Hráč Kutil Pavel

Kutil Pavel

User Pic
Jméno: Kutil Pavel
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1624
Elo mezinárodní: 1639
ID: 30730
FIDE ID: 337277
Rok narození: 1990
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1639 1649 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy "A" 1652 1593 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1639 1649 Handl Petr ŠK Zdice "B" 1704 1606 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1639 1655 Bednár Jan Sokol Hostivice "B" 1675 1677 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1643 1655 Kováříková Eliška Příbram Baník "C" 1211 1315 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 1655 Turický David ŠK Zdice A 1770 1780 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 1655 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1818 1812 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 1655 Švihnos Vladimír TJ AERO Odolena Voda A 0 1277 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1655 1655 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole A 1806 1787 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1662 1672 Vaňková Veronika ŠK Rakovník A 1534 1565 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1662 1672 Hlaváček Bedřich Caissa Roztoky A 0 1455 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1632 1676 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1827 1824 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1629 1676 Bednár Jan Sokol Hostivice A 1689 1656 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1629 1676 Železník Václav TJ AERO Odolena Voda A 0 1323 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1662 1672 Ježdík Karel TJ SOKOL Struhařov A 0 1437 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1662 1672 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 FB 1701 1636 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1662 1672 Hanzlík Adam ŠK Řevnice A 1631 1652 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1662 1672 Křivan Václav Mníšek pod Brdy 0 1585 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1629 1676 Jukl Karel JAWA Brodce B 1763 1653 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1629 1676 Králová Josefína KŠ Stříbrná Skalice A 1505 1575 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1713 1723 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1744 1723 Tomíšek Petr TJ Sokol Struhařov A 1819 1798 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1744 1723 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1632 1736 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1713 1723 Bartošová Hana Klub šachistů Říčany 1925 G 1627 1655 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1723 Aron Oto Caissa Roztoky B 1750 1766 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1723 Skýpala Jan TJ AERO Odolena Voda A 0 1217 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1744 1723 Šmíd Ondřej ŠK Zdice A 1891 1918 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1713 1723 Dbalý Václav TJ Hostivice A 1791 1783 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1713 1723 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice B 0 1585 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1713 1723 Drahorádová Zuzana ŠK Medvědi Zvole A 1705 1692 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1725 1719 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1724 1740 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Sokol Hostivice A 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1696 1811 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Sokol na Mělníce A 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice A 1910 1940 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Jelagin Konstantin Příbram Baník A 1872 1910 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad A 1735 1790 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Hoch Václav TJ Neratovice D 1633 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Štván Marek Caissa Úholičky B 1690 1646 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1856 1857 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Adamík František Klub šachistů Říčany 1925 F 1878 1835 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Vašák Martin JAWA Brodce B 1648 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Sládek Oldřich Sokol Neveklov A 1993 1989 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Bažant Tomáš ŠK Jince A 1096 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Řeřábek Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 E 1721 1632 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Kovářík Vojtěch ŠK Příbram - Baník B 1377 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Kovářík Vojtěch ŠK Příbram - Baník B 1377 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1549 Řeřábek Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 E 1721 1632 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK KDJS Sedlčany C 1549 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 H 1750 1718 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1555 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1860 1866 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Krupanský Jaromír ŠK Příbram Baník A 1708 1706 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1762 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Homola Karel ŠK Rakovník B 1639 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1573 1617 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1694 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Keřlík Jan TJ Sokol Hostivice B 1000 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Zadina Jiří TJ Jince A 1603 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1498 Pácha Zdeněk Stříbrná Skalice A 1609 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1498 Plechata Pavel TJ Kavalier Sázava A 1328 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1498 Hruška Pavel Sokol Neveklov A 1315 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1498 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1498 Chomický Josef TcJ Sokol Benešov A 1587 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1498 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1000 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1490 Král Pavel Sokol Neveklov A 1713 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1490 Lukša Aleš TJ Sokol Sendražice B 1770 1704 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1490 Nguyen Martin TcJ Sokol Benešov A 1745 1710 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1490 Vanc Vladimír SK Slavoj Čáslav A 1473 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1490 Hašek Tomáš TJ Spartak Vlašim B 1802 1820 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1490 Fojtů Jiří Stříbrná Skalice A 1585 1570 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1490 Netolický Miloš TJ Kavalier Sázava A 1744 1606 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1445 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1677 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1445 Sezemský Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 G 1573 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1445 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice 1388 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1445 Snížek Jaromír Dolní Kralovice B 1481 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1444 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice A 1824 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1444 Stárek Stanislav BIOMEDICA Říčany D 1696 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1444 Říha František BIOMEDICA Říčany F 1437 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1444 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1808 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1444 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1959 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1444 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky A 1642 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1444 Vlach Josef BIOMEDICA Říčany E 1849 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1444 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1872 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1444 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1294 Patzner Petr JAWA Brodce B 1425 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1294 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky B 1645 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1294 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim B 1640 0 soutěž