Hráč Vejvoda Jindřich

Vejvoda Jindřich

User Pic
Jméno: Vejvoda Jindřich
Oddíl: Sokol Kolín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1513
Elo mezinárodní: 1535
ID: 3974
FIDE ID: 381896
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Sokol Kolín D 1535 1513 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 0 1470 ½
2019/2020 3 Sokol Kolín D 1535 1513 Zimmermann Ladislav Šachklub města Dobrovice F 1302 1214 ½
2019/2020 2 Sokol Kolín D 1535 1513 Kavan Viktor Florian Joly Lysá nad Labem H 0 1064 1
2018/2019 8 Sokol Kolín D 1535 1512 Truhlář Alexandr ŠK Rožďalovice A 0 1209 1
2018/2019 3 Sokol Kolín D 1535 1512 Semerák Jiří TJ Sokol Sendražice C 0 1453 ½
2018/2019 1 Sokol Kolín D 1535 1512 Fejfar Jiří Šachklub města Dobrovice E 0 1046 1
2017/2018 11 Sokol Kolín B 1537 1524 Kronowetter Bořivoj TJ Bohemia Poděbrady A 1891 1879 0
2017/2018 10 Sokol Kolín D 1537 1524 Semerák Jiří Sendražice C 0 1439 0
2017/2018 8 Sokol Kolín D 1537 1524 Štěpánek Vít Sokol Český Brod B 0 1100 1
2017/2018 7 Sokol Kolín D 1537 1524 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky B 0 1251 1
2017/2018 5 Sokol Kolín D 1537 1524 Kuta Lukáš Sendražice C 0 1373 1
2017/2018 4 Sokol Kolín D 1537 1524 SK Slavoj Čáslav B 1
2017/2018 3 Sokol Kolín D 1537 1524 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 0 1351 ½
2017/2018 1 Sokol Kolín D 1537 1524 Troníček Luboš Kostelec nad Černými Lesy C 0 1243 ½
2015/2016 10 Sokol Kolín D 1572 1574 Novotná Tereza DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 0
2015/2016 9 Sokol Kolín D 1572 1574 Semerák Jiří TJ Sokol Sendražice C 1469 1
2015/2016 8 Sokol Kolín D 1572 1574 Němeček Václav Slavoj Čáslav B 1286 1
2015/2016 7 Sokol Kolín D 1572 1574 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky B 1629 0
2015/2016 6 Sokol Kolín D 1572 1574 Mirkovič Miroslav ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1338 1
2015/2016 4 Sokol Kolín D 1572 1574 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice C 1577 1724 0
2015/2016 3 Sokol Kolín D 1572 1574 Němeček Václav Slavoj Čáslav B 1286 0
2015/2016 2 Sokol Kolín D 1572 1574 Hrubeš Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1306 0
2014/2015 11 Sokol KolĂ­n D 1572 1572 Čihák Radek Ĺ K Milovice 1100 1
2014/2015 10 Sokol KolĂ­n D 1572 1572 Laštovka Ondřej DDM Nymburk A 1110 1
2014/2015 9 Sokol KolĂ­n D 1572 1572 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1
2014/2015 8 Sokol KolĂ­n D 1572 1572 Němeček Václav TJ Slavoj Čáslav B 1293 ½
2014/2015 7 Sokol KolĂ­n D 1572 1572 Döme Michal Joly Lysá nad Labem H 1148 1
2014/2015 6 Sokol KolĂ­n D 1572 1572 Semerák Jiří TJ Sokol SendraĹľice C 1488 1
2014/2015 3 Sokol KolĂ­n D 1572 1572 Vinecký Jiří DDM Nymburk B 1371 1
2014/2015 2 Sokol KolĂ­n D 1572 1572 Janoušek Jakub Joly Lysá nad Labem G 1242 ½
2014/2015 9 Sokol Kolín C 1572 1572 Klub šachistů Říčany 1925 F 1
2014/2015 8 Sokol Kolín C 1572 1572 Placek Milan SK Slavoj Čáslav A 1000 ½
2014/2015 6 Sokol Kolín C 1572 1572 Vojta Jakub ŠK Pravonín 1500 0
