Hráč Fišer Miloš

Fišer Miloš

User Pic
Jméno: Fišer Miloš
Oddíl: ŠK Šternberk
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1742
Elo mezinárodní: 1789
ID: 31973
FIDE ID: 350249
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 ŠK Šternberk A 1789 1742 Kolář Radomír ŠK Mohelnice 1616 1712 0
2019/2020 3 ŠK Šternberk A 1789 1742 Šmoldas Milan ŠK Jeseník B 1514 1600 1
2019/2020 2 ŠK Šternberk A 1789 1742 Bednář Jiří Tatran Litovel C 0 0 1
2019/2020 1 ŠK Šternberk A 1789 1742 Milfort Václav ŠK 1921 Zábřeh C 1354 1385 1
2019/2020 3 ŠK Šternberk B 1789 1742 Netopil František A64 Grygov D 0 1676 ½
2019/2020 2 ŠK Šternberk B 1789 1742 Kolmaš Oldřich Šachový klub Olomouc D 1712 1670 1
2018/2019 11 ŠK Šternberk 1783 1746 Bareš Jáchym A64 PřF Olomouc 2010 2004 ½
2018/2019 10 ŠK Šternberk 1790 1746 Malý Marek ŠK Velké Losiny B 2130 2141 0
2018/2019 9 ŠK Šternberk 1790 1746 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 1995 1993 0
2018/2019 8 ŠK Šternberk 1794 1746 Kosinka Vladimír TJ Zlaté Hory 1763 1717 ½
2018/2019 7 ŠK Šternberk 1794 1746 Londin Šimon ROŠÁDA Prostějov A 2084 2127 0
2018/2019 6 ŠK Šternberk 1781 1746 Rychlík Zdeněk SK Řetězárna 1714 1676 ½
2018/2019 5 ŠK Šternberk 1781 1746 Kašparovský Petr Sokol Přemyslovice A 1952 1952 1
2018/2019 4 ŠK Šternberk 1788 1749 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1890 1888 0
2018/2019 3 ŠK Šternberk 1795 1749 Zdražil Tomáš ŠK Olomouc A 2074 2066 0
2018/2019 2 ŠK Šternberk 1795 1749 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2061 2051 0
2018/2019 1 ŠK Šternberk 1789 1749 Štverák Milan Sokol Skalička A 2031 2022 ½
2018/2019 11 ŠK Šternberk B 1790 1746 Bálek Jiří ŠK Loštice 1687 1715 0
2018/2019 10 ŠK Šternberk B 1790 1746 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 0 1733 ½
2018/2019 7 ŠK Šternberk B 1781 1746 Táborský Bedřich ŠK Jeseník B 1599 1625 ½
2018/2019 5 ŠK Šternberk B 1788 1749 Rozman Vojtěch TJ Libina 0 1809 ½
2018/2019 4 ŠK Šternberk B 1788 1749 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 1980 1997 0
2018/2019 1 ŠK Šternberk B 1789 1749 Kolář Jan ŠK Mohelnice 1734 1843 0
2017/2018 11 ŠK Šternberk 1789 1747 Renda Jaroslav Tatran Litovel B 0 1084 1
2017/2018 10 ŠK Šternberk 1779 1747 Růžička Marek A64 Grygov B 1910 1958 1
2017/2018 9 ŠK Šternberk 1779 1747 Bureš Vladimír Velké Losiny B 2046 2009 0
2017/2018 8 ŠK Šternberk 1774 1747 Brablec Leoš TJ SOKOL Přemyslovice 1715 1697 ½
2017/2018 7 ŠK Šternberk 1774 1747 Polách Jiří Zlaté Hory 2021 2055 ½
2017/2018 6 ŠK Šternberk 1762 1747 Kolmaš Oldřich AŠK Olomouc B 1795 1782 1
2017/2018 5 ŠK Šternberk 1762 1747 Rychlík Zdeněk Česká Ves 1782 1772 ½
2017/2018 4 ŠK Šternberk 1779 1747 Navrátil Jiří Uničov 2049 2017 0
2017/2018 3 ŠK Šternberk 1779 1747 Londin Milan Rošáda Prostějov 1750 1730 ½
2017/2018 2 ŠK Šternberk 1779 1747 Růžička Milan ŠK Zábřeh 2034 2012 0
2017/2018 1 ŠK Šternberk 1763 1746 Vláčil Vladimír SK Prostějov 1994 1990 ½
2017/2018 11 ŠK Šternberk B 1789 1747 Chytil Petr ŠK Jeseník 1944 1928 ½
2017/2018 9 ŠK Šternberk B 1774 1747 Ptáček Tomáš ŠK 1921 Zábřeh B 1733 1706 0
2017/2018 6 ŠK Šternberk B 1762 1747 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves B 1676 1680 0
2017/2018 5 ŠK Šternberk B 1779 1747 Telařík Daniel ŠK Bohuňovice 0 1714 0
2017/2018 3 ŠK Šternberk B 1779 1747 Klaban Roman ŠK Nové Losiny 1726 1771 ½
2017/2018 2 ŠK Šternberk B 1779 1747 Kolář Radomír ŠK Mohelnice 1637 1686 ½
2015/2016 11 SK Sternberk B 1801 1795 Horák David SK 1921 Zabreh C 1430 1
2015/2016 10 SK Sternberk B 1801 1795 Rozman Vojtěch TJ Libina 1804 ½
