½
2010/2011 10 SK Prostějov B 1795 Bureš Michael SK ROŠÁDA Prostějov B 1553 1
2010/2011 9 SK Prostějov B 1795 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1639 ½
2010/2011 8 SK Prostějov B 1795 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1499 1
2010/2011 7 SK Prostějov B 1795 Hrabal Jiří SIgmia Olomouc B 1684 0
2010/2011 5 SK Prostějov B 1795 Bednář Václav TJ Sokol Skalička B 1748 1
2010/2011 4 SK Prostějov B 1795 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc B 1805 0
2010/2011 3 SK Prostějov B 1795 Lukša Zdeněk SK Přerov 1942 ½
2010/2011 2 SK Prostějov B 1795 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1760 1
2010/2011 1 SK Prostějov B 1795 Vaculík Cyril TJ Sokol Tovačov 1000 1
2010/2011 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1795 A64 PřF UP Olomouc 1
2010/2011 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1795 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1896 1
2010/2011 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1795 Kropáč Zdeněk LOKO Zábřeh 1741 ½
2010/2011 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1795 Zdražil Jan AŠK DA Olomouc 1628 1
2010/2011 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1795 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2016 0
2010/2011 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1795 Fiala Jiří Garde Calcio Olomouc 1937 0
2010/2011 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1795 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1785 1
2010/2011 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1795 Petr Jiří Spartak Přerov 1940 ½
2010/2011 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1795 Frnka René TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2166 0
2009/2010 10 SK Prostějov C 1765 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov D 1414 ½
2009/2010 9 SK Prostějov C 1765 Kracík Zbyněk SK Junior Prostějov 1679 0
2009/2010 8 SK Prostějov C 1765 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice C 1821 0
2009/2010 5 SK Prostějov C 1765 Oulehla Jakub SK ROŠÁDA Prostějov D 1416 1
2009/2010 4 SK Prostějov C 1765 Grbin Daniel SK Junior Prostějov 1
2009/2010 3 SK Prostějov C 1765 Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice C 1672 1
2009/2010 2 SK Prostějov C 1765 Musil Jaroslav SK ROŠÁDA Prostějov C 1302 1
2009/2010 11 SK Prostějov B 1765 Unzeitig Libor AŠK Olomouc B 1781 ½
2009/2010 10 SK Prostějov B 1765 Dopita Bohumil A64 DDM Olomouc 2136 ½
2009/2010 9 SK Prostějov B 1765 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1614 ½
2009/2010 8 SK Prostějov B 1765 Goroš Jan Garde Calcio Olomouc B 1833 1
2009/2010 7 SK Prostějov B 1765 Mikeš František Spartak Přerov B 1586 ½
2009/2010 6 SK Prostějov B 1765 Hájek Zdeněk TJ Sokol Konice 1625 ½
2009/2010 5 SK Prostějov B 1765 Mathon Dimitrij SK Přerov 1735 1
2009/2010 4 SK Prostějov B 1765 Bednář Václav TJ Sokol Skalička B 1767 1
2009/2010 2 SK Prostějov B 1765 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1855 ½
2009/2010 1 SK Prostějov B 1765 Hons Bohuslav TJ Sokol Hranice 1580 ½
2008/2009 11 Sportovní klub Prostějov B 1900 Šimíček Jiljí TJ Sokol Skalička B 1
2008/2009 10 Sportovní klub Prostějov B 1900 Turek Josef Garde Calcio Olomouc B 1584 1
2008/2009 9 Sportovní klub Prostějov B 1900 Geryk Milan Spartak Přerov B 1697 1
2008/2009 8 Sportovní klub Prostějov B 1900 Vašek Rostislav Sigmia Senior klub Olomouc B 1720 1
2008/2009 7 Sportovní klub Prostějov B 1900 Srkala Tomáš TJ Sokol Hranice 1497 1
2008/2009 6 Sportovní klub Prostějov B 1900 Lukša Zdeněk Sportovní klub Přerov 1985 1
2008/2009 5 Sportovní klub Prostějov B 1900 Orava Milan TJ Sokol Skalička A 1761 ½
2008/2009 4 Sportovní klub Prostějov B 1900 Hrabal Michal A64 DDM Olomouc 1907 1
2008/2009 3 Sportovní klub Prostějov B 1900 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1844 ½
2008/2009 2 Sportovní klub Prostějov B 1900 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 1
2008/2009 1 Sportovní klub Prostějov B 1900 Hájek Zdeněk TJ Sokol Konice 1461 ½
2008/2009 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1900 Nekovář Evžen Sigmia Olomouc 1963 ½
2008/2009 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1900 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1842 ½
2008/2009 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1900 Reichl Roman LOKO Zábřeh 1817 ½
2008/2009 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1900 Chvojka Antonín DDM&TJ Mohelnice 1720 ½
2008/2009 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1900 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1949 0
2008/2009 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1900 Zapletal Milan TJ UNEX ŠK Uničov 1918 ½
2008/2009 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1900 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2144 0
2008/2009 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1900 Jemelka Jan Spartak Přerov 2004 0
2007/2008 11 Sportovní klub Prostějov C 1753 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1916 0
2007/2008 10 Sportovní klub Prostějov C 1753 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1755 0
2007/2008 9 Sportovní klub Prostějov C 1753 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1863 0
2007/2008 8 Sportovní klub Prostějov C 1753 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1758 ½
2007/2008 7 Sportovní klub Prostějov C 1753 Přikryl Tomáš Sportovní klub Přerov 1987 ½
2007/2008 6 Sportovní klub Prostějov C 1753 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov B 1732 1
2007/2008 5 Sportovní klub Prostějov C 1753 Goroš Jan Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1886 ½
2007/2008 3 Sportovní klub Prostějov C 1753 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička 1769 1
2007/2008 2 Sportovní klub Prostějov C 1753 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc B 1882 0
2006/2007 4 SK Prostějov B 1883 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1970 ½
2006/2007 3 SK Prostějov B 1883 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1878 0
2006/2007 1 SK Prostějov B 1883 Brückner Roman ŠK Šternberk 1610 ½