Hráč Opravil Jan

Opravil Jan

User Pic
Jméno: Opravil Jan
Oddíl: Šachový klub Luká-Bouzov, z. s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1629
Elo mezinárodní: 0
ID: 33055
FIDE ID: 0
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Luká-Bouzov 0 1647 Kurfürst Adam A64 Grygov - mládež 1102 1157 ½
2018/2019 10 ŠK Luká-Bouzov 0 1647 Khun Radoslav ŠK Šternberk C 1457 1524 ½
2018/2019 9 ŠK Luká-Bouzov 0 1647 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1810 1813 0
2018/2019 7 ŠK Luká-Bouzov 0 1647 Kubisa Vladimír Šachový klub Olomouc C 0 1642 ½
2018/2019 3 ŠK Luká-Bouzov 0 1647 Gadas Richard ŠK Bohuňovice B 0 0 1
2018/2019 2 ŠK Luká-Bouzov 0 1647 Peřina Josef ŠK Bohuňovice C 0 1635 0
2018/2019 1 ŠK Luká-Bouzov 0 1647 Pinďura Vladimír Sigmia Olomouc C 1561 1469 1
2017/2018 9 ŠK Luká Bouzov 0 1654 Hampl Martin TJ Tatran Litovel D 1383 1406 1
2017/2018 8 ŠK Luká Bouzov 0 1654 Michl Vladimír Matadoor Přáslavice ŠK 0 1377 1
2017/2018 5 ŠK Luká Bouzov 0 1654 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice B 0 1558 ½
2017/2018 3 ŠK Luká Bouzov 0 1654 Novák Miroslav Agentura 64 Grygov D 1425 1466 ½
2017/2018 2 ŠK Luká Bouzov 0 1654 Unzeitig Libor AŠK Olomouc D 1781 1762 0
2017/2018 1 ŠK Luká Bouzov 0 1654 Urbášek Josef TJ ŠK DUE POP Uničov 0 1638 ½
2015/2016 7 SK Lostice A 1621 Koriťák Pavel SK Jesenik B 1659 1627 1
2015/2016 4 SK Lostice A 1621 Macek Oldřich SK 1921 Zabreh B 1744 1803 ½
2015/2016 1 SK Lostice A 1621 Slezák Jan SK Sternberk B 1488 1
2015/2016 9 SK Luka B 1621 Opravil Jan SK Luka A 1186 1
2015/2016 8 SK Luka B 1621 Malenovský Martin ZS Horka nad Moravou 1574 1598 1
2015/2016 7 SK Luka B 1621 Telařík Mojmír SK Zerotin 1573 ½
2015/2016 6 SK Luka B 1621 Pospíšil Marek SK Sternberk C 1463 0
2015/2016 5 SK Luka B 1621 Ticháček Vít Matador Praslavice SK 1504 1
2015/2016 4 SK Luka B 1621 Konečný Martin ASK DA Olomouc C 1919 1924 0
2015/2016 3 SK Luka B 1621 Charvot David Agentura 64 Grygov D 1450 ½
2015/2016 2 SK Luka B 1621 Hampl Martin Tatran Litovel D 1311 1
2015/2016 1 SK Luka B 1621 Šiška Jiří Sigmia Olomouc C 1548 1
2014/2015 11 ŠK Luká 1633 Klaban Roman ŠK Nové Losiny 1728 1774 0
2014/2015 10 ŠK Luká 1633 Straka Bohumil TJ Libina 1774 ½
2014/2015 9 ŠK Luká 1633 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1820 1803 0
2014/2015 8 ŠK Luká 1633 Horák Jiří ŠK 1921 Zábřeh C 1673 ½
2014/2015 6 ŠK Luká 1633 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1759 0
2014/2015 5 ŠK Luká 1633 Halama Vladimír ŠK Jeseník 1753 1753 ½
2014/2015 3 ŠK Luká 1633 Brückner Michal ŠK Šternberk B 1711 ½
2014/2015 2 ŠK Luká 1633 Šamšula Jiří ŠK 1921 Zábřeh B 1507 0
2014/2015 1 ŠK Luká 1633 Haderka Karel Tatran Litovel C 1841 1798 ½
2013/2014 11 ŠK Luká 1645 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves 1938 1952 0
2013/2014 10 ŠK Luká 1645 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1744 1729 0
2013/2014 9 ŠK Luká 1645 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1820 1798 ½
2013/2014 8 ŠK Luká 1645 Macek Petr ŠK Nové Losiny 1783 0
2013/2014 7 ŠK Luká 1645 Odstrčil Jan ŠK Loštice A 1831 1846 1
2013/2014 6 ŠK Luká 1645 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1860 1860 0
2013/2014 5 ŠK Luká 1645 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1682 0
2013/2014 4 ŠK Luká 1645 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1753 1769 ½
2013/2014 3 ŠK Luká 1645 Rozman Vojtěch TJ Libina 1822 ½
2013/2014 2 ŠK Luká 1645 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1769 0
2013/2014 1 ŠK Luká 1645 Peřina Josef ŠK Bohuňovice 1760 0
2012/2013 11 ŠK Luká 1575 Straka Bohumil TJ Libina 1783 ½
2012/2013 10 ŠK Luká 1575 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 2034 1870 1
2012/2013 9 ŠK Luká 1575 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1871 1
2012/2013 8 ŠK Luká 1575 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1750 1716 ½
2012/2013 6 ŠK Luká 1575 Klaban Roman ŠK Nové Losiny 1707 1
2012/2013 4 ŠK Luká 1575 Skácel Ondřej ŠK Šternberk 1796 1767 ½
2012/2013 3 ŠK Luká 1575 Peřina Josef ŠK Bohuňovice 1768 1
2012/2013 2 ŠK Luká 1575 Šipka Jiří ŠK Loštice B 1661 1
2012/2013 1 ŠK Luká 1575 Till Eduard Řetězárna Česká Ves 1715 1687 ½
2011/2012 11 ŠK Luká 1573 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1813 ½
2011/2012 10 ŠK Luká 1573 Procházka Stanislav ŠK Šternberk B 1782 1
2011/2012 8 ŠK Luká 1573 Horák Jiří Loko Zábřeh B 1644 ½
2011/2012 7 ŠK Luká 1573 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1819 0
2011/2012 6 ŠK Luká 1573 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1691 0
2011/2012 4 ŠK Luká 1573 Míka Tomáš Tatran Litovel C 1655 0
2011/2012 3 ŠK Luká 1573 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1753 ½
2011/2012 2 ŠK Luká 1573 Koleniak Marek ŠK Loštice B 1623 0
2010/2011 9 ŠK Luká 1588 Opletal Josef ŠK Šternberk B 1684 0
2010/2011 8 ŠK Luká 1588 Vaculík Jakub T.J.Sokol Šumperk C 1709 0
2010/2011 7 ŠK Luká 1588 Novák Petr LOKO Zábřeh B 1757 ½
2010/2011 6 ŠK Luká 1588 Odstrčil Jan ŠK Loštice 1794 ½
2010/2011 5 ŠK Luká 1588 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1764 0
2010/2011 4 ŠK Luká 1588 Jambor Jiří TJ Zlaté Hory 1787 ½
2010/2011 3 ŠK Luká 1588 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves 1831 0
2010/2011 2 ŠK Luká 1588 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1805 0
2010/2011 1 ŠK Luká 1588 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1663 0