Hráč Hlína Miloš

Hlína Miloš

User Pic
Jméno: Hlína Miloš
Oddíl: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1760
Elo mezinárodní: 1836
ID: 4691
FIDE ID: 310492
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Sokol Bakov nad Jizerou C 1836 1760 Kubíček Robert ŠK Spartak Čelákovice B 2184 2180 ½
2018/2019 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1836 1765 Černý Jaroslav ŠK Kabo Benátky A 0 1752 0
2018/2019 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1836 1765 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice D 1643 1525 1
2017/2018 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1836 1792 Lánský Petr TJ Kralupy nad Vltavou C 1663 1612 0
2017/2018 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1823 1792 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice C 1762 1783 0
2017/2018 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1823 1792 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1880 1885 0
2017/2018 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1836 1792 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou C 2088 2083 0
2017/2018 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1836 1792 Ševčík Zdeněk Sokol Brandýs nad Labem A 1886 1891 0
2017/2018 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1818 1787 Zámorský Ladislav Cayman Pharma Neratovice E 1830 1832 0
2017/2018 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1823 1792 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1926 1929 1
2017/2018 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1836 1792 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1837 1847 1
2017/2018 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1836 1792 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1842 1844 ½
2017/2018 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1818 1787 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1916 1884 0
2016/2017 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Štěpánek Stanislav Bohemia Poděbrady A 1826 1848 1
2016/2017 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Doležal Radoslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 0
2016/2017 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 ½
2016/2017 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Buriánek Tomáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 1
2016/2017 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Zrůst Tomáš Sokol Kolín B 1762 1743 ½
2016/2017 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1868 1
2016/2017 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice B 1704 1744 ½
2015/2016 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk B 1831 1785 ½
2015/2016 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Šimek Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1727 1674 1
2015/2016 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Borůvka Radim Sokol Struhařov A 1781 1780 1
2015/2016 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1778 1808 ½
2015/2016 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou B 1766 1763 ½
2015/2016 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Zrůst Tomáš Sokol Kolín B 1762 1743 0
2015/2016 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Kullač Pavol Šachklub města Dobrovice B 1588 1657 1
2015/2016 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 Suchý Ladislav ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 1
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 0
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 Dupák Jaroslav ŠK Příbram - Baník B 1830 1733 1
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 Holub Milan JAWA Brodce B 1991 1943 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1565 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1825 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 Máslo Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 0
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 Pácha Zdeněk Stříbrná Skalice 1543 ½
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1878 1885 0
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1780 1782 0
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 Čermák Jan Sokol Český Brod A 1872 1910 0
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 Soural Karel Sokol Struhařov A 2005 2004 0
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1940 1938 0
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1880 1855 0
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 ½
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 0
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1837 1788 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1785 0
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1837 1788 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1778 1824 ½
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1837 1788 Pitra Karel ŠK Pravonín 1879 1879 1
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1837 1788 Poborský Josef SK Slavoj Čáslav A 1947 1971 1
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1837 1788 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1866 1874 1
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1751 1
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 Král Pavel Sokol Neveklov A 1751 0
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 Bug Julius TJ Sokol Český Brod B 1483 ½
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín A 1814 1806 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1672 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1861 1891 1
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole A 1779 1789 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 Konopka Aleš Stříbrná Skalice A 1626 1
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Cozl David Český Lev Kolešovice A 1987 1996 ½
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Machalík Marek Caissa Úholičky B 1949 1952 1
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Innemann František Spartak Vlašim B 1910 1887 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1777 1726 0
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1928 1914 ½
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1917 1873 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Švach Jan ŠK Řevnice A 1838 1818 1