2014/2015 3 Sokol Kolín C 1572 1572 Plechatová Jarmila TJ Kavalier Sázava A 1130 1
2014/2015 1 Sokol Kolín C 1572 1572 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice A 1341 1
2013/2014 11 Sokol Kolín "C" 1445 Němeček Václav TJ Slavoj Čáslav 1000 1
2013/2014 7 Sokol Kolín "C" 1445 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1451 ½
2013/2014 6 Sokol Kolín "C" 1445 Zimmermann Ladislav ŠK Města Dobrovice "D" 1100 1
2013/2014 1 Sokol Kolín "C" 1445 ŠK Města Dobrovice "C" 1
2013/2014 11 Sokol Kolín D 1445 Laštovka Ondřej DDM Sokol Nymburk D 1100 1
2013/2014 10 Sokol Kolín D 1445 Hrubeš Zdeněk TJ Sokol Pečky C 1250 1
2013/2014 9 Sokol Kolín D 1445 Necid Milan DDM Sokol Nymburk C 1434 0
2013/2014 8 Sokol Kolín D 1445 Kollár Josef DDM Sokol Nymburk E 1250 1
2013/2014 7 Sokol Kolín D 1445 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice C 1430 1
2013/2014 6 Sokol Kolín D 1445 Pechánek Jan ŠK Spartak Čelákovice B 1100 1
2013/2014 5 Sokol Kolín D 1445 Čihák Jiří Sokol Český Brod C 1297 1
2013/2014 4 Sokol Kolín D 1445 Bug Vojtěch Kostelec nad Č./lesy C 1000 1
2013/2014 3 Sokol Kolín D 1445 Bohuněk Jan Klub šachistů Říčany 1925 H 1446 0
2013/2014 2 Sokol Kolín D 1445 Hosnedl Luboš Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 0
2013/2014 1 Sokol Kolín D 1445 Páťal Luboš SK Slavoj Čáslav B 1631 ½
2012/2013 11 Sokol Kolín D 1426 Blahout Karel Sokol Postupice 1471 1
2012/2013 10 Sokol Kolín D 1426 Turek František Klub šachistů 1925 Říčany G 1446 0
2012/2013 9 Sokol Kolín D 1426 Hruban Oliver Slavoj Čáslav B 1000 1
2012/2013 8 Sokol Kolín D 1426 Studzinski David Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1100 1
2012/2013 7 Sokol Kolín D 1426 Sedliak Michal ŠK Kostelec n. Č. l. C ½
2012/2013 6 Sokol Kolín D 1426 Vašák Martin Jawa Brodce C 1250 ½
2012/2013 5 Sokol Kolín D 1426 Souralová Venuše Sokol Struhařov B 1445 1
2012/2013 4 Sokol Kolín D 1426 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 1250 0
2012/2013 3 Sokol Kolín D 1426 Plechatová Jarmila Kavalier Sázava B 1100 1
2012/2013 2 Sokol Kolín D 1426 Helebrand Peter Spartak Vlašim C 1365 0
2012/2013 1 Sokol Kolín D 1426 Laňka Petr Dolní Kralovice B 1250 1
2012/2013 11 Sokol Kolín B 1426 Daniel Jiří DDM Sokol Nymburk 1943 1922 0
2012/2013 10 Sokol Kolín B 1426 Cozl David Šachový klub Rakovník 2001 2009 0
2012/2013 9 Sokol Kolín B 1426 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2036 2047 0
2012/2013 8 Sokol Kolín B 1426 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 1988 1935 ½
2012/2013 2 Sokol Kolín B 1426 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram 1878 0
2011/2012 11 Sokol Kolín D 1483 Vnouček Martin JAWA Brodce B 1584 0
2011/2012 10 Sokol Kolín D 1483 Pikal David Dolní Kralovice A 1400 ½
2011/2012 9 Sokol Kolín D 1483 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 F 1438 0
2011/2012 7 Sokol Kolín D 1483 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1613 0
2011/2012 6 Sokol Kolín D 1483 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1575 0
2011/2012 5 Sokol Kolín D 1483 Zvára Filip ŠK Pravonín 1450 0