2015/2016 9 SK Sternberk B 1801 1795 Bureš Vladimír TJ Sokol Velke Losiny C 2021 2001 0
2015/2016 8 SK Sternberk B 1801 1795 Matlocha Lubomír SK Jesenik B 1838 1838 ½
2015/2016 7 SK Sternberk B 1801 1795 Miko Vojtěch SK Nove Losiny 1727 ½
2015/2016 6 SK Sternberk B 1801 1795 Gnida Patrik Retezarna Ceska Ves 2064 2119 0
2015/2016 5 SK Sternberk B 1801 1795 Krahula Pavel SK 1921 Zabreh B 1865 1874 ½
2015/2016 3 SK Sternberk B 1801 1795 Štefanišin Jan Tatran Litovel C 1747 1805 ½
2015/2016 1 SK Sternberk B 1801 1795 Oliverius Roman SK Lostice A 1857 1840 ½
2015/2016 10 ŠK Šternberk 1801 1795 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1774 1785 ½
2015/2016 9 ŠK Šternberk 1801 1795 Gorba Matěj ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1652 ½
2015/2016 7 ŠK Šternberk 1801 1795 Halama Jaroslav ŠK Jeseník A 1664 1631 1
2015/2016 5 ŠK Šternberk 1801 1795 Novák Bořivoj TJ Sokol Skalička 1777 1693 0
2015/2016 4 ŠK Šternberk 1801 1795 Vejmola Adam TJ Sokol Přemyslovice A 1868 1861 ½
2015/2016 3 ŠK Šternberk 1801 1795 Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc B 1682 1676 1
2015/2016 2 ŠK Šternberk 1801 1795 Malenovský Martin Sigmia Olomouc A 1574 1598 ½
2015/2016 1 ŠK Šternberk 1801 1795 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov A 1867 1850 ½
2014/2015 11 ŠK Šternberk 1803 1794 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc 1930 1939 1
2014/2015 10 ŠK Šternberk 1803 1794 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1802 1787 ½
2014/2015 8 ŠK Šternberk 1803 1794 Bareš Jiří A64 PřF Olomouc 1000 1
2014/2015 5 ŠK Šternberk 1803 1794 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1907 1832 0
2014/2015 4 ŠK Šternberk 1803 1794 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1915 1878 0
2014/2015 2 ŠK Šternberk 1803 1794 Meissel Karel SK Prostějov 1783 1840 ½
2014/2015 11 ŠK Šternberk B 1803 1794 Dočekal Milan ŠK Loštice A 1682 1
2014/2015 9 ŠK Šternberk B 1803 1794 Hájek Milan ŠK 1921 Zábřeh B 1831 ½
2014/2015 8 ŠK Šternberk B 1803 1794 Štefanišin Jan Tatran Litovel C 1705 1683 0
2014/2015 7 ŠK Šternberk B 1803 1794 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 1739 1
2014/2015 6 ŠK Šternberk B 1803 1794 Hartingerová Martina TJ Libina 1478 1725 ½
2014/2015 5 ŠK Šternberk B 1803 1794 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1820 1803 1
2014/2015 4 ŠK Šternberk B 1803 1794 Horák Jiří ŠK 1921 Zábřeh C 1673 ½
2014/2015 3 ŠK Šternberk B 1803 1794 Plíva Jiří ŠK Luká 1752 1898 0
2014/2015 1 ŠK Šternberk B 1803 1794 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1857 ½
2013/2014 11 ŠK Šternberk 1753 1769 Růžička Milan ŠK 1921 Zábřeh 2042 2044 ½
2013/2014 8 ŠK Šternberk 1753 1769 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc 1871 1839 1
2013/2014 7 ŠK Šternberk 1753 1769 Šneidr Michal Spartak Přerov 1632 1
2013/2014 6 ŠK Šternberk 1753 1769 Prucek Ladislav Sokol Přemyslovice 1896 1856 1
2013/2014 4 ŠK Šternberk 1753 1769 Kopčil Ondřej Sigmia Olomouc 1763 1681 ½
2013/2014 1 ŠK Šternberk 1753 1769 Matys Michal T.J. Sokol Šumperk 1736 1711 ½
2013/2014 11 ŠK Šternberk B 1753 1769 Vařeka Jiří ŠK Loštice A 1587 1
2013/2014 10 ŠK Šternberk B 1753 1769 Haderka Karel Tatran Litovel C 1890 1858 ½
2013/2014 9 ŠK Šternberk B 1753 1769 Chlup Radek TJ Libina 1672 ½
2013/2014 8 ŠK Šternberk B 1753 1769 Peřina Josef ŠK Bohuňovice 1760 1
2013/2014 6 ŠK Šternberk B 1753 1769 Macek Petr ŠK Nové Losiny 1783 0
2013/2014 5 ŠK Šternberk B 1753 1769 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1860 1860 1
2013/2014 4 ŠK Šternberk B 1753 1769 Opravil Jan ŠK Luká 1645 ½
2013/2014 3 ŠK Šternberk B 1753 1769 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1777 1904 0
