Hráč Vaculka Pavel

Vaculka Pavel

User Pic
Jméno: Vaculka Pavel
Oddíl: SK ROŠÁDA Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1888
Elo mezinárodní: 1818
ID: 25290
FIDE ID: 338800
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1818 1888 Růžička Oto A64 UP Olomouc 0 1168 1
2019/2020 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1813 1888 Tomášek Ladislav ŠK Olomouc B 1789 1805 1
2019/2020 8 ŠK ROŠÁDA Prostějov 1818 1888 Hejnar Petr ŠK DUE POP Uničov 1798 1820 0
2019/2020 7 ŠK ROŠÁDA Prostějov 1818 1888 Prucek Ladislav Sokol Přemyslovice 1827 1809 0
2019/2020 6 ŠK ROŠÁDA Prostějov 1813 1888 Viktorin Petr ŠK Velké Losiny A 1779 1778 1
2019/2020 5 ŠK ROŠÁDA Prostějov 1813 1905 Růžička Milan Šachový klub Olomouc 2058 2036 0
2019/2020 4 ŠK ROŠÁDA Prostějov 1817 1905 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov B 2075 2011 0
2019/2020 3 ŠK ROŠÁDA Prostějov 1830 1905 Urbanová Daniela SK Prostějov 1824 1838 ½
2019/2020 2 ŠK ROŠÁDA Prostějov 1830 1905 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1741 1752 0
2019/2020 1 ŠK ROŠÁDA Prostějov 1868 1905 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1909 1875 ½
2018/2019 11 ROŠÁDA Prostějov A 1873 1897 Přenosil Jiří ŠK Olomouc A 2079 2074 0
2018/2019 10 ROŠÁDA Prostějov A 1873 1897 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1881 1857 1
2018/2019 9 ROŠÁDA Prostějov A 1873 1897 Vozák Lukáš Sokol Skalička A 1869 1891 0
2018/2019 8 ROŠÁDA Prostějov A 1867 1897 Doubek Tomáš A64 PřF Olomouc 1945 1981 1
2018/2019 7 ROŠÁDA Prostějov A 1867 1897 Flejberk Jiří ŠK Šternberk 1623 1816 ½
2018/2019 6 ROŠÁDA Prostějov A 1867 1897 Růžička Milan ŠK 1921 Zábřeh 2055 2004 0
2018/2019 5 ROŠÁDA Prostějov A 1867 1897 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1673 1726 1
2018/2019 4 ROŠÁDA Prostějov A 1867 1896 Lejsal Slavomír ŠK Velké Losiny B 0 1875 1
2018/2019 3 ROŠÁDA Prostějov A 1870 1896 Till Jaroslav SK Řetězárna 1610 1569 1
2018/2019 2 ROŠÁDA Prostějov A 1870 1896 Štaffa Lubomír Sokol Přemyslovice A 2015 2059 0
2018/2019 1 ROŠÁDA Prostějov A 1873 1896 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník A 1764 1761 ½
2017/2018 11 Rošáda Prostějov 1868 1905 Vodák Rostislav Velké Losiny B 2041 2055 ½
2017/2018 10 Rošáda Prostějov 1881 1905 Hájek Zdeněk TJ SOKOL Přemyslovice 1894 1868 ½
2017/2018 9 Rošáda Prostějov 1881 1905 Kraus Petr Zlaté Hory 1786 1831 0
2017/2018 8 Rošáda Prostějov 1853 1905 Peřina Michal AŠK Olomouc B 1999 1938 1
2017/2018 7 Rošáda Prostějov 1853 1905 Hastík Svatopluk Česká Ves 2009 1998 1
2017/2018 6 Rošáda Prostějov 1854 1905 Kočí Ladislav Uničov 1819 1835 ½
2017/2018 5 Rošáda Prostějov 1854 1905 Fiala Jiří SK Prostějov 1845 1854 ½
2017/2018 4 Rošáda Prostějov 1881 1905 Opravil Karel ŠK Zábřeh 2038 2028 0
2017/2018 3 Rošáda Prostějov 1881 1905 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1855 1865 1
2017/2018 2 Rošáda Prostějov 1881 1905 Homola Jan Tatran Litovel B 1700 1703 1
2017/2018 1 Rošáda Prostějov 1830 1884 Růžička Marek A64 Grygov B 1949 1985 1
2015/2016 11 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1740 1761 0
2015/2016 10 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice A 1944 1981 0
2015/2016 9 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1894 1906 1
2015/2016 8 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc B 1682 1676 1
2015/2016 7 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc A 1974 1938 0
2015/2016 6 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Kodym Pavel Sigmia Olomouc A 1723 1692 ½
2015/2016 5 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Matlocha Lubomír ŠK Jeseník A 1838 1838 ½
2015/2016 4 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov A 1887 1881 0
2015/2016 3 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Růžička Milan TJ Sokol Šumperk A 2037 2024 0
2015/2016 2 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Viktorin Petr TJ Sokol Velké Losiny B 1767 1813 1
2015/2016 1 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička 1829 1844 ½
2014/2015 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Kočí Slavomír T.J.Sokol Šumperk 1909 1946 0
2014/2015 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Vozák Lukáš Sokol Skalička 1803 1783 ½
2014/2015 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc 1930 1939 0
2014/2015 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1861 1887 0
2014/2015 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Bureš Vladimír Velké Losiny B 2047 1979 0
2014/2015 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Vysloužil Lukáš A64 PřF Olomouc 1894 1926 ½
2014/2015 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Gawlas Roman TJ Zlaté Hory 1820 1803 ½
2014/2015 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Škvír Ivo Sigmia Olomouc 1520 1520 1
2014/2015 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2021 2097 1
2014/2015 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1915 1878 ½
2013/2014 11 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Zdražil Jan AŠK DA Olomouc 1709 1787 ½
2013/2014 10 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Filouš Jiří Spartak Přerov 1875 1875 0
2013/2014 9 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Trávníček Vladimír Sokol Přemyslovice 2024 2024 1
2013/2014 8 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Vozák Lukáš Sokol Skalička 1817 1776 1
2013/2014 7 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Oral Josef Sigmia Olomouc 1911 1847 1
2013/2014 6 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Kočí Ladislav ŠK DUE POP Uničov 1935 1898 0
2013/2014 5 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Doležel Jiří Sokol Velké Losiny B 1945 ½
2013/2014 4 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk 1868 1853 0
2013/2014 3 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Růžička Milan ŠK 1921 Zábřeh 2042 2044 1
2013/2014 2 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Skácel Ondřej ŠK Šternberk 1796 1798 ½
2013/2014 1 ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 Vysloužil Lukáš A64 PřF Olomouc 1896 1935 0
2012/2013 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Rábek Vlastimil ŠK Loštice 1745 1
2012/2013 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1932 1932 1
2012/2013 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Krahula Pavel LOKO Zábřeh 1874 1882 1
2012/2013 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Peřina Michal A64 PřF UP Olomouc 1972 2000 0
2012/2013 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1887 1907 ½
