Hráč Gorba Tomáš

Gorba Tomáš

User Pic
Jméno: Gorba Tomáš
Oddíl: SK ROŠÁDA Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1807
Elo mezinárodní: 1815
ID: 27808
FIDE ID: 360104
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1815 1807 Říha Marek T.J. Sokol Citov 0 1480 1
2019/2020 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1815 1807 Jiříček Vojtěch T.J. Sokol Skalička B 1427 1544 0
2019/2020 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1807 Král Jan T.J. Sokol Konice 0 1587 ½
2019/2020 1 ŠK ROŠÁDA Prostějov 1817 1807 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1744 1755 ½
2018/2019 8 ROŠÁDA Prostějov A 1819 1793 Obšivačová Jana A64 PřF Olomouc 1247 1422 1
2018/2019 7 ROŠÁDA Prostějov A 1819 1793 Spurný Ladislav ŠK Šternberk 1681 1669 ½
2018/2019 5 ROŠÁDA Prostějov A 1819 1793 Vojčáková Anastázie TJ Zlaté Hory 0 0 1
2018/2019 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1793 Heger Miroslav Sigmia Senior Olomouc B 1497 1663 1
2018/2019 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1793 Meissel Karel SK Prostějov B 1755 1778 0
2018/2019 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 Bluma Jiří SK Prostějov C 0 1253 1
2018/2019 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 Šlapák Vladislav Sokol Citov 0 1662 1
2018/2019 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 Ďatel Oldřich T.J. Sokol Tovačov 0 1764 1
2018/2019 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice 1654 1811 ½
2018/2019 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 Unzeitig Libor Šachový klub Olomouc B 1781 1767 ½
2018/2019 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 Bednář Martin T.J. Sokol Skalička B 1723 1735 1
2018/2019 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 Fiala Jiří Sigmia Olomouc A 1864 1880 ½
2017/2018 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1814 1814 Piskovský Tomáš SK Prostějov B 1721 1789 ½
2017/2018 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1815 1814 Mikulka Jan ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1805 1819 ½
2017/2018 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1815 1814 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc C 1770 1782 0
2017/2018 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1814 1814 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 0 1762 1
2017/2018 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1814 1814 Vitoslavský Jiří T.J. Sokol Citov 1674 1677 ½
2017/2018 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1814 1814 Vrba Mojmír ŠK SIGMIA Olomouc A 0 1865 0
2017/2018 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1814 1814 Urbanová Daniela SK Prostějov C 1668 1648 0
2017/2018 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1814 1814 Gregůrková Nikola A64 PŘF UP Olomouc 1579 1625 ½
2017/2018 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1808 1810 Effenberger Adam Spartak Přerov 1832 1824 ½
2017/2018 11 Rošáda Prostějov 1822 1814 Kubíček Antonín Velké Losiny B 2143 2154 0
2017/2018 10 Rošáda Prostějov 1814 1814 Ošťádal Josef TJ SOKOL Přemyslovice 1849 1900 ½
2017/2018 9 Rošáda Prostějov 1814 1814 Kosinka Vladimír Zlaté Hory 1711 1692 1
2017/2018 7 Rošáda Prostějov 1815 1814 Rychlík Zdeněk Česká Ves 1788 1772 ½
2017/2018 6 Rošáda Prostějov 1814 1814 Axman Oldřich Uničov 1862 1836 ½
2017/2018 4 Rošáda Prostějov 1814 1814 Krmela Aleš ŠK Zábřeh 2080 2055 ½
2017/2018 3 Rošáda Prostějov 1814 1814 Opletal Josef ŠK Šternberk 1767 1764 ½
2017/2018 2 Rošáda Prostějov 1814 1814 Spurník Mirko Tatran Litovel B 0 1187 1
2015/2016 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1851 Hájek Zdeněk T.J. Sokol Přemyslovice B 1898 1870 1
2015/2016 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1851 Přikrylová Iva ŠK Vinary 1810 ½
2015/2016 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1851 Meissel Karel SK Prostějov B 1786 1824 ½
2015/2016 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1851 Škvír Ivo A64 Př.F UP Olomouc 1599 1566 ½
2015/2016 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1851 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 1762 1
2015/2016 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1851 Vymětal Milan Spartak Přerov 1905 1928 ½
2015/2016 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1851 Vozák Lukáš T.J. Sokol Skalička B 1829 1844 ½
2015/2016 11 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1817 1851 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1774 1785 1
2015/2016 10 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1817 1851 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice A 1855 1828 0
2015/2016 9 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1817 1851 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1754 1760 ½
2015/2016 5 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1817 1851 Halama Vladimír ŠK Jeseník A 1758 1770 ½
2015/2016 3 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1817 1851 Bém Josef TJ Sokol Šumperk A 1809 1854 ½
2015/2016 2 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1817 1851 Klézl František TJ Sokol Velké Losiny B 1684 1707 ½
2014/2015 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 Šlapák Vladislav ŠK Vinary 1649 ½
2014/2015 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 Krejsa David SK Junior Prostějov 1768 1604 ½
2014/2015 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 Šeiner Jiří T. J. Sokol Hranice 1793 0
2014/2015 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 Fiala Jiří SK Prostějov B 1957 1928 ½
2014/2015 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 Ďatel Oldřich T. J. Sokol Tovačov 1745 0