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Turický David ŠK Zdice A 1778 1784 0
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1916 1892 0
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1641 0
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1507 ½
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1673 1
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1667 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1661 1
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1691 1
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Turický David TJ Jince A 1804 ½
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Čermák Vítek TJ Lokomotiva Beroun A 1848 0
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1683 1677 0
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1790 1
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1857 1796 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1713 0
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1857 1796 Břečka František Sokol na Mělníce A 1928 1938 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1857 1796 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno A 1820 ½
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1857 1796 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1604 1754 1
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1857 1796 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1802 1
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1857 1796 Hoch Václav TJ AERO Odolena Voda A 1691 ½
2011/2012 10 Sokol Tábor B 1857 1783 Šimek Vladimír Šachklub Písek B 1725 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 Bodický Michal SK Pyrit Příbram C 1731 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 Mejzlík Ondřej Spartak Dolní Kralovice A 2225 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1995 0
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 Sládek Oldřich Sokol Neveklov A 2056 0
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2022 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem E 1952 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1934 ½
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 2006 ½
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1768 Tyko Josef Sokol Kolín C 1845 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1768 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 1
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1768 Netuka Jiří JOLY Lysá n.Labem D 1664 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1768 Sobotka Jiří Sokol Nymburk A 1929 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1768 Kořínek Oldřich Kostelec nad Č.l. B 1598 1
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 1856 Berg Antonín Sokol Struhařov 1884 1
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 1856 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 1994 0
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 1856 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1924 0
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 1856 Haman Jakub Rakovník 2146 0
2009/2010 6 Biomedica Říčany C 1856 Trmal Jaroslav Pyrit Příbram 2208 ½
2009/2010 5 Biomedica Říčany C 1856 Purnoch Josef Sokol Hostivice 2163 ½
2009/2010 3 Biomedica Říčany C 1856 Štursa Jan Kralupy n.Vltavou A 2127 0
2009/2010 1 Biomedica Říčany C 1856 Matějovský Ondřej TRW autoel. Vlašim 2042 0
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany D 1856 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Č.l. 1994 0
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany D 1856 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1660 ½
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany D 1856 Stehlík Jiří TJ Sokol Sendražice A 1838 1
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany D 1856 Fiala Jan Sokol Český Brod B 1877 ½
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany D 1856 Čihák Adam BIOMEDICA Říčany F 1600 0
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany D 1856 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1961 ½
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany D 1856 Procházka Petr JAWA Brodce B 1964 ½
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany D 1856 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov 1713 ½
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany D 1856 Fekete František TJ Sokol Pečky A 1725 ½
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany D 1856 Říha Jaroslav BIOMEDICA Říčany E 1991 0
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany D 1856 Zvára David Spartak Vlašim B 1967 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany C 1888 Pyrit Příbram B 1
2008/2009 9 Biomedica Říčany C 1888 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1844 0
2008/2009 8 Biomedica Říčany C 1888 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1916 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany C 1888 Stolz Lubor Spartak Žebrák 1962 1
2008/2009 5 Biomedica Říčany C 1888 Matějovský Ondřej TRW autoel. Vlašim 2045 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany C 1888 Vlček Marek Caissa Úholičky 1970 ½
2008/2009 3 Biomedica Říčany C 1888 Mišičko Ján Rakovník 2138 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany C 1888 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1971 1
2008/2009 11 Biomedica Říčany E 1888 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1646 1
2008/2009 10 Biomedica Říčany E 1888 Řehoř Jan Sokol Benešov A 1797 1
2008/2009 9 Biomedica Říčany E 1888 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice B 1825 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany E 1888 Hroník Petr JAWA Brodce B 1955 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany E 1888 Koyš Milan Kostelec nad Černými lesy B 2088 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany E 1888 Fabián Vladimír Sokol Český Brod B 1752 1
2008/2009 4 Biomedica Říčany E 1888 Zvára David Spartak Vlašim B 1826 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany E 1888 Macek Kamil Sokol Kolín C 1891 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany E 1888 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1857 0