2011/2012 4 Sokol Kolín D 1483 Vystrčil Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 E 1376 0
2011/2012 3 Sokol Kolín D 1483 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 1372 0
2011/2012 2 Sokol Kolín D 1483 Pikora Tomáš TJ Sokol Benešov 1000 1
2011/2012 1 Sokol Kolín D 1483 Lajsek Tomáš TJ Sparta Kutná Hora B 1656 0
2010/2011 10 Sokol Kolín D 1494 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1100 1
2010/2011 9 Sokol Kolín D 1494 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky B 1606 0
2010/2011 5 Sokol Kolín D 1494 Viktorín Rudolf Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 0
2010/2011 3 Sokol Kolín D 1494 Čermák Jan Sokol ČeskýBrod B 1000 ½
2010/2011 2 Sokol Kolín D 1494 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. B 1535 0
2010/2011 1 Sokol Kolín D 1494 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk B 1838 ½
2009/2010 7 Sokol Kolín D 1494 Křížek František TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1425 1
2009/2010 1 Sokol Kolín D 1494 Bug Julius ŠK Kostelec n/ČL C 1482 0
2009/2010 2 Sokol Kolín C 1494 Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov 1565 ½
2008/2009 5 DDM Kolín A 1496 Hejda Antonín TJ JOLY Lysá n/L. F 1750 0
2008/2009 4 DDM Kolín A 1496 Šimek Jaroslav TJ Sokol Pečky D ½
2008/2009 3 DDM Kolín A 1496 Fojtů Jiří TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 1
2008/2009 9 Sokol Kolín C 1496 Turek František Biomedica Říčany F 1482 0
2008/2009 8 Sokol Kolín C 1496 Mráz Zdeněk Stadion Kutná Hora B 1923 0
2008/2009 7 Sokol Kolín C 1496 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky A 1515 1
2008/2009 3 Sokol Kolín C 1496 Stárek Stanislav Biomedica Říčany E 1250 1
2008/2009 1 Sokol Kolín C 1496 Jirásek Michael Sokol Český Brod B 1464 ½
2007/2008 9 DDM Kolín 1512 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1356 1
2007/2008 7 DDM Kolín 1512 Veselý Jiří Sokol Pečky D 1475 0
2007/2008 6 DDM Kolín 1512 Vinecký Jiří DDM Nymburk 1434 0
2007/2008 4 DDM Kolín 1512 Kořínek Luboš Slavoj Čáslav 1605 0
2007/2008 3 DDM Kolín 1512 Bug Julius Kostelec n.Č.l.C 1473 1
2007/2008 2 DDM Kolín 1512 Dušek Adolf Sokol Pečky E 1411 1
2007/2008 1 DDM Kolín 1512 Špitálský Vít Joly Lysá n.L. F 1
2007/2008 11 Sokol Kolín C 1512 Lajsek Tomáš Stadion Kutná Hora B 1593 0
2007/2008 9 Sokol Kolín C 1512 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1579 0
2007/2008 8 Sokol Kolín C 1512 Kótka Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany F 1
2007/2008 7 Sokol Kolín C 1512 Ochová Zdeňka TJ Tourist Biomedica Říčany D 1626 1
2007/2008 6 Sokol Kolín C 1512 Malá Anna TJ Tourist Biomedica Říčany E 1585 0
2007/2008 5 Sokol Kolín C 1512 Semerák Jiří TJ Sokol Sendražice B 1527 1
2007/2008 4 Sokol Kolín C 1512 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1737 0
2007/2008 3 Sokol Kolín C 1512 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1431 ½
2007/2008 2 Sokol Kolín C 1512 Boček Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1
2007/2008 1 Sokol Kolín C 1512 Král Pavel TJ Sokol Benešov A 1648 0