2014/2015 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 Mikulka Jan ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1885 ½
2014/2015 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 Jiříček Vojtěch T. J. Sokol Skalička B 1570 1410 1
2014/2015 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc B 1991 1990 1
2014/2015 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 Petr Jiří Spartak Přerov 1933 1974 ½
2014/2015 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 Bém Josef T.J.Sokol Šumperk 1828 1878 ½
2014/2015 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 Zvoníček Václav SK Prostějov 1902 ½
2014/2015 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 Vitoslavský Jiří AŠK DA Olomouc 1678 1706 0
2014/2015 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1841 1
2014/2015 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 Viktorin Petr Velké Losiny B 1815 1824 1
2014/2015 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 Bareš Jiří A64 PřF Olomouc 1000 1
2014/2015 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 Burgetha Jaroslav TJ Zlaté Hory 1337 1
2014/2015 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 Malinovský Leo Sigmia Olomouc 1741 1666 ½
2013/2014 2 SK ROŠÁDA Prostějov E 1770 1803 Černohous Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov C 1000 1
2013/2014 1 SK ROŠÁDA Prostějov E 1770 1803 Zvoníček Václav Sk Junior Prostějov A 1910 ½
2013/2014 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 Doubravová Olga T.J. Sokol Hranice 1600 1
2013/2014 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 Lukša Zdeněk SK Přerov 1965 1963 ½
2013/2014 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 Vozák Lukáš T.J. Sokol Skalička B 1817 1776 ½
2013/2014 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 1802 ½
2013/2014 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 Kopčil Ondřej AŠK DA Olomouc B 1763 1681 ½
2013/2014 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 Fiala Jiří SK Prostějov B 2012 1967 ½
2013/2014 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 Šubert Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1787 ½
2013/2014 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 Ďatel Oldřich T.J. Sokol Tovačov 1740 ½
2013/2014 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 Oral Josef ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1911 1847 ½
2013/2014 11 ROŠÁDA Prostějov 1770 1803 Vitoslavský Jiří AŠK DA Olomouc 1655 1655 ½
2013/2014 9 ROŠÁDA Prostějov 1770 1803 Hauser Jan Sokol Přemyslovice 1850 1
2013/2014 8 ROŠÁDA Prostějov 1770 1803 Dragón Pavel Sokol Skalička 1752 1
2013/2014 7 ROŠÁDA Prostějov 1770 1803 Sigmia Olomouc 1
2013/2014 4 ROŠÁDA Prostějov 1770 1803 Matys Michal T.J. Sokol Šumperk 1736 1711 0
2013/2014 3 ROŠÁDA Prostějov 1770 1803 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh 1820 1798 1
2012/2013 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 Havlíček Tomáš ŠK Loštice 1473 1
2012/2013 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 Čechovský Hynek Spartak Přerov 1662 1
2012/2013 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 Šamšula Jiří LOKO Zábřeh 1468 1
2012/2013 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1830 1798 0
2012/2013 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 Opletal Josef Sigmia Olomouc 1701 ½
2012/2013 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 Rickardt Roman TJ ŠK DUE POP Uničov 1907 ½
2012/2013 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1832 0
2012/2013 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 Bednář Martin TJ Sokol Skalička 1763 1777 ½
2012/2013 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Jemelka Jan SK Přerov 2020 2008 ½
2012/2013 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Zvoníček Václav SK Junior A 1899 1
2012/2013 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Oral Josef ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1935 1893 1
2012/2013 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Čala Jiří TJ Sokol Tovačov 1771 1
2012/2013 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička B 2018 2037 0
2012/2013 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1742 1
2012/2013 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Fiala Jiří SK Prostějov B 1994 1942 ½
2012/2013 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1737 1
2012/2013 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Zapletal Jiří GARDE Calcio Olomouc B 2136 2121 0
2012/2013 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1999 2036 0
2012/2013 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1972 2000 ½
2011/2012 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1750 Dragón Pavel TJ Sokol Skalička 1701 ½
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1750 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1867 1832 ½
2011/2012 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1750 Koleniak Marek ŠK Loštice 1623 0
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1750 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1891 1878 ½
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1750 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2144 1985 ½
2011/2012 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Vaculík Cyril TJ Sokol Tovačov 1000 ½
2011/2012 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1891 1878 ½
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Kolašín Jan A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 ½
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc 1801 ½
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1710 ½