2013/2014 2 ŠK Šternberk B 1753 1769 Loužil Filip Řetězárna Česká Ves 1613 1633 0
2013/2014 1 ŠK Šternberk B 1753 1769 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1820 1798 ½
2012/2013 7 ŠK Šternberk B 1756 1755 Dobeš Milan Agentura 64 Grygov D 1000 1
2012/2013 6 ŠK Šternberk B 1756 1755 Jahn František Matadoor Přáslavice ŠK 1653 ½
2012/2013 4 ŠK Šternberk B 1756 1755 Skopal Alois Sigmia Olomouc C 1545 1
2012/2013 2 ŠK Šternberk B 1756 1755 Filipík Jan TJ ŠK DUE POP Uničov B 1747 1
2012/2013 1 ŠK Šternberk B 1756 1755 Telařík Mojmír ŠK Žerotín 1615 ½
2012/2013 11 ŠK Šternberk 1756 1755 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves 1775 1779 ½
2012/2013 10 ŠK Šternberk 1756 1755 Pořízka Lubomír TJ Libina 1569 1
2012/2013 9 ŠK Šternberk 1756 1755 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 2034 1870 ½
2012/2013 8 ŠK Šternberk 1756 1755 Freiberg Michal Tatran Litovel C 1696 ½
2012/2013 6 ŠK Šternberk 1756 1755 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1773 1773 1
2012/2013 5 ŠK Šternberk 1756 1755 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 1476 1
2012/2013 3 ŠK Šternberk 1756 1755 Berky Milan TJ Zlaté Hory 1604 1
2012/2013 1 ŠK Šternberk 1756 1755 Kofránek David ŠK Loštice B 1516 0
2011/2012 11 ŠK Šternberk B 1770 1741 Rábek Vlastimil ŠK Loštice B 1679 1
2011/2012 10 ŠK Šternberk B 1770 1741 Plhák Miroslav ŠK Luká 1616 1
2011/2012 9 ŠK Šternberk B 1770 1741 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1696 1
2011/2012 7 ŠK Šternberk B 1770 1741 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1761 1781 ½
2011/2012 6 ŠK Šternberk B 1770 1741 Matějček Jiří Loko Zábřeh B 1750 1728 1
2011/2012 5 ŠK Šternberk B 1770 1741 Volek Karel DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 0
2011/2012 4 ŠK Šternberk B 1770 1741 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1941 0
2011/2012 3 ŠK Šternberk B 1770 1741 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1791 1794 ½
2011/2012 2 ŠK Šternberk B 1770 1741 Haderka Karel Tatran Litovel C 1945 1893 0
2011/2012 1 ŠK Šternberk B 1770 1741 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1657 ½
2011/2012 10 ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2056 2073 0
2011/2012 9 ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 Navrátilová Alena TJ ŠK DUE POP Uničov 1710 1775 ½
2011/2012 8 ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 Kopčil Ondřej Sigmia Olomouc 1716 1703 0
2011/2012 6 ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1978 1953 ½
2011/2012 5 ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1893 1848 0
2011/2012 4 ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 Dočekal Milan ŠK Loštice 1680 ½
2011/2012 3 ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 Bureš Michael SK ROŠÁDA Prostějov 1693 0
2011/2012 2 ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2144 1985 ½
2011/2012 1 ŠK MKZ Šternberk 1770 1741 Jančík Rostislav SK Prostějov 1831 1
2010/2011 9 ŠK Šternberk B 1785 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1651 0
2010/2011 8 ŠK Šternberk B 1785 Klička Pavel ŠK Loštice 1866 0
2010/2011 7 ŠK Šternberk B 1785 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1764 0
2010/2011 6 ŠK Šternberk B 1785 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1804 0
2010/2011 5 ŠK Šternberk B 1785 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves 1831 1
2010/2011 4 ŠK Šternberk B 1785 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1805 ½
2010/2011 3 ŠK Šternberk B 1785 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1663 0
