Hráč Šilhavý Miroslav

Šilhavý Miroslav

User Pic
Jméno: Šilhavý Miroslav
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1709
Elo mezinárodní: 1763
ID: 31685
FIDE ID: 320633
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 ŠK Zdice B 1763 1737 Saxlová Markéta ŠK Příbram-Baník D 1622 ½
2014/2015 9 ŠK Zdice C 1773 1748 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník D 1930 1822 0
2014/2015 7 ŠK Zdice C 1773 1748 Kraisl Vlastimil ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 ½
2014/2015 6 ŠK Zdice C 1773 1748 Šilhánek Martin TJ Jince B 1353 1
2014/2015 5 ŠK Zdice C 1773 1748 Cozl David TJ Český Lev Kolešovice B 2009 2000 0
2014/2015 3 ŠK Zdice C 1773 1748 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1714 1741 ½
2014/2015 2 ŠK Zdice C 1773 1748 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 ½
2014/2015 7 ŠK Zdice B 1773 1748 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1510 ½
2014/2015 3 ŠK Zdice B 1773 1748 Hroš Augustin ŠK Příbram Baník A 1479 1
2013/2014 8 SK Zdice C 1781 1734 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1718 1739 0
2013/2014 6 SK Zdice C 1781 1734 Veselý Roman ŠK Řevnice C 1752 1719 ½
2013/2014 5 SK Zdice C 1781 1734 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 ½
2013/2014 4 SK Zdice C 1781 1734 Bažant Tomáš TJ Jince C 1100 1
2013/2014 3 SK Zdice C 1781 1734 Kraisl Vlastimil ŠK při MěÚ Hostomice 1758 1
2013/2014 2 SK Zdice C 1781 1734 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 1944 1926 ½
2013/2014 1 SK Zdice C 1781 1734 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník B 1720 1679 1
2012/2013 7 SK Zdice B 1775 1757 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 0
2012/2013 6 SK Zdice B 1775 1757 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1889 1861 ½
2012/2013 5 SK Zdice B 1775 1757 Bažant Tomáš TJ Jince C 1100 1
2012/2013 4 SK Zdice B 1775 1757 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1722 1701 0
2012/2013 3 SK Zdice B 1775 1757 Kraisl Vlastimil MěÚ Hostomice 1730 0
2012/2013 2 SK Zdice B 1775 1757 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2004 1992 0
2011/2012 11 ŠK Zdice B 1792 1777 Veselý Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1730 1
2011/2012 10 ŠK Zdice B 1792 1777 Zadina Jiří TJ Jince A 1663 0
2011/2012 10 ŠK Zdice "A" 1792 1777 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno "A" 1681 ½
2010/2011 11 ŠK Zdice A 1813 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1612 1
2010/2011 10 ŠK Zdice A 1813 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 F 1497 1
2010/2011 9 ŠK Zdice A 1813 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1517 ½
2010/2011 8 ŠK Zdice A 1813 Balek Filip SK Pyrit Příbram C 1250 1
2010/2011 7 ŠK Zdice A 1813 Šinágl Martin ŠK Řevnice A 1431 0
2010/2011 5 ŠK Zdice A 1813 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 1
2010/2011 4 ŠK Zdice A 1813 Sysel Jan TJ Sokol Benešov A 1721 ½
2010/2011 3 ŠK Zdice A 1813 Kozel Petr Sokol Neveklov A 1464 1
2010/2011 11 ŠK Zdice B 1813 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1582 1
2010/2011 10 ŠK Zdice B 1813 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice B 1751 ½
2010/2011 8 ŠK Zdice B 1813 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1874 0
2010/2011 7 ŠK Zdice B 1813 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun B 1720 0
2010/2011 6 ŠK Zdice B 1813 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice B 1838 1
2010/2011 5 ŠK Zdice B 1813 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník B 1627 ½
2010/2011 4 ŠK Zdice B 1813 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1731 ½
2010/2011 1 ŠK Zdice B 1813 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1860 ½
2009/2010 10 ŠK Zdice A 1627 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1956 0
2009/2010 9 ŠK Zdice A 1627 Hochman Jan ŠK Kladno C 1953 ½
2009/2010 7 ŠK Zdice A 1627 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1967 ½
2009/2010 6 ŠK Zdice A 1627 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2208 ½
2009/2010 5 ŠK Zdice A 1627 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 0