2007/2008 11 Biomedica Říčany C 1792 Stolz Lubor Spartak Žebrák 1942 0
2007/2008 7 Biomedica Říčany C 1792 Gernert Otakar Sokol Struhařov 1985 0
2007/2008 4 Biomedica Říčany C 1792 Pospíšil Evžen MONTAKO Kralupy n.V. B 1814 0
2007/2008 2 Biomedica Říčany C 1792 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2070 0
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1977 0
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 Řehoř Jan TJ Sokol Benešov A 1783 0
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1677 ½
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 Innemann František Spartak Vlašim B 1906 ½
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 Sladovník Jiří ŠK Medvědi Zvole A 2125 0
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 Vocilka Jiří Stadion Kutná Hora B 1885 1
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1710 1
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 Štoček Jiří TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 1
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1789 ½
2006/2007 11 BIOMEDICA Říčany D 1754 Moravec Vít Sokol Český Brod A 2088 ½
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany D 1754 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1766 1
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany D 1754 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec n.Č.l. B 1969 1
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany D 1754 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov B 1478 1
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany D 1754 Franc Lubor Sokol Kolín C 2006 ½
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany D 1754 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1961 1
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany D 1754 Bašta Jan TJ Spartak Vlašim B 1793 ½
2006/2007 8 Biomedica Říčany C 1754 Voborník Bořivoj Joly Lysá n.L. C 1764 1
2006/2007 7 Biomedica Říčany C 1754 Grečný Karol Sokol Struhařov 0
2006/2007 5 Biomedica Říčany C 1754 Bednařík Radovan Kostelec n.Č.l 1864 0
2006/2007 4 Biomedica Říčany C 1754 Kolouch Tomáš TJ Sokol Benešov 1476 1
2006/2007 3 Biomedica Říčany C 1754 Svoboda Jaromír Jawa Brodce 2004 ½
2005/2006 11 Biomedica Říčany E 1779 Peter Luboš Sokol Neveklov 1405 1
2005/2006 10 Biomedica Říčany E 1779 Berchtold Petr Sokol Struhařov 1737 ½
2005/2006 7 Biomedica Říčany E 1779 Vokrouhlík Jiří ŠK KDJS Sedlčany 1390 1
2005/2006 6 Biomedica Říčany E 1779 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1400 ½
2005/2006 4 Biomedica Říčany E 1779 Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1788 ½
2005/2006 3 Biomedica Říčany E 1779 Petrů Jiří Kostelec n.Č.l. B 1526 0
2005/2006 9 Říčany C 1779 Wimmer Jaroslav Poděbrady 1852 ½
2005/2006 7 Říčany C 1779 Herčík Petr SE Ml.Boleslav C 1639 1
2005/2006 6 Říčany C 1777 1788 Valenz Miroslav Nymburk 2110 2076 0
2005/2006 5 Říčany C 1779 Vávra Jan Brodce 2100 ½
2005/2006 4 Říčany C 1779 Eisner Michal Kutná Hora 2002 0
2005/2006 3 Říčany C 1779 Macků Emil Benešov 1865 0
2005/2006 2 Říčany C 1779 Voráčková Jarmila Říčany B 1897 0
2005/2006 1 Říčany C 1779 Souček Milan Kolín B 2095 0
2004/2005 11 Biomedica Říčany B 1802 Prokop Jiří TRW A. Vlašim A 1819 0
2004/2005 10 Biomedica Říčany B 1802 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1764 0
2004/2005 9 Biomedica Říčany B 1802 Vančura Milan Sokol Sendražice A 1820 1
2004/2005 8 Biomedica Říčany B 1802 Feierfeil Jiří Sokol Benešov A 1902 0
2004/2005 6 Biomedica Říčany B 1802 Suchý Ladislav Kostelec n/ČL A 1706 0
2004/2005 5 Biomedica Říčany B 1802 Mates Miroslav Sokol Nymburk A 1639 1
2004/2005 4 Biomedica Říčany B 1802 Pavlíček Jan Bohemia PoděbradyA 1817 1
2004/2005 3 Biomedica Říčany B 1802 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1879 1
2004/2005 2 Biomedica Říčany B 1802 Říha Jaroslav Biomedica Říčany A 2045 0
2004/2005 1 Biomedica Říčany B 1802 Petlák Marek Sokol Kolín C 1719 ½
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany E 1802 Vrba Bohuslav Sokol Sendražice B 1813 ½
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany E 1802 Brhlík Antonín Kavalier Sázava A 1742 ½
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany E 1802 Lejnar Karel Sokol Pečky B 1879 0
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany E 1802 Baláček Tadeáš Sokol Kolín D 1653 0
2004/2005 6 BIOMEDICA Říčany E 1802 Vlach Josef BIOMEDICA Říčany C 1790 ½
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany E 1802 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l.B 1945 ½
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany E 1802 Oulovský Pavel BIOMEDICA Říčany D 2158 0
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany E 1802 Vocilka Jiří Stad.Kutná Hora B 1828 0
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany E 1802 Daniel Jiří Sokol Nymburk B 1374 1
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany E 1802 Nosek Filip Sokol Struhařov 2053 ½
2003/2004 9 Biomedica Říčany E 1752 Doležal Radoslav Biomedica Říčany D 1955 0
2003/2004 8 Biomedica Říčany E 1752 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1848 ½
2003/2004 7 Biomedica Říčany E 1752 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1720 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany E 1752 Matoušek Libor Stad.Kutná Hora B 1811 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany E 1752 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1434 1
2003/2004 4 Biomedica Říčany E 1752 Jukl Karel JAWA Brodce B 1560 1
2003/2004 3 Biomedica Říčany E 1752 Lacina Ladislav Biomedica Říčany C 1703 ½
2003/2004 2 Biomedica Říčany E 1752 Bečvář Vladimír Kavalier Sázava 1666 1
2003/2004 1 Biomedica Říčany E 1752 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. B 1828 ½
2003/2004 1 Biomedica Říčany E 1752 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. B 1828 ½
2003/2004 7 Sokol Benešov B 1752 Postupa Pavel Joly Lysá n/L B 1826 0
2003/2004 6 Sokol Benešov B 1752 Doležal Karel Sokol Nymburk A 1968 0
2003/2004 5 Sokol Benešov B 1752 Hamrník Jan Stad. Kutná Hora A 1848 0
2003/2004 4 Sokol Benešov B 1752 Píša Ivo Sokol Pečky A 1780 0
2003/2004 2 Sokol Benešov B 1752 Skácel Jan Sokol Benešov A 2083 ½
2003/2004 1 Sokol Benešov B 1752 Bednařík Radovan Kostelec n/ČL A 1776 1