2010/2011 1 ŠK Šternberk B 1785 Vaculík Jakub T.J.Sokol Šumperk C 1709 ½
2010/2011 11 ŠK Šternberk 1785 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1889 ½
2010/2011 10 ŠK Šternberk 1785 Kotrys Tomáš A64 PřF UP Olomouc 1692 0
2010/2011 9 ŠK Šternberk 1785 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1926 0
2010/2011 8 ŠK Šternberk 1785 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1852 ½
2010/2011 7 ŠK Šternberk 1785 Bednář Martin TJ Sokol Skalička 1788 ½
2010/2011 5 ŠK Šternberk 1785 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc 1802 ½
2010/2011 4 ŠK Šternberk 1785 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1855 1
2010/2011 3 ŠK Šternberk 1785 Hradský Aleš SK ROŠÁDA Prostějov 1795 0
2010/2011 2 ŠK Šternberk 1785 Fiala Jiří Garde Calcio Olomouc 1937 0
2010/2011 1 ŠK Šternberk 1785 Štec František Spartak Přerov 1935 ½
2009/2010 8 ŠK Šternberk B 1787 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1718 ½
2009/2010 7 ŠK Šternberk B 1787 Ondráček Martin LOKO Zábřeh B 1779 ½
2009/2010 6 ŠK Šternberk B 1787 Maláč Pavel Sigmia Olomouc A 2015 1
2009/2010 5 ŠK Šternberk B 1787 Gnida Patrik TJ Řetězárna Česká Ves 1813 ½
2009/2010 4 ŠK Šternberk B 1787 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1871 0
2009/2010 3 ŠK Šternberk B 1787 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1963 0
2009/2010 2 ŠK Šternberk B 1787 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1641 1
2009/2010 1 ŠK Šternberk B 1787 Ševčík Miroslav Sigmia Olomouc C 1757 0
2009/2010 11 ŠK Šternberk 1787 Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1817 ½
2009/2010 10 ŠK Šternberk 1787 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc 1889 0
2009/2010 9 ŠK Šternberk 1787 Dragón Pavel TJ Sokol Skalička 1641 ½
2009/2010 8 ŠK Šternberk 1787 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2019 ½
2009/2010 7 ŠK Šternberk 1787 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1961 ½
2009/2010 6 ŠK Šternberk 1787 Odstrčil Jan LOKO Zábřeh 1781 ½
2009/2010 4 ŠK Šternberk 1787 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov 1538 1
2009/2010 2 ŠK Šternberk 1787 Kopecký Roman T.J. Sokol Šumperk B 1900 ½
2009/2010 1 ŠK Šternberk 1787 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1956 0
2008/2009 9 ŠK Šternberk A 1733 Novák Miroslav ŠK Sigmia Olomouc C 1487 ½
2008/2009 8 ŠK Šternberk A 1733 Berky Milan TJ Zlaté Hory 1
2008/2009 6 ŠK Šternberk A 1733 Fojt Jiří ŠK Loštice 1788 1
2008/2009 5 ŠK Šternberk A 1733 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1555 ½
2008/2009 4 ŠK Šternberk A 1733 Chlup Radek TJ ŠK Libina 1679 ½
2007/2008 11 ŠK Šternberk B 1744 Táborský Bedřich ŠK Jeseník 1684 1
2007/2008 10 ŠK Šternberk B 1744 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1741 1
2007/2008 9 ŠK Šternberk B 1744 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1737 0
2007/2008 8 ŠK Šternberk B 1744 Homola Jan Tatran Litovel C 1587 0
2007/2008 7 ŠK Šternberk B 1744 Reichl Roman LOKO Zábřeh C 1837 ½
2007/2008 6 ŠK Šternberk B 1744 Čecháček Miroslav TJ Řetězárna Česká Ves 1638 ½
2007/2008 5 ŠK Šternberk B 1744 Jambor Jiří TJ Zlaté Hory 1822 1
2007/2008 4 ŠK Šternberk B 1744 Jaroš Miroslav TJ ŠK Libina 1612 ½
2007/2008 3 ŠK Šternberk B 1744 Oliverius Roman ŠK Loštice 1646 ½
2007/2008 2 ŠK Šternberk B 1744 Pavlík Petr ŠK Šternberk A 1958 0
2007/2008 1 ŠK Šternberk B 1744 Minařík Lubomír ŠK Sigmia Olomouc C 1796 0
2006/2007 4 ŠK Šternberk Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1746 ½
2006/2007 2 ŠK Šternberk Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice 1877 ½