Hráč Tomíšek Petr

Tomíšek Petr

User Pic
Jméno: Tomíšek Petr
Oddíl: USK Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1735
Elo mezinárodní: 1800
ID: 2178
FIDE ID: 301760
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 USK Praha A 1800 1735 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 0
2018/2019 8 USK Praha A 1800 1735 Ursta Lubomír Šachový klub Bohnice - A 1831 1839 ½
2018/2019 7 USK Praha A 1800 1735 Gorbunov Artemiy ŠK AURORA 1796 1794 0
2018/2019 5 USK Praha A 1800 1735 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy D 1926 1916 0
2018/2019 4 USK Praha A 1800 1735 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1923 1903 ½
2018/2019 5 USK Praha C 1800 1735 Crawley Gregory Unichess G 0 1779 0
2018/2019 1 USK Praha C 1800 1735 Hataš Oldřich Sokol Praha Vršovice F 1473 1682 0
2018/2019 11 USK Praha B 1800 1735 Mrázek Martin Šachový klub Bohnice - D 1502 1512 ½
2018/2019 8 USK Praha B 1800 1735 Bára Josef ŠK DP Praha G 1619 1573 ½
2018/2019 4 USK Praha B 1800 1735 May David TJ Bohemians Praha H 1511 1675 ½
2018/2019 2 USK Praha B 1800 1735 Matej Erik SK OAZA Praha G 1471 1466 1
2017/2018 6 TJ Sokol Struhařov A 1819 1798 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1744 1723 0
2017/2018 5 TJ Sokol Struhařov A 1819 1798 Zoubek Vladimír Šachový klub Příbram Baník B 1535 1549 0
2017/2018 3 TJ Sokol Struhařov A 1819 1798 Glasberger Roman Klub šachistů Říčany 1925 F 1533 1625 ½
2017/2018 1 TJ Sokol Struhařov A 1819 1798 Sasyn Stanislav Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 1
2015/2016 8 Sokol Struhařov A 1819 1816 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1768 1759 1
2015/2016 7 Sokol Struhařov A 1819 1816 Smolka Josef ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 0
2015/2016 5 Sokol Struhařov A 1819 1816 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1544 1609 0
2015/2016 4 Sokol Struhařov A 1819 1816 Šimek Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1727 1674 ½
2015/2016 2 Sokol Struhařov A 1819 1816 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1826 1848 1
2015/2016 1 Sokol Struhařov A 1819 1816 Fiala Jan ŠK Český Brod A 1906 1933 0
2014/2015 10 Sokol Struhařov A 1867 1845 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 0
2014/2015 6 Sokol Struhařov A 1867 1845 Pavlíček Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1751 0
2014/2015 4 Sokol Struhařov A 1867 1845 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1644 1600 ½
2014/2015 3 Sokol Struhařov A 1867 1845 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1843 1897 0
2013/2014 6 TJ Pankrác E 1900 1875 Chaloupka Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 0
2013/2014 2 TJ Pankrác E 1900 1875 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1888 1886 0
2013/2014 1 TJ Pankrác E 1900 1875 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1875 1919 0
2013/2014 9 Sokol Struhařov A 1900 1875 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 ½
2013/2014 8 Sokol Struhařov A 1900 1875 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 0
2012/2013 9 TJ Sokol Struhařov 1899 1874 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1938 1941 ½
2011/2012 8 Sokol Struhařov A 1911 1880 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 D 1880 1824 0
2011/2012 7 Sokol Struhařov A 1911 1880 Soukup Jiří SK Pyrit Příbram B 1250 1
2010/2011 11 Sokol Struhařov A 1872 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2007 0
2010/2011 9 Sokol Struhařov A 1872 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1886 0
2010/2011 8 Sokol Struhařov A 1872 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1809 ½
2010/2011 7 Sokol Struhařov A 1872 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 0
2010/2011 6 Sokol Struhařov A 1872 Černohorský Ladislav SK Pyrit Příbram B 1998 0
