Hráč Bednář Martin

Bednář Martin

User Pic
Jméno: Bednář Martin
Oddíl: TJ Sokol Skalička z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1741
Elo mezinárodní: 1740
ID: 27535
FIDE ID: 359858
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Skalička A 1743 1730 Růžička Milan ŠK 1921 Zábřeh 2071 2004 0
2018/2019 10 Sokol Skalička A 1728 1730 Burgetha Jaroslav TJ Zlaté Hory 1389 1420 1
2018/2019 9 Sokol Skalička A 1728 1730 Londin Milan ROŠÁDA Prostějov A 1813 1796 1
2018/2019 8 Sokol Skalička A 1720 1730 Macík Milan SK Řetězárna 1646 1585 1
2018/2019 6 Sokol Skalička A 1722 1730 Kolář Radomír ŠK Jeseník A 1641 1693 ½
2018/2019 4 Sokol Skalička A 1723 1735 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1681 1708 ½
2018/2019 3 Sokol Skalička A 1727 1735 Vodák Vojtěch ŠK Velké Losiny B 1528 1543 1
2018/2019 2 Sokol Skalička A 1727 1735 Růžičková Ema A64 PřF Olomouc 1280 1399 ½
2018/2019 10 T.J. Sokol Skalička B 1728 1730 Kolmaš Oldřich Šachový klub Olomouc B 1766 1766 1
2018/2019 9 T.J. Sokol Skalička B 1720 1730 Fréhar Jan Sokol Konice 1694 1657 1
2018/2019 8 T.J. Sokol Skalička B 1720 1730 Štec František Meopta Přerov Vinary 1885 1850 ½
2018/2019 7 T.J. Sokol Skalička B 1722 1730 Marčík Filip SK Prostějov B 1264 1389 1
2018/2019 6 T.J. Sokol Skalička B 1722 1730 Potrok Jakub Sokol Citov 1080 1372 ½
2018/2019 4 T.J. Sokol Skalička B 1723 1735 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 0
2018/2019 3 T.J. Sokol Skalička B 1727 1735 Pavel Richard Sigmia Olomouc A 1890 1908 0
2018/2019 2 T.J. Sokol Skalička B 1727 1735 Macura Petr Sigmia Senior Olomouc B 0 1358 ½
2018/2019 1 T.J. Sokol Skalička B 1727 1735 Kment Michal SK Prostějov C 1676 1682 1
2017/2018 11 T.J. Sokol Skalička 1727 1736 Ociepka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 0 1339 1
2017/2018 10 T.J. Sokol Skalička 1727 1736 Dočkal Petr ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 0 1250 1
2017/2018 9 T.J. Sokol Skalička 1727 1736 Dvořák David T.J. Sokol Konice 0 0 1
2017/2018 8 T.J. Sokol Skalička 1727 1736 Popelka Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1972 1967 0
2017/2018 7 T.J. Sokol Skalička 1727 1736 Táborský Jindřich SK Prostějov C 0 1179 1
2017/2018 6 T.J. Sokol Skalička 1727 1736 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov 0 1591 1
2017/2018 4 T.J. Sokol Skalička 1727 1736 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc C 1781 1762 ½
2017/2018 3 T.J. Sokol Skalička 1727 1736 Hradílek Karel T.J. Sokol Citov 0 1231 1
2017/2018 7 Sokol Skalička B 1727 1736 Filouš Jiří Spartak Přerov B 1814 1795 ½
2017/2018 5 Sokol Skalička B 1727 1736 Rabel Tomáš Sokol Hranice 1533 1540 ½
2017/2018 4 Sokol Skalička B 1727 1736 Ďatel Oldřich Sokol Tovačov 0 1747 ½
2017/2018 3 Sokol Skalička B 1727 1736 Kincl Dobromir Sokol Skalička D - Špičky 1728 1724 ½
2016/2017 6 Sokol Skalička D - Špičky 1767 1774 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1943 1981 1
2016/2017 5 Sokol Skalička D - Špičky 1767 1774 Šeiner Jiří Sokol Hranice B 1789 0
2016/2017 3 Sokol Skalička D - Špičky 1767 1774 SK Hradčany 1
2016/2017 1 Sokol Skalička D - Špičky 1767 1774 Svoboda Jaroslav Sokol Skalička C 1712 0
2015/2016 6 Sokol Skalička C 1767 1774 Šenkyřík Miroslav SK Hradčany 1000 0
2015/2016 2 Sokol Skalička C 1767 1774 Geryk Milan Spartak Přerov B 1661 ½
2015/2016 10 T.J. Sokol Skalička B 1767 1774 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1860 1898 0
2015/2016 9 T.J. Sokol Skalička B 1767 1774 Přikrylová Iva ŠK Vinary 1810 1
2015/2016 7 T.J. Sokol Skalička B 1767 1774 Skládal Leoš SK Prostějov B 1515 1
2015/2016 6 T.J. Sokol Skalička B 1767 1774 Škvír Ivo A64 Př.F UP Olomouc 1599 1566 ½
2015/2016 5 T.J. Sokol Skalička B 1767 1774 Sapík Miloslav Sigmia Senior Olomouc B 1781 ½
2015/2016 4 T.J. Sokol Skalička B 1767 1774 Řihošek Vladimír T.J. Sokol Tovačov 1658 ½
2015/2016 3 T.J. Sokol Skalička B 1767 1774 Král Jan T.J. Sokol Konice 1663 1
2015/2016 11 TJ Sokol Skalička 1767 1774 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice A 1944 1981 0
2015/2016 10 TJ Sokol Skalička 1767 1774 Štěpán Petr AŠK DA Olomouc B 1794 1788 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Skalička 1767 1774 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc A 1616 1621 1
2015/2016 7 TJ Sokol Skalička 1767 1774 Vodák Rostislav TJ Sokol Velké Losiny B 1920 0
2015/2016 5 TJ Sokol Skalička 1767 1774 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1754 1760 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Skalička 1767 1774 Švécar František TJ Sokol Šumperk A 1821 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Skalička 1767 1774 Snášel Michal ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1857 1857 ½
2014/2015 11 T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 Pinkava Jaroslav T. J. Sokol Konice 1799 ½