2011/2012 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Štec František SK Přerov 2075 1953 0
2011/2012 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Bednář Martin Sokol Skalička B 1776 1750 ½
2011/2012 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Hradský Aleš SK Prostějov B 1815 1785 0
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Dosoudil Bedřich Sigmia Senior klub Olomouc B 1835 1
2011/2012 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 Holka Miroslav TJ Sokol Hranice 1958 1829 ½
2010/2011 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 Oral Josef SIgmia Olomouc B 1935 ½
2010/2011 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 Meissel Karel SK Prostějov B 1846 ½
2010/2011 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 Gerych Jan GARDE Calcio Olomouc B 2052 0
2010/2011 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 Štec František SK Přerov 1935 ½
2010/2011 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice B 1746 1
2010/2011 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 Ďatel Oldřich TJ Sokol Tovačov 1250 ½
2010/2011 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc A 1852 0
2010/2011 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 Holka Miroslav TJ Sokol Hranice 1858 1
2010/2011 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1715 1
2010/2011 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1697 A64 PřF UP Olomouc 1
2010/2011 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1697 Vaculík Jakub T.J. Sokol Šumperk B 1709 0
2010/2011 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1697 Bednář Martin TJ Sokol Skalička 1788 ½
2010/2011 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1697 Molnár Jiří Garde Calcio Olomouc 1870 0
2010/2011 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1697 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1614 1
2009/2010 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1750 ½
2009/2010 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 Štec František SK Přerov 1929 ½
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 Trimmel Bohuslav SK Prostějov B 1813 0
2009/2010 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1776 ½
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 Slepička Ladislav AŠK Olomouc B 1744 1
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 Navrátilová Alena A64 DDM Olomouc 1828 ½
2009/2010 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička B 1737 0
2009/2010 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov B 1655 ½
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1702 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1855 ½
2009/2010 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1702 Pišl Ondřej DDM&TJ Mohelnice 1660 0
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1702 Hejnar Petr GARDE Calcio Olomouc 1854 ½
2009/2010 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1702 Bednář Martin TJ Sokol Skalička 1763 1
2008/2009 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 Hájek Zdeněk TJ Sokol Konice 1461 ½
2008/2009 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 Kympergr Vojtěch Spartak Přerov B 1547 ½
2008/2009 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 Svoboda Otakar Sigmia Senior klub Olomouc B 1732 0
2008/2009 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1553 1
2008/2009 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 Pospíšil Ignác Sportovní klub Přerov 1964 1
2008/2009 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 Orava Milan TJ Sokol Skalička A 1761 0
2008/2009 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 Bareš Jáchym A64 DDM Olomouc ½
2008/2009 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 Hradský Aleš Sportovní klub Prostějov B 1900 0
2008/2009 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1706 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1766 0
2008/2009 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1706 Minařík Lubomír Sigmia Olomouc 1777 1
2008/2009 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1706 Jančík Rostislav SK Prostějov 1859 0
2008/2009 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1706 Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc B 1724 0
2007/2008 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1641 Kočí Slavomír ŠK Sokol Šumperk A 1903 ½
2007/2008 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1641 Kodym Pavel Sigmia Olomouc 1729 ½
2007/2008 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1641 Reichmann Pavel ŠK Sokol Šumperk B 1704 1
2007/2008 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1641 Novák Petr LOKO Zábřeh A 1715 ½
2007/2008 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1641 Fréhar Jan TJ Sokol Konice 1570 1
2007/2008 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1641 Hons Bohuslav TJ Sokol Hranice 1597 1
2007/2008 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1641 Štěpán Petr Sportovní klub Přerov 1745 ½
2007/2008 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1641 Marek Milan Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1760 0
2007/2008 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1641 Sláma Karel Sportovní klub Prostějov C 1632 ½
2007/2008 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1641 Bednář Václav TJ Sokol Skalička 1820 1
2007/2008 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1641 Schmiedt Tomáš AŠK DA Olomouc B 1817 0
2007/2008 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1641 Malinovský Leo ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1739 ½
2007/2008 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1641 Kympergr Vojtěch Spartak Přerov B 1641 1