2006/2007 11 Sokol Kolín C 1548 Patzner Petr JAWA Brodce B 1428 1
2006/2007 10 Sokol Kolín C 1548 Havlíček Pavel BIOMEDICA Říčany E 1599 0
2006/2007 9 Sokol Kolín C 1548 Lalouček Miroslav TJ Spartak Vlašim B 1705 ½
2006/2007 8 Sokol Kolín C 1548 Čejkovský Petr Sokol Český Brod A 1842 0
2006/2007 6 Sokol Kolín C 1548 Máslo Robert ŠK Medvědi Zvole A 1
2006/2007 5 Sokol Kolín C 1548 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1455 ½
2006/2007 3 Sokol Kolín C 1548 Jíša Luboš ŠK Kostelec n.Č.l. B 1506 0
2006/2007 2 Sokol Kolín C 1548 Kudrna Ivo TJ Sokol Benešov B 1517 ½
2006/2007 9 DDM Kolín 1548 Kolanda Roman Sokol Pečky C 1
2006/2007 8 DDM Kolín 1548 Jirásek Michael Sokol Č. Brod C 1351 ½
2006/2007 6 DDM Kolín 1548 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav 1441 0
2006/2007 5 DDM Kolín 1548 Forman Daniel Kostelec n.Č.l. C 0
2006/2007 4 DDM Kolín 1548 Pošíval Jiří Sokol Pečky E 1251 1
2006/2007 3 DDM Kolín 1548 Brandejský Vít Sokol Č. Brod B 1354 0
2006/2007 2 DDM Kolín 1548 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky D 1504 ½
2006/2007 1 DDM Kolín 1548 Semerák Jiří TJ S. Sendražice B 1502 ½
2005/2006 11 Sok.Polabí Kolín C 1556 Vokolek Jaroslav St.Kutná Hora B 1710 1
2005/2006 10 Sok.Polabí Kolín C 1556 Šoltys Roman ŠK měs.Dobrovice B 1424 ½
2005/2006 9 Sok.Polabí Kolín C 1556 Dušek Vladimír Sokol Sendražice B 1627 0
2005/2006 8 Sok.Polabí Kolín C 1556 Mazánek David Joly Lysá C 1845 ½
2005/2006 7 Sok.Polabí Kolín C 1556 Vinecký Jiří Sokol Nymburk B 1425 0
2005/2006 6 Sok.Polabí Kolín C 1556 Malíková Kateřina Autoškoda Ml.Bol.B 1329 ½
2005/2006 5 Sok.Polabí Kolín C 1556 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice A 1654 ½
2005/2006 3 Sok.Polabí Kolín C 1556 Pech Jaroslav Bohemia PoděbradyB 1781 ½
2005/2006 2 Sok.Polabí Kolín C 1556 Kubíček Petr Sokol Bakov C 1
2005/2006 1 Sok.Polabí Kolín C 1556 Kotulič Josef ŠK Karbo Benátky A 1544 0
2004/2005 11 Sokol Kolín D 1577 Kurel Miroslav Sokol Struhařov ½
2004/2005 8 Sokol Kolín D 1577 Malý Dušan BIOMEDICA Říčany E 1629 0
2004/2005 7 Sokol Kolín D 1577 Zajíček Jaroslav Sokol Pečky B 1748 0
2004/2005 6 Sokol Kolín D 1577 Formánek Ivo BOHEMIA PoděbradyB 1
2004/2005 5 Sokol Kolín D 1577 Křížek František BIOMEDICA Říčany C 1462 1
2004/2005 4 Sokol Kolín D 1577 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l.B 1511 0
2004/2005 3 Sokol Kolín D 1577 Fojtů Jan BIOMEDICA Říčany D 2089 0
2004/2005 2 Sokol Kolín D 1577 Jílek Vladimír Stad.Kutná Hora B 1706 0
2003/2004 11 Sokol Kolín G 1575 Sedláček Karel Biomedica Říčany E 1
2003/2004 9 Sokol Kolín G 1575 Laube Miloslav Kavalier Sázava 1488 ½
2003/2004 8 Sokol Kolín G 1575 Šilhánek Jindřich Kostelec n.Č.l. B 0
2003/2004 7 Sokol Kolín G 1575 Patzner Petr JAWA Brodce B 1
2003/2004 6 Sokol Kolín G 1575 Filip Jaroslav Sokol Benešov C 1
2003/2004 4 Sokol Kolín G 1575 Vrba Bohuslav Sokol Sendražice A 1812 ½
2003/2004 2 Sokol Kolín G 1575 Novák Jiří Stad.Kutná Hora B 1857 0
2003/2004 1 Sokol Kolín G 1575 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1569 ½