2014/2015 10 T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 Peřina Michal AŠK DA Olomouc B 2005 1955 ½
2014/2015 9 T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1931 1968 ½
2014/2015 8 T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 Potrok Roman ŠK Vinary 1186 ½
2014/2015 7 T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 Hanák František SK Junior Prostějov 1527 ½
2014/2015 6 T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 Zapletal Stanislav T. J. Sokol Hranice 1705 ½
2014/2015 5 T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 Závůrka Roman SK Prostějov B 2155 2150 0
2014/2015 3 T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 Oral Josef ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1831 1779 1
2014/2015 1 T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 Čala Jiří T. J. Sokol Tovačov 1723 1751 1
2014/2015 10 Sokol Skalička 1761 1760 A64 PřF Olomouc 1
2014/2015 8 Sokol Skalička 1761 1760 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1649 1624 1
2014/2015 7 Sokol Skalička 1761 1760 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1796 1882 0
2014/2015 4 Sokol Skalička 1761 1760 Zvoníček Václav SK Prostějov 1902 0
2014/2015 3 Sokol Skalička 1761 1760 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1704 ½
2014/2015 2 Sokol Skalička 1761 1760 Konečný Martin AŠK DA Olomouc 1963 1999 ½
2014/2015 1 Sokol Skalička 1761 1760 Brückner Michal ŠK Šternberk 1711 1
2013/2014 8 T.J. Sokol Skalička B 1742 1728 Novák Bořivoj T.J. Sokol Hranice 1844 1800 ½
2013/2014 7 T.J. Sokol Skalička B 1742 1728 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 ½
2013/2014 1 T.J. Sokol Skalička B 1742 1728 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1793 1
2013/2014 8 Sokol Skalička 1742 1728 Kubíček Miroslav ROŠÁDA Prostějov 1916 ½
2013/2014 7 Sokol Skalička 1742 1728 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk 1820 1777 ½
2013/2014 4 Sokol Skalička 1742 1728 Kamarád František A64 PřF Olomouc 1713 1899 ½
2013/2014 3 Sokol Skalička 1742 1728 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc 1871 1839 ½
2013/2014 2 Sokol Skalička 1742 1728 Filouš Jiří Spartak Přerov 1875 1875 ½
2013/2014 1 Sokol Skalička 1742 1728 Prucek Ladislav Sokol Přemyslovice 1896 1856 ½
2012/2013 11 TJ Sokol Skalička 1763 1777 Filouš Jiří Spartak Přerov 1744 0
2012/2013 10 TJ Sokol Skalička 1763 1777 Kotrys Tomáš A64 PřF UP Olomouc 1695 1685 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Skalička 1763 1777 Kopčil Ondřej Sigmia Olomouc 1790 1746 0
2012/2013 7 TJ Sokol Skalička 1763 1777 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1706 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Skalička 1763 1777 Hájek Milan LOKO Zábřeh 1810 0
2012/2013 4 TJ Sokol Skalička 1763 1777 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1830 1798 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Skalička 1763 1777 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1940 1931 0
2012/2013 1 TJ Sokol Skalička 1763 1777 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Skalička B 1763 1777 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1782 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Skalička B 1763 1777 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2022 1993 0
2012/2013 5 TJ Sokol Skalička B 1763 1777 Ďatel Oldřich TJ Sokol Tovačov 1668 0
2012/2013 4 TJ Sokol Skalička B 1763 1777 Skládal Leoš SK Junior A 1000 1
2012/2013 3 TJ Sokol Skalička B 1763 1777 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1659 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Skalička B 1763 1777 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1854 0
2011/2012 11 TJ Sokol Skalička 1776 1750 Šipka Jiří ŠK Loštice 1637 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Skalička 1776 1750 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1713 0
2011/2012 9 TJ Sokol Skalička 1776 1750 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1888 1943 0
2011/2012 8 TJ Sokol Skalička 1776 1750 Dočekalová Alexandra SK Prostějov 1805 1820 0
2011/2012 7 TJ Sokol Skalička 1776 1750 Novák Petr LOKO Zábřeh 1754 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Skalička 1776 1750 Molnár Jiří Sigmia Olomouc 1851 1918 0
2011/2012 3 TJ Sokol Skalička 1776 1750 Čechovský Zdeněk TJ Spartak Přerov 1653 1
2011/2012 2 TJ Sokol Skalička 1776 1750 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1997 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Skalička 1776 1750 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1990 1978 1
2011/2012 10 Sokol Skalička B 1776 1750 Kolašín Jan A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 ½
2011/2012 9 Sokol Skalička B 1776 1750 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc B 1885 ½
2011/2012 8 Sokol Skalička B 1776 1750 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1997 1873 ½