2010/2011 4 Sokol Struhařov A 1872 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1832 ½
2010/2011 3 Sokol Struhařov A 1872 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1833 1
2010/2011 2 Sokol Struhařov A 1872 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 0
2010/2011 1 Sokol Struhařov A 1872 Fencl Pavel JOLY Lysá n.Labem D 1930 1
2009/2010 11 Sokol Struhařov 1904 Krejčí Martin Biomedica Říčany C 1846 ½
2009/2010 9 Sokol Struhařov 1904 Obrázek Karel Sokol Hostivice 1900 0
2009/2010 8 Sokol Struhařov 1904 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2146 0
2009/2010 7 Sokol Struhařov 1904 Jarrah Kamal Kralupy n.Vltavou A 2034 ½
2009/2010 6 Sokol Struhařov 1904 Malý Filip Biomedica Říčany B 1986 1
2009/2010 5 Sokol Struhařov 1904 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2159 ½
2009/2010 3 Sokol Struhařov 1904 Sokol Roman ŠK Kladno B 2003 ½
2009/2010 2 Sokol Struhařov 1904 Skácel Jan JAWA Brodce 2043 0
2008/2009 11 Sokol Struhařov 1916 Čížek Ondřej Pyrit Příbram B 1852 ½
2008/2009 9 Sokol Struhařov 1916 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák 2064 0
2008/2009 8 Sokol Struhařov 1916 Hlína Miloš Biomedica Říčany C 1888 ½
2008/2009 7 Sokol Struhařov 1916 Malý Dušan Biomedica Říčany D 1683 ½
2008/2009 6 Sokol Struhařov 1916 Innemann František TRW autoel. Vlašim 1924 ½
2008/2009 5 Sokol Struhařov 1916 Vlček Marek Caissa Úholičky 1970 ½
2008/2009 4 Sokol Struhařov 1916 Volf Jaromír Rakovník 2079 ½
2008/2009 3 Sokol Struhařov 1916 Vlach Josef Biomedica Říčany B 1847 ½
2008/2009 2 Sokol Struhařov 1916 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1922 1
2008/2009 1 Sokol Struhařov 1916 Háse Pavel ŠK Kralupy 2074 ½
2007/2008 9 Sokol Struhařov 1966 Buřil Petr Biomedica Říčany B 2039 0
2007/2008 8 Sokol Struhařov 1966 Macků Emil JAWA Brodce 1994 0
2007/2008 7 Sokol Struhařov 1966 Košata František Biomedica Říčany C 1770 ½
2007/2008 6 Sokol Struhařov 1966 Sokol Roman ŠK Kladno A 1935 0
2007/2008 5 Sokol Struhařov 1966 Gruber Miloš MONTAKO Kralupy n.V. A 1964 ½
2007/2008 4 Sokol Struhařov 1966 Gášek Stanislav Alva Příbram B 1772 ½
2007/2008 3 Sokol Struhařov 1966 Cozl David Spartak Žebrák 1927 1
2007/2008 2 Sokol Struhařov 1966 Horák Vladimír TRW autoelektronika Vlašim 2062 ½
2007/2008 1 Sokol Struhařov 1966 Doubek Martin ŠK Kladno B 1782 1
2006/2007 10 Sokol Struhařov 1817 Dudek Jaromír Sokol Nymburk 1908 ½
2006/2007 9 Sokol Struhařov 1817 Křenek Pavel Sokol Sendražice 1684 ½
2006/2007 8 Sokol Struhařov 1817 Souček Milan Sokol Kolín B 2113 0
2006/2007 7 Sokol Struhařov 1817 Lacina Ladislav Biomedica Říčany C 1686 0
2006/2007 6 Sokol Struhařov 1817 Vajčner Jiří Joly Lysá n.L. C 1889 0
2006/2007 5 Sokol Struhařov 1817 Štěpánek Stanislav Bohemia Poděbrady 1882 1
2006/2007 4 Sokol Struhařov 1817 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l 1969 0
2006/2007 3 Sokol Struhařov 1817 Sysel Jan TJ Sokol Benešov 1710 1
2006/2007 2 Sokol Struhařov 1817 Feierfeil Jiří Jawa Brodce 1961 0
2006/2007 1 Sokol Struhařov 1817 Pospěch Roman Biomedica Říčany B 1982 0
2005/2006 11 Sokol Struhařov 1819 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim B 1612 ½
2005/2006 10 Sokol Struhařov 1819 Havlíček Pavel Biomedica Říčany E 1579 1
2005/2006 7 Sokol Struhařov 1819 Sysel Jan Sokol Benešov B 1690 ½
2005/2006 5 Sokol Struhařov 1819 Pácha Zdeněk Kostelec n.Č.l. B 1664 1
2005/2006 4 Sokol Struhařov 1819 Turek František Biomedica Říčany D 1538 1
2005/2006 3 Sokol Struhařov 1819 Jukl Karel Jawa Brodce B 1615 1
2005/2006 2 Sokol Struhařov 1819 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1515 1
2005/2006 1 Sokol Struhařov 1819 Snížek Jaromír Sokol Postupice 1504 1
2003/2004 5 ŠK Union Louny 1844 Kujal Gustav CHP Litvínov 1853 ½
2003/2004 4 ŠK Union Louny 1844 Richter Pavel Sokol Údlice 1751 0
2003/2004 2 ŠK Union Louny 1844 Kovář Ladislav Sj.Litoměřice 1945 1