2009/2010 4 ŠK Zdice A 1627 Matouš Rudolf Sokol Hostivice B 1898 1
2009/2010 2 ŠK Zdice A 1627 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1998 0
2009/2010 1 ŠK Zdice A 1627 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1918 0
2009/2010 11 ŠK Zdice C 1627 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1711 ½
2009/2010 10 ŠK Zdice C 1627 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1913 0
2009/2010 9 ŠK Zdice C 1627 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1857 1
2009/2010 8 ŠK Zdice C 1627 Zeisek Václav TJ Jince B 1514 1
2009/2010 6 ŠK Zdice C 1627 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1756 1
2009/2010 5 ŠK Zdice C 1627 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1653 1
2009/2010 4 ŠK Zdice C 1627 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice B 1857 0
2009/2010 3 ŠK Zdice C 1627 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1906 ½
2009/2010 2 ŠK Zdice C 1627 Rosenbaum Vít ŠK Zdice B 2008 0
2009/2010 1 ŠK Zdice C 1627 Rychlý Václav SK Pyrit Příbram C 1605 ½
2008/2009 8 ŠK Zdice B 1590 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1715 0
2008/2009 7 ŠK Zdice B 1590 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 0
2008/2009 6 ŠK Zdice B 1590 Stluka František ŠK Pyrit Příbram D 2138 0
2008/2009 5 ŠK Zdice B 1590 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1922 0
2008/2009 4 ŠK Zdice B 1590 Kraisl Vlastimil Zadinovi Jince 1722 ½
2008/2009 3 ŠK Zdice B 1590 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1843 0
2008/2009 1 ŠK Zdice B 1590 Válek Martin ŠK Řevnice B 1619 ½
2008/2009 11 ŠK Zdice A 1590 Barták František Sokol Hostivice B 1
2008/2009 10 ŠK Zdice A 1590 Doubek Martin ŠK Kladno C 1884 1
2008/2009 9 ŠK Zdice A 1590 Netík Jiří Český Lev Kolešovice A 1660 1
2008/2009 5 ŠK Zdice A 1590 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1
2008/2009 4 ŠK Zdice A 1590 Kuba Milan ŠK Pyrit Příbram C 1504 1
2008/2009 3 ŠK Zdice A 1590 Horáková Jana ŠK Hotel Merkur Kladno 1485 1
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Lev Pavel ŠK Rakovník D 1423 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Sladovník Roman Jince A 1427 ½
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník B 1894 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1815 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Žbánek Jan ŠK Alva Příbram D 1480 ½
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1797 0
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Zadina Jaroslav Zadinovi Jince 1582 ½
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1675 1
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1755 0
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1518 1
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Zdice B 1333 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice B 1850 0
2007/2008 7 Lokomotiva Zdice A 1333 Haman Martin ŠK Kladno D 1675 0
2006/2007 11 Sokol Neveklov 1000 Lajsek Tomáš TJ Stadion Kutná Hora B 1590 0
2006/2007 9 Sokol Neveklov 1000 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky B 1677 0
2006/2007 8 Sokol Neveklov 1000 Březinová Jana BIOMEDICA Říčany D 1439 ½
2006/2007 7 Sokol Neveklov 1000 Forman Daniel ŠK Kostelec n.Č.l. B 0
2006/2007 11 Lokomotiva Zdice B 1000 Pokorný Zdeněk TJ Jince B 1956 0
2006/2007 10 Lokomotiva Zdice B 1000 Komaško Alexandr Lokomotiva Beroun B 1250 0
2006/2007 9 Lokomotiva Zdice B 1000 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník B 1885 0
2006/2007 8 Lokomotiva Zdice B 1000 Veselý Roman SK Liteň 1622 0
2006/2007 6 Lokomotiva Zdice B 1000 Placheta Rostislav ŠK Hostomice 1849 ½
2006/2007 5 Lokomotiva Zdice B 1000 Paukert Jan ŠK Řevnice 1895 0
2006/2007 4 Lokomotiva Zdice B 1000 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1745 0
2006/2007 3 Lokomotiva Zdice B 1000 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1250 0
2006/2007 2 Lokomotiva Zdice B 1000 Mejzr Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1494 0
2006/2007 1 Lokomotiva Zdice B 1000 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1819 0