2011/2012 5 Sokol Skalička B 1776 1750 Virgler Karel SK Prostějov B 1927 1899 1
2011/2012 4 Sokol Skalička B 1776 1750 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 ½
2011/2012 2 Sokol Skalička B 1776 1750 Šeiner Jiří TJ Sokol Hranice 1775 1
2011/2012 1 Sokol Skalička B 1776 1750 Ďatel Oldřich TJ Sokol Tovačov 1250 1
2010/2011 11 TJ Sokol Skalička B 1788 Šneidr Michal TJ Sokol Tovačov 1250 1
2010/2011 9 TJ Sokol Skalička B 1788 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov B 1739 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Skalička B 1788 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1757 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Skalička B 1788 Mikulka Jan SIgmia Olomouc B 1840 0
2010/2011 3 TJ Sokol Skalička B 1788 Molnár Jiří GARDE Calcio Olomouc B 1870 0
2010/2011 10 TJ Sokol Skalička 1788 Kočí Josef AŠK DA Olomouc 1523 0
2010/2011 9 TJ Sokol Skalička 1788 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2016 0
2010/2011 8 TJ Sokol Skalička 1788 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1697 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Skalička 1788 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1785 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Skalička 1788 Procházka David A64 PřF UP Olomouc 1100 1
2010/2011 3 TJ Sokol Skalička 1788 Vaculík Jakub T.J. Sokol Šumperk B 1709 0
2010/2011 2 TJ Sokol Skalička 1788 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1803 1
2010/2011 1 TJ Sokol Skalička 1788 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc 1901 0
2009/2010 11 TJ Sokol Skalička B 1763 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1769 1
2009/2010 9 TJ Sokol Skalička B 1763 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1796 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Skalička B 1763 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1870 1
2009/2010 7 TJ Sokol Skalička B 1763 Přenosil Jiří AŠK Olomouc B 2116 0
2009/2010 4 TJ Sokol Skalička B 1763 Fiala Jiří SK Prostějov B 1929 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Skalička B 1763 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Skalička B 1763 Nekovář Evžen ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1962 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Skalička B 1763 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1889 0
2009/2010 11 TJ Sokol Skalička 1763 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1779 0
2009/2010 10 TJ Sokol Skalička 1763 Peřina Miroslav AŠK DA Olomouc 1710 1
2009/2010 9 TJ Sokol Skalička 1763 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1762 1
2009/2010 7 TJ Sokol Skalička 1763 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1850 0
2009/2010 6 TJ Sokol Skalička 1763 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice 1755 0
2009/2010 4 TJ Sokol Skalička 1763 Marek Milan GARDE Calcio Olomouc 1781 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Skalička 1763 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1702 0
2009/2010 2 TJ Sokol Skalička 1763 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1771 1
2009/2010 1 TJ Sokol Skalička 1763 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1881 1
2008/2009 11 TJ Sokol Skalička B 1747 Závůrka Roman Sportovní klub Prostějov B 2153 0
2008/2009 10 TJ Sokol Skalička B 1747 Lasák Radek SK ROŠÁDA Prostějov B 2128 0
2008/2009 9 TJ Sokol Skalička B 1747 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1808 1
2008/2009 8 TJ Sokol Skalička B 1747 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1722 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Skalička B 1747 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1890 0
2008/2009 6 TJ Sokol Skalička B 1747 Šlechta Ladislav Spartak Přerov B 1911 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Skalička B 1747 Mikulík Josef Sigmia Senior klub Olomouc B 1933 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Skalička B 1747 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1775 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Skalička B 1747 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička A 2050 0
2008/2009 1 TJ Sokol Skalička B 1747 Šnevajs Heřman A64 DDM Olomouc 2003 ½
2007/2008 11 TJ Sokol Skalička Andree Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1758 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Skalička Neuer Stanislav TJ Sokol Konice 1
2007/2008 6 TJ Sokol Skalička Dosoudil Pavel Sportovní klub Přerov 1743 1
2007/2008 5 TJ Sokol Skalička Novák Jiří SK ROŠÁDA Prostějov B 1599 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Skalička Ticháček Vít Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1493 1
2007/2008 3 TJ Sokol Skalička Sláma Karel Sportovní klub Prostějov C 1632 ½