Hráč Hrubý Matěj

Hrubý Matěj

User Pic
Jméno: Hrubý Matěj
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1406
Elo mezinárodní: 0
ID: 41475
FIDE ID: 0
Rok narození: 2003
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Šachový klub Příbram-Baník C 0 1406 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy A 0 1686 1 soutěž
2019/2020 8 Příbram Baník "C" 0 1371 Rujder Tibor ŠK Zdice "B" 1791 1806 0 soutěž
2019/2020 7 Příbram Baník "C" 0 1371 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany "B" 1776 1775 0 soutěž
2019/2020 6 Příbram Baník "C" 0 1371 Kraus Roman Příbram Baník "B" 1817 1765 ½ soutěž
2019/2020 5 Příbram Baník "C" 0 1371 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy "A" 1679 1689 0 soutěž
2019/2020 4 Příbram Baník "C" 0 1371 Dbalý Václav Sokol Hostivice "B" 1854 1858 0 soutěž
2019/2020 3 Příbram Baník "C" 0 1371 Rujder Tibor ŠK Zdice "B" 1828 1843 0 soutěž
2019/2020 2 Příbram Baník "C" 0 1371 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany "B" 1840 1827 0 soutěž
2019/2020 1 Příbram Baník "C" 0 1371 Jelagin Konstantin Příbram Baník "B" 1880 1850 0 soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1371 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy B 1567 1561 0 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1371 Vošický David TJ Jince B 0 1016 1 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1371 Barták Josef ŠK Řevnice B 1432 1517 0 soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1371 Šilhánek Martin TJ Jince A 0 1668 1 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1371 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1602 1 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1371 Handl Petr Šachový klub Zdice C 1662 1548 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Příbram Baník B 0 1305 Sehnoutková Laura Klub šachistů Říčany 1925 G 1071 1151 1 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Příbram Baník B 0 1305 Svoboda Jan JAWA Brodce B 1312 1376 0 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1305 Pechoč Bohumil ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1305 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1504 1522 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1305 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram - Baník C 1729 1813 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1305 Vengrin Rostislav Český lev Kolešovice D 0 1223 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1305 Vošický David TJ Jince 0 1022 1 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Příbram - Baník D 0 1305 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 ½ soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník C 0 1353 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 G 1483 1563 0 soutěž
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník C 0 1353 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1507 0 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník C 0 1353 Schmidt Jiří Šachový klub Příbram Baník B 0 1562 0 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník C 0 1353 Konopka Aleš KŠ Stříbrná Skalice A 0 1527 0 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník C 0 1353 Čihák Adam František Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník C 0 1353 Řehoř Jan Sokol Neveklov 0 1766 0 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník C 0 1353 Kurel Miroslav TJ Sokol Struhařov A 0 1246 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Příbram-Baník D 1000 Jelínek Oliver ŠK Řevnice B 1135 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Příbram-Baník D 1000 Plhák Tomáš ŠK Zdice B 1167 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Příbram-Baník D 1000 Veselý Daniel TJ Jince C 1000 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Příbram-Baník D 1000 Mandík Vlastimil ŠK Hostomice A 1000 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Příbram-Baník D 1000 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1603 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník D 1000 Dučák Ján ŠK Kovohutě Příbram 1000 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Příbram-Baník D 1000 Dražan Miloslav ŠK Příbram-Baník C 1348 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Příbram - Baník B 1000 Plhák Tomáš ŠK Zdice C 1000 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Příbram - Baník B 1000 Červenka Tadeáš TJ Jince C 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Příbram - Baník B 1000 Soukup Jiří TJ Jince B 1482 1552 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Příbram Baník B 1000 Bažantová Viktorie TJ Jince C 1000 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Příbram Baník B 1000 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1891 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník B 1000 Hanzlík Adam ŠK Řevnice C 1449 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Příbram Baník B 1000 Rosenbaum Jan SK Zdice C 1250 0 soutěž