2012/2013 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Pavlík Petr Sigmia Olomouc 1949 1954 0
2012/2013 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1898 1955 ½
2012/2013 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice 1952 1934 1
2012/2013 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Fiala Jiří SK Prostějov 1994 1942 0
2012/2013 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 0
2012/2013 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 2018 2037 0
2011/2012 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Pospíšil Ignác TJ Spartak Přerov 1925 ½
2011/2012 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1978 1953 1
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk B 2083 2053 0
2011/2012 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Oliverius Roman ŠK Loštice 1720 ½
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1938 1915 1
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2038 2040 1
2011/2012 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Fiala Jiří SK Prostějov 2003 1930 0
2011/2012 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Vicenec Roman LOKO Zábřeh 2037 1990 0
2011/2012 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Šuba Miroslav ŠK MKZ Šternberk 1793 ½
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1900 1963 0
2011/2012 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 Lenobel René Sigmia Olomouc 1928 0
2010/2011 7 SK Prostějov B 1838 Vašek Rostislav SIgmia Olomouc B 1679 1
2010/2011 4 SK Prostějov B 1838 Hejnar Petr GARDE Calcio Olomouc B 1841 ½
2010/2011 2 SK Prostějov B 1838 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1825 1
2010/2011 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Kamarád František A64 PřF UP Olomouc 1595 1
2010/2011 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1926 ½
2010/2011 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Freiberg Michal Tatran Litovel C 1679 1
2010/2011 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1978 ½
2010/2011 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Odstrčil Jan LOKO Zábřeh 1794 1
2010/2011 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Svoboda Robert AŠK DA Olomouc 1714 1
2010/2011 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 2004 ½
2010/2011 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Gerych Jan Garde Calcio Olomouc 2052 1
2010/2011 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1765 0
2010/2011 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Štec František Spartak Přerov 1935 ½
2010/2011 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1838 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 ½
2009/2010 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1808 ½
2009/2010 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1891 0
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 2003 0
2009/2010 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Krahula Pavel LOKO Zábřeh 1855 ½
2009/2010 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Tichý David DDM&TJ Mohelnice 1926 0
2009/2010 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 2020 ½
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Fiala Jiří GARDE Calcio Olomouc 1929 ½
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Opletal Josef ŠK Šternberk 1674 1
2009/2010 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 1968 0
2009/2010 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1847 Štec František Spartak Přerov 1929 0
2008/2009 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1830 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1739 ½
2008/2009 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1830 Botur Michal A64 DDM Olomouc 2035 ½
2008/2009 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1830 Fiala Jiří Sportovní klub Prostějov B 1993 0
2008/2009 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Gerych Jan GARDE Calcio Olomouc 2059 0
2008/2009 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2011 ½
2008/2009 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Matoušek Petr SK Prostějov 2126 ½
2008/2009 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1893 ½
2008/2009 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc B 2060 1
2008/2009 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2131 ½
2008/2009 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Volek Karel DDM&TJ Mohelnice 1928 1
2008/2009 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1872 1
2008/2009 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1907 ½
2008/2009 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2046 ½
2008/2009 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1830 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 2034 ½
2007/2008 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Stratil Petr ŠK Sokol Šumperk A 2122 0
2007/2008 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Šamšula Jiří LOKO Zábřeh B 1370 1
2007/2008 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Gerych Jan Garde Calcio Olomouc 2061 0
2007/2008 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Kučera Jiří Sigmia Olomouc 1981 1
2007/2008 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Buriánek Petr DDM&TJ Mohelnice 1801 0
2007/2008 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Švécar František ŠK Sokol Šumperk B 1799 ½
2007/2008 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh A 2063 0
2007/2008 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Zatloukal Petr SK Prostějov B 2128 1
2007/2008 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1727 0
2007/2008 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1843 Jemelka Jan Spartak Přerov 1928 0
2007/2008 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1843 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1863 0
2007/2008 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1843 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1758 1
2007/2008 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1843 Čechál Martin Sportovní klub Přerov 1987 0
2007/2008 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1843 Goroš Jan Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1886 0
2007/2008 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1843 Dosoudil Bedřich ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1831 1
2007/2008 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1843 Štec František Spartak Přerov B 1949 ½
2007/2008 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1843 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1869 1